HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1EZC Da100
2Livo Da100
3ZPC AMERSFOORT Da100
4ZV Haerlem Da100
5Z&PC De Gouwe Da100
6WZC (SG) Da100
7Waterpolo Den Haag (SG) Da100
8ZVVS Da100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktWZC (SG) Da118:35Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1
10 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da119:35Z&PC De Gouwe Da1
24 oktLivo Da119:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1
31 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da119:35ZVVS Da1
7 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da118:30EZC Da1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1EZC Da100000000
2Livo Da100000000
3ZPC AMERSFOORT Da100000000
4ZV Haerlem Da100000000
5Z&PC De Gouwe Da100000000
6WZC (SG) Da100000000
7Waterpolo Den Haag (SG) Da100000000
8ZVVS Da100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 18:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1Hofbad
3 okt 18:35 WZC (SG) Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Veur
3 okt 19:00 Livo Da1 - EZC Da1t Walfort
3 okt 21:00 Z&PC De Gouwe Da1 - ZVVS Da1De Sniep
10 okt 19:30 EZC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Het Slagman
10 okt 19:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Sportcomplex Amerena
10 okt 19:35 ZVVS Da1 - Livo Da1De Kulk
10 okt 20:20 ZV Haerlem Da1 - WZC (SG) Da1De Planeet
24 okt 18:35 WZC (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Veur
24 okt 19:00 Livo Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1t Walfort
24 okt 19:20 ZVVS Da1 - EZC Da1De Kulk
25 okt 17:05 Z&PC De Gouwe Da1 - ZV Haerlem Da1De Sniep
31 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Hofbad
31 okt 19:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - ZVVS Da1Sportcomplex Amerena
31 okt 19:35 EZC Da1 - WZC (SG) Da1Het Slagman
31 okt 19:50 ZV Haerlem Da1 - Livo Da1De Planeet
7 nov 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - EZC Da1Sportcomplex Amerena
7 nov 19:00 Livo Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1t Walfort
7 nov 19:55 ZVVS Da1 - ZV Haerlem Da1De Kulk
7 nov 20:15 Z&PC De Gouwe Da1 - WZC (SG) Da1De Sniep
14 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZVVS Da1Hofbad
14 nov 18:15 Z&PC De Gouwe Da1 - EZC Da1De Sniep
14 nov 18:45 WZC (SG) Da1 - Livo Da1De Veur
14 nov 18:55 ZV Haerlem Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Planeet
21 nov 17:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Sportcomplex Amerena
21 nov 19:00 Livo Da1 - Z&PC De Gouwe Da1t Walfort
21 nov 19:10 ZVVS Da1 - WZC (SG) Da1De Kulk
21 nov 19:45 EZC Da1 - ZV Haerlem Da1Het Slagman
28 nov 17:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - WZC (SG) Da1Sportcomplex Amerena
28 nov 17:45 ZVVS Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Kulk
28 nov 19:35 EZC Da1 - Livo Da1Het Slagman
28 nov 20:15 ZV Haerlem Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Planeet
5 dec 16:45 Z&PC De Gouwe Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Sniep
5 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - EZC Da1Hofbad
5 dec 19:00 Livo Da1 - ZVVS Da1t Walfort
6 dec 15:40 WZC (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1De Veur
12 dec 17:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Livo Da1Sportcomplex Amerena
12 dec 18:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - WZC (SG) Da1Hofbad
12 dec 19:35 EZC Da1 - ZVVS Da1Het Slagman
12 dec 20:20 ZV Haerlem Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Planeet
9 jan 18:45 WZC (SG) Da1 - EZC Da1De Veur
9 jan 19:00 Livo Da1 - ZV Haerlem Da1t Walfort
9 jan 19:35 ZVVS Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Kulk
9 jan 21:15 Z&PC De Gouwe Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Sniep
16 jan 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Livo Da1Hofbad
16 jan 18:45 WZC (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1De Veur
16 jan 20:00 EZC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1Het Slagman
16 jan 21:25 ZV Haerlem Da1 - ZVVS Da1De Planeet
23 jan 17:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - ZV Haerlem Da1Sportcomplex Amerena
23 jan 19:30 ZVVS Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Kulk
23 jan 19:30 Livo Da1 - WZC (SG) Da1t Walfort
23 jan 19:35 EZC Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Het Slagman
30 jan 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1Hofbad
30 jan 18:45 WZC (SG) Da1 - ZVVS Da1De Veur
30 jan 18:55 Z&PC De Gouwe Da1 - Livo Da1De Sniep
30 jan 19:50 ZV Haerlem Da1 - EZC Da1De Planeet
6 feb 18:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZV Haerlem Da1Hofbad
6 feb 19:30 Livo Da1 - EZC Da1t Walfort
6 feb 19:35 WZC (SG) Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Veur
6 feb 20:50 Z&PC De Gouwe Da1 - ZVVS Da1De Sniep
27 feb 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Sportcomplex Amerena
27 feb 19:00 ZVVS Da1 - Livo Da1De Kulk
27 feb 19:35 EZC Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Het Slagman
27 feb 20:20 ZV Haerlem Da1 - WZC (SG) Da1De Planeet
6 maa 18:35 WZC (SG) Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1De Veur
6 maa 19:00 Livo Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1t Walfort
6 maa 20:30 ZVVS Da1 - EZC Da1De Kulk
7 maa 17:20 Z&PC De Gouwe Da1 - ZV Haerlem Da1De Sniep
13 maa 18:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - Z&PC De Gouwe Da1Hofbad
13 maa 18:40 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - ZVVS Da1Sportcomplex Amerena
13 maa 19:35 EZC Da1 - WZC (SG) Da1Het Slagman
13 maa 20:15 ZV Haerlem Da1 - Livo Da1De Planeet
20 maa 17:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - EZC Da1Sportcomplex Amerena
20 maa 18:55 Z&PC De Gouwe Da1 - WZC (SG) Da1De Sniep
20 maa 19:00 Livo Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1t Walfort
20 maa 20:00 ZVVS Da1 - ZV Haerlem Da1De Kulk
10 apr 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 - ZVVS Da1Hofbad
10 apr 18:35 WZC (SG) Da1 - Livo Da1De Veur
10 apr 19:50 ZV Haerlem Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1De Planeet
11 apr 16:15 Z&PC De Gouwe Da1 - EZC Da1De Sniep
17 apr 19:00 Livo Da1 - Z&PC De Gouwe Da1t Walfort
17 apr 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 - Waterpolo Den Haag (SG) Da1Sportcomplex Amerena
17 apr 19:35 EZC Da1 - ZV Haerlem Da1Het Slagman
17 apr 19:45 ZVVS Da1 - WZC (SG) Da1De Kulk
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
EZC Da1
 
Livo Da1
 
Schoonderbee..
 
Waterpolo De..
 
WZC (SG) Da1
 
Z&PC De Gouw..
 
ZV Haerlem D..
 
ZVVS Da1
 
EZC Da1 28/1116/110/1031/1023/121/1112/12
Livo Da13/10 24/107/1123/121/119/15/12
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da17/1112/12 21/1128/1110/1023/131/10
Waterpolo Den Haag (SG) Da15/1216/130/1 12/1231/103/1014/11
WZC (SG) Da19/114/113/1024/10 16/16/1230/1
Z&PC De Gouwe Da114/1130/15/129/17/11 25/103/10
ZV Haerlem Da130/131/1014/1128/1110/1012/12 16/1
ZVVS Da124/1010/109/123/121/1128/117/11