HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Eredivisie (Bond) A

  Team Gespeeld Punten
1Het Ravijn H100
2Polar Bears H100
3Schuurman BZC H100
4ZPC AMERSFOORT H100
5UZSC H100
6De Ham H100
7ZV De Zaan H100
8AZC H100
9ZVL-1886 Tetteroo H100
10WIDEX GZC DONK H100
11Waterpolo Den Haag (SG) H100
12SVH H100
13ZPB H&L Productions H100
14PSV H100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktZV De Zaan H119:20Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1
10 oktUZSC H119:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1
17 oktDe Ham H119:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1
18 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H115:30ZPB H&L Productions H1
24 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H118:45PSV H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Het Ravijn H100000000
2Polar Bears H100000000
3Schuurman BZC H100000000
4ZPC AMERSFOORT H100000000
5UZSC H100000000
6De Ham H100000000
7ZV De Zaan H100000000
8AZC H100000000
9ZVL-1886 Tetteroo H100000000
10WIDEX GZC DONK H100000000
11Waterpolo Den Haag (SG) H100000000
12SVH H100000000
13ZPB H&L Productions H100000000
14PSV H100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 18:15 ZPB H&L Productions H1 - Schuurman BZC H1Inge de Bruijn Zwembad
3 okt 18:30 Polar Bears H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1De Peppel
3 okt 19:20 ZV De Zaan H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Slag
3 okt 19:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - Het Ravijn H1Hofbad
3 okt 20:05 De Ham H1 - AZC H1De Crommenije
3 okt 20:10 PSV H1 - WIDEX GZC DONK H1De Tongelreep
3 okt 20:15 UZSC H1 - SVH H1De Krommerijn
10 okt 18:00 Het Ravijn H1 - Polar Bears H1Het Ravijn
10 okt 18:15 ZVL-1886 Tetteroo H1 - ZPB H&L Productions H1De Zijl
10 okt 18:35 WIDEX GZC DONK H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1Groenhovenbad
10 okt 19:00 UZSC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Krommerijn
10 okt 19:00 SVH H1 - De Ham H1Sportcentrum de Wilgenring
10 okt 19:30 Schuurman BZC H1 - ZV De Zaan H1t Timpke
10 okt 20:30 AZC H1 - PSV H1AquaRijn
17 okt 17:00 ZV De Zaan H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1De Slag
17 okt 17:05 ZPB H&L Productions H1 - Polar Bears H1Inge de Bruijn Zwembad
17 okt 17:25 PSV H1 - SVH H1De Tongelreep
17 okt 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - AZC H1Hofbad
17 okt 18:25 WIDEX GZC DONK H1 - Het Ravijn H1Groenhovenbad
17 okt 18:45 UZSC H1 - Schuurman BZC H1De Krommerijn
17 okt 19:30 De Ham H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Crommenije
18 okt 14:00 ZV De Zaan H1 - SVH H1De Slag
18 okt 14:00 Het Ravijn H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1Het Ravijn
18 okt 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZPB H&L Productions H1Sportcomplex Amerena
18 okt 16:30 WIDEX GZC DONK H1 - De Ham H1Groenhovenbad
18 okt 16:30 Polar Bears H1 - Schuurman BZC H1De Peppel
18 okt 17:10 AZC H1 - UZSC H1AquaRijn
18 okt 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - PSV H1Hofbad
24 okt 18:00 SVH H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1Sportcentrum de Wilgenring
24 okt 18:00 Het Ravijn H1 - ZPB H&L Productions H1Het Ravijn
24 okt 18:15 ZVL-1886 Tetteroo H1 - UZSC H1De Zijl
24 okt 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - PSV H1Sportcomplex Amerena
24 okt 19:00 AZC H1 - WIDEX GZC DONK H1AquaRijn
24 okt 19:30 Schuurman BZC H1 - De Ham H1t Timpke
25 okt 19:00 Polar Bears H1 - ZV De Zaan H1De Peppel
25 okt 19:30 PSV H1 - De Ham H1De Tongelreep
31 okt 17:55 PSV H1 - Schuurman BZC H1De Tongelreep
31 okt 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1Hofbad
31 okt 19:00 AZC H1 - Het Ravijn H1AquaRijn
31 okt 19:15 ZV De Zaan H1 - ZPB H&L Productions H1De Slag
31 okt 19:45 De Ham H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1De Crommenije
31 okt 20:10 WIDEX GZC DONK H1 - SVH H1Groenhovenbad
31 okt 20:15 UZSC H1 - Polar Bears H1De Krommerijn
7 nov 17:40 ZPB H&L Productions H1 - UZSC H1Inge de Bruijn Zwembad
7 nov 17:45 Het Ravijn H1 - ZV De Zaan H1Het Ravijn
7 nov 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - WIDEX GZC DONK H1Sportcomplex Amerena
7 nov 19:00 SVH H1 - AZC H1Sportcentrum de Wilgenring
7 nov 19:30 Schuurman BZC H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1t Timpke
7 nov 19:45 Polar Bears H1 - De Ham H1De Peppel
7 nov 20:05 ZVL-1886 Tetteroo H1 - PSV H1De Zijl
14 nov 18:15 ZVL-1886 Tetteroo H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1De Zijl
14 nov 19:00 AZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1AquaRijn
14 nov 19:05 UZSC H1 - ZV De Zaan H1De Krommerijn
14 nov 19:25 SVH H1 - Het Ravijn H1Sportcentrum de Wilgenring
14 nov 19:25 De Ham H1 - ZPB H&L Productions H1De Crommenije
14 nov 19:55 WIDEX GZC DONK H1 - Schuurman BZC H1Groenhovenbad
14 nov 20:00 PSV H1 - Polar Bears H1De Tongelreep
21 nov 18:30 ZPB H&L Productions H1 - PSV H1Inge de Bruijn Zwembad
21 nov 18:55 Het Ravijn H1 - UZSC H1Het Ravijn
21 nov 19:00 ZV De Zaan H1 - De Ham H1De Slag
21 nov 19:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - SVH H1Sportcomplex Amerena
21 nov 19:30 Schuurman BZC H1 - AZC H1t Timpke
21 nov 20:05 ZVL-1886 Tetteroo H1 - WIDEX GZC DONK H1De Zijl
21 nov 20:25 Polar Bears H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1De Peppel
28 nov 18:45 SVH H1 - Schuurman BZC H1Sportcentrum de Wilgenring
28 nov 18:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - ZPB H&L Productions H1Hofbad
28 nov 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - Het Ravijn H1Sportcomplex Amerena
28 nov 19:30 PSV H1 - ZV De Zaan H1De Tongelreep
28 nov 19:55 WIDEX GZC DONK H1 - Polar Bears H1Groenhovenbad
28 nov 20:10 De Ham H1 - UZSC H1De Crommenije
28 nov 20:30 AZC H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1AquaRijn
5 dec 12:45 ZPB H&L Productions H1 - WIDEX GZC DONK H1Inge de Bruijn Zwembad
5 dec 17:00 Polar Bears H1 - AZC H1De Peppel
5 dec 18:30 Het Ravijn H1 - De Ham H1Het Ravijn
5 dec 19:00 ZV De Zaan H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1De Slag
5 dec 19:20 ZVL-1886 Tetteroo H1 - SVH H1De Zijl
5 dec 20:15 UZSC H1 - PSV H1De Krommerijn
6 dec 16:30 Schuurman BZC H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1t Timpke
12 dec 18:15 WIDEX GZC DONK H1 - ZV De Zaan H1Groenhovenbad
12 dec 18:35 SVH H1 - Polar Bears H1Sportcentrum de Wilgenring
12 dec 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1Sportcomplex Amerena
12 dec 19:30 Schuurman BZC H1 - Het Ravijn H1t Timpke
12 dec 19:40 AZC H1 - ZPB H&L Productions H1AquaRijn
12 dec 19:55 Waterpolo Den Haag (SG) H1 - UZSC H1Hofbad
19 dec 15:15 ZPB H&L Productions H1 - SVH H1Inge de Bruijn Zwembad
19 dec 16:30 ZV De Zaan H1 - AZC H1De Slag
19 dec 16:50 De Ham H1 - Waterpolo Den Haag (SG) H1De Crommenije
19 dec 17:00 Het Ravijn H1 - PSV H1Het Ravijn
19 dec 18:00 UZSC H1 - WIDEX GZC DONK H1De Krommerijn
19 dec 20:30 Schuurman BZC H1 - ZVL-1886 Tetteroo H1t Timpke
20 dec 16:30 Polar Bears H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1De Peppel
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
AZC H1
 
De Ham H1
 
Het Ravijn H..
 
Polar Bears ..
 
PSV H1
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
SVH H1
 
UZSC H1
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan H..
 
ZVL-1886 Tet..
 
AZC H1 ?31/10?10/1014/11??18/10?24/1012/12?28/11
De Ham H13/10 ???17/10??28/1119/12?14/11?31/10
Het Ravijn H1?5/12 10/1019/12???21/11??24/107/1118/10
Polar Bears H15/127/11? ?20/1218/10??21/11??25/103/10
PSV H1?25/10?14/11 ?31/1017/10??3/10?28/11?
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1??28/11?24/10 ?21/11??7/1118/10?12/12
Schuurman BZC H121/1124/1012/12??6/12 ??7/11??10/1019/12
SVH H17/1110/1014/1112/12??28/11 ?24/10????
UZSC H1???31/105/1210/1017/103/10 ?19/12?14/11?
Waterpolo Den Haag (SG) H117/10?3/10?18/1031/10??12/12 ?28/11??
WIDEX GZC DONK H1?18/1017/1028/11??14/1131/10?10/10 ?12/12?
ZPB H&L Productions H1???17/1021/11?3/1019/127/11?5/12 ??
ZV De Zaan H119/1221/11???3/10?18/10?5/12?31/10 17/10
ZVL-1886 Tetteroo H1????7/11??5/1224/1014/1121/1110/10?