HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Waterpolo Den Haag (SG) H1 - MNC Dordrecht H1
zaterdag 14 september 18:45
Hofbad 's-gravenhage

Stand Ronde 1 R1

  Team Gespeeld Punten
1OZ&PC H100
2Livo H100
3Aqua-Novio'94 H100
4ZPC AMERSFOORT H100
5BZC Brandenburg H100
6VZC H100
7Het Y H100
8VZV H100
9ZV Haerlem H100
10BZ&PC H100
11Waterpolo Den Haag (SG) H100
12MNC Dordrecht H100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
14 sepWaterpolo Den Haag (SG) H118:45MNC Dordrecht H1
29 sepAqua-Novio'94 H119:00Waterpolo Den Haag (SG) H1
5 oktWaterpolo Den Haag (SG) H119:50OZ&PC H1
19 oktWaterpolo Den Haag (SG) H117:55Livo H1
26 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H119:00Waterpolo Den Haag (SG) H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1OZ&PC H100000000
2Livo H100000000
3Aqua-Novio'94 H100000000
4ZPC AMERSFOORT H100000000
5BZC Brandenburg H100000000
6VZC H100000000
7Het Y H100000000
8VZV H100000000
9ZV Haerlem H100000000
10BZ&PC H100000000
11Waterpolo Den Haag (SG) H100000000
12MNC Dordrecht H100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
14 sep 18:35 VZV H1 - Aqua-Novio'94 H1De Heerenduinen
14 sep 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - MNC Dordrecht H1Hofbad
14 sep 20:10 ZV Haerlem H1 - OZ&PC H1De Planeet
14 sep 21:05 Het Y H1 - BZC Brandenburg H1Sportfondsenbad Oost
28 sep 19:00 OZ&PC H1 - VZV H1Vondersweijde
28 sep 19:40 VZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Vallei
28 sep 19:45 Livo H1 - Het Y H1t Walfort
28 sep 19:50 BZC Brandenburg H1 - ZV Haerlem H1Brandenburg
28 sep 19:50 MNC Dordrecht H1 - BZ&PC H1Sportboulevard
29 sep 19:00 Aqua-Novio'94 H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1Sportf.bad Nijmegen-West
5 okt 18:25 VZV H1 - BZC Brandenburg H1De Heerenduinen
5 okt 19:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - OZ&PC H1Hofbad
5 okt 19:55 BZ&PC H1 - Aqua-Novio'94 H1De Kuil
5 okt 20:00 MNC Dordrecht H1 - VZC H1Sportboulevard
5 okt 20:15 ZV Haerlem H1 - Livo H1De Planeet
5 okt 21:20 Het Y H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1Sportfondsenbad Oost
12 okt 19:35 VZC H1 - Het Y H1De Vallei
12 okt 19:45 OZ&PC H1 - BZ&PC H1Vondersweijde
12 okt 19:45 Livo H1 - VZV H1t Walfort
19 okt 15:30 Aqua-Novio'94 H1 - VZC H1Sportf.bad Nijmegen-West
19 okt 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - Livo H1Hofbad
19 okt 19:00 VZV H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Heerenduinen
19 okt 19:30 ZV Haerlem H1 - Het Y H1De Planeet
19 okt 19:30 BZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1De Kuil
19 okt 20:20 MNC Dordrecht H1 - OZ&PC H1Sportboulevard
26 okt 17:30 VZC H1 - ZV Haerlem H1De Vallei
26 okt 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1Sportcomplex Amerena
26 okt 19:00 OZ&PC H1 - Aqua-Novio'94 H1Vondersweijde
26 okt 19:20 BZC Brandenburg H1 - MNC Dordrecht H1Brandenburg
26 okt 19:45 Livo H1 - BZ&PC H1t Walfort
26 okt 21:15 Het Y H1 - VZV H1Sportfondsenbad Oost
2 nov 18:35 VZV H1 - ZV Haerlem H1De Heerenduinen
2 nov 18:45 OZ&PC H1 - VZC H1Vondersweijde
2 nov 18:45 Aqua-Novio'94 H1 - BZC Brandenburg H1Sportf.bad Nijmegen-West
2 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - Het Y H1Hofbad
2 nov 20:00 MNC Dordrecht H1 - Livo H1Sportboulevard
2 nov 20:10 BZ&PC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Kuil
9 nov 19:00 VZC H1 - VZV H1De Vallei
9 nov 19:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - MNC Dordrecht H1Sportcomplex Amerena
9 nov 19:45 Livo H1 - Aqua-Novio'94 H1t Walfort
9 nov 19:45 ZV Haerlem H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1De Planeet
9 nov 20:05 BZC Brandenburg H1 - OZ&PC H1Brandenburg
9 nov 21:20 Het Y H1 - BZ&PC H1Sportfondsenbad Oost
16 nov 18:45 OZ&PC H1 - Livo H1Vondersweijde
16 nov 19:00 Aqua-Novio'94 H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1Sportf.bad Nijmegen-West
16 nov 19:30 BZ&PC H1 - ZV Haerlem H1De Kuil
16 nov 20:00 MNC Dordrecht H1 - Het Y H1Sportboulevard
16 nov 20:40 BZC Brandenburg H1 - VZC H1Brandenburg
16 nov 20:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - VZV H1Hofbad
17 nov 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Livo H1Sportcomplex Amerena
23 nov 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZV Haerlem H1Sportcomplex Amerena
30 nov 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - OZ&PC H1Sportcomplex Amerena
30 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - VZC H1Hofbad
30 nov 19:30 VZV H1 - BZ&PC H1De Heerenduinen
30 nov 19:45 Livo H1 - BZC Brandenburg H1t Walfort
30 nov 20:00 ZV Haerlem H1 - MNC Dordrecht H1De Planeet
30 nov 21:40 Het Y H1 - Aqua-Novio'94 H1Sportfondsenbad Oost
7 dec 15:45 Aqua-Novio'94 H1 - ZV Haerlem H1Sportf.bad Nijmegen-West
7 dec 19:30 OZ&PC H1 - Het Y H1Vondersweijde
7 dec 20:00 MNC Dordrecht H1 - VZV H1Sportboulevard
7 dec 20:20 BZC Brandenburg H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1Brandenburg
7 dec 20:25 BZ&PC H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1De Kuil
7 dec 20:45 VZC H1 - Livo H1De Vallei
14 dec 17:30 VZC H1 - BZ&PC H1De Vallei
14 dec 18:45 Aqua-Novio'94 H1 - VZV H1Sportf.bad Nijmegen-West
14 dec 19:10 OZ&PC H1 - ZV Haerlem H1Vondersweijde
14 dec 19:45 Livo H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1t Walfort
14 dec 20:50 MNC Dordrecht H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1Sportboulevard
14 dec 21:15 BZC Brandenburg H1 - Het Y H1Brandenburg
21 dec 13:30 Aqua-Novio'94 H1 - MNC Dordrecht H1Sportf.bad Nijmegen-West
21 dec 17:00 BZC Brandenburg H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1Brandenburg
11 jan 17:30 VZV H1 - OZ&PC H1De Heerenduinen
11 jan 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - Aqua-Novio'94 H1Hofbad
11 jan 19:40 BZ&PC H1 - MNC Dordrecht H1De Kuil
11 jan 19:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - VZC H1Sportcomplex Amerena
11 jan 21:15 ZV Haerlem H1 - BZC Brandenburg H1De Planeet
11 jan 21:40 Het Y H1 - Livo H1Sportfondsenbad Oost
25 jan 18:00 Aqua-Novio'94 H1 - BZ&PC H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
25 jan 18:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Het Y H1Sportcomplex Amerena
25 jan 18:30 OZ&PC H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1Vondersweijde
25 jan 19:45 Livo H1 - ZV Haerlem H1t Walfort
25 jan 20:10 VZC H1 - MNC Dordrecht H1De Vallei
25 jan 20:50 BZC Brandenburg H1 - VZV H1Brandenburg
1 feb 17:30 VZV H1 - Livo H1De Heerenduinen
1 feb 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - BZC Brandenburg H1Hofbad
1 feb 19:45 ZV Haerlem H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Planeet
1 feb 19:50 Het Y H1 - VZC H1Sportfondsenbad Oost
1 feb 19:55 BZ&PC H1 - OZ&PC H1De Kuil
1 feb 20:10 MNC Dordrecht H1 - Aqua-Novio'94 H1Sportboulevard
8 feb 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - VZV H1Sportcomplex Amerena
8 feb 19:05 BZC Brandenburg H1 - BZ&PC H1Brandenburg
8 feb 19:45 Livo H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1t Walfort
8 feb 20:10 VZC H1 - Aqua-Novio'94 H1De Vallei
8 feb 20:30 OZ&PC H1 - MNC Dordrecht H1Vondersweijde
8 feb 21:45 Het Y H1 - ZV Haerlem H1Sportfondsenbad Oost
15 feb 15:00 Aqua-Novio'94 H1 - OZ&PC H1Sportf.bad Nijmegen-West
15 feb 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1Hofbad
15 feb 19:00 VZV H1 - Het Y H1De Heerenduinen
15 feb 19:25 ZV Haerlem H1 - VZC H1De Planeet
15 feb 19:30 MNC Dordrecht H1 - BZC Brandenburg H1Sportboulevard
15 feb 19:55 BZ&PC H1 - Livo H1De Kuil
22 feb 20:00 ZV Haerlem H1 - VZV H1De Planeet
22 feb 20:40 BZ&PC H1 - VZC H1De Kuil
29 feb 17:30 VZC H1 - OZ&PC H1De Vallei
29 feb 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - BZ&PC H1Sportcomplex Amerena
29 feb 19:45 Livo H1 - MNC Dordrecht H1t Walfort
29 feb 19:45 BZC Brandenburg H1 - Aqua-Novio'94 H1Brandenburg
29 feb 20:05 Het Y H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1Sportfondsenbad Oost
7 maa 17:15 Aqua-Novio'94 H1 - Livo H1Sportf.bad Nijmegen-West
7 maa 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - ZV Haerlem H1Hofbad
7 maa 18:30 OZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1Vondersweijde
7 maa 18:35 VZV H1 - VZC H1De Heerenduinen
7 maa 19:50 MNC Dordrecht H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1Sportboulevard
7 maa 19:55 BZ&PC H1 - Het Y H1De Kuil
21 maa 18:15 VZV H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1De Heerenduinen
21 maa 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Aqua-Novio'94 H1Sportcomplex Amerena
21 maa 19:30 VZC H1 - BZC Brandenburg H1De Vallei
21 maa 19:45 Livo H1 - OZ&PC H1t Walfort
21 maa 20:30 ZV Haerlem H1 - BZ&PC H1De Planeet
21 maa 21:45 Het Y H1 - MNC Dordrecht H1Sportfondsenbad Oost
4 apr 18:45 Aqua-Novio'94 H1 - Het Y H1Sportf.bad Nijmegen-West
4 apr 19:00 VZC H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1De Vallei
4 apr 19:45 BZ&PC H1 - VZV H1De Kuil
4 apr 20:00 OZ&PC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1Vondersweijde
4 apr 20:30 BZC Brandenburg H1 - Livo H1Brandenburg
4 apr 21:05 MNC Dordrecht H1 - ZV Haerlem H1Sportboulevard
18 apr 18:45 VZV H1 - MNC Dordrecht H1De Heerenduinen
18 apr 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - BZC Brandenburg H1Sportcomplex Amerena
18 apr 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - BZ&PC H1Hofbad
18 apr 19:25 ZV Haerlem H1 - Aqua-Novio'94 H1De Planeet
18 apr 19:45 Livo H1 - VZC H1t Walfort
18 apr 21:30 Het Y H1 - OZ&PC H1Sportfondsenbad Oost
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aqua-Novio'9..
 
BZ&PC H1
 
BZC Brandenb..
 
Het Y H1
 
Livo H1
 
MNC Dordrech..
 
OZ&PC H1
 
VZC H1
 
VZV H1
 
Waterpolo De..
 
ZPC AMERSFOO..
 
ZV Haerlem H..
 
Aqua-Novio'94 H1 25/12/114/47/321/1215/219/1014/1229/916/117/12
BZ&PC H15/10 19/107/315/211/11/222/24/47/122/1116/11
BZC Brandenburg H129/28/2 14/124/426/109/1116/1125/121/127/1228/9
Het Y H130/119/1114/9 11/121/318/41/226/1029/25/108/2
Livo H19/1126/1030/1128/9 29/221/318/412/108/214/1225/1
MNC Dordrecht H11/228/915/216/112/11 19/105/107/1214/127/34/4
OZ&PC H126/1012/107/37/1216/118/2 2/1128/925/14/414/12
VZC H18/214/1221/312/107/1225/129/2 9/114/428/926/10
VZV H114/930/115/1015/21/218/411/17/3 21/319/102/11
Waterpolo Den Haag (SG) H111/118/41/22/1119/1014/95/1030/1116/11 15/27/3
ZPC AMERSFOORT H121/329/218/425/117/119/1130/1111/18/226/10 23/11
ZV Haerlem H118/421/311/119/105/1030/1114/915/222/29/111/2