HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))

Er is nog geen stand bekend.

Uitslagen

7 maaWaterpolo Den Haag (SG) H39 - 6MNC Dordrecht H3
16 febWIDEX GZC DONK H56 - 9Waterpolo Den Haag (SG) H3
8 febWaterpolo Den Haag (SG) H38 - 7Wiekslag H2
1 febBZ&PC H310 - 10Waterpolo Den Haag (SG) H3
25 janWaterpolo Den Haag (SG) H39 - 5ZVVS H2
 
Er is nog geen stand bekend.
Filter: Mijn team
Er is geen programma bekend.
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 21:25 SVH H3 - Wiekslag H2 5 - 8
7 maa 21:05 WZC (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H5 6 - 6
7 maa 20:50 De Reigers (SG) H2 - ZVL-1886 Tetteroo H5 6 - 13
7 maa 20:15 ZVVS H2 - BZ&PC H3 8 - 11
7 maa 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - MNC Dordrecht H3 9 - 6
16 feb 15:30 WIDEX GZC DONK H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 6 - 9
15 feb 21:00 BZ&PC H3 - SVH H3 2 - 7
15 feb 20:50 MNC Dordrecht H3 - De Reigers (SG) H2 6 - 11
15 feb 19:00 Wiekslag H2 - WZC (SG) H2 9 - 8
15 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo H5 - ZVVS H2 8 - 9
8 feb 21:30 WZC (SG) H2 - BZ&PC H3 4 - 5
8 feb 20:30 De Reigers (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H5 6 - 7
8 feb 20:25 MNC Dordrecht H3 - ZVL-1886 Tetteroo H5 6 - 9
8 feb 17:50 SVH H3 - ZVVS H2 8 - 4
8 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - Wiekslag H2 8 - 7
1 feb 20:35 Wiekslag H2 - De Reigers (SG) H2 11 - 4
1 feb 19:40 WIDEX GZC DONK H5 - MNC Dordrecht H3 5 - 8
1 feb 18:45 BZ&PC H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 10 - 10
1 feb 18:35 ZVVS H2 - WZC (SG) H2 10 - 9
1 feb 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H5 - SVH H3 6 - 8
26 jan 17:40 WIDEX GZC DONK H5 - ZVL-1886 Tetteroo H5 9 - 8
25 jan 21:20 WZC (SG) H2 - SVH H3 9 - 5
25 jan 21:00 De Reigers (SG) H2 - BZ&PC H3 3 - 9
25 jan 19:30 MNC Dordrecht H3 - Wiekslag H2 4 - 5
25 jan 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - ZVVS H2 9 - 5
11 jan 21:25 SVH H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 10 - 10
11 jan 20:00 Wiekslag H2 - WIDEX GZC DONK H5 16 - 11
11 jan 19:50 ZVVS H2 - De Reigers (SG) H2 4 - 6
11 jan 19:30 ZVL-1886 Tetteroo H5 - WZC (SG) H2 10 - 6
11 jan 18:30 BZ&PC H3 - MNC Dordrecht H3 10 - 5
14 dec 20:15 WZC (SG) H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 10 - 6
14 dec 19:50 ZVVS H2 - MNC Dordrecht H3 7 - 12
14 dec 19:35 BZ&PC H3 - WIDEX GZC DONK H5 15 - 9
14 dec 17:50 SVH H3 - De Reigers (SG) H2 22 - 6
14 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H5 - Wiekslag H2 11 - 10
30 nov 21:00 Wiekslag H2 - BZ&PC H3 7 - 9
30 nov 19:45 De Reigers (SG) H2 - WZC (SG) H2 4 - 11
30 nov 19:35 MNC Dordrecht H3 - SVH H3 7 - 4
30 nov 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - ZVL-1886 Tetteroo H5 11 - 10
30 nov 17:40 WIDEX GZC DONK H5 - ZVVS H2 6 - 7
17 nov 20:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - De Reigers (SG) H2 11 - 5
16 nov 21:30 WZC (SG) H2 - MNC Dordrecht H3 4 - 10
16 nov 20:25 ZVVS H2 - Wiekslag H2 10 - 10
16 nov 19:20 SVH H3 - WIDEX GZC DONK H5 10 - 5
16 nov 18:20 BZ&PC H3 - ZVL-1886 Tetteroo H5 7 - 8
9 nov 21:35 MNC Dordrecht H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 8 - 8
9 nov 20:50 Wiekslag H2 - SVH H3 8 - 5
9 nov 20:30 ZVL-1886 Tetteroo H5 - De Reigers (SG) H2 12 - 6
9 nov 20:25 BZ&PC H3 - ZVVS H2 10 - 13
9 nov 19:05 WIDEX GZC DONK H5 - WZC (SG) H2 8 - 10
2 nov 21:00 WZC (SG) H2 - Wiekslag H2 12 - 5
2 nov 20:50 De Reigers (SG) H2 - MNC Dordrecht H3 5 - 12
2 nov 20:30 SVH H3 - BZ&PC H3 11 - 7
2 nov 20:05 ZVVS H2 - ZVL-1886 Tetteroo H5 6 - 8
2 nov 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - WIDEX GZC DONK H5 17 - 6
27 okt 15:30 WIDEX GZC DONK H5 - De Reigers (SG) H2 10 - 3
27 okt 14:45 ZVVS H2 - SVH H3 6 - 10
26 okt 19:35 ZVL-1886 Tetteroo H5 - MNC Dordrecht H3 6 - 10
26 okt 19:05 Wiekslag H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 9 - 7
26 okt 18:30 BZ&PC H3 - WZC (SG) H2 6 - 8
19 okt 19:45 De Reigers (SG) H2 - Wiekslag H2 9 - 10
19 okt 19:05 MNC Dordrecht H3 - WIDEX GZC DONK H5 12 - 7
19 okt 17:45 SVH H3 - ZVL-1886 Tetteroo H5 7 - 13
19 okt 17:00 WZC (SG) H2 - ZVVS H2 12 - 10
19 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - BZ&PC H3 9 - 9
5 okt 19:30 Wiekslag H2 - MNC Dordrecht H3 3 - 12
5 okt 18:45 BZ&PC H3 - De Reigers (SG) H2 14 - 6
5 okt 18:00 ZVL-1886 Tetteroo H5 - WIDEX GZC DONK H5 15 - 9
5 okt 17:50 SVH H3 - WZC (SG) H2 19 - 10
5 okt 17:40 ZVVS H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H3 9 - 6
29 sep 16:45 MNC Dordrecht H3 - BZ&PC H3 12 - 6
28 sep 21:15 De Reigers (SG) H2 - ZVVS H2 7 - 6
28 sep 20:15 WIDEX GZC DONK H5 - Wiekslag H2 10 - 13
28 sep 19:15 WZC (SG) H2 - ZVL-1886 Tetteroo H5 5 - 6
28 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - SVH H3 8 - 10