HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
Waterpolo Den Haag (SG) H2 - BZ&PC H2
zaterdag 28 september 19:00
Hofbad 's-gravenhage

Stand Reserve 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZV De Zaan H300
2AZC H300
3BZ&PC H200
4Katwijk H200
5ZVL-1886 Tetteroo H300
6WIDEX GZC DONK H300
7WIDEX GZC DONK H400
8Waterpolo Den Haag (SG) H200
9MNC Dordrecht H200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
28 sepWaterpolo Den Haag (SG) H219:00BZ&PC H2
5 oktKatwijk H218:55Waterpolo Den Haag (SG) H2
26 oktWIDEX GZC DONK H317:25Waterpolo Den Haag (SG) H2
2 novWaterpolo Den Haag (SG) H217:20AZC H3
9 novZVL-1886 Tetteroo H316:20Waterpolo Den Haag (SG) H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV De Zaan H300000000
2AZC H300000000
3BZ&PC H200000000
4Katwijk H200000000
5ZVL-1886 Tetteroo H300000000
6WIDEX GZC DONK H300000000
7WIDEX GZC DONK H400000000
8Waterpolo Den Haag (SG) H200000000
9MNC Dordrecht H200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
28 sep 16:55 ZV De Zaan H3 - WIDEX GZC DONK H4De Slag
28 sep 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - BZ&PC H2Hofbad
28 sep 19:30 AZC H3 - WIDEX GZC DONK H3AquaRijn
28 sep 21:10 MNC Dordrecht H2 - Katwijk H2Sportboulevard
5 okt 18:20 WIDEX GZC DONK H3 - ZVL-1886 Tetteroo H3Groenhovenbad
5 okt 18:55 Katwijk H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H2Aquamar
5 okt 21:00 BZ&PC H2 - ZV De Zaan H3De Kuil
6 okt 18:30 WIDEX GZC DONK H4 - AZC H3Groenhovenbad
19 okt 15:40 ZVL-1886 Tetteroo H3 - AZC H3De Zijl
19 okt 16:00 ZV De Zaan H3 - Katwijk H2De Slag
19 okt 20:35 BZ&PC H2 - WIDEX GZC DONK H4De Kuil
19 okt 21:25 MNC Dordrecht H2 - WIDEX GZC DONK H3Sportboulevard
26 okt 17:25 WIDEX GZC DONK H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2Groenhovenbad
26 okt 17:55 AZC H3 - MNC Dordrecht H2AquaRijn
26 okt 19:00 Katwijk H2 - BZ&PC H2Aquamar
27 okt 16:35 WIDEX GZC DONK H4 - ZVL-1886 Tetteroo H3Groenhovenbad
2 nov 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - AZC H3Hofbad
2 nov 18:30 Katwijk H2 - WIDEX GZC DONK H4Aquamar
2 nov 18:35 ZV De Zaan H3 - WIDEX GZC DONK H3De Slag
2 nov 21:20 MNC Dordrecht H2 - ZVL-1886 Tetteroo H3Sportboulevard
9 nov 16:20 ZVL-1886 Tetteroo H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2De Zijl
9 nov 18:00 AZC H3 - ZV De Zaan H3AquaRijn
10 nov 16:30 WIDEX GZC DONK H4 - MNC Dordrecht H2Groenhovenbad
10 nov 17:35 WIDEX GZC DONK H3 - BZ&PC H2Groenhovenbad
16 nov 18:55 Katwijk H2 - WIDEX GZC DONK H3Aquamar
16 nov 19:20 ZV De Zaan H3 - ZVL-1886 Tetteroo H3De Slag
16 nov 20:35 BZ&PC H2 - AZC H3De Kuil
17 nov 19:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - MNC Dordrecht H2Hofbad
30 nov 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H4Hofbad
30 nov 17:55 AZC H3 - Katwijk H2AquaRijn
30 nov 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H3 - BZ&PC H2De Zijl
30 nov 20:35 MNC Dordrecht H2 - ZV De Zaan H3Sportboulevard
14 dec 20:00 Katwijk H2 - ZVL-1886 Tetteroo H3Aquamar
14 dec 20:20 ZV De Zaan H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2De Slag
14 dec 20:30 BZ&PC H2 - MNC Dordrecht H2De Kuil
15 dec 18:40 WIDEX GZC DONK H4 - WIDEX GZC DONK H3Groenhovenbad
11 jan 18:00 Katwijk H2 - MNC Dordrecht H2Aquamar
11 jan 20:45 BZ&PC H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H2De Kuil
12 jan 15:15 WIDEX GZC DONK H3 - AZC H3Groenhovenbad
12 jan 16:20 WIDEX GZC DONK H4 - ZV De Zaan H3Groenhovenbad
25 jan 16:05 ZVL-1886 Tetteroo H3 - WIDEX GZC DONK H3De Zijl
25 jan 18:55 ZV De Zaan H3 - BZ&PC H2De Slag
25 jan 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - Katwijk H2Hofbad
26 jan 18:15 AZC H3 - WIDEX GZC DONK H4AquaRijn
1 feb 18:00 Katwijk H2 - ZV De Zaan H3Aquamar
1 feb 18:40 AZC H3 - ZVL-1886 Tetteroo H3AquaRijn
1 feb 20:35 WIDEX GZC DONK H3 - MNC Dordrecht H2Groenhovenbad
2 feb 16:35 WIDEX GZC DONK H4 - BZ&PC H2Groenhovenbad
8 feb 17:35 ZVL-1886 Tetteroo H3 - WIDEX GZC DONK H4De Zijl
8 feb 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H3Hofbad
8 feb 20:40 BZ&PC H2 - Katwijk H2De Kuil
8 feb 21:20 MNC Dordrecht H2 - AZC H3Sportboulevard
15 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo H3 - MNC Dordrecht H2De Zijl
15 feb 18:30 WIDEX GZC DONK H3 - ZV De Zaan H3Groenhovenbad
15 feb 19:25 AZC H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H2AquaRijn
15 feb 19:35 WIDEX GZC DONK H4 - Katwijk H2Groenhovenbad
7 maa 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - ZVL-1886 Tetteroo H3Hofbad
7 maa 19:15 ZV De Zaan H3 - AZC H3De Slag
7 maa 20:55 MNC Dordrecht H2 - WIDEX GZC DONK H4Sportboulevard
7 maa 21:00 BZ&PC H2 - WIDEX GZC DONK H3De Kuil
21 maa 16:25 ZVL-1886 Tetteroo H3 - ZV De Zaan H3De Zijl
21 maa 17:00 AZC H3 - BZ&PC H2AquaRijn
21 maa 20:00 WIDEX GZC DONK H3 - Katwijk H2Groenhovenbad
21 maa 20:15 MNC Dordrecht H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H2Sportboulevard
4 apr 17:00 ZV De Zaan H3 - MNC Dordrecht H2De Slag
4 apr 20:00 Katwijk H2 - AZC H3Aquamar
4 apr 20:50 BZ&PC H2 - ZVL-1886 Tetteroo H3De Kuil
5 apr 17:55 WIDEX GZC DONK H4 - Waterpolo Den Haag (SG) H2Groenhovenbad
18 apr 16:55 ZVL-1886 Tetteroo H3 - Katwijk H2De Zijl
18 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 - ZV De Zaan H3Hofbad
18 apr 17:50 WIDEX GZC DONK H3 - WIDEX GZC DONK H4Groenhovenbad
18 apr 21:05 MNC Dordrecht H2 - BZ&PC H2Sportboulevard
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
AZC H3
 
BZ&PC H2
 
Katwijk H2
 
MNC Dordrech..
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZV De Zaan H..
 
ZVL-1886 Tet..
 
AZC H3 21/330/1126/1015/228/926/19/111/2
BZ&PC H216/11 8/214/1211/17/319/105/104/4
Katwijk H24/426/10 11/15/1016/112/111/214/12
MNC Dordrecht H28/218/428/9 21/319/107/330/112/11
Waterpolo Den Haag (SG) H22/1128/925/117/11 8/230/1118/47/3
WIDEX GZC DONK H312/110/1121/31/226/10 18/415/25/10
WIDEX GZC DONK H46/102/215/210/115/415/12 12/127/10
ZV De Zaan H37/325/119/104/414/122/1128/9 16/11
ZVL-1886 Tetteroo H319/1030/1118/415/29/1125/18/221/3