HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Watervlo H1 - VZV Njord H1
zaterdag 16 januari 19:30
Fletiomare De meern

Stand 2e divisie B

  Team Gespeeld Punten
1Katwijk H126
2ZVVS H113
3ZPC De Zeeuwse Kust H113
4DZT'62 H113
5De Treffers H123
6Watervlo H123
7Z&PC Rotterdam H123
8Wiekslag H123
9De Dolfijn H100
10VZV Njord H100
11De Vennen H110
12Sassenheim H120
13d'ELFT H120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
16 janWatervlo H119:30VZV Njord H1
23 janDe Vennen H116:30Watervlo H1
30 janWatervlo H119:30DZT'62 H1
6 febWatervlo H119:30Sassenheim H1
27 febWiekslag H120:00Watervlo H1

Uitslagen

10 oktSassenheim H19 - 13Watervlo H1
4 oktDZT'62 H116 - 14Watervlo H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Katwijk H12200622166
2ZVVS H11100314104
3ZPC De Zeeuwse Kust H11100313103
4DZT'62 H11100316142
5De Treffers H12101322193
6Watervlo H12101327252
7Z&PC Rotterdam H12101321210
8Wiekslag H1210131619-3
9De Dolfijn H100000000
10VZV Njord H100000000
11De Vennen H1100101013-3
12Sassenheim H1200202126-5
13d'ELFT H1200201928-9
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - ZVVS H1Vrijburgbad Vlissingen
16 jan 18:45 De Dolfijn H1 - Z&PC Rotterdam H1Sloterparkbad
16 jan 19:25 Wiekslag H1 - Sassenheim H1Sportcentrum Blokweer
16 jan 19:30 Watervlo H1 - VZV Njord H1Fletiomare
16 jan 20:00 Katwijk H1 - De Vennen H1Aquamar
16 jan 20:35 d'ELFT H1 - DZT'62 H1Kerkpolder
23 jan 16:30 De Vennen H1 - Watervlo H1De Vennen
23 jan 17:10 De Dolfijn H1 - De Treffers H1Sloterparkbad
23 jan 17:45 VZV Njord H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Zwembad Den Ekkerman
23 jan 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - Wiekslag H1Zwemcentrum Rotterdam
23 jan 21:15 DZT'62 H1 - Katwijk H1Zwembad De Wiemel
24 jan 16:00 Sassenheim H1 - d'ELFT H1Wasbeek
30 jan 15:50 De Vennen H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1De Vennen
30 jan 19:25 ZVVS H1 - De Dolfijn H1De Kulk
30 jan 19:30 Watervlo H1 - DZT'62 H1Fletiomare
30 jan 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - De Treffers H1Zwemcentrum Rotterdam
30 jan 20:30 Wiekslag H1 - d'ELFT H1Sportcentrum Blokweer
30 jan 21:30 Sassenheim H1 - Katwijk H1Wasbeek
6 feb 19:00 De Treffers H1 - ZVVS H1Combibad Kwekkelstijn
6 feb 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - DZT'62 H1Vrijburgbad Vlissingen
6 feb 19:30 Watervlo H1 - Sassenheim H1Fletiomare
6 feb 20:00 Katwijk H1 - Wiekslag H1Aquamar
6 feb 20:05 d'ELFT H1 - Z&PC Rotterdam H1Kerkpolder
6 feb 21:00 De Dolfijn H1 - VZV Njord H1Sloterparkbad
20 feb 20:00 De Treffers H1 - Katwijk H1Combibad Kwekkelstijn
20 feb 20:00 d'ELFT H1 - De Vennen H1Kerkpolder
27 feb 17:00 Sassenheim H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Wasbeek
27 feb 18:00 VZV Njord H1 - De Treffers H1Zwembad Den Ekkerman
27 feb 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - ZVVS H1Zwemcentrum Rotterdam
27 feb 19:50 De Vennen H1 - De Dolfijn H1De Vennen
27 feb 20:00 d'ELFT H1 - Katwijk H1Kerkpolder
27 feb 20:00 Wiekslag H1 - Watervlo H1Sportcentrum Blokweer
6 maa 18:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Wiekslag H1Vrijburgbad Vlissingen
6 maa 18:25 De Dolfijn H1 - DZT'62 H1Sloterparkbad
6 maa 19:25 ZVVS H1 - VZV Njord H1De Kulk
6 maa 19:45 Watervlo H1 - d'ELFT H1Fletiomare
6 maa 20:00 Katwijk H1 - Z&PC Rotterdam H1Aquamar
6 maa 21:30 De Treffers H1 - De Vennen H1Combibad Kwekkelstijn
13 maa 18:30 d'ELFT H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Kerkpolder
13 maa 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - VZV Njord H1Zwemcentrum Rotterdam
13 maa 20:00 Katwijk H1 - Watervlo H1Aquamar
13 maa 21:10 De Vennen H1 - ZVVS H1De Vennen
14 maa 16:00 Sassenheim H1 - De Dolfijn H1Wasbeek
14 maa 16:15 DZT'62 H1 - De Treffers H1Zwembad De Wiemel
20 maa 17:40 De Dolfijn H1 - Wiekslag H1Sloterparkbad
20 maa 18:55 ZVVS H1 - DZT'62 H1De Kulk
20 maa 19:00 VZV Njord H1 - De Vennen H1Zwembad Den Ekkerman
20 maa 19:15 De Treffers H1 - Sassenheim H1Combibad Kwekkelstijn
20 maa 19:30 Watervlo H1 - Z&PC Rotterdam H1Fletiomare
20 maa 20:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Katwijk H1Vrijburgbad Vlissingen
27 maa 15:30 De Vennen H1 - Katwijk H1De Vennen
27 maa 16:00 VZV Njord H1 - Watervlo H1Zwembad Den Ekkerman
27 maa 18:45 ZVVS H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1De Kulk
27 maa 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - De Dolfijn H1Zwemcentrum Rotterdam
27 maa 21:30 Sassenheim H1 - Wiekslag H1Wasbeek
28 maa 17:00 DZT'62 H1 - d'ELFT H1Zwembad De Wiemel
10 apr 18:10 d'ELFT H1 - De Dolfijn H1Kerkpolder
10 apr 19:30 Watervlo H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Fletiomare
10 apr 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - De Vennen H1Zwemcentrum Rotterdam
10 apr 20:00 ZVVS H1 - Sassenheim H1De Kulk
10 apr 21:25 Wiekslag H1 - De Treffers H1Sportcentrum Blokweer
11 apr 17:00 DZT'62 H1 - VZV Njord H1Zwembad De Wiemel
17 apr 15:30 De Vennen H1 - DZT'62 H1De Vennen
17 apr 16:40 De Dolfijn H1 - Katwijk H1Sloterparkbad
17 apr 17:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - Z&PC Rotterdam H1Vrijburgbad Vlissingen
17 apr 18:40 ZVVS H1 - Wiekslag H1De Kulk
17 apr 20:00 De Treffers H1 - d'ELFT H1Combibad Kwekkelstijn
17 apr 21:25 Sassenheim H1 - VZV Njord H1Wasbeek
24 apr 18:00 Wiekslag H1 - VZV Njord H1Sportcentrum Blokweer
24 apr 18:25 d'ELFT H1 - ZVVS H1Kerkpolder
24 apr 18:30 Watervlo H1 - De Dolfijn H1Fletiomare
24 apr 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - DZT'62 H1Zwemcentrum Rotterdam
24 apr 20:00 Katwijk H1 - De Treffers H1Aquamar
25 apr 16:00 Sassenheim H1 - De Vennen H1Wasbeek
1 mei 15:15 VZV Njord H1 - d'ELFT H1Zwembad Den Ekkerman
1 mei 16:00 De Vennen H1 - Wiekslag H1De Vennen
1 mei 17:00 Sassenheim H1 - DZT'62 H1Wasbeek
1 mei 19:00 ZVVS H1 - Katwijk H1De Kulk
1 mei 19:15 De Dolfijn H1 - ZPC De Zeeuwse Kust H1Sloterparkbad
1 mei 20:00 De Treffers H1 - Watervlo H1Combibad Kwekkelstijn
8 mei 16:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Treffers H1Vrijburgbad Vlissingen
8 mei 19:00 Wiekslag H1 - DZT'62 H1Sportcentrum Blokweer
8 mei 19:30 Watervlo H1 - ZVVS H1Fletiomare
8 mei 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - Sassenheim H1Zwemcentrum Rotterdam
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 21:30 Sassenheim H1 - Watervlo H1 9 - 13
10 okt 20:30 Wiekslag H1 - Katwijk H1 4 - 9
10 okt 19:40 Z&PC Rotterdam H1 - d'ELFT H1 16 - 9
10 okt 18:30 ZVVS H1 - De Treffers H1 14 - 10
4 okt 18:25 DZT'62 H1 - Watervlo H1 16 - 14
3 okt 20:25 d'ELFT H1 - Wiekslag H1 10 - 12
3 okt 20:00 De Treffers H1 - Z&PC Rotterdam H1 12 - 5
3 okt 20:00 Katwijk H1 - Sassenheim H1 13 - 12
3 okt 19:15 ZPC De Zeeuwse Kust H1 - De Vennen H1 13 - 10
 
 
De Dolfijn H..
 
De Treffers ..
 
De Vennen H1
 
d'ELFT H1
 
DZT'62 H1
 
Katwijk H1
 
Sassenheim H..
 
VZV Njord H1
 
Watervlo H1
 
Wiekslag H1
 
Z&PC Rotterd..
 
ZPC De Zeeuw..
 
ZVVS H1
 
De Dolfijn H1 23/1??6/317/4?6/2?20/316/11/5?
De Treffers H1? 6/317/4?20/220/3?1/5?12 - 5?6/2
De Vennen H127/2? ?17/427/3??23/11/5?30/113/3
d'ELFT H110/4?20/2 16/127/2???10 - 126/213/324/4
DZT'62 H1?14/3?28/3 23/1?11/416 - 14????
Katwijk H1?24/416/1?? 13 - 12?13/36/26/3??
Sassenheim H114/3?25/424/11/530/1 17/49 - 1327/3?27/2?
VZV Njord H1?27/220/31/5??? 27/3??23/1?
Watervlo H124/4??6/330/1?6/216/1 ?20/310/48/5
Wiekslag H1?10/4?30/18/54 - 916/124/427/2 ???
Z&PC Rotterdam H127/330/110/416 - 924/4?8/513/3?23/1 ?27/2
ZPC De Zeeuwse Kust H1?8/513 - 10?6/220/3???6/317/4 16/1
ZVVS H130/114 - 10??20/31/510/46/3?17/4?27/3