HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Katwijk Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
Katwijk Da1 - Z&PC Rotterdam Da1
zaterdag 6 februari 19:05
Aquamar Katwijk zh

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1ZVL-1886 Tetteroo Da426
2Katwijk Da126
3De Linge/PCG (SG) Da123
4Zwemvereniging Utrecht Da123
5BZC Da111
6Het Y Da221
7Z&PC De Gouwe Da200
8Z&PC Rotterdam Da100
9WIDEX GZC DONK Da310
10ZV De Zaan Da320
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
6 febKatwijk Da119:05Z&PC Rotterdam Da1
27 febBZC Da120:00Katwijk Da1
13 maaKatwijk Da119:05Zwemvereniging Utrecht Da1
20 maaDe Linge/PCG (SG) Da117:00Katwijk Da1
10 aprKatwijk Da119:05Z&PC De Gouwe Da2

Uitslagen

10 oktHet Y Da26 - 10Katwijk Da1
3 oktKatwijk Da19 - 8ZV De Zaan Da3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZVL-1886 Tetteroo Da42200620614
2Katwijk Da12200619145
3De Linge/PCG (SG) Da1210131213-1
4Zwemvereniging Utrecht Da1210131419-5
5BZC Da110101440
6Het Y Da2201111014-4
7Z&PC De Gouwe Da200000000
8Z&PC Rotterdam Da100000000
9WIDEX GZC DONK Da310010610-4
10ZV De Zaan Da3200201419-5
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 16:30 ZV De Zaan Da3 - De Linge/PCG (SG) Da1De Slag
30 jan 18:00 Het Y Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da1Sportfondsenbad Oost
30 jan 19:00 Z&PC Rotterdam Da1 - BZC Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
30 jan 20:10 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - Z&PC De Gouwe Da2De Zijl
6 feb 15:30 WIDEX GZC DONK Da3 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Groenhovenbad
6 feb 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Het Y Da2Caribabad
6 feb 19:05 Katwijk Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Aquamar
6 feb 19:50 Z&PC De Gouwe Da2 - ZV De Zaan Da3De Sniep
27 feb 16:45 ZV De Zaan Da3 - WIDEX GZC DONK Da3De Slag
27 feb 17:30 Z&PC Rotterdam Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Sportfondsenbad Rdam-Noord
27 feb 18:45 Het Y Da2 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Oost
27 feb 20:00 BZC Da1 - Katwijk Da1De Hofstee
6 maa 14:10 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - ZV De Zaan Da3De Zijl
6 maa 17:05 WIDEX GZC DONK Da3 - Het Y Da2Groenhovenbad
6 maa 18:35 De Linge/PCG (SG) Da1 - Z&PC Rotterdam Da1Berenschot
6 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - BZC Da1De Kwakel
13 maa 17:45 BZC Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1De Hofstee
13 maa 19:00 Het Y Da2 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Sportfondsenbad Oost
13 maa 19:05 Katwijk Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Aquamar
14 maa 16:45 Z&PC Rotterdam Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
20 maa 14:00 ZV De Zaan Da3 - Het Y Da2De Slag
20 maa 17:00 De Linge/PCG (SG) Da1 - Katwijk Da1Berenschot
20 maa 21:05 Z&PC De Gouwe Da2 - BZC Da1De Sniep
21 maa 18:30 WIDEX GZC DONK Da3 - Z&PC Rotterdam Da1Groenhovenbad
27 maa 20:05 De Linge/PCG (SG) Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da1Caribabad
10 apr 18:35 BZC Da1 - WIDEX GZC DONK Da3De Hofstee
10 apr 18:40 Z&PC Rotterdam Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Sportfondsenbad Rdam-Noord
10 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 - De Linge/PCG (SG) Da1De Kwakel
10 apr 19:05 Katwijk Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Aquamar
17 apr 16:05 WIDEX GZC DONK Da3 - Katwijk Da1Groenhovenbad
17 apr 16:35 ZV De Zaan Da3 - Z&PC Rotterdam Da1De Slag
17 apr 19:05 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - BZC Da1De Zijl
18 apr 18:30 Z&PC De Gouwe Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da1De Sniep
24 apr 17:50 Z&PC Rotterdam Da1 - Het Y Da2Sportfondsenbad Rdam-Noord
24 apr 18:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 - WIDEX GZC DONK Da3De Kwakel
24 apr 19:05 Katwijk Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4Aquamar
24 apr 20:15 BZC Da1 - ZV De Zaan Da3De Hofstee
24 apr 20:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da2Caribabad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:40 ZVL-1886 Tetteroo Da4 - De Linge/PCG (SG) Da1 7 - 2
10 okt 19:35 ZV De Zaan Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da1 6 - 10
10 okt 19:30 Het Y Da2 - Katwijk Da1 6 - 10
3 okt 21:20 BZC Da1 - Het Y Da2 4 - 4
3 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da1 - ZVL-1886 Tetteroo Da4 4 - 13
3 okt 18:00 Katwijk Da1 - ZV De Zaan Da3 9 - 8
3 okt 17:30 De Linge/PCG (SG) Da1 - WIDEX GZC DONK Da3 10 - 6
 
 
BZC Da1
 
De Linge/PCG..
 
Het Y Da2
 
Katwijk Da1
 
WIDEX GZC DO..
 
Z&PC De Gouw..
 
Z&PC Rotterd..
 
ZV De Zaan D..
 
ZVL-1886 Tet..
 
Zwemverenigi..
 
BZC Da1 13/34 - 427/210/4??24/4??
De Linge/PCG (SG) Da1? 6/220/310 - 624/46/3??27/3
Het Y Da2?? 6 - 10?27/2??13/330/1
Katwijk Da1??? ?10/46/29 - 824/413/3
WIDEX GZC DONK Da3??6/317/4 ?21/3?6/2?
Z&PC De Gouwe Da220/3???? ?6/2?18/4
Z&PC Rotterdam Da130/1?24/4??14/3 ?10/427/2
ZV De Zaan Da3?30/120/3?27/2?17/4 ?6 - 10
ZVL-1886 Tetteroo Da417/47 - 2???30/1?6/3 ?
Zwemvereniging Utrecht Da16/310/4??24/4???4 - 13