HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

7 maaOZ&PC Da110 - 11Waterpolo Den Haag (SG) Da1
29 febWaterpolo Den Haag (SG) Da110 - 5ZV Haerlem Da1
22 febBZ&PC Da111 - 11Waterpolo Den Haag (SG) Da1
15 febWaterpolo Den Haag (SG) Da111 - 7HZPC/Avéna (SG) Da1
8 febVZV Da111 - 8Waterpolo Den Haag (SG) Da1
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 20:20 ZV Haerlem Da1 - EZC Da1 8 - 7
7 maa 20:00 OZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 10 - 11
7 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1 5 - 16
7 maa 19:10 ZVVS Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 9 - 10
7 maa 18:55 WZC (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1 10 - 12
7 maa 18:35 BZ&PC Da1 - Het Y Da1 10 - 6
7 maa 18:15 VZV Da1 - Livo Da1 12 - 5
29 feb 20:10 EZC Da1 - BZ&PC Da1 12 - 14
29 feb 19:45 Het Y Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 25 - 5
29 feb 19:30 OZ&PC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 8 - 12
29 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 - VZV Da1 5 - 5
29 feb 18:45 Livo Da1 - WZC (SG) Da1 15 - 9
29 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - ZVVS Da1 13 - 13
29 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1 10 - 5
22 feb 19:20 BZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 11 - 11
22 feb 19:00 VZV Da1 - Het Y Da1 11 - 8
22 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 - Livo Da1 16 - 6
22 feb 19:00 ZV Haerlem Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 7 - 13
22 feb 18:00 ZVVS Da1 - WZC (SG) Da1 11 - 8
22 feb 16:15 OZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1 8 - 10
22 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - EZC Da1 8 - 13
15 feb 20:30 Het Y Da1 - MNC Dordrecht Da1 6 - 6
15 feb 19:30 Livo Da1 - ZVVS Da1 12 - 12
15 feb 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 - BZ&PC Da1 14 - 4
15 feb 18:55 EZC Da1 - VZV Da1 11 - 9
15 feb 18:45 WZC (SG) Da1 - OZ&PC Da1 4 - 12
15 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1 8 - 8
15 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 11 - 7
8 feb 20:15 ZV Haerlem Da1 - WZC (SG) Da1 12 - 4
8 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 4 - 15
8 feb 19:35 BZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1 15 - 8
8 feb 19:20 MNC Dordrecht Da1 - EZC Da1 14 - 7
8 feb 19:10 OZ&PC Da1 - ZVVS Da1 8 - 8
8 feb 17:30 VZV Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 11 - 8
1 feb 20:05 WZC (SG) Da1 - BZ&PC Da1 4 - 19
1 feb 19:25 Livo Da1 - OZ&PC Da1 8 - 8
1 feb 19:20 EZC Da1 - Het Y Da1 7 - 18
1 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 22 - 9
1 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da1 - VZV Da1 14 - 8
1 feb 17:30 ZVVS Da1 - ZV Haerlem Da1 12 - 5
1 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1 4 - 5
26 jan 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 7 - 10
25 jan 20:35 Z&PC De Gouwe Da1 - MNC Dordrecht Da1 7 - 6
25 jan 20:25 ZVVS Da1 - BZ&PC Da1 7 - 12
25 jan 19:45 OZ&PC Da1 - ZV Haerlem Da1 6 - 4
25 jan 19:10 WZC (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 12 - 5
25 jan 18:50 H.B.W. (SG) Da1 - VZV Da1 11 - 15
25 jan 18:45 Livo Da1 - EZC Da1 15 - 11
25 jan 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Het Y Da1 11 - 10
18 jan 21:25 Het Y Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 5 - 14
18 jan 20:20 MNC Dordrecht Da1 - H.B.W. (SG) Da1 13 - 8
18 jan 20:15 BZ&PC Da1 - OZ&PC Da1 13 - 7
18 jan 20:00 ZV Haerlem Da1 - Livo Da1 4 - 4
18 jan 19:55 EZC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 8 - 13
18 jan 17:30 VZV Da1 - WZC (SG) Da1 11 - 9
18 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - ZVVS Da1 2 - 14
11 jan 20:10 ZV Haerlem Da1 - BZ&PC Da1 8 - 10
11 jan 19:40 WZC (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1 5 - 16
11 jan 19:00 OZ&PC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 18 - 5
11 jan 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 - EZC Da1 12 - 8
11 jan 18:45 ZVVS Da1 - VZV Da1 12 - 8
11 jan 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - Het Y Da1 10 - 10
11 jan 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Livo Da1 10 - 9
14 dec 21:25 Het Y Da1 - WZC (SG) Da1 7 - 8
14 dec 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1 2 - 10
14 dec 19:45 MNC Dordrecht Da1 - ZVVS Da1 7 - 3
14 dec 18:45 Livo Da1 - BZ&PC Da1 11 - 9
14 dec 17:40 EZC Da1 - H.B.W. (SG) Da1 7 - 15
14 dec 17:30 VZV Da1 - OZ&PC Da1 15 - 7
7 dec 20:35 ZV Haerlem Da1 - VZV Da1 5 - 9
7 dec 20:05 WZC (SG) Da1 - EZC Da1 10 - 10
7 dec 19:50 Z&PC De Gouwe Da1 - Livo Da1 15 - 9
7 dec 19:05 H.B.W. (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 15 - 15
7 dec 19:05 BZ&PC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 25 - 3
7 dec 18:05 ZVVS Da1 - Het Y Da1 15 - 8
7 dec 18:00 OZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1 5 - 9
24 nov 19:00 MNC Dordrecht Da1 - ZV Haerlem Da1 7 - 5
24 nov 17:45 Z&PC De Gouwe Da1 - H.B.W. (SG) Da1 17 - 12
23 nov 19:15 Livo Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 18 - 3
23 nov 19:00 EZC Da1 - ZVVS Da1 8 - 11
23 nov 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - WZC (SG) Da1 16 - 7
23 nov 18:30 Het Y Da1 - OZ&PC Da1 12 - 6
23 nov 17:30 VZV Da1 - BZ&PC Da1 11 - 8
16 nov 20:10 OZ&PC Da1 - EZC Da1 10 - 8
16 nov 20:00 ZV Haerlem Da1 - Het Y Da1 7 - 7
16 nov 19:20 WZC (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 11 - 11
16 nov 18:50 MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1 8 - 8
16 nov 18:20 H.B.W. (SG) Da1 - Livo Da1 17 - 14
16 nov 18:15 ZVVS Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 11 - 11
16 nov 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 - VZV Da1 3 - 12
10 nov 16:10 EZC Da1 - ZV Haerlem Da1 5 - 9
9 nov 20:05 Z&PC De Gouwe Da1 - ZVVS Da1 8 - 10
9 nov 19:35 MNC Dordrecht Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 17 - 3
9 nov 19:35 H.B.W. (SG) Da1 - WZC (SG) Da1 13 - 6
9 nov 18:55 Het Y Da1 - BZ&PC Da1 10 - 13
9 nov 18:45 Livo Da1 - VZV Da1 7 - 11
9 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - OZ&PC Da1 19 - 6
2 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Het Y Da1 4 - 9
2 nov 20:25 ZV Haerlem Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 9 - 12
2 nov 20:20 Z&PC De Gouwe Da1 - OZ&PC Da1 14 - 11
2 nov 19:00 BZ&PC Da1 - EZC Da1 19 - 5
2 nov 18:50 WZC (SG) Da1 - Livo Da1 9 - 17
2 nov 17:55 ZVVS Da1 - H.B.W. (SG) Da1 13 - 10
2 nov 17:30 VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1 4 - 6
27 okt 15:00 EZC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 16 - 2
26 okt 18:45 Z&PC De Gouwe Da1 - ZV Haerlem Da1 12 - 7
26 okt 18:45 WZC (SG) Da1 - ZVVS Da1 5 - 15
26 okt 18:45 Livo Da1 - MNC Dordrecht Da1 4 - 16
26 okt 18:45 Het Y Da1 - VZV Da1 5 - 8
26 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - BZ&PC Da1 7 - 14
26 okt 17:00 H.B.W. (SG) Da1 - OZ&PC Da1 18 - 11
12 okt 20:30 ZV Haerlem Da1 - H.B.W. (SG) Da1 7 - 10
12 okt 20:20 MNC Dordrecht Da1 - Het Y Da1 14 - 12
12 okt 19:25 BZ&PC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 7 - 12
12 okt 18:55 ZVVS Da1 - Livo Da1 12 - 16
12 okt 18:45 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 8 - 25
12 okt 18:15 OZ&PC Da1 - WZC (SG) Da1 13 - 14
12 okt 16:45 VZV Da1 - EZC Da1 11 - 7
28 sep 20:30 EZC Da1 - MNC Dordrecht Da1 11 - 16
28 sep 20:25 Z&PC De Gouwe Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1 27 - 1
28 sep 20:10 WZC (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1 4 - 14
28 sep 20:10 ZVVS Da1 - OZ&PC Da1 17 - 5
28 sep 19:15 H.B.W. (SG) Da1 - BZ&PC Da1 7 - 16
28 sep 18:45 Livo Da1 - Het Y Da1 11 - 11
28 sep 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - VZV Da1 10 - 9
14 sep 21:30 ZV Haerlem Da1 - ZVVS Da1 7 - 8
14 sep 19:45 Het Y Da1 - EZC Da1 13 - 7
14 sep 17:30 VZV Da1 - Z&PC De Gouwe Da1 8 - 9
14 sep 16:30 BZ&PC Da1 - WZC (SG) Da1 15 - 10
14 sep 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1 7 - 13