HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Y Da2 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
Het Y Da2 - Wiekslag Da1
zaterdag 30 november 17:45

Stand 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1De Ham Da2618
2ZVL-1886 Tetteroo Da4818
3Z&PC De Gouwe Da2816
4Wiekslag Da1816
5Het Y Da2815
6BZC Da1714
7ZV De Zaan Da3713
8Z&PC Rotterdam Da1810
9Katwijk Da169
10Sassenheim Da183
11ZV Haerlem Da280
12WIDEX GZC DONK Da380
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 novHet Y Da217:45Wiekslag Da1
7 decDe Ham Da218:30Het Y Da2
15 decWIDEX GZC DONK Da317:40Het Y Da2
11 janZ&PC Rotterdam Da119:30Het Y Da2
18 janZV De Zaan Da317:00Het Y Da2

Uitslagen

16 novBZC Da17 - 5Het Y Da2
9 novHet Y Da214 - 11ZV Haerlem Da2
2 novKatwijk Da19 - 8Het Y Da2
26 oktHet Y Da29 - 6Sassenheim Da1
12 oktZ&PC De Gouwe Da23 - 5Het Y Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Ham Da2660018743143
2ZVL-1886 Tetteroo Da4860218553124
3Z&PC De Gouwe Da2851216594811
4Wiekslag Da1851216625210
5Het Y Da2850315685315
6BZC Da1742114412912
7ZV De Zaan Da374121359554
8Z&PC Rotterdam Da18314107475-1
9Katwijk Da163039574017
10Sassenheim Da1810734278-36
11ZV Haerlem Da2800805180-29
12WIDEX GZC DONK Da3800802999-70
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 nov 17:45 Het Y Da2 - Wiekslag Da1Sportfondsenbad Oost
30 nov 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - De Ham Da2De Zijl
30 nov 18:05 ZV De Zaan Da3 - BZC Da1De Slag
30 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 nov 19:05 Katwijk Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Aquamar
30 nov 21:30 Sassenheim Da1 - ZV Haerlem Da2Wasbeek
7 dec 18:30 De Ham Da2 - Het Y Da2De Crommenije
7 dec 18:55 Z&PC De Gouwe Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Sniep
7 dec 19:40 Wiekslag Da1 - ZV De Zaan Da3Sportcentrum Blokweer
7 dec 21:05 BZC Da1 - Sassenheim Da1De Hofstee
7 dec 21:40 ZV Haerlem Da2 - Katwijk Da1De Planeet
8 dec 17:30 WIDEX GZC DONK Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Groenhovenbad
14 dec 18:25 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV Haerlem Da2De Sniep
14 dec 19:05 BZC Da1 - Katwijk Da1De Hofstee
14 dec 19:05 Wiekslag Da1 - Sassenheim Da1Sportcentrum Blokweer
14 dec 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 dec 19:45 De Ham Da2 - ZV De Zaan Da3De Crommenije
15 dec 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 - Het Y Da2Groenhovenbad
21 dec 16:45 ZV De Zaan Da3 - De Ham Da2De Slag
11 jan 17:40 ZV De Zaan Da3 - WIDEX GZC DONK Da3De Slag
11 jan 18:35 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Z&PC De Gouwe Da2De Zijl
11 jan 19:00 ZV Haerlem Da2 - BZC Da1De Planeet
11 jan 19:05 Katwijk Da1 - Wiekslag Da1Aquamar
11 jan 19:30 Z&PC Rotterdam Da1 - Het Y Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
11 jan 19:55 Sassenheim Da1 - De Ham Da2Wasbeek
18 jan 17:00 Sassenheim Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Wasbeek
18 jan 17:00 ZV De Zaan Da3 - Het Y Da2De Slag
18 jan 19:00 Wiekslag Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Sportcentrum Blokweer
18 jan 20:00 Katwijk Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Aquamar
18 jan 20:15 BZC Da1 - De Ham Da2De Hofstee
18 jan 21:05 ZV Haerlem Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Planeet
25 jan 16:55 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV De Zaan Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
25 jan 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 - Sassenheim Da1Groenhovenbad
25 jan 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Het Y Da2De Zijl
25 jan 19:05 Wiekslag Da1 - ZV Haerlem Da2Sportcentrum Blokweer
25 jan 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1De Sniep
25 jan 20:15 De Ham Da2 - Katwijk Da1De Crommenije
1 feb 16:35 ZV De Zaan Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Slag
1 feb 18:40 Het Y Da2 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Oost
1 feb 19:05 Katwijk Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Aquamar
1 feb 20:35 BZC Da1 - Wiekslag Da1De Hofstee
1 feb 20:45 ZV Haerlem Da2 - De Ham Da2De Planeet
2 feb 19:45 Sassenheim Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Wasbeek
8 feb 17:05 WIDEX GZC DONK Da3 - ZV Haerlem Da2Groenhovenbad
8 feb 18:40 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Sassenheim Da1De Zijl
8 feb 21:00 De Ham Da2 - BZC Da1De Crommenije
8 feb 21:15 Z&PC Rotterdam Da1 - Katwijk Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 feb 15:05 Het Y Da2 - ZV De Zaan Da3Sportfondsenbad Oost
9 feb 17:00 Z&PC De Gouwe Da2 - Wiekslag Da1De Sniep
15 feb 19:05 Katwijk Da1 - BZC Da1Aquamar
22 feb 19:05 Katwijk Da1 - De Ham Da2Aquamar
29 feb 13:30 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
29 feb 15:30 ZV De Zaan Da3 - Sassenheim Da1De Slag
29 feb 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - ZV Haerlem Da2De Zijl
29 feb 17:25 Z&PC De Gouwe Da2 - De Ham Da2De Sniep
29 feb 17:45 Het Y Da2 - Katwijk Da1Sportfondsenbad Oost
29 feb 17:55 WIDEX GZC DONK Da3 - Wiekslag Da1Groenhovenbad
7 maa 17:00 De Ham Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Crommenije
7 maa 19:00 Wiekslag Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Sportcentrum Blokweer
7 maa 19:05 Katwijk Da1 - ZV De Zaan Da3Aquamar
7 maa 19:30 BZC Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Hofstee
7 maa 20:50 ZV Haerlem Da2 - Het Y Da2De Planeet
7 maa 21:25 Sassenheim Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Wasbeek
14 maa 17:00 Sassenheim Da1 - Het Y Da2Wasbeek
14 maa 17:55 ZV De Zaan Da3 - Z&PC De Gouwe Da2De Slag
14 maa 19:05 Katwijk Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Aquamar
14 maa 19:30 BZC Da1 - WIDEX GZC DONK Da3De Hofstee
14 maa 19:45 Wiekslag Da1 - De Ham Da2Sportcentrum Blokweer
14 maa 20:15 ZV Haerlem Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Planeet
21 maa 17:00 Sassenheim Da1 - Katwijk Da1Wasbeek
21 maa 18:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Wiekslag Da1De Zijl
21 maa 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 - De Ham Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
21 maa 19:05 ZV De Zaan Da3 - ZV Haerlem Da2De Slag
21 maa 19:30 Het Y Da2 - BZC Da1Sportfondsenbad Oost
21 maa 19:30 Z&PC De Gouwe Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Sniep
4 apr 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Katwijk Da1De Sniep
4 apr 18:20 Wiekslag Da1 - Het Y Da2Sportcentrum Blokweer
4 apr 20:15 De Ham Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Crommenije
4 apr 20:20 BZC Da1 - ZV De Zaan Da3De Hofstee
4 apr 21:05 ZV Haerlem Da2 - Sassenheim Da1De Planeet
5 apr 16:55 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC Rotterdam Da1Groenhovenbad
18 apr 17:30 ZV De Zaan Da3 - Wiekslag Da1De Slag
18 apr 18:00 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
18 apr 18:00 Het Y Da2 - De Ham Da2Sportfondsenbad Oost
18 apr 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - WIDEX GZC DONK Da3De Zijl
18 apr 19:05 Katwijk Da1 - ZV Haerlem Da2Aquamar
18 apr 19:55 Sassenheim Da1 - BZC Da1Wasbeek
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 21:05 ZV Haerlem Da2 - ZV De Zaan Da3 6 - 10
16 nov 20:55 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC De Gouwe Da2 4 - 6
16 nov 19:05 Wiekslag Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4 6 - 4
16 nov 19:05 BZC Da1 - Het Y Da2 7 - 5
16 nov 18:00 De Ham Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 11 - 8
16 nov 18:00 Katwijk Da1 - Sassenheim Da1 14 - 2
9 nov 20:05 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - BZC Da1 6 - 0
9 nov 19:10 Z&PC De Gouwe Da2 - Sassenheim Da1 4 - 3
9 nov 18:45 Z&PC Rotterdam Da1 - Wiekslag Da1 12 - 11
9 nov 18:25 ZV De Zaan Da3 - Katwijk Da1 9 - 7
9 nov 18:05 WIDEX GZC DONK Da3 - De Ham Da2 5 - 21
9 nov 18:00 Het Y Da2 - ZV Haerlem Da2 14 - 11
2 nov 21:30 ZV Haerlem Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4 3 - 7
2 nov 20:00 Sassenheim Da1 - ZV De Zaan Da3 8 - 13
2 nov 19:35 Katwijk Da1 - Het Y Da2 9 - 8
2 nov 19:05 Wiekslag Da1 - WIDEX GZC DONK Da3 10 - 4
2 nov 18:45 BZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1 10 - 7
2 nov 17:15 De Ham Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 12 - 7
26 okt 17:45 Het Y Da2 - Sassenheim Da1 9 - 6
26 okt 17:25 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Katwijk Da1 6 - 4
26 okt 16:45 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV De Zaan Da3 16 - 6
26 okt 15:15 De Ham Da2 - Wiekslag Da1 10 - 3
26 okt 14:45 WIDEX GZC DONK Da3 - BZC Da1 2 - 12
26 okt 14:15 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV Haerlem Da2 13 - 8
12 okt 21:25 Z&PC Rotterdam Da1 - Sassenheim Da1 12 - 5
12 okt 21:00 Wiekslag Da1 - BZC Da1 2 - 2
12 okt 19:55 Z&PC De Gouwe Da2 - Het Y Da2 3 - 5
12 okt 18:35 WIDEX GZC DONK Da3 - Katwijk Da1 5 - 14
12 okt 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - ZV De Zaan Da3 8 - 1
12 okt 17:00 De Ham Da2 - ZV Haerlem Da2 9 - 4
5 okt 21:30 ZV Haerlem Da2 - Wiekslag Da1 7 - 10
5 okt 21:05 Sassenheim Da1 - WIDEX GZC DONK Da3 10 - 5
5 okt 20:15 BZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2 4 - 4
5 okt 19:00 Het Y Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4 3 - 7
5 okt 18:50 ZV De Zaan Da3 - Z&PC Rotterdam Da1 8 - 8
28 sep 21:00 Het Y Da2 - Z&PC Rotterdam Da1 10 - 8
28 sep 18:30 De Ham Da2 - Sassenheim Da1 11 - 4
28 sep 18:25 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4 8 - 5
28 sep 17:30 Wiekslag Da1 - Katwijk Da1 10 - 9
28 sep 16:30 BZC Da1 - ZV Haerlem Da2 6 - 3
28 sep 15:15 WIDEX GZC DONK Da3 - ZV De Zaan Da3 2 - 12
15 sep 19:45 Sassenheim Da1 - Wiekslag Da1 4 - 10
14 sep 19:00 ZV Haerlem Da2 - Z&PC De Gouwe Da2 9 - 11
14 sep 18:45 Het Y Da2 - WIDEX GZC DONK Da3 14 - 2
14 sep 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Z&PC Rotterdam Da1 12 - 6
 
 
BZC Da1
 
De Ham Da2
 
Het Y Da2
 
Katwijk Da1
 
Sassenheim D..
 
WIDEX GZC DO..
 
Wiekslag Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZV De Zaan D..
 
ZV Haerlem D..
 
ZVL-1886 Tet..
 
BZC Da1 18/17 - 514/127/1214/31/24 - 410 - 74/46 - 37/3
De Ham Da28/2 7/1225/111 - 47/310 - 312 - 711 - 814/129 - 44/4
Het Y Da221/318/4 29/29 - 614 - 230/111/210 - 89/214 - 113 - 7
Katwijk Da115/222/29 - 8 14 - 21/211/130/1118/17/318/414/3
Sassenheim Da118/411/114/321/3 10 - 54 - 107/32/28 - 1330/1118/1
WIDEX GZC DONK Da32 - 125 - 2115/125 - 1425/1 29/24 - 65/42 - 128/28/12
Wiekslag Da12 - 214/34/410 - 914/1210 - 4 18/17/37/1225/16 - 4
Z&PC De Gouwe Da225/129/23 - 54/44 - 321/39/2 7/1216 - 614/128 - 5
Z&PC Rotterdam Da129/221/311/18/212 - 530/1112 - 1118/4 25/113 - 814/12
ZV De Zaan Da330/1121/1218/19 - 729/211/118/414/38 - 8 21/31/2
ZV Haerlem Da211/11/27/37/124/418/17 - 109 - 1114/36 - 10 3 - 7
ZVL-1886 Tetteroo Da46 - 030/1125/16 - 48/218/421/311/112 - 68 - 129/2