HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1HZPC/Avéna (SG) BJ100
2ENC Arnhem (SG) BJ100
3Schuurman BZC BJ100
4ZPC AMERSFOORT BJ100
5UZSC BJ100
6De Ham BJ100
7ZV De Zaan BJ100
8ZVL-1886 Tetteroo BJ100
9WIDEX GZC DONK BJ100
10ZPB H&L Productions BJ100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
4 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ116:00ENC Arnhem (SG) BJ1
11 oktRegio Noord13:45Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1
1 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ114:30ZV De Zaan BJ1
8 novZVL-1886 Tetteroo BJ116:35Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1
15 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ114:30De Ham BJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1HZPC/Avéna (SG) BJ100000000
2ENC Arnhem (SG) BJ100000000
3Schuurman BZC BJ100000000
4ZPC AMERSFOORT BJ100000000
5UZSC BJ100000000
6De Ham BJ100000000
7ZV De Zaan BJ100000000
8ZVL-1886 Tetteroo BJ100000000
9WIDEX GZC DONK BJ100000000
10ZPB H&L Productions BJ100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
4 okt 16:00 Schuurman BZC BJ1 - Regio Noordt Timpke
4 okt 16:00 WIDEX GZC DONK BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1Groenhovenbad
4 okt 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1Sportcomplex Amerena
4 okt 16:20 De Ham BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1De Crommenije
4 okt 18:00 ZV De Zaan BJ1 - UZSC BJ1De Slag
11 okt 13:45 Regio Noord - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1Sportstad Heerenveen BV
11 okt 14:30 ZV De Zaan BJ1 - Schuurman BZC BJ1De Slag
11 okt 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 - De Ham BJ1Inge de Bruijn Zwembad
11 okt 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - UZSC BJ1De Zijl
11 okt 17:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1Valkenhuizen
25 okt 17:45 UZSC BJ1 - Schuurman BZC BJ1De Krommerijn
1 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - ZV De Zaan BJ1Sportcomplex Amerena
1 nov 15:15 Schuurman BZC BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1t Timpke
1 nov 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 - Regio NoordGroenhovenbad
1 nov 18:00 UZSC BJ1 - De Ham BJ1De Krommerijn
1 nov 19:25 ENC Arnhem (SG) BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1Valkenhuizen
8 nov 13:45 Regio Noord - ENC Arnhem (SG) BJ1Sportstad Heerenveen BV
8 nov 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 - UZSC BJ1Inge de Bruijn Zwembad
8 nov 16:20 De Ham BJ1 - Schuurman BZC BJ1De Crommenije
8 nov 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1Vijf Meibad
8 nov 18:00 ZV De Zaan BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1De Slag
15 nov 13:45 Regio Noord - ZPB H&L Productions BJ1Sportstad Heerenveen BV
15 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - De Ham BJ1Sportcomplex Amerena
15 nov 15:15 Schuurman BZC BJ1 - UZSC BJ1t Timpke
15 nov 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1Groenhovenbad
15 nov 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - ZV De Zaan BJ1Valkenhuizen
22 nov 14:50 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1De Zijl
22 nov 15:30 ZV De Zaan BJ1 - Regio NoordDe Slag
22 nov 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 - Schuurman BZC BJ1Inge de Bruijn Zwembad
22 nov 16:20 De Ham BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1De Crommenije
22 nov 17:40 UZSC BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1De Krommerijn
29 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - Schuurman BZC BJ1Sportcomplex Amerena
29 nov 14:50 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - Regio NoordDe Zijl
29 nov 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 - UZSC BJ1Groenhovenbad
29 nov 16:00 ZV De Zaan BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1De Slag
29 nov 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - De Ham BJ1Valkenhuizen
6 dec 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1Sportcomplex Amerena
6 dec 15:00 De Ham BJ1 - Regio NoordDe Crommenije
6 dec 15:15 Schuurman BZC BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1t Timpke
6 dec 16:30 UZSC BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1De Krommerijn
6 dec 18:20 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - ZV De Zaan BJ1De Zijl
13 dec 13:45 Regio Noord - UZSC BJ1Sportstad Heerenveen BV
13 dec 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1Sportcomplex Amerena
13 dec 15:30 ZV De Zaan BJ1 - De Ham BJ1De Slag
13 dec 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - Schuurman BZC BJ1Valkenhuizen
13 dec 17:40 ZPB H&L Productions BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1Inge de Bruijn Zwembad
10 jan 13:45 Regio Noord - Schuurman BZC BJ1Sportstad Heerenveen BV
10 jan 15:45 UZSC BJ1 - ZV De Zaan BJ1De Krommerijn
10 jan 16:30 ZPB H&L Productions BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1Inge de Bruijn Zwembad
10 jan 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - De Ham BJ1Vijf Meibad
10 jan 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1Valkenhuizen
17 jan 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - Regio NoordSportcomplex Amerena
17 jan 14:45 UZSC BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1De Krommerijn
17 jan 15:00 De Ham BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1De Crommenije
17 jan 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1Groenhovenbad
17 jan 17:00 Schuurman BZC BJ1 - ZV De Zaan BJ1t Timpke
24 jan 13:45 Regio Noord - WIDEX GZC DONK BJ1Sportstad Heerenveen BV
24 jan 14:50 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - Schuurman BZC BJ1De Zijl
24 jan 16:20 De Ham BJ1 - UZSC BJ1De Crommenije
24 jan 17:40 ZPB H&L Productions BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1Inge de Bruijn Zwembad
24 jan 18:00 ZV De Zaan BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1De Slag
31 jan 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1Sportcomplex Amerena
31 jan 15:15 Schuurman BZC BJ1 - De Ham BJ1t Timpke
31 jan 16:00 UZSC BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1De Krommerijn
31 jan 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - Regio NoordValkenhuizen
31 jan 18:25 WIDEX GZC DONK BJ1 - ZV De Zaan BJ1Groenhovenbad
7 feb 14:00 ZV De Zaan BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1De Slag
7 feb 14:50 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1De Zijl
7 feb 16:20 De Ham BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1De Crommenije
7 feb 19:50 ZPB H&L Productions BJ1 - Regio NoordInge de Bruijn Zwembad
7 maa 13:45 Regio Noord - ZV De Zaan BJ1Sportstad Heerenveen BV
7 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1t Timpke
7 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 - De Ham BJ1Groenhovenbad
7 maa 16:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - UZSC BJ1Sportcomplex Amerena
7 maa 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1Valkenhuizen
14 maa 13:45 Regio Noord - ZVL-1886 Tetteroo BJ1Sportstad Heerenveen BV
14 maa 14:45 UZSC BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1De Krommerijn
14 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1t Timpke
14 maa 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 - ZV De Zaan BJ1Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 16:20 De Ham BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1De Crommenije
21 maa 13:45 Regio Noord - De Ham BJ1Sportstad Heerenveen BV
21 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 - Schuurman BZC BJ1Groenhovenbad
21 maa 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - UZSC BJ1Valkenhuizen
21 maa 18:00 ZV De Zaan BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1De Slag
21 maa 19:15 ZPB H&L Productions BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1Inge de Bruijn Zwembad
11 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1De Zijl
11 apr 15:15 Schuurman BZC BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1t Timpke
11 apr 16:00 UZSC BJ1 - Regio NoordDe Krommerijn
11 apr 16:20 De Ham BJ1 - ZV De Zaan BJ1De Crommenije
11 apr 18:40 WIDEX GZC DONK BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1Groenhovenbad
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Ham BJ1
 
ENC Arnhem (..
 
Regio Noord
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
UZSC BJ1
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan B..
 
ZVL-1886 Tet..
 
De Ham BJ1 14/36/127/28/1124/122/1117/111/44/10
ENC Arnhem (SG) BJ129/11 31/110/113/1221/311/101/1115/117/3
Regio Noord21/38/11 11/1010/113/1224/115/117/314/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ115/114/1017/1 29/117/313/126/121/1131/1
Schuurman BZC BJ131/111/44/1014/3 15/116/127/317/11/11
UZSC BJ11/116/1211/422/1125/10 14/331/110/117/1
WIDEX GZC DONK BJ17/317/11/1111/421/329/11 4/1031/115/11
ZPB H&L Productions BJ111/1024/17/221/322/118/1110/1 14/313/12
ZV De Zaan BJ113/127/222/1124/111/104/108/1129/11 21/3
ZVL-1886 Tetteroo BJ110/122/1129/118/1124/111/107/211/46/12