HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Reserve 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1SWOL 1894 H200
2Het Ravijn H300
3Aqua-Novio'94 H200
4ZPC AMERSFOORT H300
5ZPC AMERSFOORT H200
6UZSC H300
7VZC H200
8WIDEX GZC DONK H300
9PSV H200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktAqua-Novio'94 H219:05Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2
10 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H220:45SWOL 1894 H2
24 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H220:15PSV H2
31 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H318:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2
7 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H220:00VZC H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SWOL 1894 H200000000
2Het Ravijn H300000000
3Aqua-Novio'94 H200000000
4ZPC AMERSFOORT H300000000
5ZPC AMERSFOORT H200000000
6UZSC H300000000
7VZC H200000000
8WIDEX GZC DONK H300000000
9PSV H200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 18:00 SWOL 1894 H2 - PSV H2De Vrolijkheid
3 okt 19:00 UZSC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3De Krommerijn
3 okt 19:05 Aqua-Novio'94 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2Sportf.bad Nijmegen-West
3 okt 20:10 Het Ravijn H3 - WIDEX GZC DONK H3Het Ravijn
10 okt 16:35 PSV H2 - Het Ravijn H3De Tongelreep
10 okt 17:30 VZC H2 - UZSC H3De Vallei
10 okt 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - Aqua-Novio'94 H2Sportcomplex Amerena
10 okt 20:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - SWOL 1894 H2Sportcomplex Amerena
24 okt 17:15 Aqua-Novio'94 H2 - VZC H2Sportf.bad Nijmegen-West
24 okt 17:55 SWOL 1894 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3De Vrolijkheid
24 okt 20:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - PSV H2Sportcomplex Amerena
24 okt 21:00 UZSC H3 - WIDEX GZC DONK H3De Krommerijn
31 okt 17:05 Het Ravijn H3 - UZSC H3Het Ravijn
31 okt 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2Sportcomplex Amerena
31 okt 18:35 VZC H2 - SWOL 1894 H2De Vallei
1 nov 18:00 WIDEX GZC DONK H3 - Aqua-Novio'94 H2Groenhovenbad
7 nov 15:25 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - PSV H2Sportcomplex Amerena
7 nov 16:30 Aqua-Novio'94 H2 - Het Ravijn H3Sportf.bad Nijmegen-West
7 nov 18:45 SWOL 1894 H2 - WIDEX GZC DONK H3De Vrolijkheid
7 nov 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - VZC H2Sportcomplex Amerena
21 nov 15:50 Aqua-Novio'94 H2 - UZSC H3Sportf.bad Nijmegen-West
21 nov 16:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - WIDEX GZC DONK H3Sportcomplex Amerena
21 nov 18:45 VZC H2 - PSV H2De Vallei
21 nov 20:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - Het Ravijn H3Sportcomplex Amerena
28 nov 16:35 UZSC H3 - SWOL 1894 H2De Krommerijn
28 nov 20:10 Het Ravijn H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3Het Ravijn
28 nov 20:50 PSV H2 - Aqua-Novio'94 H2De Tongelreep
29 nov 17:25 WIDEX GZC DONK H3 - VZC H2Groenhovenbad
5 dec 16:40 PSV H2 - WIDEX GZC DONK H3De Tongelreep
5 dec 18:15 VZC H2 - Het Ravijn H3De Vallei
5 dec 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - UZSC H3Sportcomplex Amerena
5 dec 18:30 SWOL 1894 H2 - Aqua-Novio'94 H2De Vrolijkheid
12 dec 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - UZSC H3Sportcomplex Amerena
12 dec 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - Aqua-Novio'94 H2Sportcomplex Amerena
12 dec 20:35 WIDEX GZC DONK H3 - Het Ravijn H3Groenhovenbad
19 dec 14:45 PSV H2 - SWOL 1894 H2De Tongelreep
9 jan 15:50 Aqua-Novio'94 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3Sportf.bad Nijmegen-West
9 jan 17:15 SWOL 1894 H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2De Vrolijkheid
9 jan 21:00 Het Ravijn H3 - PSV H2Het Ravijn
16 jan 18:00 PSV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2De Tongelreep
16 jan 19:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - SWOL 1894 H2Sportcomplex Amerena
16 jan 19:40 VZC H2 - Aqua-Novio'94 H2De Vallei
16 jan 20:10 WIDEX GZC DONK H3 - UZSC H3Groenhovenbad
30 jan 17:05 WIDEX GZC DONK H3 - SWOL 1894 H2Groenhovenbad
30 jan 18:30 VZC H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2De Vallei
30 jan 18:50 PSV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3De Tongelreep
30 jan 20:30 Het Ravijn H3 - Aqua-Novio'94 H2Het Ravijn
6 feb 17:55 SWOL 1894 H2 - Het Ravijn H3De Vrolijkheid
6 feb 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - VZC H2Sportcomplex Amerena
6 feb 18:35 UZSC H3 - PSV H2De Krommerijn
6 feb 19:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - WIDEX GZC DONK H3Sportcomplex Amerena
13 feb 17:15 SWOL 1894 H2 - VZC H2De Vrolijkheid
20 feb 20:40 PSV H2 - VZC H2De Tongelreep
27 feb 14:00 Het Ravijn H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2Het Ravijn
27 feb 17:15 WIDEX GZC DONK H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3Groenhovenbad
27 feb 17:15 UZSC H3 - Aqua-Novio'94 H2De Krommerijn
6 maa 17:30 SWOL 1894 H2 - UZSC H3De Vrolijkheid
6 maa 19:20 VZC H2 - WIDEX GZC DONK H3De Vallei
6 maa 19:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 - Het Ravijn H3Sportcomplex Amerena
7 maa 18:20 Aqua-Novio'94 H2 - PSV H2Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 16:30 Aqua-Novio'94 H2 - SWOL 1894 H2Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 17:10 UZSC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2De Krommerijn
13 maa 19:05 Het Ravijn H3 - VZC H2Het Ravijn
13 maa 19:30 WIDEX GZC DONK H3 - PSV H2Groenhovenbad
20 maa 16:25 PSV H2 - UZSC H3De Tongelreep
20 maa 16:45 Het Ravijn H3 - SWOL 1894 H2Het Ravijn
20 maa 19:00 VZC H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3De Vallei
21 maa 17:20 WIDEX GZC DONK H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2Groenhovenbad
28 maa 18:15 UZSC H3 - VZC H2De Krommerijn
10 apr 15:15 Aqua-Novio'94 H2 - WIDEX GZC DONK H3Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 19:15 UZSC H3 - Het Ravijn H3De Krommerijn
10 apr 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3Sportcomplex Amerena
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aqua-Novio'9..
 
Het Ravijn H..
 
PSV H2
 
Schoonderbee..
 
Schoonderbee..
 
SWOL 1894 H2
 
UZSC H3
 
VZC H2
 
WIDEX GZC DO..
 
Aqua-Novio'94 H2 7/117/33/109/113/321/1124/1010/4
Het Ravijn H330/1 9/127/228/1120/331/1013/33/10
PSV H228/1110/10 16/130/119/1220/320/25/12
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H212/1221/1124/10 10/410/105/127/116/2
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H310/106/37/1131/10 16/112/126/221/11
SWOL 1894 H25/126/23/109/124/10 6/313/27/11
UZSC H327/210/46/213/33/1028/11 28/324/10
VZC H216/15/1221/1130/120/331/1010/10 6/3
WIDEX GZC DONK H31/1112/1213/321/327/230/116/129/11