HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Y H3 (Heren Reserve (Bond))

Stand Reserve 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1ZV Haerlem H21634
2ZV Haerlem H31533
3ZPC AMERSFOORT H41533
4De Ham H31527
5VZV H21526
6AZC H41625
7ZVL-1886 Tetteroo H41516
8Het Y H31514
9UZSC H4159
10Oceanus H2155
uitgebreide stand »

Uitslagen

7 maaHet Y H33 - 14Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4
15 febDe Ham H315 - 8Het Y H3
8 febAZC H414 - 9Het Y H3
1 febHet Y H316 - 8UZSC H4
25 janOceanus H26 - 10Het Y H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV Haerlem H21611143417713344
2ZV Haerlem H31511043315712730
3ZPC AMERSFOORT H4151104331511447
4De Ham H3158342717213636
5VZV H2158252615112823
6AZC H416817251611547
7ZVL-1886 Tetteroo H41551916126140-14
8Het Y H31542914129170-41
9UZSC H41530129116169-53
10Oceanus H21512125104143-39
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 20:25 ZVL-1886 Tetteroo H4 - De Ham H3 9 - 13
7 maa 20:20 Het Y H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 3 - 14
7 maa 19:25 ZV Haerlem H3 - Oceanus H2 15 - 8
7 maa 18:45 AZC H4 - VZV H2 11 - 6
7 maa 17:15 UZSC H4 - ZV Haerlem H2 11 - 15
22 feb 21:20 ZV Haerlem H2 - AZC H4 8 - 5
22 feb 20:05 VZV H2 - ZV Haerlem H3 5 - 6
15 feb 20:20 VZV H2 - UZSC H4 13 - 6
15 feb 19:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - AZC H4 10 - 8
15 feb 18:15 ZV Haerlem H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4 8 - 7
15 feb 18:00 Oceanus H2 - ZV Haerlem H2 5 - 12
15 feb 18:00 De Ham H3 - Het Y H3 15 - 8
8 feb 21:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 - ZV Haerlem H2 10 - 11
8 feb 21:00 UZSC H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 5 - 7
8 feb 19:15 ZV Haerlem H3 - De Ham H3 9 - 15
8 feb 17:00 Oceanus H2 - VZV H2 5 - 11
8 feb 16:45 AZC H4 - Het Y H3 14 - 9
1 feb 20:50 ZV Haerlem H2 - ZV Haerlem H3 7 - 13
1 feb 19:45 Het Y H3 - UZSC H4 16 - 8
1 feb 19:35 VZV H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4 13 - 7
1 feb 18:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - Oceanus H2 4 - 2
1 feb 18:00 De Ham H3 - AZC H4 7 - 10
26 jan 16:45 UZSC H4 - AZC H4 7 - 12
25 jan 20:25 ZV Haerlem H2 - De Ham H3 8 - 8
25 jan 19:40 ZVL-1886 Tetteroo H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 10 - 8
25 jan 19:30 ZV Haerlem H3 - VZV H2 10 - 5
25 jan 18:30 Oceanus H2 - Het Y H3 6 - 10
12 jan 15:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ZV Haerlem H3 8 - 16
12 jan 14:45 De Ham H3 - UZSC H4 18 - 1
11 jan 19:25 Het Y H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4 11 - 12
11 jan 18:50 VZV H2 - ZV Haerlem H2 11 - 3
11 jan 18:30 AZC H4 - Oceanus H2 7 - 7
14 dec 20:30 Het Y H3 - ZV Haerlem H3 9 - 20
14 dec 19:15 UZSC H4 - Oceanus H2 9 - 8
14 dec 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ZV Haerlem H2 6 - 20
14 dec 18:05 AZC H4 - ZVL-1886 Tetteroo H4 7 - 8
14 dec 17:15 De Ham H3 - VZV H2 11 - 11
30 nov 21:20 ZV Haerlem H2 - Het Y H3 14 - 2
30 nov 20:50 VZV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 14 - 11
30 nov 18:50 ZV Haerlem H3 - AZC H4 13 - 12
30 nov 18:45 Oceanus H2 - De Ham H3 8 - 10
30 nov 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 - UZSC H4 7 - 15
23 nov 20:45 ZV Haerlem H3 - ZV Haerlem H2 12 - 15
16 nov 21:30 ZV Haerlem H3 - UZSC H4 8 - 7
16 nov 20:15 Het Y H3 - VZV H2 12 - 9
16 nov 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - De Ham H3 20 - 17
16 nov 17:30 Oceanus H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4 3 - 8
16 nov 17:25 AZC H4 - ZV Haerlem H2 13 - 11
9 nov 21:15 De Ham H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4 10 - 7
9 nov 20:55 ZV Haerlem H2 - UZSC H4 16 - 1
9 nov 18:15 VZV H2 - AZC H4 17 - 11
9 nov 17:45 Oceanus H2 - ZV Haerlem H3 7 - 8
9 nov 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - Het Y H3 13 - 11
3 nov 20:00 AZC H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 10 - 12
3 nov 19:35 UZSC H4 - VZV H2 9 - 10
2 nov 20:55 ZVL-1886 Tetteroo H4 - ZV Haerlem H3 6 - 9
2 nov 20:45 ZV Haerlem H2 - Oceanus H2 12 - 5
2 nov 19:35 Het Y H3 - De Ham H3 9 - 9
27 okt 15:50 Het Y H3 - AZC H4 6 - 8
26 okt 20:00 ZV Haerlem H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4 9 - 8
26 okt 17:30 VZV H2 - Oceanus H2 8 - 6
26 okt 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - UZSC H4 12 - 10
26 okt 14:15 De Ham H3 - ZV Haerlem H3 6 - 5
19 okt 16:45 Oceanus H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 7 - 8
19 okt 16:45 ZVL-1886 Tetteroo H4 - VZV H2 10 - 10
19 okt 16:45 AZC H4 - De Ham H3 12 - 9
19 okt 16:15 UZSC H4 - Het Y H3 7 - 8
12 okt 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ZVL-1886 Tetteroo H4 8 - 6
6 okt 17:45 De Ham H3 - ZV Haerlem H2 15 - 6
5 okt 18:25 AZC H4 - UZSC H4 10 - 7
5 okt 18:00 Het Y H3 - Oceanus H2 10 - 10
28 sep 21:20 ZV Haerlem H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 5 - 10
28 sep 20:45 UZSC H4 - De Ham H3 13 - 9
28 sep 20:25 ZV Haerlem H2 - VZV H2 10 - 8
28 sep 18:45 Oceanus H2 - AZC H4 17 - 11
28 sep 17:05 ZVL-1886 Tetteroo H4 - Het Y H3 11 - 5
 
 
AZC H4
 
De Ham H3
 
Het Y H3
 
Oceanus H2
 
Schoonderbee..
 
UZSC H4
 
VZV H2
 
ZV Haerlem H..
 
ZV Haerlem H..
 
ZVL-1886 Tet..
 
AZC H4 12 - 914 - 97 - 710 - 1210 - 711 - 613 - 11?7 - 8
De Ham H37 - 10 15 - 8??18 - 111 - 1115 - 66 - 510 - 7
Het Y H36 - 89 - 9 10 - 103 - 1416 - 812 - 9?9 - 2011 - 12
Oceanus H217 - 118 - 106 - 10 7 - 8?5 - 115 - 127 - 83 - 8
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H410 - 820 - 1713 - 114 - 2 12 - 10?6 - 208 - 168 - 6
UZSC H47 - 1213 - 97 - 89 - 85 - 7 9 - 1011 - 15??
VZV H217 - 11??8 - 614 - 1113 - 6 11 - 35 - 613 - 7
ZV Haerlem H28 - 58 - 814 - 212 - 5?16 - 110 - 8 7 - 139 - 8
ZV Haerlem H313 - 129 - 15?15 - 85 - 108 - 710 - 512 - 15 8 - 7
ZVL-1886 Tetteroo H4?9 - 1311 - 5?10 - 87 - 1510 - 1010 - 116 - 9