HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)

Volgende wedstrijd:
Het Y Da1 - OZ&PC Da1
zaterdag 23 november 18:30

Stand Ronde 1 A

  Team Gespeeld Punten
1MNC Dordrecht Da1616
2Z&PC De Gouwe Da1716
3BZ&PC Da1716
4ZVVS Da1716
5H.B.W. (SG) Da1715
6Waterpolo Den Haag (SG) Da1613
7VZV Da1712
8Het Y Da178
9Livo Da167
10ZV Haerlem Da177
11WZC (SG) Da174
12OZ&PC Da163
13EZC Da173
14HZPC/Avéna (SG) Da170
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 novHet Y Da118:30OZ&PC Da1
7 decZVVS Da118:05Het Y Da1
14 decHet Y Da121:25WZC (SG) Da1
11 janH.B.W. (SG) Da118:30Het Y Da1
18 janHet Y Da120:25Z&PC De Gouwe Da1

Uitslagen

16 novZV Haerlem Da17 - 7Het Y Da1
9 novHet Y Da110 - 13BZ&PC Da1
2 novHZPC/Avéna (SG) Da14 - 9Het Y Da1
26 oktHet Y Da15 - 8VZV Da1
12 oktMNC Dordrecht Da114 - 12Het Y Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1MNC Dordrecht Da1651016774235
2Z&PC De Gouwe Da1751116935538
3BZ&PC Da1751116925933
4ZVVS Da1751116866224
5H.B.W. (SG) Da1750215887414
6Waterpolo Den Haag (SG) Da1641113845727
7VZV Da1740312634716
8Het Y Da17223867643
9Livo Da1621376976-7
10ZV Haerlem Da17214760582
11WZC (SG) Da1711545998-39
12OZ&PC Da1610535690-34
13EZC Da1710635980-21
14HZPC/Avéna (SG) Da17007028119-91
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 nov 17:30 VZV Da1 - BZ&PC Da1De Heerenduinen
23 nov 18:30 Het Y Da1 - OZ&PC Da1Sportfondsenbad Oost
23 nov 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - WZC (SG) Da1Hofbad
23 nov 19:00 EZC Da1 - ZVVS Da1Het Slagman
23 nov 19:15 Livo Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1t Walfort
24 nov 17:45 Z&PC De Gouwe Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Sniep
24 nov 19:00 MNC Dordrecht Da1 - ZV Haerlem Da1Sportboulevard
7 dec 18:00 OZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1Vondersweijde
7 dec 18:05 ZVVS Da1 - Het Y Da1De Kulk
7 dec 19:05 BZ&PC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Kuil
7 dec 19:05 H.B.W. (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Brandenburg
7 dec 19:50 Z&PC De Gouwe Da1 - Livo Da1De Sniep
7 dec 20:05 WZC (SG) Da1 - EZC Da1De Veur
7 dec 20:35 ZV Haerlem Da1 - VZV Da1De Planeet
14 dec 17:30 VZV Da1 - OZ&PC Da1De Heerenduinen
14 dec 17:40 EZC Da1 - H.B.W. (SG) Da1Het Slagman
14 dec 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Hofbad
14 dec 18:45 Livo Da1 - BZ&PC Da1t Walfort
14 dec 19:45 MNC Dordrecht Da1 - ZVVS Da1Sportboulevard
14 dec 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1Sportstad Heerenveen BV
14 dec 21:25 Het Y Da1 - WZC (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
11 jan 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Livo Da1Hofbad
11 jan 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - Het Y Da1Brandenburg
11 jan 18:45 ZVVS Da1 - VZV Da1De Kulk
11 jan 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 - EZC Da1De Sniep
11 jan 19:00 OZ&PC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Vondersweijde
11 jan 19:40 WZC (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1De Veur
11 jan 19:55 ZV Haerlem Da1 - BZ&PC Da1De Planeet
18 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - ZVVS Da1Sportstad Heerenveen BV
18 jan 16:45 VZV Da1 - WZC (SG) Da1De Heerenduinen
18 jan 19:35 BZ&PC Da1 - OZ&PC Da1De Kuil
18 jan 19:55 EZC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Het Slagman
18 jan 20:00 ZV Haerlem Da1 - Livo Da1De Planeet
18 jan 20:20 MNC Dordrecht Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportboulevard
18 jan 20:25 Het Y Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Sportfondsenbad Oost
25 jan 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Het Y Da1Hofbad
25 jan 18:20 H.B.W. (SG) Da1 - VZV Da1Brandenburg
25 jan 18:45 Livo Da1 - EZC Da1t Walfort
25 jan 19:05 WZC (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Veur
25 jan 19:45 OZ&PC Da1 - ZV Haerlem Da1Vondersweijde
25 jan 20:25 ZVVS Da1 - BZ&PC Da1De Kulk
25 jan 20:35 Z&PC De Gouwe Da1 - MNC Dordrecht Da1De Sniep
1 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1Hofbad
1 feb 17:30 ZVVS Da1 - ZV Haerlem Da1De Kulk
1 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da1 - VZV Da1De Sniep
1 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Brandenburg
1 feb 19:20 EZC Da1 - Het Y Da1Het Slagman
1 feb 19:25 Livo Da1 - OZ&PC Da1t Walfort
1 feb 19:40 WZC (SG) Da1 - BZ&PC Da1De Veur
8 feb 17:30 VZV Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Heerenduinen
8 feb 19:00 OZ&PC Da1 - ZVVS Da1Vondersweijde
8 feb 19:20 MNC Dordrecht Da1 - EZC Da1Sportboulevard
8 feb 19:35 BZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Kuil
8 feb 20:00 ZV Haerlem Da1 - WZC (SG) Da1De Planeet
8 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Sportstad Heerenveen BV
9 feb 16:00 Het Y Da1 - Livo Da1Sportfondsenbad Oost
15 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Hofbad
15 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1Brandenburg
15 feb 18:45 WZC (SG) Da1 - OZ&PC Da1De Veur
15 feb 18:45 Het Y Da1 - MNC Dordrecht Da1Sportfondsenbad Oost
15 feb 18:55 EZC Da1 - VZV Da1Het Slagman
15 feb 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 - BZ&PC Da1De Sniep
15 feb 19:30 Livo Da1 - ZVVS Da1t Walfort
22 feb 16:15 OZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1Vondersweijde
22 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - EZC Da1Sportstad Heerenveen BV
22 feb 18:00 ZVVS Da1 - WZC (SG) Da1De Kulk
22 feb 19:00 VZV Da1 - Het Y Da1De Heerenduinen
22 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 - Livo Da1Sportboulevard
22 feb 19:00 ZV Haerlem Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Planeet
22 feb 19:20 BZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Kuil
29 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1Hofbad
29 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - ZVVS Da1Brandenburg
29 feb 18:45 Livo Da1 - WZC (SG) Da1t Walfort
29 feb 18:45 Het Y Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
29 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 - VZV Da1Sportboulevard
29 feb 19:30 OZ&PC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Vondersweijde
29 feb 20:10 EZC Da1 - BZ&PC Da1Het Slagman
7 maa 17:30 VZV Da1 - Livo Da1De Heerenduinen
7 maa 18:35 BZ&PC Da1 - Het Y Da1De Kuil
7 maa 18:55 WZC (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Veur
7 maa 19:10 ZVVS Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Kulk
7 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1Sportstad Heerenveen BV
7 maa 19:45 ZV Haerlem Da1 - EZC Da1De Planeet
7 maa 20:00 OZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Vondersweijde
14 maa 17:30 VZV Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Heerenduinen
14 maa 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZVVS Da1Hofbad
14 maa 18:30 Het Y Da1 - ZV Haerlem Da1Sportfondsenbad Oost
14 maa 19:30 Livo Da1 - H.B.W. (SG) Da1t Walfort
14 maa 20:00 BZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1De Kuil
15 maa 15:00 EZC Da1 - OZ&PC Da1Het Slagman
15 maa 17:10 Z&PC De Gouwe Da1 - WZC (SG) Da1De Sniep
21 maa 18:00 ZVVS Da1 - EZC Da1De Kulk
21 maa 19:00 ZV Haerlem Da1 - MNC Dordrecht Da1De Planeet
21 maa 19:30 OZ&PC Da1 - Het Y Da1Vondersweijde
21 maa 19:30 H.B.W. (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Lieberg
21 maa 20:00 BZ&PC Da1 - VZV Da1De Kuil
21 maa 20:25 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Livo Da1Sportstad Heerenveen BV
21 maa 21:10 WZC (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Veur
28 maa 18:00 VZV Da1 - ZV Haerlem Da1De Heerenduinen
28 maa 19:35 EZC Da1 - WZC (SG) Da1Het Slagman
28 maa 20:30 Het Y Da1 - ZVVS Da1Sportfondsenbad Oost
28 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 - BZ&PC Da1Sportstad Heerenveen BV
29 maa 15:45 Livo Da1 - Z&PC De Gouwe Da1t Walfort
29 maa 16:20 MNC Dordrecht Da1 - OZ&PC Da1Sportboulevard
29 maa 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1Hofbad
4 apr 18:10 Z&PC De Gouwe Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Sniep
4 apr 18:15 H.B.W. (SG) Da1 - EZC Da1Brandenburg
4 apr 18:25 BZ&PC Da1 - Livo Da1De Kuil
4 apr 18:30 OZ&PC Da1 - VZV Da1Vondersweijde
4 apr 19:00 ZVVS Da1 - MNC Dordrecht Da1De Kulk
4 apr 19:20 WZC (SG) Da1 - Het Y Da1De Veur
4 apr 20:00 ZV Haerlem Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Planeet
18 apr 17:40 VZV Da1 - ZVVS Da1De Heerenduinen
18 apr 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 - OZ&PC Da1Sportstad Heerenveen BV
18 apr 18:45 Livo Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1t Walfort
18 apr 19:00 Het Y Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
18 apr 20:00 MNC Dordrecht Da1 - WZC (SG) Da1Sportboulevard
18 apr 20:25 BZ&PC Da1 - ZV Haerlem Da1De Kuil
19 apr 15:40 EZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Het Slagman
25 apr 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - EZC Da1Hofbad
25 apr 17:00 H.B.W. (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1Brandenburg
25 apr 18:20 Z&PC De Gouwe Da1 - Het Y Da1De Sniep
25 apr 18:30 Livo Da1 - ZV Haerlem Da1t Walfort
25 apr 18:45 ZVVS Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Kulk
25 apr 19:00 OZ&PC Da1 - BZ&PC Da1Vondersweijde
25 apr 19:30 WZC (SG) Da1 - VZV Da1De Veur
26 apr 17:00 MNC Dordrecht Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Sportboulevard
2 mei 18:50 OZ&PC Da1 - Livo Da1Vondersweijde
9 mei 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - WZC (SG) Da1Sportstad Heerenveen BV
9 mei 19:00 VZV Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Heerenduinen
9 mei 19:00 Het Y Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
9 mei 20:00 EZC Da1 - Livo Da1Het Slagman
9 mei 20:00 ZV Haerlem Da1 - OZ&PC Da1De Planeet
9 mei 20:00 BZ&PC Da1 - ZVVS Da1De Kuil
9 mei 20:05 MNC Dordrecht Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Sportboulevard
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 20:10 OZ&PC Da1 - EZC Da1 10 - 8
16 nov 20:00 ZV Haerlem Da1 - Het Y Da1 7 - 7
16 nov 19:20 WZC (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 11 - 11
16 nov 18:50 MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1 8 - 8
16 nov 18:20 H.B.W. (SG) Da1 - Livo Da1 17 - 14
16 nov 18:15 ZVVS Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 11 - 11
16 nov 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 - VZV Da1 3 - 12
10 nov 16:10 EZC Da1 - ZV Haerlem Da1 5 - 9
9 nov 20:05 Z&PC De Gouwe Da1 - ZVVS Da1 8 - 10
9 nov 19:35 MNC Dordrecht Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 17 - 3
9 nov 19:35 H.B.W. (SG) Da1 - WZC (SG) Da1 13 - 6
9 nov 18:55 Het Y Da1 - BZ&PC Da1 10 - 13
9 nov 18:45 Livo Da1 - VZV Da1 7 - 11
9 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - OZ&PC Da1 19 - 6
2 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Het Y Da1 4 - 9
2 nov 20:25 ZV Haerlem Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 9 - 12
2 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da1 - OZ&PC Da1 14 - 11
2 nov 19:00 BZ&PC Da1 - EZC Da1 19 - 5
2 nov 18:50 WZC (SG) Da1 - Livo Da1 9 - 17
2 nov 17:55 ZVVS Da1 - H.B.W. (SG) Da1 13 - 10
2 nov 17:30 VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1 4 - 6
27 okt 15:00 EZC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 16 - 2
26 okt 18:45 Z&PC De Gouwe Da1 - ZV Haerlem Da1 12 - 7
26 okt 18:45 Livo Da1 - MNC Dordrecht Da1 4 - 16
26 okt 18:45 WZC (SG) Da1 - ZVVS Da1 5 - 15
26 okt 18:45 Het Y Da1 - VZV Da1 5 - 8
26 okt 17:00 H.B.W. (SG) Da1 - OZ&PC Da1 18 - 11
26 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - BZ&PC Da1 7 - 14
12 okt 20:30 ZV Haerlem Da1 - H.B.W. (SG) Da1 7 - 10
12 okt 20:20 MNC Dordrecht Da1 - Het Y Da1 14 - 12
12 okt 19:25 BZ&PC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 7 - 12
12 okt 18:55 ZVVS Da1 - Livo Da1 12 - 16
12 okt 18:45 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 8 - 25
12 okt 18:15 OZ&PC Da1 - WZC (SG) Da1 13 - 14
12 okt 16:45 VZV Da1 - EZC Da1 11 - 7
28 sep 20:30 EZC Da1 - MNC Dordrecht Da1 11 - 16
28 sep 20:25 Z&PC De Gouwe Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 27 - 1
28 sep 20:10 WZC (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1 4 - 14
28 sep 20:10 ZVVS Da1 - OZ&PC Da1 17 - 5
28 sep 19:15 H.B.W. (SG) Da1 - BZ&PC Da1 7 - 16
28 sep 18:45 Livo Da1 - Het Y Da1 11 - 11
28 sep 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - VZV Da1 10 - 9
14 sep 21:30 ZV Haerlem Da1 - ZVVS Da1 7 - 8
14 sep 19:45 Het Y Da1 - EZC Da1 13 - 7
14 sep 17:30 VZV Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 8 - 9
14 sep 16:30 BZ&PC Da1 - WZC (SG) Da1 15 - 10
14 sep 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1 7 - 13
 
 
BZ&PC Da1
 
EZC Da1
 
H.B.W. (SG) ..
 
Het Y Da1
 
HZPC/Avéna (..
 
Livo Da1
 
MNC Dordrech..
 
OZ&PC Da1
 
VZV Da1
 
Waterpolo De..
 
WZC (SG) Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
ZV Haerlem D..
 
ZVVS Da1
 
BZ&PC Da1 19 - 58/27/37/124/414/318/121/322/215 - 107 - 1218/49/5
EZC Da129/2 14/121/216 - 29/511 - 1615/315/218/128/319/45 - 923/11
H.B.W. (SG) Da17 - 164/4 11/11/217 - 1425/418 - 1125/17/1213 - 621/315/229/2
Het Y Da110 - 1313 - 718/4 29/29/215/223/115 - 89/514/1218/114/328/3
HZPC/Avéna (SG) Da128/322/27 - 134 - 9 21/37/318/43 - 128 - 259/58/214/1218/1
Livo Da114/1225/114/311 - 1123/11 4 - 161/27 - 1118/429/229/325/415/2
MNC Dordrecht Da18 - 88/218/114 - 1217 - 322/2 29/329/226/418/49/524/1114/12
OZ&PC Da125/410 - 822/221/311/12/57/12 4/47/313 - 1429/225/18/2
VZV Da123/1111 - 79/522/214/37/34 - 614/12 8/218/18 - 928/318/4
Waterpolo Den Haag (SG) Da17 - 1425/429/325/115/211/11/219 - 610 - 9 23/1114/1229/214/3
WZC (SG) Da11/27/127/34/425/19 - 1711/115/225/421/3 11 - 114 - 145 - 15
Z&PC De Gouwe Da115/211/124/1125/427 - 17/1225/114 - 111/24/415/3 12 - 78 - 10
ZV Haerlem Da111/17/37 - 107 - 74/418/121/39/57/129 - 128/222/2 7 - 8
ZVVS Da125/121/313 - 107/1225/412 - 164/417 - 511/111 - 1122/27/31/2