HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
Het Ravijn H3 - Aqua-Novio'94 H2
zaterdag 30 januari 20:30
Het Ravijn Nijverdal

Stand Reserve 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1PSV H226
2ZPC AMERSFOORT H326
3VZC H213
4Aqua-Novio'94 H223
5ZPC AMERSFOORT H223
6WIDEX GZC DONK H300
7Het Ravijn H310
8SWOL 1894 H220
9UZSC H320
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janHet Ravijn H320:30Aqua-Novio'94 H2
6 febSWOL 1894 H217:55Het Ravijn H3
27 febHet Ravijn H314:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2
6 maaSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H319:50Het Ravijn H3
13 maaHet Ravijn H319:05VZC H2

Uitslagen

10 oktPSV H215 - 6Het Ravijn H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1PSV H222006312011
2ZPC AMERSFOORT H32200621147
3VZC H21100319811
4Aqua-Novio'94 H22101320200
5ZPC AMERSFOORT H2210131920-1
6WIDEX GZC DONK H300000000
7Het Ravijn H310010615-9
8SWOL 1894 H2200202326-3
9UZSC H3200201329-16
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 17:05 WIDEX GZC DONK H3 - SWOL 1894 H2Groenhovenbad
30 jan 18:30 VZC H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2De Vallei
30 jan 18:50 PSV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3De Tongelreep
30 jan 20:30 Het Ravijn H3 - Aqua-Novio'94 H2Het Ravijn
6 feb 17:55 SWOL 1894 H2 - Het Ravijn H3De Vrolijkheid
6 feb 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - VZC H2Sportcomplex Amerena
6 feb 18:35 UZSC H3 - PSV H2De Krommerijn
6 feb 19:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - WIDEX GZC DONK H3Sportcomplex Amerena
13 feb 17:15 SWOL 1894 H2 - VZC H2De Vrolijkheid
20 feb 20:40 PSV H2 - VZC H2De Tongelreep
27 feb 14:00 Het Ravijn H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2Het Ravijn
27 feb 17:15 WIDEX GZC DONK H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3Groenhovenbad
27 feb 17:15 UZSC H3 - Aqua-Novio'94 H2De Krommerijn
6 maa 17:30 SWOL 1894 H2 - UZSC H3De Vrolijkheid
6 maa 19:20 VZC H2 - WIDEX GZC DONK H3De Vallei
6 maa 19:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - Het Ravijn H3Sportcomplex Amerena
7 maa 18:20 Aqua-Novio'94 H2 - PSV H2Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H2 - SWOL 1894 H2Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 17:10 UZSC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2De Krommerijn
13 maa 19:05 Het Ravijn H3 - VZC H2Het Ravijn
13 maa 19:30 WIDEX GZC DONK H3 - PSV H2Groenhovenbad
20 maa 16:25 PSV H2 - UZSC H3De Tongelreep
20 maa 16:45 Het Ravijn H3 - SWOL 1894 H2Het Ravijn
20 maa 19:00 VZC H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3De Vallei
21 maa 17:20 WIDEX GZC DONK H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2Groenhovenbad
28 maa 18:15 UZSC H3 - VZC H2De Krommerijn
10 apr 15:15 Aqua-Novio'94 H2 - WIDEX GZC DONK H3Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 19:15 UZSC H3 - Het Ravijn H3De Krommerijn
10 apr 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3Sportcomplex Amerena
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Het Ravijn H..
 
PSV H2
 
Schoonderbee..
 
Schoonderbee..
 
SWOL 1894 H2
 
UZSC H3
 
VZC H2
 
WIDEX GZC DO..
 
Aqua-Novio'94 H2 ?7/311 - 9?13/3??10/4
Het Ravijn H330/1 ?27/2?20/3?13/3?
PSV H2?15 - 6 ?30/1?20/320/2?
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2??? 10/410 - 9??6/2
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H311 - 96/3?? ??6/2?
SWOL 1894 H2?6/214 - 16?? 6/313/2?
UZSC H327/210/46/213/35 - 10? 28/3?
VZC H2???30/120/3?19 - 8 6/3
WIDEX GZC DONK H3??13/321/327/230/1??