HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Rijn Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:
NDD Da1 - De Rijn Da1
zondag 31 januari 19:40

Stand 2e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1AquAmigos Da124
2Arethusa Da113
3VZV Njord Da113
4Aquarijn Da113
5De Rijn Da123
6NDD Da111
7Polar Bears Da300
8Zeester-Meerval Da100
9De Vennen Da110
10ZPC De Hof Da110
11ENC Arnhem (SG) Da120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 janNDD Da119:40De Rijn Da1
6 febDe Rijn Da120:25De Vennen Da1
27 febPolar Bears Da320:00De Rijn Da1
6 maaDe Rijn Da120:30Arethusa Da1
13 maaVZV Njord Da117:45De Rijn Da1

Uitslagen

10 oktENC Arnhem (SG) Da110 - 12De Rijn Da1
3 oktDe Rijn Da19 - 10Aquarijn Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1AquAmigos Da12110416133
2Arethusa Da11100315411
3VZV Njord Da1110031679
4Aquarijn Da1110031091
5De Rijn Da12101321201
6NDD Da110101880
7Polar Bears Da300000000
8Zeester-Meerval Da100000000
9De Vennen Da110010716-9
10ZPC De Hof Da110010415-11
11ENC Arnhem (SG) Da1200201520-5
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 17:50 De Vennen Da1 - AquAmigos Da1De Vennen
30 jan 18:30 Arethusa Da1 - VZV Njord Da1Golfbad Oss
30 jan 19:00 ZPC De Hof Da1 - Aquarijn Da1De Vijf Heuvels
30 jan 20:45 Polar Bears Da3 - Zeester-Meerval Da1De Peppel
31 jan 19:40 NDD Da1 - De Rijn Da1Sportcentrum Rozengaarde
6 feb 18:45 Aquarijn Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Sportcomplex Merwestein
6 feb 19:00 AquAmigos Da1 - Polar Bears Da3Zwembad Olympia
6 feb 19:10 Zeester-Meerval Da1 - Arethusa Da1Zwembad Drie Essen
6 feb 19:30 VZV Njord Da1 - ZPC De Hof Da1Zwembad Den Ekkerman
6 feb 20:25 De Rijn Da1 - De Vennen Da1Sportfondsenbad De Bongerd
27 feb 16:00 VZV Njord Da1 - Zeester-Meerval Da1Zwembad Den Ekkerman
27 feb 17:35 NDD Da1 - Aquarijn Da1Sportcentrum Rozengaarde
27 feb 19:40 Arethusa Da1 - AquAmigos Da1Golfbad Oss
27 feb 20:00 Polar Bears Da3 - De Rijn Da1De Peppel
28 feb 15:00 ZPC De Hof Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1De Vijf Heuvels
6 maa 18:15 Zeester-Meerval Da1 - ZPC De Hof Da1Zwembad Drie Essen
6 maa 18:35 ENC Arnhem (SG) Da1 - NDD Da1Valkenhuizen
6 maa 19:20 AquAmigos Da1 - VZV Njord Da1Zwembad Olympia
6 maa 20:30 De Rijn Da1 - Arethusa Da1Sportfondsenbad De Bongerd
6 maa 21:00 Aquarijn Da1 - De Vennen Da1Sportcomplex Merwestein
13 maa 17:30 ZPC De Hof Da1 - NDD Da1De Vijf Heuvels
13 maa 17:45 VZV Njord Da1 - De Rijn Da1Zwembad Den Ekkerman
13 maa 17:45 Polar Bears Da3 - Aquarijn Da1De Peppel
13 maa 20:10 De Vennen Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1De Vennen
13 maa 20:10 Zeester-Meerval Da1 - AquAmigos Da1Zwembad Drie Essen
20 maa 18:05 ENC Arnhem (SG) Da1 - Polar Bears Da3Valkenhuizen
20 maa 18:30 NDD Da1 - De Vennen Da1Sportcentrum Rozengaarde
20 maa 19:00 Aquarijn Da1 - Arethusa Da1Sportcomplex Merwestein
20 maa 19:05 AquAmigos Da1 - ZPC De Hof Da1Zwembad Olympia
20 maa 20:30 De Rijn Da1 - Zeester-Meerval Da1Sportfondsenbad De Bongerd
27 maa 16:40 De Vennen Da1 - ZPC De Hof Da1De Vennen
10 apr 16:30 Polar Bears Da3 - NDD Da1De Peppel
10 apr 18:15 VZV Njord Da1 - Aquarijn Da1Zwembad Den Ekkerman
10 apr 18:50 AquAmigos Da1 - De Rijn Da1Zwembad Olympia
10 apr 19:55 Arethusa Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Golfbad Oss
11 apr 17:15 ZPC De Hof Da1 - De Vennen Da1De Vijf Heuvels
17 apr 16:40 De Vennen Da1 - Polar Bears Da3De Vennen
17 apr 17:05 NDD Da1 - Arethusa Da1Sportcentrum Rozengaarde
17 apr 18:45 Aquarijn Da1 - Zeester-Meerval Da1Sportcomplex Merwestein
17 apr 19:55 ENC Arnhem (SG) Da1 - VZV Njord Da1Valkenhuizen
17 apr 20:40 De Rijn Da1 - ZPC De Hof Da1Sportfondsenbad De Bongerd
24 apr 15:30 Polar Bears Da3 - ZPC De Hof Da1De Peppel
24 apr 16:45 VZV Njord Da1 - NDD Da1Zwembad Den Ekkerman
24 apr 18:40 Arethusa Da1 - De Vennen Da1Golfbad Oss
24 apr 19:10 Zeester-Meerval Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1Zwembad Drie Essen
24 apr 20:05 AquAmigos Da1 - Aquarijn Da1Zwembad Olympia
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 18:15 NDD Da1 - AquAmigos Da1 8 - 8
11 okt 15:00 ZPC De Hof Da1 - Arethusa Da1 4 - 15
10 okt 18:25 ENC Arnhem (SG) Da1 - De Rijn Da1 10 - 12
3 okt 19:00 VZV Njord Da1 - De Vennen Da1 16 - 7
3 okt 19:00 AquAmigos Da1 - ENC Arnhem (SG) Da1 8 - 5
3 okt 18:40 De Rijn Da1 - Aquarijn Da1 9 - 10
 
 
AquAmigos Da..
 
Aquarijn Da1
 
Arethusa Da1
 
De Rijn Da1
 
De Vennen Da..
 
ENC Arnhem (..
 
NDD Da1
 
Polar Bears ..
 
VZV Njord Da..
 
Zeester-Meer..
 
ZPC De Hof D..
 
AquAmigos Da1 24/4?10/4?8 - 5?6/26/3?20/3
Aquarijn Da1? 20/3?6/36/2???17/4?
Arethusa Da127/2? ?24/410/4??30/1??
De Rijn Da1?9 - 106/3 6/2????20/317/4
De Vennen Da130/1??? 13/3?17/4??27/3
ENC Arnhem (SG) Da1???10 - 12? 6/320/317/4??
NDD Da18 - 827/217/431/120/3? ????
Polar Bears Da3?13/3?27/2??10/4 ?30/124/4
VZV Njord Da1?10/4?13/316 - 7?24/4? 27/26/2
Zeester-Meerval Da113/3?6/2??24/4??? 6/3
ZPC De Hof Da1?30/14 - 15?11/428/213/3???