HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Meer H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
De Meer H1 - De Plas H1
zaterdag 23 januari 16:30
De Waterlinie Culemborg

Stand 3e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZPCH H126
2Oceanus H126
3DAW H124
4De Snippen H113
5DJK-ZAR H123
6De Plas H123
7De Meer H123
8West-Friesland (SG) H121
9DWK H110
10Alkemade H110
11AZ&PC De Futen H110
12DWT H120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 janDe Meer H116:30De Plas H1
30 janDe Meer H116:15DWK H1
6 febDe Meer H116:15De Snippen H1
13 febDe Snippen H121:00De Meer H1
20 febZPCH H120:45De Meer H1

Uitslagen

10 oktDe Plas H18 - 10De Meer H1
3 oktDe Meer H14 - 9Oceanus H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPCH H12200628226
2Oceanus H12200620146
3DAW H12110421201
4De Snippen H11100314104
5DJK-ZAR H12101324204
6De Plas H1210131718-1
7De Meer H1210131417-3
8West-Friesland (SG) H1201112025-5
9DWK H1100101011-1
10Alkemade H1100101014-4
11AZ&PC De Futen H110010712-5
12DWT H1200201820-2
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 16:30 De Meer H1 - De Plas H1De Waterlinie
23 jan 19:15 DJK-ZAR H1 - AZ&PC De Futen H1Sportplaza Mercator
23 jan 19:30 DWT H1 - DAW H1Boerhaavebad
23 jan 21:05 De Snippen H1 - Alkemade H1De Meerkamp
23 jan 21:20 West-Friesland (SG) H1 - ZPCH H1De Waterhoorn
30 jan 16:15 De Meer H1 - DWK H1De Waterlinie
30 jan 18:00 Alkemade H1 - DJK-ZAR H1De Tweesprong
30 jan 19:00 Oceanus H1 - De Snippen H1De Waterlelie
30 jan 19:55 ZPCH H1 - DWT H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 jan 20:30 De Plas H1 - DAW H1De Wel
31 jan 18:45 AZ&PC De Futen H1 - West-Friesland (SG) H1De Meerkamp
6 feb 16:15 De Meer H1 - De Snippen H1De Waterlinie
6 feb 18:20 DAW H1 - ZPCH H1Sportcomplex Hoornsevaart
6 feb 19:15 DJK-ZAR H1 - Oceanus H1Sportplaza Mercator
6 feb 20:00 DWK H1 - De Plas H1Veluwehal
6 feb 20:25 DWT H1 - AZ&PC De Futen H1Boerhaavebad
6 feb 20:35 West-Friesland (SG) H1 - Alkemade H1De Waterhoorn
13 feb 21:00 De Snippen H1 - De Meer H1De Meerkamp
20 feb 20:45 ZPCH H1 - De Meer H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 feb 16:30 De Meer H1 - DJK-ZAR H1De Waterlinie
27 feb 16:45 De Plas H1 - ZPCH H1De Wel
27 feb 17:15 Alkemade H1 - DWT H1De Tweesprong
27 feb 18:00 Oceanus H1 - West-Friesland (SG) H1De Waterlelie
27 feb 19:00 DWK H1 - De Snippen H1Veluwehal
28 feb 18:45 AZ&PC De Futen H1 - DAW H1De Meerkamp
6 maa 18:30 DJK-ZAR H1 - DWK H1Sportplaza Mercator
6 maa 20:15 De Snippen H1 - De Plas H1De Meerkamp
6 maa 20:30 DWT H1 - Oceanus H1Boerhaavebad
6 maa 20:35 West-Friesland (SG) H1 - De Meer H1De Waterhoorn
6 maa 21:00 DAW H1 - Alkemade H1Sportcomplex Hoornsevaart
7 maa 19:30 ZPCH H1 - AZ&PC De Futen H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 16:15 De Meer H1 - DWT H1De Waterlinie
13 maa 19:00 Oceanus H1 - DAW H1De Waterlelie
13 maa 19:30 DWK H1 - West-Friesland (SG) H1Veluwehal
13 maa 21:15 De Plas H1 - AZ&PC De Futen H1De Wel
14 maa 15:30 Alkemade H1 - ZPCH H1De Tweesprong
20 maa 19:00 DJK-ZAR H1 - De Plas H1Sportplaza Mercator
20 maa 19:05 DAW H1 - De Meer H1Sportcomplex Hoornsevaart
20 maa 19:45 DWT H1 - DWK H1Boerhaavebad
20 maa 21:00 ZPCH H1 - Oceanus H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
20 maa 21:20 West-Friesland (SG) H1 - De Snippen H1De Waterhoorn
21 maa 18:45 AZ&PC De Futen H1 - Alkemade H1De Meerkamp
27 maa 18:00 ZPCH H1 - De Plas H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 19:55 DAW H1 - DWK H1Sportcomplex Hoornsevaart
10 apr 17:30 De Meer H1 - ZPCH H1De Waterlinie
10 apr 18:00 Oceanus H1 - AZ&PC De Futen H1De Waterlelie
10 apr 19:30 DWK H1 - DAW H1Veluwehal
10 apr 20:00 DJK-ZAR H1 - West-Friesland (SG) H1Sportplaza Mercator
10 apr 21:05 De Snippen H1 - DWT H1De Meerkamp
10 apr 21:15 De Plas H1 - Alkemade H1De Wel
17 apr 19:45 ZPCH H1 - DWK H1Sportcomplex Koning Willem Alexander
17 apr 19:45 De Plas H1 - West-Friesland (SG) H1De Wel
17 apr 20:00 Alkemade H1 - Oceanus H1De Tweesprong
17 apr 20:10 DAW H1 - De Snippen H1Sportcomplex Hoornsevaart
17 apr 20:10 DWT H1 - DJK-ZAR H1Boerhaavebad
18 apr 18:00 AZ&PC De Futen H1 - De Meer H1De Meerkamp
24 apr 16:30 De Meer H1 - Alkemade H1De Waterlinie
24 apr 18:15 Oceanus H1 - De Plas H1De Waterlelie
24 apr 19:15 DJK-ZAR H1 - DAW H1Sportplaza Mercator
24 apr 19:30 DWK H1 - AZ&PC De Futen H1Veluwehal
24 apr 20:35 West-Friesland (SG) H1 - DWT H1De Waterhoorn
24 apr 21:05 De Snippen H1 - ZPCH H1De Meerkamp
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 18:25 AZ&PC De Futen H1 - DJK-ZAR H1 7 - 12
11 okt 16:30 Alkemade H1 - De Snippen H1 10 - 14
10 okt 20:45 DAW H1 - DWT H1 11 - 10
10 okt 20:00 ZPCH H1 - West-Friesland (SG) H1 15 - 10
10 okt 19:45 De Plas H1 - De Meer H1 8 - 10
10 okt 18:45 Oceanus H1 - DWK H1 11 - 10
3 okt 21:20 West-Friesland (SG) H1 - DAW H1 10 - 10
3 okt 20:00 DJK-ZAR H1 - ZPCH H1 12 - 13
3 okt 19:55 DWT H1 - De Plas H1 8 - 9
3 okt 16:15 De Meer H1 - Oceanus H1 4 - 9
 
 
Alkemade H1
 
AZ&PC De Fut..
 
DAW H1
 
De Meer H1
 
De Plas H1
 
De Snippen H..
 
DJK-ZAR H1
 
DWK H1
 
DWT H1
 
Oceanus H1
 
West-Friesla..
 
ZPCH H1
 
Alkemade H1 ????10 - 1430/1?27/217/4?14/3
AZ&PC De Futen H121/3 28/218/4??7 - 12???31/1?
DAW H16/3? 20/3?17/4?27/311 - 10??6/2
De Meer H124/4?? 23/16/227/230/113/34 - 9?10/4
De Plas H110/413/330/18 - 10 ?????17/427/2
De Snippen H123/1??13/26/3 ??10/4??24/4
DJK-ZAR H1?23/124/4?20/3? 6/3?6/210/412 - 13
DWK H1?24/410/4?6/227/2? ??13/3?
DWT H1?6/223/1?8 - 9?17/420/3 6/3??
Oceanus H1?10/413/3?24/430/1?11 - 10? 27/2?
West-Friesland (SG) H16/2?10 - 106/3?20/3??24/4? 23/1
ZPCH H1?7/3?20/227/3??17/430/120/315 - 10