HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Y Da2 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
BZC Da1 - Het Y Da2
zaterdag 3 oktober 21:20
De Hofstee Bergambacht

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1Zwemvereniging Utrecht Da100
2Het Y Da200
3ZV Haerlem Da200
4ZV De Zaan Da300
5BZC Da100
6Katwijk Da100
7ZVL-1886 Tetteroo Da400
8Z&PC De Gouwe Da200
9WIDEX GZC DONK Da300
10Z&PC Rotterdam Da100
11De Linge/PCG (SG) Da100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktBZC Da121:20Het Y Da2
10 oktHet Y Da219:30Katwijk Da1
24 oktZwemvereniging Utrecht Da119:00Het Y Da2
31 oktHet Y Da220:15De Linge/PCG (SG) Da1
8 novZ&PC De Gouwe Da217:15Het Y Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Zwemvereniging Utrecht Da100000000
2Het Y Da200000000
3ZV Haerlem Da200000000
4ZV De Zaan Da300000000
5BZC Da100000000
6Katwijk Da100000000
7ZVL-1886 Tetteroo Da400000000
8Z&PC De Gouwe Da200000000
9WIDEX GZC DONK Da300000000
10Z&PC Rotterdam Da100000000
11De Linge/PCG (SG) Da100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Caribabad
3 okt 18:00 Katwijk Da1 - ZV De Zaan Da3Aquamar
3 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Kwakel
3 okt 20:35 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV Haerlem Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
3 okt 21:20 BZC Da1 - Het Y Da2De Hofstee
10 okt 16:00 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC De Gouwe Da2Groenhovenbad
10 okt 19:15 ZV Haerlem Da2 - BZC Da1De Planeet
10 okt 19:30 Het Y Da2 - Katwijk Da1Sportfondsenbad Oost
10 okt 19:40 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - De Linge/PCG (SG) Da1De Zijl
10 okt 20:35 ZV De Zaan Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Slag
24 okt 16:15 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZV De Zaan Da3Berenschot
24 okt 18:00 Katwijk Da1 - ZV Haerlem Da2Aquamar
24 okt 18:00 BZC Da1 - Z&PC Rotterdam Da1De Hofstee
24 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Het Y Da2De Kwakel
24 okt 19:55 Z&PC De Gouwe Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Sniep
31 okt 15:05 Z&PC Rotterdam Da1 - Katwijk Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
31 okt 17:45 ZV De Zaan Da3 - Z&PC De Gouwe Da2De Slag
31 okt 18:55 ZV Haerlem Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Planeet
31 okt 19:30 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - WIDEX GZC DONK Da3De Zijl
31 okt 20:15 Het Y Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportfondsenbad Oost
7 nov 16:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZV Haerlem Da2Berenschot
7 nov 17:15 WIDEX GZC DONK Da3 - ZV De Zaan Da3Groenhovenbad
7 nov 19:05 Katwijk Da1 - BZC Da1Aquamar
7 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Z&PC Rotterdam Da1De Kwakel
8 nov 17:15 Z&PC De Gouwe Da2 - Het Y Da2De Sniep
14 nov 19:45 BZC Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Hofstee
14 nov 20:15 ZV Haerlem Da2 - Z&PC De Gouwe Da2De Planeet
14 nov 20:30 Het Y Da2 - WIDEX GZC DONK Da3Sportfondsenbad Oost
14 nov 20:55 Z&PC Rotterdam Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
14 nov 21:05 ZV De Zaan Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Slag
21 nov 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - BZC Da1Caribabad
21 nov 19:40 Z&PC De Gouwe Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Sniep
21 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Katwijk Da1De Kwakel
21 nov 21:10 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Het Y Da2De Zijl
22 nov 17:20 WIDEX GZC DONK Da3 - ZV Haerlem Da2Groenhovenbad
28 nov 18:00 Katwijk Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1Aquamar
28 nov 19:20 ZV Haerlem Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Planeet
28 nov 19:30 Het Y Da2 - ZV De Zaan Da3Sportfondsenbad Oost
28 nov 19:30 BZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da2De Hofstee
29 nov 18:15 Z&PC Rotterdam Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
5 dec 15:15 WIDEX GZC DONK Da3 - BZC Da1Groenhovenbad
5 dec 15:20 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Z&PC Rotterdam Da1De Zijl
5 dec 15:50 ZV De Zaan Da3 - ZV Haerlem Da2De Slag
5 dec 17:50 Z&PC De Gouwe Da2 - Katwijk Da1De Sniep
12 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - Z&PC De Gouwe Da2De Kwakel
12 dec 19:05 Katwijk Da1 - WIDEX GZC DONK Da3Aquamar
12 dec 19:25 ZV Haerlem Da2 - Het Y Da2De Planeet
12 dec 21:20 BZC Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4De Hofstee
13 dec 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 - ZV De Zaan Da3Sportfondsenbad Rdam-Noord
9 jan 16:00 WIDEX GZC DONK Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da1Groenhovenbad
9 jan 18:45 Het Y Da2 - Z&PC Rotterdam Da1Sportfondsenbad Oost
9 jan 19:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Katwijk Da1De Zijl
9 jan 19:30 ZV De Zaan Da3 - BZC Da1De Slag
9 jan 20:20 Z&PC De Gouwe Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1De Sniep
16 jan 15:50 ZV De Zaan Da3 - Katwijk Da1De Slag
16 jan 17:30 WIDEX GZC DONK Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1Groenhovenbad
16 jan 18:45 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Zijl
16 jan 18:55 ZV Haerlem Da2 - Z&PC Rotterdam Da1De Planeet
16 jan 19:05 Het Y Da2 - BZC Da1Sportfondsenbad Oost
23 jan 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Berenschot
23 jan 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 - ZV De Zaan Da3De Kwakel
23 jan 19:45 BZC Da1 - ZV Haerlem Da2De Hofstee
23 jan 20:00 Katwijk Da1 - Het Y Da2Aquamar
23 jan 20:35 Z&PC De Gouwe Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Sniep
30 jan 16:30 ZV De Zaan Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1De Slag
30 jan 18:00 Het Y Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da1Sportfondsenbad Oost
30 jan 18:55 ZV Haerlem Da2 - Katwijk Da1De Planeet
30 jan 19:00 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 jan 20:10 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Z&PC De Gouwe Da2De Zijl
6 feb 15:30 WIDEX GZC DONK Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Groenhovenbad
6 feb 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Het Y Da2Caribabad
6 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 - ZV Haerlem Da2De Kwakel
6 feb 19:05 Katwijk Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Aquamar
6 feb 19:50 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV De Zaan Da3De Sniep
27 feb 16:45 ZV De Zaan Da3 - WIDEX GZC DONK Da3De Slag
27 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 feb 18:10 ZV Haerlem Da2 - De Linge/PCG (SG) Da1De Planeet
27 feb 18:45 Het Y Da2 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Oost
27 feb 20:00 BZC Da1 - Katwijk Da1De Hofstee
6 maa 14:10 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - ZV De Zaan Da3De Zijl
6 maa 17:05 WIDEX GZC DONK Da3 - Het Y Da2Groenhovenbad
6 maa 18:35 De Linge/PCG (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Berenschot
6 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - BZC Da1De Kwakel
7 maa 16:15 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV Haerlem Da2De Sniep
13 maa 17:45 BZC Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1De Hofstee
13 maa 19:00 Het Y Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Sportfondsenbad Oost
13 maa 19:05 Katwijk Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Aquamar
13 maa 21:30 ZV Haerlem Da2 - WIDEX GZC DONK Da3De Planeet
14 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 maa 14:00 ZV De Zaan Da3 - Het Y Da2De Slag
20 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - Katwijk Da1Berenschot
20 maa 18:00 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - ZV Haerlem Da2De Zijl
20 maa 21:05 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1De Sniep
21 maa 18:30 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC Rotterdam Da1Groenhovenbad
27 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Caribabad
10 apr 18:35 BZC Da1 - WIDEX GZC DONK Da3De Hofstee
10 apr 18:40 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1De Kwakel
10 apr 19:05 Katwijk Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Aquamar
10 apr 21:25 ZV Haerlem Da2 - ZV De Zaan Da3De Planeet
17 apr 16:05 WIDEX GZC DONK Da3 - Katwijk Da1Groenhovenbad
17 apr 16:35 ZV De Zaan Da3 - Z&PC Rotterdam Da1De Slag
17 apr 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - BZC Da1De Zijl
17 apr 20:35 Het Y Da2 - ZV Haerlem Da2Sportfondsenbad Oost
18 apr 18:30 Z&PC De Gouwe Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Sniep
24 apr 17:50 Z&PC Rotterdam Da1 - Het Y Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 18:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - WIDEX GZC DONK Da3De Kwakel
24 apr 19:05 Katwijk Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Aquamar
24 apr 20:15 BZC Da1 - ZV De Zaan Da3De Hofstee
24 apr 20:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Caribabad
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
BZC Da1
 
De Linge/PCG..
 
Het Y Da2
 
Katwijk Da1
 
WIDEX GZC DO..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZV De Zaan D..
 
ZV Haerlem D..
 
ZVL-1886 Tet..
 
Zwemverenigi..
 
BZC Da1 13/33/1027/210/428/1124/1024/423/112/1214/11
De Linge/PCG (SG) Da121/11 6/220/33/1024/46/324/107/1123/127/3
Het Y Da216/131/10 10/1014/1127/29/128/1117/413/330/1
Katwijk Da17/1128/1123/1 12/1210/46/23/1024/1024/413/3
WIDEX GZC DONK Da35/1216/16/317/4 10/1021/37/1122/116/29/1
Z&PC De Gouwe Da220/39/18/115/1223/1 21/116/27/324/1018/4
Z&PC Rotterdam Da130/114/1124/431/1029/1114/3 13/123/1010/427/2
ZV De Zaan Da39/130/120/316/127/231/1017/4 5/1214/1110/10
ZV Haerlem Da210/1027/212/1230/113/314/1116/110/4 28/1131/10
ZVL-1886 Tetteroo Da417/410/1021/119/131/1030/15/126/320/3 16/1
Zwemvereniging Utrecht Da16/310/424/1021/1124/412/127/1123/16/23/10