HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
VZV Njord H2 - DZT'62 H2
zaterdag 30 januari 18:45

Stand Reserve 2e divisie C

  Team Gespeeld Punten
1ENC Arnhem (SG) H226
2De Treffers H224
3VZV Njord H224
4MNC Dordrecht H413
5ZPC AMERSFOORT H423
6PSV H323
7Polar Bears H400
8DZT'62 H210
9SBC2000 H220
10Wiekslag H220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janVZV Njord H218:45DZT'62 H2
7 febDZT'62 H217:00ENC Arnhem (SG) H2
27 febWiekslag H218:00DZT'62 H2
7 maaDZT'62 H219:15De Treffers H2
13 maaSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H419:45DZT'62 H2

Uitslagen

3 oktPSV H37 - 6DZT'62 H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ENC Arnhem (SG) H22200621147
2De Treffers H22110426917
3VZV Njord H22110418108
4MNC Dordrecht H411003853
5ZPC AMERSFOORT H42101320146
6PSV H3210131418-4
7Polar Bears H400000000
8DZT'62 H21001067-1
9SBC2000 H2200201021-11
10Wiekslag H220020934-25
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 16:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - PSV H3Sportcomplex Amerena
30 jan 17:05 ENC Arnhem (SG) H2 - MNC Dordrecht H4Valkenhuizen
30 jan 18:30 Wiekslag H2 - SBC2000 H2Sportcentrum Blokweer
30 jan 18:45 VZV Njord H2 - DZT'62 H2Zwembad Den Ekkerman
30 jan 19:15 De Treffers H2 - Polar Bears H4Combibad Kwekkelstijn
6 feb 19:15 SBC2000 H2 - De Treffers H2Zwembad de Wisselaar
6 feb 19:35 MNC Dordrecht H4 - Wiekslag H2Sportboulevard
6 feb 20:05 Polar Bears H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4De Peppel
7 feb 17:00 DZT'62 H2 - ENC Arnhem (SG) H2Zwembad De Wiemel
7 feb 18:25 PSV H3 - VZV Njord H2De Tongelreep
27 feb 15:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - SBC2000 H2Sportcomplex Amerena
27 feb 17:00 VZV Njord H2 - ENC Arnhem (SG) H2Zwembad Den Ekkerman
27 feb 18:00 Wiekslag H2 - DZT'62 H2Sportcentrum Blokweer
27 feb 20:15 De Treffers H2 - MNC Dordrecht H4Combibad Kwekkelstijn
28 feb 20:50 PSV H3 - Polar Bears H4De Tongelreep
6 maa 17:40 ENC Arnhem (SG) H2 - Wiekslag H2Valkenhuizen
6 maa 18:15 VZV Njord H2 - Polar Bears H4Zwembad Den Ekkerman
6 maa 19:15 SBC2000 H2 - PSV H3Zwembad de Wisselaar
6 maa 20:10 MNC Dordrecht H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4Sportboulevard
7 maa 19:15 DZT'62 H2 - De Treffers H2Zwembad De Wiemel
13 maa 18:15 Wiekslag H2 - VZV Njord H2Sportcentrum Blokweer
13 maa 19:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - DZT'62 H2Sportcomplex Amerena
13 maa 20:00 Polar Bears H4 - SBC2000 H2De Peppel
13 maa 21:15 De Treffers H2 - ENC Arnhem (SG) H2Combibad Kwekkelstijn
14 maa 19:30 PSV H3 - MNC Dordrecht H4De Tongelreep
20 maa 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - Polar Bears H4Sportcomplex Amerena
20 maa 17:10 ENC Arnhem (SG) H2 - DZT'62 H2Valkenhuizen
20 maa 17:45 Wiekslag H2 - MNC Dordrecht H4Sportcentrum Blokweer
20 maa 18:00 VZV Njord H2 - PSV H3Zwembad Den Ekkerman
20 maa 18:00 De Treffers H2 - SBC2000 H2Combibad Kwekkelstijn
27 maa 19:20 PSV H3 - De Treffers H2De Tongelreep
10 apr 17:45 MNC Dordrecht H4 - DZT'62 H2Sportboulevard
10 apr 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - VZV Njord H2Sportcomplex Amerena
10 apr 19:05 Polar Bears H4 - Wiekslag H2De Peppel
10 apr 20:15 SBC2000 H2 - ENC Arnhem (SG) H2Zwembad de Wisselaar
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:10 MNC Dordrecht H4 - SBC2000 H2 8 - 5
10 okt 18:30 Wiekslag H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 5 - 13
10 okt 17:30 ENC Arnhem (SG) H2 - PSV H3 12 - 7
10 okt 16:45 VZV Njord H2 - De Treffers H2 5 - 5
3 okt 21:30 PSV H3 - DZT'62 H2 7 - 6
3 okt 20:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 - ENC Arnhem (SG) H2 7 - 9
3 okt 19:15 SBC2000 H2 - VZV Njord H2 5 - 13
3 okt 18:45 De Treffers H2 - Wiekslag H2 21 - 4
 
 
De Treffers ..
 
DZT'62 H2
 
ENC Arnhem (..
 
MNC Dordrech..
 
Polar Bears ..
 
PSV H3
 
SBC2000 H2
 
Schoonderbee..
 
VZV Njord H2
 
Wiekslag H2
 
De Treffers H2 ?13/327/230/1?20/3??21 - 4
DZT'62 H27/3 7/2???????
ENC Arnhem (SG) H2?20/3 30/1?12 - 7???6/3
MNC Dordrecht H4?10/4? ??8 - 56/3?6/2
Polar Bears H4???? ?13/36/2?10/4
PSV H327/37 - 6?14/328/2 ??7/2?
SBC2000 H26/2?10/4??6/3 ?5 - 13?
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4?13/37 - 9?20/330/127/2 10/4?
VZV Njord H25 - 530/127/2?6/320/3?? ?
Wiekslag H2?27/2?20/3??30/15 - 1313/3