HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)

Volgende wedstrijd:

Stand Ronde 1 A

  Team Gespeeld Punten
1HZPC/Avéna (SG) Da100
2OZ&PC Da100
3EZC Da100
4Livo Da100
5H.B.W. (SG) Da100
6Het Y Da100
7VZV Da100
8ZV Haerlem Da100
9BZ&PC Da100
10Z&PC De Gouwe Da100
11WZC (SG) Da100
12Waterpolo Den Haag (SG) Da100
13MNC Dordrecht Da100
14ZVVS Da100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
14 sepMNC Dordrecht Da119:55Waterpolo Den Haag (SG) Da1
28 sepWaterpolo Den Haag (SG) Da117:55VZV Da1
12 oktHZPC/Avéna (SG) Da120:30Waterpolo Den Haag (SG) Da1
26 oktWaterpolo Den Haag (SG) Da117:00BZ&PC Da1
2 novZV Haerlem Da120:25Waterpolo Den Haag (SG) Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1HZPC/Avéna (SG) Da100000000
2OZ&PC Da100000000
3EZC Da100000000
4Livo Da100000000
5H.B.W. (SG) Da100000000
6Het Y Da100000000
7VZV Da100000000
8ZV Haerlem Da100000000
9BZ&PC Da100000000
10Z&PC De Gouwe Da100000000
11WZC (SG) Da100000000
12Waterpolo Den Haag (SG) Da100000000
13MNC Dordrecht Da100000000
14ZVVS Da100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 sep 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportstad Heerenveen BV
14 sep 16:30 BZ&PC Da1 - WZC (SG) Da1De Kuil
14 sep 17:30 VZV Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Heerenduinen
14 sep 19:45 Het Y Da1 - EZC Da1Sportfondsenbad Oost
14 sep 19:55 MNC Dordrecht Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Sportboulevard
14 sep 21:30 ZV Haerlem Da1 - ZVVS Da1De Planeet
28 sep 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - VZV Da1Hofbad
28 sep 18:45 Livo Da1 - Het Y Da1t Walfort
28 sep 19:15 H.B.W. (SG) Da1 - BZ&PC Da1De Lieberg
28 sep 20:10 WZC (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1De Veur
28 sep 20:10 ZVVS Da1 - OZ&PC Da1De Kulk
28 sep 20:25 Z&PC De Gouwe Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Sniep
28 sep 20:30 EZC Da1 - MNC Dordrecht Da1Het Slagman
12 okt 16:45 VZV Da1 - EZC Da1De Heerenduinen
12 okt 18:15 OZ&PC Da1 - WZC (SG) Da1Vondersweijde
12 okt 18:55 ZVVS Da1 - Livo Da1De Kulk
12 okt 19:25 BZ&PC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Kuil
12 okt 20:20 MNC Dordrecht Da1 - Het Y Da1Sportboulevard
12 okt 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Sportstad Heerenveen BV
12 okt 20:30 ZV Haerlem Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Planeet
26 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - BZ&PC Da1Hofbad
26 okt 17:00 H.B.W. (SG) Da1 - OZ&PC Da1Brandenburg
26 okt 18:45 WZC (SG) Da1 - ZVVS Da1De Veur
26 okt 18:45 Livo Da1 - MNC Dordrecht Da1t Walfort
26 okt 18:45 Z&PC De Gouwe Da1 - ZV Haerlem Da1De Sniep
26 okt 18:45 Het Y Da1 - VZV Da1Sportfondsenbad Oost
27 okt 15:00 EZC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Het Slagman
2 nov 17:30 VZV Da1 - MNC Dordrecht Da1De Heerenduinen
2 nov 17:55 ZVVS Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Kulk
2 nov 18:50 WZC (SG) Da1 - Livo Da1De Veur
2 nov 19:00 BZ&PC Da1 - EZC Da1De Kuil
2 nov 20:15 OZ&PC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Vondersweijde
2 nov 20:25 ZV Haerlem Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Planeet
2 nov 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Het Y Da1Sportstad Heerenveen BV
9 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - OZ&PC Da1Hofbad
9 nov 18:45 Livo Da1 - VZV Da1t Walfort
9 nov 18:55 Het Y Da1 - BZ&PC Da1Sportfondsenbad Oost
9 nov 19:35 MNC Dordrecht Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Sportboulevard
9 nov 19:35 H.B.W. (SG) Da1 - WZC (SG) Da1De Lieberg
9 nov 20:05 Z&PC De Gouwe Da1 - ZVVS Da1De Sniep
10 nov 16:10 EZC Da1 - ZV Haerlem Da1Het Slagman
16 nov 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 - VZV Da1Sportstad Heerenveen BV
16 nov 18:15 ZVVS Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Kulk
16 nov 18:20 H.B.W. (SG) Da1 - Livo Da1Brandenburg
16 nov 18:50 MNC Dordrecht Da1 - BZ&PC Da1Sportboulevard
16 nov 19:20 WZC (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Veur
16 nov 20:00 ZV Haerlem Da1 - Het Y Da1De Planeet
16 nov 20:10 OZ&PC Da1 - EZC Da1Vondersweijde
23 nov 17:30 VZV Da1 - BZ&PC Da1De Heerenduinen
23 nov 18:30 Het Y Da1 - OZ&PC Da1Sportfondsenbad Oost
23 nov 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - WZC (SG) Da1Hofbad
23 nov 19:00 EZC Da1 - ZVVS Da1Het Slagman
23 nov 19:15 Livo Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1t Walfort
24 nov 17:45 Z&PC De Gouwe Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Sniep
24 nov 19:00 MNC Dordrecht Da1 - ZV Haerlem Da1Sportboulevard
7 dec 18:00 OZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1Vondersweijde
7 dec 18:05 ZVVS Da1 - Het Y Da1De Kulk
7 dec 19:05 H.B.W. (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Brandenburg
7 dec 19:05 BZ&PC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Kuil
7 dec 19:50 Z&PC De Gouwe Da1 - Livo Da1De Sniep
7 dec 20:05 WZC (SG) Da1 - EZC Da1De Veur
7 dec 20:35 ZV Haerlem Da1 - VZV Da1De Planeet
14 dec 17:30 VZV Da1 - OZ&PC Da1De Heerenduinen
14 dec 17:40 EZC Da1 - H.B.W. (SG) Da1Het Slagman
14 dec 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Hofbad
14 dec 18:45 Livo Da1 - BZ&PC Da1t Walfort
14 dec 19:45 MNC Dordrecht Da1 - ZVVS Da1Sportboulevard
14 dec 20:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1Sportstad Heerenveen BV
14 dec 20:25 Het Y Da1 - WZC (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
11 jan 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Livo Da1Hofbad
11 jan 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - Het Y Da1Brandenburg
11 jan 18:45 ZVVS Da1 - VZV Da1De Kulk
11 jan 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 - EZC Da1De Sniep
11 jan 19:00 OZ&PC Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Vondersweijde
11 jan 19:40 WZC (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1De Veur
11 jan 19:55 ZV Haerlem Da1 - BZ&PC Da1De Planeet
18 jan 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - ZVVS Da1Sportstad Heerenveen BV
18 jan 16:45 VZV Da1 - WZC (SG) Da1De Heerenduinen
18 jan 19:35 BZ&PC Da1 - OZ&PC Da1De Kuil
18 jan 19:55 EZC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Het Slagman
18 jan 20:00 ZV Haerlem Da1 - Livo Da1De Planeet
18 jan 20:20 MNC Dordrecht Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportboulevard
18 jan 20:30 Het Y Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Sportfondsenbad Oost
25 jan 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Het Y Da1Hofbad
25 jan 18:20 H.B.W. (SG) Da1 - VZV Da1Brandenburg
25 jan 18:45 Livo Da1 - EZC Da1t Walfort
25 jan 19:05 WZC (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Veur
25 jan 19:45 OZ&PC Da1 - ZV Haerlem Da1Vondersweijde
25 jan 20:25 ZVVS Da1 - BZ&PC Da1De Kulk
25 jan 20:35 Z&PC De Gouwe Da1 - MNC Dordrecht Da1De Sniep
1 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1Hofbad
1 feb 17:30 ZVVS Da1 - ZV Haerlem Da1De Kulk
1 feb 18:15 Z&PC De Gouwe Da1 - VZV Da1De Sniep
1 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Brandenburg
1 feb 19:20 EZC Da1 - Het Y Da1Het Slagman
1 feb 19:25 Livo Da1 - OZ&PC Da1t Walfort
1 feb 19:40 WZC (SG) Da1 - BZ&PC Da1De Veur
8 feb 17:30 VZV Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Heerenduinen
8 feb 19:00 OZ&PC Da1 - ZVVS Da1Vondersweijde
8 feb 19:20 MNC Dordrecht Da1 - EZC Da1Sportboulevard
8 feb 19:35 BZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Kuil
8 feb 20:00 ZV Haerlem Da1 - WZC (SG) Da1De Planeet
8 feb 20:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Sportstad Heerenveen BV
9 feb 16:00 Het Y Da1 - Livo Da1Sportfondsenbad Oost
15 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Hofbad
15 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1Brandenburg
15 feb 18:45 WZC (SG) Da1 - OZ&PC Da1De Veur
15 feb 18:45 Het Y Da1 - MNC Dordrecht Da1Sportfondsenbad Oost
15 feb 18:55 EZC Da1 - VZV Da1Het Slagman
15 feb 19:00 Z&PC De Gouwe Da1 - BZ&PC Da1De Sniep
15 feb 19:30 Livo Da1 - ZVVS Da1t Walfort
22 feb 16:15 OZ&PC Da1 - H.B.W. (SG) Da1Vondersweijde
22 feb 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - EZC Da1Sportstad Heerenveen BV
22 feb 18:00 ZVVS Da1 - WZC (SG) Da1De Kulk
22 feb 19:00 VZV Da1 - Het Y Da1De Heerenduinen
22 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 - Livo Da1Sportboulevard
22 feb 19:00 ZV Haerlem Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Planeet
22 feb 19:20 BZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Kuil
29 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1Hofbad
29 feb 18:20 Z&PC De Gouwe Da1 - OZ&PC Da1De Sniep
29 feb 18:30 H.B.W. (SG) Da1 - ZVVS Da1Brandenburg
29 feb 18:45 Livo Da1 - WZC (SG) Da1t Walfort
29 feb 18:45 Het Y Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
29 feb 19:00 MNC Dordrecht Da1 - VZV Da1Sportboulevard
29 feb 20:10 EZC Da1 - BZ&PC Da1Het Slagman
7 maa 17:30 VZV Da1 - Livo Da1De Heerenduinen
7 maa 18:35 BZ&PC Da1 - Het Y Da1De Kuil
7 maa 18:55 WZC (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Veur
7 maa 19:10 ZVVS Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Kulk
7 maa 19:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1Sportstad Heerenveen BV
7 maa 19:45 ZV Haerlem Da1 - EZC Da1De Planeet
7 maa 20:00 OZ&PC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Vondersweijde
14 maa 17:30 VZV Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Heerenduinen
14 maa 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZVVS Da1Hofbad
14 maa 18:30 Het Y Da1 - ZV Haerlem Da1Sportfondsenbad Oost
14 maa 19:30 Livo Da1 - H.B.W. (SG) Da1t Walfort
14 maa 20:00 BZ&PC Da1 - MNC Dordrecht Da1De Kuil
15 maa 15:00 EZC Da1 - OZ&PC Da1Het Slagman
15 maa 17:10 Z&PC De Gouwe Da1 - WZC (SG) Da1De Sniep
21 maa 18:00 ZVVS Da1 - EZC Da1De Kulk
21 maa 19:00 ZV Haerlem Da1 - MNC Dordrecht Da1De Planeet
21 maa 19:30 H.B.W. (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Lieberg
21 maa 19:30 OZ&PC Da1 - Het Y Da1Vondersweijde
21 maa 20:00 BZ&PC Da1 - VZV Da1De Kuil
21 maa 20:25 HZPC/Avéna (SG) Da1 - Livo Da1Sportstad Heerenveen BV
21 maa 21:10 WZC (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Veur
28 maa 18:00 VZV Da1 - ZV Haerlem Da1De Heerenduinen
28 maa 19:35 EZC Da1 - WZC (SG) Da1Het Slagman
28 maa 20:30 HZPC/Avéna (SG) Da1 - BZ&PC Da1Sportstad Heerenveen BV
28 maa 20:30 Het Y Da1 - ZVVS Da1Sportfondsenbad Oost
29 maa 15:45 Livo Da1 - Z&PC De Gouwe Da1t Walfort
29 maa 16:20 MNC Dordrecht Da1 - OZ&PC Da1Sportboulevard
29 maa 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - H.B.W. (SG) Da1Hofbad
4 apr 18:10 Z&PC De Gouwe Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Sniep
4 apr 18:15 H.B.W. (SG) Da1 - EZC Da1Brandenburg
4 apr 18:25 BZ&PC Da1 - Livo Da1De Kuil
4 apr 18:30 OZ&PC Da1 - VZV Da1Vondersweijde
4 apr 19:00 ZVVS Da1 - MNC Dordrecht Da1De Kulk
4 apr 19:20 WZC (SG) Da1 - Het Y Da1De Veur
4 apr 20:00 ZV Haerlem Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Planeet
18 apr 17:40 VZV Da1 - ZVVS Da1De Heerenduinen
18 apr 18:00 HZPC/Avéna (SG) Da1 - OZ&PC Da1Sportstad Heerenveen BV
18 apr 18:45 Livo Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1t Walfort
18 apr 19:00 Het Y Da1 - H.B.W. (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
18 apr 20:00 MNC Dordrecht Da1 - WZC (SG) Da1Sportboulevard
18 apr 20:25 BZ&PC Da1 - ZV Haerlem Da1De Kuil
19 apr 15:40 EZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Het Slagman
25 apr 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - EZC Da1Hofbad
25 apr 17:00 H.B.W. (SG) Da1 - MNC Dordrecht Da1Brandenburg
25 apr 18:20 Z&PC De Gouwe Da1 - Het Y Da1De Sniep
25 apr 18:30 Livo Da1 - ZV Haerlem Da1t Walfort
25 apr 18:45 ZVVS Da1 - HZPC/Avéna (SG) Da1De Kulk
25 apr 19:00 OZ&PC Da1 - BZ&PC Da1Vondersweijde
25 apr 19:30 WZC (SG) Da1 - VZV Da1De Veur
2 mei 18:50 OZ&PC Da1 - Livo Da1Vondersweijde
9 mei 16:15 HZPC/Avéna (SG) Da1 - WZC (SG) Da1Sportstad Heerenveen BV
9 mei 19:00 VZV Da1 - H.B.W. (SG) Da1De Heerenduinen
9 mei 19:00 Het Y Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
9 mei 20:00 EZC Da1 - Livo Da1Het Slagman
9 mei 20:00 ZV Haerlem Da1 - OZ&PC Da1De Planeet
9 mei 20:00 BZ&PC Da1 - ZVVS Da1De Kuil
9 mei 20:05 MNC Dordrecht Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Sportboulevard
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
BZ&PC Da1
 
EZC Da1
 
H.B.W. (SG) ..
 
Het Y Da1
 
HZPC/Avéna (..
 
Livo Da1
 
MNC Dordrech..
 
OZ&PC Da1
 
VZV Da1
 
Waterpolo De..
 
WZC (SG) Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
ZV Haerlem D..
 
ZVVS Da1
 
BZ&PC Da1 2/118/27/37/124/414/318/121/322/214/912/1018/49/5
EZC Da129/2 14/121/227/109/528/915/315/218/128/319/410/1123/11
H.B.W. (SG) Da128/94/4 11/11/216/1125/426/1025/17/129/1121/315/229/2
Het Y Da19/1114/918/4 29/29/215/223/1126/109/514/1218/114/328/3
HZPC/Avéna (SG) Da128/322/214/92/11 21/37/318/416/1112/109/58/214/1218/1
Livo Da114/1225/114/328/923/11 26/101/29/1118/429/229/325/415/2
MNC Dordrecht Da116/118/218/112/109/1122/2 29/329/214/918/49/524/1114/12
OZ&PC Da125/416/1122/221/311/12/57/12 4/47/312/102/1125/18/2
VZV Da123/1112/109/522/214/37/32/1114/12 8/218/114/928/318/4
Waterpolo Den Haag (SG) Da126/1025/429/325/115/211/11/29/1128/9 23/1114/1229/214/3
WZC (SG) Da11/27/127/34/425/12/1111/115/225/421/3 16/1128/926/10
Z&PC De Gouwe Da115/211/124/1125/428/97/1225/129/21/24/415/3 26/109/11
ZV Haerlem Da111/17/312/1016/114/418/121/39/57/122/118/222/2 14/9
ZVVS Da125/121/32/117/1225/412/104/428/911/116/1122/27/31/2