HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))

Volgende wedstrijd:
Regio Noord - WIDEX GZC DONK BJ1
zondag 24 januari 13:45

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT BJ126
2ZVL-1886 Tetteroo BJ126
3ZV De Zaan BJ113
4Schuurman BZC BJ113
5ZPB H&L Productions BJ123
6De Ham BJ123
7WIDEX GZC DONK BJ123
8HZPC/Avéna (SG) BJ120
9ENC Arnhem (SG) BJ120
10UZSC BJ120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 janRegio Noord13:45WIDEX GZC DONK BJ1
31 janWIDEX GZC DONK BJ118:25ZV De Zaan BJ1
7 febZVL-1886 Tetteroo BJ114:50WIDEX GZC DONK BJ1
7 maaWIDEX GZC DONK BJ115:30De Ham BJ1
14 maaUZSC BJ114:45WIDEX GZC DONK BJ1

Uitslagen

11 oktENC Arnhem (SG) BJ113 - 18WIDEX GZC DONK BJ1
4 oktWIDEX GZC DONK BJ15 - 18ZPB H&L Productions BJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT BJ122006411823
2ZVL-1886 Tetteroo BJ122006291910
3ZV De Zaan BJ11100327522
4Schuurman BZC BJ11100317152
5ZPB H&L Productions BJ12101326215
6De Ham BJ12101327270
7WIDEX GZC DONK BJ1210132331-8
8HZPC/Avéna (SG) BJ1200202742-15
9ENC Arnhem (SG) BJ1200201934-15
10UZSC BJ1200201337-24
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 jan 13:45 Regio Noord - WIDEX GZC DONK BJ1Sportstad Heerenveen BV
24 jan 14:50 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - Schuurman BZC BJ1De Zijl
24 jan 16:20 De Ham BJ1 - UZSC BJ1De Crommenije
24 jan 17:40 ZPB H&L Productions BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1Inge de Bruijn Zwembad
24 jan 18:00 ZV De Zaan BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1De Slag
31 jan 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1Sportcomplex Amerena
31 jan 15:15 Schuurman BZC BJ1 - De Ham BJ1t Timpke
31 jan 16:00 UZSC BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1De Krommerijn
31 jan 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - Regio NoordValkenhuizen
31 jan 18:25 WIDEX GZC DONK BJ1 - ZV De Zaan BJ1Groenhovenbad
7 feb 14:00 ZV De Zaan BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1De Slag
7 feb 14:50 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1De Zijl
7 feb 16:20 De Ham BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1De Crommenije
7 feb 19:50 ZPB H&L Productions BJ1 - Regio NoordInge de Bruijn Zwembad
7 maa 13:45 Regio Noord - ZV De Zaan BJ1Sportstad Heerenveen BV
7 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1t Timpke
7 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 - De Ham BJ1Groenhovenbad
7 maa 16:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 - UZSC BJ1Sportcomplex Amerena
7 maa 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1Valkenhuizen
14 maa 13:45 Regio Noord - ZVL-1886 Tetteroo BJ1Sportstad Heerenveen BV
14 maa 14:45 UZSC BJ1 - WIDEX GZC DONK BJ1De Krommerijn
14 maa 15:15 Schuurman BZC BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1t Timpke
14 maa 16:15 ZPB H&L Productions BJ1 - ZV De Zaan BJ1Inge de Bruijn Zwembad
14 maa 16:20 De Ham BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1De Crommenije
21 maa 13:45 Regio Noord - De Ham BJ1Sportstad Heerenveen BV
21 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 - Schuurman BZC BJ1Groenhovenbad
21 maa 16:40 ENC Arnhem (SG) BJ1 - UZSC BJ1Valkenhuizen
21 maa 18:00 ZV De Zaan BJ1 - ZVL-1886 Tetteroo BJ1De Slag
21 maa 19:15 ZPB H&L Productions BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1Inge de Bruijn Zwembad
11 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 - ZPB H&L Productions BJ1De Zijl
11 apr 15:15 Schuurman BZC BJ1 - ENC Arnhem (SG) BJ1t Timpke
11 apr 16:00 UZSC BJ1 - Regio NoordDe Krommerijn
11 apr 16:20 De Ham BJ1 - ZV De Zaan BJ1De Crommenije
11 apr 18:40 WIDEX GZC DONK BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1Groenhovenbad
 
 
De Ham BJ1
 
ENC Arnhem (..
 
Regio Noord
 
Schoonderbee..
 
Schuurman BZ..
 
UZSC BJ1
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan B..
 
ZVL-1886 Tet..
 
De Ham BJ1 14/3?7/2?24/1??11/411 - 19
ENC Arnhem (SG) BJ1? 31/1??21/313 - 18??7/3
Regio Noord21/3? 12 - 25??24/1?7/314/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1?16 - 6? ?7/3???31/1
Schuurman BZC BJ131/111/417 - 1514/3 ??7/3??
UZSC BJ1??11/4?? 14/331/1??
WIDEX GZC DONK BJ17/3??11/421/3? 5 - 1831/1?
ZPB H&L Productions BJ18 - 1624/17/221/3??? 14/3?
ZV De Zaan BJ1?7/2?24/1?27 - 5?? 21/3
ZVL-1886 Tetteroo BJ1????24/110 - 87/211/4?