HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
Het Ravijn Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3
zaterdag 30 januari 19:25
Het Ravijn Nijverdal

Stand Reserve Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1UZSC Da326
2UZSC Da213
3ZVL-1886 Tetteroo Da213
4ZV De Zaan Da213
5De Ham Da223
6WIDEX GZC DONK Da223
7ZVL-1886 Tetteroo Da323
8Polar Bears Da200
9ZPB H&L Productions Da210
10Het Ravijn Da220
11PSV Da220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janHet Ravijn Da219:25ZVL-1886 Tetteroo Da3
6 febZVL-1886 Tetteroo Da214:15Het Ravijn Da2
13 febZV De Zaan Da218:05Het Ravijn Da2
20 febHet Ravijn Da217:55UZSC Da3
27 febUZSC Da219:45Het Ravijn Da2

Uitslagen

10 oktUZSC Da310 - 3Het Ravijn Da2
4 oktHet Ravijn Da27 - 12ZV De Zaan Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1UZSC Da322006281018
2UZSC Da21100323617
3ZVL-1886 Tetteroo Da21100318117
4ZV De Zaan Da2110031275
5De Ham Da221013291415
6WIDEX GZC DONK Da22101328262
7ZVL-1886 Tetteroo Da3210131624-8
8Polar Bears Da200000000
9ZPB H&L Productions Da210010622-16
10Het Ravijn Da2200201022-12
11PSV Da2200201341-28
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
23 jan 16:55 PSV Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3De Tongelreep
30 jan 14:10 Polar Bears Da2 - ZV De Zaan Da2De Peppel
30 jan 15:20 ZVL-1886 Tetteroo Da2 - PSV Da2De Zijl
30 jan 18:10 UZSC Da2 - UZSC Da3De Krommerijn
30 jan 19:25 Het Ravijn Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3Het Ravijn
30 jan 19:50 WIDEX GZC DONK Da2 - ZPB H&L Productions Da2Groenhovenbad
6 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da2 - Het Ravijn Da2De Zijl
6 feb 19:00 Polar Bears Da2 - UZSC Da3De Peppel
6 feb 20:00 De Ham Da2 - WIDEX GZC DONK Da2De Crommenije
6 feb 20:35 ZPB H&L Productions Da2 - UZSC Da2Inge de Bruijn Zwembad
7 feb 12:15 ZV De Zaan Da2 - PSV Da2De Slag
13 feb 16:00 ZVL-1886 Tetteroo Da3 - WIDEX GZC DONK Da2De Zijl
13 feb 18:05 ZV De Zaan Da2 - Het Ravijn Da2De Slag
13 feb 20:20 UZSC Da3 - PSV Da2De Krommerijn
13 feb 21:00 ZPB H&L Productions Da2 - De Ham Da2Inge de Bruijn Zwembad
13 feb 21:30 UZSC Da2 - Polar Bears Da2De Krommerijn
20 feb 16:50 De Ham Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3De Crommenije
20 feb 17:55 Het Ravijn Da2 - UZSC Da3Het Ravijn
20 feb 18:00 PSV Da2 - UZSC Da2De Tongelreep
20 feb 18:35 WIDEX GZC DONK Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da2Groenhovenbad
20 feb 19:30 Polar Bears Da2 - ZPB H&L Productions Da2De Peppel
27 feb 15:30 ZV De Zaan Da2 - WIDEX GZC DONK Da2De Slag
27 feb 16:30 ZPB H&L Productions Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3Inge de Bruijn Zwembad
27 feb 18:45 Polar Bears Da2 - PSV Da2De Peppel
27 feb 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da2 - De Ham Da2De Zijl
27 feb 19:45 UZSC Da2 - Het Ravijn Da2De Krommerijn
28 feb 14:00 Het Ravijn Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da2Het Ravijn
28 feb 15:30 WIDEX GZC DONK Da2 - De Ham Da2Groenhovenbad
28 feb 17:30 UZSC Da2 - ZPB H&L Productions Da2De Krommerijn
28 feb 18:45 UZSC Da3 - Polar Bears Da2De Krommerijn
28 feb 19:30 PSV Da2 - ZV De Zaan Da2De Tongelreep
6 maa 15:20 ZVL-1886 Tetteroo Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da2De Zijl
6 maa 17:45 PSV Da2 - ZPB H&L Productions Da2De Tongelreep
6 maa 18:10 De Ham Da2 - ZV De Zaan Da2De Crommenije
6 maa 19:45 WIDEX GZC DONK Da2 - UZSC Da3Groenhovenbad
6 maa 20:00 Het Ravijn Da2 - Polar Bears Da2Het Ravijn
13 maa 19:40 ZV De Zaan Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3De Slag
13 maa 19:45 UZSC Da2 - WIDEX GZC DONK Da2De Krommerijn
13 maa 20:45 ZPB H&L Productions Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da2Inge de Bruijn Zwembad
13 maa 20:50 PSV Da2 - Het Ravijn Da2De Tongelreep
13 maa 21:00 UZSC Da3 - De Ham Da2De Krommerijn
20 maa 15:35 ZVL-1886 Tetteroo Da3 - UZSC Da3De Zijl
20 maa 18:15 Het Ravijn Da2 - ZPB H&L Productions Da2Het Ravijn
20 maa 18:20 ZVL-1886 Tetteroo Da2 - ZV De Zaan Da2De Zijl
20 maa 19:40 De Ham Da2 - UZSC Da2De Crommenije
20 maa 20:10 WIDEX GZC DONK Da2 - Polar Bears Da2Groenhovenbad
27 maa 17:20 UZSC Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da2De Krommerijn
27 maa 18:00 PSV Da2 - WIDEX GZC DONK Da2De Tongelreep
27 maa 18:35 UZSC Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3De Krommerijn
27 maa 19:30 Polar Bears Da2 - De Ham Da2De Peppel
27 maa 21:10 ZPB H&L Productions Da2 - ZV De Zaan Da2Inge de Bruijn Zwembad
3 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da3 - Polar Bears Da2De Zijl
3 apr 14:30 De Ham Da2 - PSV Da2De Crommenije
3 apr 15:00 ZV De Zaan Da2 - UZSC Da3De Slag
3 apr 15:30 WIDEX GZC DONK Da2 - Het Ravijn Da2Groenhovenbad
3 apr 15:35 ZVL-1886 Tetteroo Da2 - UZSC Da2De Zijl
10 apr 17:30 Het Ravijn Da2 - De Ham Da2Het Ravijn
10 apr 17:30 Polar Bears Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da2De Peppel
10 apr 18:00 UZSC Da2 - ZV De Zaan Da2De Krommerijn
10 apr 18:15 ZPB H&L Productions Da2 - UZSC Da3Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 16:25 PSV Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da2De Tongelreep
17 apr 16:30 UZSC Da3 - UZSC Da2De Krommerijn
17 apr 16:40 ZVL-1886 Tetteroo Da3 - Het Ravijn Da2De Zijl
17 apr 18:50 ZPB H&L Productions Da2 - WIDEX GZC DONK Da2Inge de Bruijn Zwembad
17 apr 19:15 ZV De Zaan Da2 - Polar Bears Da2De Slag
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 16:25 UZSC Da3 - Het Ravijn Da2 10 - 3
10 okt 15:35 ZVL-1886 Tetteroo Da3 - De Ham Da2 8 - 7
10 okt 15:15 UZSC Da2 - PSV Da2 23 - 6
10 okt 14:15 ZVL-1886 Tetteroo Da2 - WIDEX GZC DONK Da2 18 - 11
4 okt 14:00 Het Ravijn Da2 - ZV De Zaan Da2 7 - 12
3 okt 19:45 WIDEX GZC DONK Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da3 17 - 8
3 okt 18:50 PSV Da2 - UZSC Da3 7 - 18
3 okt 17:25 De Ham Da2 - ZPB H&L Productions Da2 22 - 6
 
 
De Ham Da2
 
Het Ravijn D..
 
Polar Bears ..
 
PSV Da2
 
UZSC Da2
 
UZSC Da3
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan D..
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVL-1886 Tet..
 
De Ham Da2 ??3/420/3?6/222 - 66/3?20/2
Het Ravijn Da210/4 6/3??20/2?20/37 - 1228/230/1
Polar Bears Da227/3? 27/2?6/2?20/230/110/4?
PSV Da2?13/3? 20/27 - 1827/36/328/217/423/1
UZSC Da2?27/213/223 - 6 30/113/328/210/4?27/3
UZSC Da313/310 - 328/213/217/4 ???27/3?
WIDEX GZC DONK Da228/23/420/3??6/3 30/1?20/217 - 8
ZPB H&L Productions Da213/2???6/210/417/4 27/313/327/2
ZV De Zaan Da2?13/217/47/2?3/427/2? ?13/3
ZVL-1886 Tetteroo Da227/26/2?30/13/4?18 - 11?20/3 ?
ZVL-1886 Tetteroo Da38 - 717/43/4??20/313/2??6/3