HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Reserve 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1BZ&PC H326
2SVH H324
3MNC Dordrecht H324
4Waterpolo Den Haag (SG) H313
5De Reigers (SG) H223
6AZC H411
7d'ELFT H211
8WIDEX GZC DONK H521
9ZVVS H221
10ZVL-1886 Tetteroo H410
11WZC (SG) H220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktWIDEX GZC DONK H516:20Waterpolo Den Haag (SG) H3
7 novWaterpolo Den Haag (SG) H316:30ZVL-1886 Tetteroo H4
14 novAZC H417:25Waterpolo Den Haag (SG) H3
21 novSVH H319:50Waterpolo Den Haag (SG) H3
28 novWaterpolo Den Haag (SG) H317:25De Reigers (SG) H2

Uitslagen

3 oktWaterpolo Den Haag (SG) H314 - 12WZC (SG) H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1BZ&PC H32200618126
2SVH H32110419712
3MNC Dordrecht H3211041385
4Waterpolo Den Haag (SG) H31100314122
5De Reigers (SG) H2210131215-3
6AZC H41010110100
7d'ELFT H210101880
8WIDEX GZC DONK H5201111617-1
9ZVVS H2201111416-2
10ZVL-1886 Tetteroo H410010611-5
11WZC (SG) H2200201529-14
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 16:20 WIDEX GZC DONK H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H3Groenhovenbad
31 okt 16:25 AZC H4 - ZVL-1886 Tetteroo H4AquaRijn
31 okt 18:00 BZ&PC H3 - SVH H3De Kuil
31 okt 20:30 WZC (SG) H2 - d'ELFT H2De Veur
1 nov 16:20 MNC Dordrecht H3 - ZVVS H2Sportboulevard
7 nov 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4Hofbad
7 nov 17:50 SVH H3 - WIDEX GZC DONK H5Sportcentrum de Wilgenring
7 nov 19:45 De Reigers (SG) H2 - BZ&PC H3De Waterthor
7 nov 20:30 MNC Dordrecht H3 - AZC H4Sportboulevard
7 nov 21:00 ZVVS H2 - WZC (SG) H2De Kulk
14 nov 17:25 AZC H4 - Waterpolo Den Haag (SG) H3AquaRijn
14 nov 18:00 BZ&PC H3 - d'ELFT H2De Kuil
14 nov 19:50 WZC (SG) H2 - MNC Dordrecht H3De Veur
14 nov 20:10 ZVL-1886 Tetteroo H4 - SVH H3Vijf Meibad
15 nov 18:05 WIDEX GZC DONK H5 - De Reigers (SG) H2Groenhovenbad
21 nov 15:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 - De Reigers (SG) H2Vijf Meibad
21 nov 19:10 WZC (SG) H2 - AZC H4De Veur
21 nov 19:50 SVH H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3Sportcentrum de Wilgenring
21 nov 20:10 d'ELFT H2 - WIDEX GZC DONK H5Kerkpolder
21 nov 20:15 ZVVS H2 - BZ&PC H3De Kulk
28 nov 17:20 AZC H4 - SVH H3AquaRijn
28 nov 17:25 ZVL-1886 Tetteroo H4 - d'ELFT H2De Zijl
28 nov 17:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - De Reigers (SG) H2Hofbad
28 nov 19:30 BZ&PC H3 - MNC Dordrecht H3De Kuil
29 nov 18:30 WIDEX GZC DONK H5 - ZVVS H2Groenhovenbad
5 dec 14:00 d'ELFT H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H3Kerkpolder
5 dec 19:05 ZVVS H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Kulk
5 dec 19:45 De Reigers (SG) H2 - SVH H3De Waterthor
5 dec 20:05 MNC Dordrecht H3 - WIDEX GZC DONK H5Sportboulevard
6 dec 14:45 WZC (SG) H2 - BZ&PC H3De Veur
12 dec 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H4 - MNC Dordrecht H3Vijf Meibad
12 dec 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - ZVVS H2Hofbad
12 dec 20:15 De Reigers (SG) H2 - AZC H4De Waterthor
12 dec 20:55 SVH H3 - d'ELFT H2Sportcentrum de Wilgenring
13 dec 18:10 WIDEX GZC DONK H5 - WZC (SG) H2Groenhovenbad
1 jan 00:00 d'ELFT H2 - AZC H4Kerkpolder
9 jan 17:30 AZC H4 - BZ&PC H3AquaRijn
9 jan 19:50 WZC (SG) H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Veur
9 jan 20:30 MNC Dordrecht H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3Sportboulevard
9 jan 20:40 ZVVS H2 - SVH H3De Kulk
9 jan 21:00 d'ELFT H2 - De Reigers (SG) H2Kerkpolder
16 jan 17:30 BZ&PC H3 - WIDEX GZC DONK H5De Kuil
16 jan 17:50 AZC H4 - d'ELFT H2AquaRijn
16 jan 19:50 WZC (SG) H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H3De Veur
16 jan 20:00 ZVVS H2 - De Reigers (SG) H2De Kulk
16 jan 20:10 MNC Dordrecht H3 - SVH H3Sportboulevard
23 jan 16:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 - BZ&PC H3Vijf Meibad
23 jan 17:55 WIDEX GZC DONK H5 - AZC H4Groenhovenbad
23 jan 18:25 d'ELFT H2 - ZVVS H2Kerkpolder
23 jan 20:00 SVH H3 - WZC (SG) H2Sportcentrum de Wilgenring
23 jan 20:15 De Reigers (SG) H2 - MNC Dordrecht H3De Waterthor
30 jan 17:40 AZC H4 - ZVVS H2AquaRijn
30 jan 18:00 BZ&PC H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H3De Kuil
30 jan 19:50 WZC (SG) H2 - De Reigers (SG) H2De Veur
30 jan 20:55 WIDEX GZC DONK H5 - ZVL-1886 Tetteroo H4Groenhovenbad
30 jan 21:25 MNC Dordrecht H3 - d'ELFT H2Sportboulevard
6 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo H4 - AZC H4Vijf Meibad
6 feb 16:10 SVH H3 - BZ&PC H3Sportcentrum de Wilgenring
6 feb 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - WIDEX GZC DONK H5Hofbad
6 feb 20:00 ZVVS H2 - MNC Dordrecht H3De Kulk
6 feb 21:10 d'ELFT H2 - WZC (SG) H2Kerkpolder
13 feb 18:10 AZC H4 - WZC (SG) H2AquaRijn
27 feb 15:15 WIDEX GZC DONK H5 - SVH H3Groenhovenbad
27 feb 15:25 ZVL-1886 Tetteroo H4 - Waterpolo Den Haag (SG) H3De Zijl
27 feb 16:30 AZC H4 - MNC Dordrecht H3AquaRijn
27 feb 18:00 BZ&PC H3 - De Reigers (SG) H2De Kuil
27 feb 19:00 WZC (SG) H2 - ZVVS H2De Veur
6 maa 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - AZC H4Hofbad
6 maa 18:30 SVH H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4Sportcentrum de Wilgenring
6 maa 19:45 De Reigers (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H5De Waterthor
6 maa 20:10 d'ELFT H2 - BZ&PC H3Kerkpolder
6 maa 21:05 MNC Dordrecht H3 - WZC (SG) H2Sportboulevard
13 maa 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - SVH H3Hofbad
13 maa 17:30 WIDEX GZC DONK H5 - d'ELFT H2Groenhovenbad
13 maa 19:15 BZ&PC H3 - ZVVS H2De Kuil
13 maa 20:30 De Reigers (SG) H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4De Waterthor
20 maa 16:05 SVH H3 - AZC H4Sportcentrum de Wilgenring
20 maa 19:25 d'ELFT H2 - ZVL-1886 Tetteroo H4Kerkpolder
20 maa 19:45 De Reigers (SG) H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H3De Waterthor
20 maa 20:40 MNC Dordrecht H3 - BZ&PC H3Sportboulevard
20 maa 21:05 ZVVS H2 - WIDEX GZC DONK H5De Kulk
10 apr 16:05 ZVL-1886 Tetteroo H4 - ZVVS H2Vijf Meibad
10 apr 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - d'ELFT H2Hofbad
10 apr 19:15 WIDEX GZC DONK H5 - MNC Dordrecht H3Groenhovenbad
10 apr 19:15 SVH H3 - De Reigers (SG) H2Sportcentrum de Wilgenring
10 apr 19:15 BZ&PC H3 - WZC (SG) H2De Kuil
17 apr 16:30 AZC H4 - De Reigers (SG) H2AquaRijn
17 apr 19:05 WZC (SG) H2 - WIDEX GZC DONK H5De Veur
17 apr 20:50 ZVVS H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H3De Kulk
17 apr 21:00 d'ELFT H2 - SVH H3Kerkpolder
18 apr 15:45 MNC Dordrecht H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4Sportboulevard
24 apr 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - MNC Dordrecht H3Hofbad
24 apr 18:05 BZ&PC H3 - AZC H4De Kuil
24 apr 20:10 ZVL-1886 Tetteroo H4 - WZC (SG) H2De Zijl
24 apr 20:15 De Reigers (SG) H2 - d'ELFT H2De Waterthor
24 apr 20:40 SVH H3 - ZVVS H2Sportcentrum de Wilgenring
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:35 ZVVS H2 - d'ELFT H2 8 - 8
10 okt 19:15 MNC Dordrecht H3 - De Reigers (SG) H2 9 - 4
10 okt 18:30 WZC (SG) H2 - SVH H3 3 - 15
10 okt 18:15 BZ&PC H3 - ZVL-1886 Tetteroo H4 11 - 6
10 okt 16:25 AZC H4 - WIDEX GZC DONK H5 10 - 10
3 okt 20:15 De Reigers (SG) H2 - ZVVS H2 8 - 6
3 okt 19:55 SVH H3 - MNC Dordrecht H3 4 - 4
3 okt 17:30 WIDEX GZC DONK H5 - BZ&PC H3 6 - 7
3 okt 16:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 - WZC (SG) H2 14 - 12
 
 
AZC H4
 
BZ&PC H3
 
De Reigers (..
 
d'ELFT H2
 
MNC Dordrech..
 
SVH H3
 
Waterpolo De..
 
WIDEX GZC DO..
 
WZC (SG) H2
 
ZVL-1886 Tet..
 
ZVVS H2
 
AZC H4 9/117/416/127/228/1114/1110 - 1013/231/1030/1
BZ&PC H324/4 27/214/1128/1131/1030/116/110/411 - 613/3
De Reigers (SG) H212/127/11 24/423/15/1220/36/3?13/38 - 6
d'ELFT H21/16/39/1 ?17/45/1221/116/220/323/1
MNC Dordrecht H37/1120/39 - 430/1 16/19/15/126/318/41/11
SVH H320/36/210/412/124 - 4 21/117/1123/16/324/4
Waterpolo Den Haag (SG) H36/3?28/1110/424/413/3 6/214 - 127/1112/12
WIDEX GZC DONK H523/16 - 715/1113/310/427/231/10 13/1230/129/11
WZC (SG) H221/116/1230/131/1014/113 - 1516/117/4 9/127/2
ZVL-1886 Tetteroo H46/223/121/1128/1112/1214/1127/2?24/4 10/4
ZVVS H2?21/1116/18 - 86/29/117/420/37/115/12