HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Y H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
Het Y H1 - SWOL 1894 H1
zaterdag 3 oktober 21:30

Stand 1e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1SWOL 1894 H100
2OZ&PC H100
3Aqua-Novio'94 H100
4BZC Brandenburg H100
5VZC H100
6Het Y H100
7JAWS Amsterdam H100
8VZV H100
9ZV Haerlem H100
10BZ&PC H100
11MNC Dordrecht H100
12De Linge/PCG (SG) H100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktHet Y H121:30SWOL 1894 H1
10 oktVZC H118:40Het Y H1
24 oktHet Y H118:00JAWS Amsterdam H1
31 oktZV Haerlem H121:10Het Y H1
7 novHet Y H120:30OZ&PC H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1SWOL 1894 H100000000
2OZ&PC H100000000
3Aqua-Novio'94 H100000000
4BZC Brandenburg H100000000
5VZC H100000000
6Het Y H100000000
7JAWS Amsterdam H100000000
8VZV H100000000
9ZV Haerlem H100000000
10BZ&PC H100000000
11MNC Dordrecht H100000000
12De Linge/PCG (SG) H100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:35 Aqua-Novio'94 H1 - VZC H1Sportf.bad Nijmegen-West
3 okt 19:00 OZ&PC H1 - ZV Haerlem H1Vondersweijde
3 okt 20:05 MNC Dordrecht H1 - JAWS Amsterdam H1Sportboulevard
3 okt 20:20 BZC Brandenburg H1 - VZV H1Brandenburg
3 okt 20:25 BZ&PC H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Kuil
3 okt 21:30 Het Y H1 - SWOL 1894 H1Sportfondsenbad Oost
10 okt 16:30 Aqua-Novio'94 H1 - JAWS Amsterdam H1Sportf.bad Nijmegen-West
10 okt 17:35 VZV H1 - BZ&PC H1De Heerenduinen
10 okt 18:40 VZC H1 - Het Y H1De Vallei
10 okt 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - OZ&PC H1Caribabad
10 okt 20:05 SWOL 1894 H1 - BZC Brandenburg H1De Vrolijkheid
10 okt 21:20 ZV Haerlem H1 - MNC Dordrecht H1De Planeet
17 okt 18:15 MNC Dordrecht H1 - De Linge/PCG (SG) H1Sportboulevard
24 okt 15:45 Aqua-Novio'94 H1 - ZV Haerlem H1Sportf.bad Nijmegen-West
24 okt 18:00 Het Y H1 - JAWS Amsterdam H1Sportfondsenbad Oost
24 okt 18:05 BZ&PC H1 - SWOL 1894 H1De Kuil
24 okt 19:20 MNC Dordrecht H1 - OZ&PC H1Sportboulevard
24 okt 19:20 VZV H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Heerenduinen
24 okt 19:30 BZC Brandenburg H1 - VZC H1Brandenburg
31 okt 18:15 JAWS Amsterdam H1 - BZC Brandenburg H1De Mirandabad
31 okt 18:30 OZ&PC H1 - Aqua-Novio'94 H1Vondersweijde
31 okt 19:55 VZC H1 - BZ&PC H1De Vallei
31 okt 20:05 SWOL 1894 H1 - VZV H1De Vrolijkheid
31 okt 21:10 ZV Haerlem H1 - Het Y H1De Planeet
7 nov 14:10 JAWS Amsterdam H1 - BZ&PC H1De Mirandabad
7 nov 15:00 Aqua-Novio'94 H1 - MNC Dordrecht H1Sportf.bad Nijmegen-West
7 nov 19:30 VZV H1 - VZC H1De Heerenduinen
7 nov 19:45 BZC Brandenburg H1 - ZV Haerlem H1Brandenburg
7 nov 20:05 SWOL 1894 H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Vrolijkheid
7 nov 20:30 Het Y H1 - OZ&PC H1Sportfondsenbad Oost
14 nov 14:55 JAWS Amsterdam H1 - VZV H1De Mirandabad
14 nov 19:05 OZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1Vondersweijde
14 nov 19:15 De Linge/PCG (SG) H1 - Aqua-Novio'94 H1Caribabad
14 nov 19:30 MNC Dordrecht H1 - Het Y H1Sportboulevard
14 nov 20:20 VZC H1 - SWOL 1894 H1De Vallei
14 nov 21:20 ZV Haerlem H1 - BZ&PC H1De Planeet
21 nov 18:20 VZV H1 - ZV Haerlem H1De Heerenduinen
21 nov 18:35 BZ&PC H1 - OZ&PC H1De Kuil
21 nov 19:30 BZC Brandenburg H1 - MNC Dordrecht H1Brandenburg
21 nov 20:05 VZC H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Vallei
21 nov 20:15 SWOL 1894 H1 - JAWS Amsterdam H1De Vrolijkheid
21 nov 21:30 Het Y H1 - Aqua-Novio'94 H1Sportfondsenbad Oost
28 nov 17:45 Aqua-Novio'94 H1 - BZC Brandenburg H1Sportf.bad Nijmegen-West
28 nov 18:30 De Linge/PCG (SG) H1 - Het Y H1Caribabad
28 nov 20:10 OZ&PC H1 - VZV H1Vondersweijde
28 nov 21:20 ZV Haerlem H1 - SWOL 1894 H1De Planeet
29 nov 19:00 MNC Dordrecht H1 - BZ&PC H1Sportboulevard
5 dec 14:45 JAWS Amsterdam H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Mirandabad
5 dec 14:50 BZ&PC H1 - Aqua-Novio'94 H1De Kuil
5 dec 19:35 VZC H1 - ZV Haerlem H1De Vallei
5 dec 19:45 BZC Brandenburg H1 - Het Y H1Brandenburg
5 dec 19:50 SWOL 1894 H1 - OZ&PC H1De Vrolijkheid
6 dec 17:50 VZV H1 - MNC Dordrecht H1De Heerenduinen
12 dec 18:40 OZ&PC H1 - VZC H1Vondersweijde
12 dec 18:55 MNC Dordrecht H1 - SWOL 1894 H1Sportboulevard
12 dec 19:30 BZC Brandenburg H1 - De Linge/PCG (SG) H1Brandenburg
12 dec 21:15 Het Y H1 - BZ&PC H1Sportfondsenbad Oost
12 dec 21:25 ZV Haerlem H1 - JAWS Amsterdam H1De Planeet
13 dec 17:35 Aqua-Novio'94 H1 - VZV H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
19 dec 18:30 Aqua-Novio'94 H1 - De Linge/PCG (SG) H1Sportf.bad Nijmegen-West
9 jan 14:25 JAWS Amsterdam H1 - OZ&PC H1De Mirandabad
9 jan 18:20 VZV H1 - Het Y H1De Heerenduinen
9 jan 18:30 BZ&PC H1 - BZC Brandenburg H1De Kuil
9 jan 19:15 De Linge/PCG (SG) H1 - ZV Haerlem H1Caribabad
9 jan 19:40 VZC H1 - MNC Dordrecht H1De Vallei
9 jan 20:05 SWOL 1894 H1 - Aqua-Novio'94 H1De Vrolijkheid
16 jan 15:10 JAWS Amsterdam H1 - MNC Dordrecht H1De Mirandabad
16 jan 17:35 VZV H1 - BZC Brandenburg H1De Heerenduinen
16 jan 18:30 VZC H1 - Aqua-Novio'94 H1De Vallei
16 jan 20:00 SWOL 1894 H1 - Het Y H1De Vrolijkheid
16 jan 20:05 ZV Haerlem H1 - OZ&PC H1De Planeet
16 jan 20:55 De Linge/PCG (SG) H1 - BZ&PC H1Caribabad
23 jan 14:25 JAWS Amsterdam H1 - Aqua-Novio'94 H1De Mirandabad
23 jan 18:30 OZ&PC H1 - De Linge/PCG (SG) H1Vondersweijde
23 jan 18:45 MNC Dordrecht H1 - ZV Haerlem H1Sportboulevard
23 jan 19:30 BZC Brandenburg H1 - SWOL 1894 H1Brandenburg
23 jan 20:30 BZ&PC H1 - VZV H1De Kuil
23 jan 20:40 Het Y H1 - VZC H1Sportfondsenbad Oost
30 jan 14:25 JAWS Amsterdam H1 - Het Y H1De Mirandabad
30 jan 18:50 OZ&PC H1 - MNC Dordrecht H1Vondersweijde
30 jan 19:50 VZC H1 - BZC Brandenburg H1De Vallei
30 jan 20:05 SWOL 1894 H1 - BZ&PC H1De Vrolijkheid
30 jan 20:25 De Linge/PCG (SG) H1 - VZV H1Berenschot
30 jan 21:10 ZV Haerlem H1 - Aqua-Novio'94 H1De Planeet
6 feb 16:15 Aqua-Novio'94 H1 - OZ&PC H1Sportf.bad Nijmegen-West
6 feb 17:50 VZV H1 - SWOL 1894 H1De Heerenduinen
6 feb 19:10 Het Y H1 - ZV Haerlem H1Sportfondsenbad Oost
6 feb 19:15 BZ&PC H1 - VZC H1De Kuil
6 feb 19:30 BZC Brandenburg H1 - JAWS Amsterdam H1Brandenburg
13 feb 20:25 De Linge/PCG (SG) H1 - SWOL 1894 H1Caribabad
20 feb 16:30 JAWS Amsterdam H1 - VZC H1De Mirandabad
27 feb 17:30 VZC H1 - VZV H1De Vallei
27 feb 18:30 OZ&PC H1 - Het Y H1Vondersweijde
27 feb 19:00 MNC Dordrecht H1 - Aqua-Novio'94 H1Sportboulevard
27 feb 19:15 BZ&PC H1 - JAWS Amsterdam H1De Kuil
27 feb 21:25 ZV Haerlem H1 - BZC Brandenburg H1De Planeet
6 maa 18:20 VZV H1 - JAWS Amsterdam H1De Heerenduinen
6 maa 19:20 BZ&PC H1 - ZV Haerlem H1De Kuil
6 maa 19:30 BZC Brandenburg H1 - OZ&PC H1Brandenburg
6 maa 20:10 SWOL 1894 H1 - VZC H1De Vrolijkheid
6 maa 21:30 Het Y H1 - MNC Dordrecht H1Sportfondsenbad Oost
13 maa 16:00 JAWS Amsterdam H1 - SWOL 1894 H1De Mirandabad
13 maa 18:00 Aqua-Novio'94 H1 - Het Y H1Sportf.bad Nijmegen-West
13 maa 18:45 OZ&PC H1 - BZ&PC H1Vondersweijde
13 maa 19:20 De Linge/PCG (SG) H1 - VZC H1Berenschot
13 maa 21:20 ZV Haerlem H1 - VZV H1De Planeet
14 maa 19:00 MNC Dordrecht H1 - BZC Brandenburg H1Sportboulevard
20 maa 17:35 VZV H1 - OZ&PC H1De Heerenduinen
20 maa 18:00 BZC Brandenburg H1 - Aqua-Novio'94 H1Brandenburg
20 maa 19:50 SWOL 1894 H1 - ZV Haerlem H1De Vrolijkheid
20 maa 20:20 VZC H1 - JAWS Amsterdam H1De Vallei
20 maa 20:45 BZ&PC H1 - MNC Dordrecht H1De Kuil
20 maa 21:20 Het Y H1 - De Linge/PCG (SG) H1Sportfondsenbad Oost
27 maa 19:00 De Linge/PCG (SG) H1 - MNC Dordrecht H1Caribabad
10 apr 16:45 Aqua-Novio'94 H1 - BZ&PC H1Sportf.bad Nijmegen-West
10 apr 18:15 OZ&PC H1 - SWOL 1894 H1Vondersweijde
10 apr 18:30 ZV Haerlem H1 - VZC H1De Planeet
10 apr 20:00 MNC Dordrecht H1 - VZV H1Sportboulevard
10 apr 20:10 De Linge/PCG (SG) H1 - JAWS Amsterdam H1Caribabad
10 apr 20:55 Het Y H1 - BZC Brandenburg H1Sportfondsenbad Oost
17 apr 17:30 VZC H1 - OZ&PC H1De Vallei
17 apr 17:35 VZV H1 - Aqua-Novio'94 H1De Heerenduinen
17 apr 17:40 JAWS Amsterdam H1 - ZV Haerlem H1De Mirandabad
17 apr 19:15 SWOL 1894 H1 - MNC Dordrecht H1De Vrolijkheid
17 apr 20:15 BZ&PC H1 - Het Y H1De Kuil
17 apr 20:25 De Linge/PCG (SG) H1 - BZC Brandenburg H1Berenschot
24 apr 18:00 BZC Brandenburg H1 - BZ&PC H1Brandenburg
24 apr 18:30 Aqua-Novio'94 H1 - SWOL 1894 H1Erica Terpstra Sportfondsenbad
24 apr 19:00 MNC Dordrecht H1 - VZC H1Sportboulevard
24 apr 19:00 OZ&PC H1 - JAWS Amsterdam H1Vondersweijde
24 apr 20:00 ZV Haerlem H1 - De Linge/PCG (SG) H1De Planeet
24 apr 21:10 Het Y H1 - VZV H1Sportfondsenbad Oost
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aqua-Novio'9..
 
BZ&PC H1
 
BZC Brandenb..
 
De Linge/PCG..
 
Het Y H1
 
JAWS Amsterd..
 
MNC Dordrech..
 
OZ&PC H1
 
SWOL 1894 H1
 
VZC H1
 
VZV H1
 
ZV Haerlem H..
 
Aqua-Novio'94 H1 10/428/1119/1213/310/107/116/224/43/1013/1224/10
BZ&PC H15/12 9/13/1017/427/220/321/1124/106/223/16/3
BZC Brandenburg H120/324/4 12/125/126/221/116/323/124/103/107/11
De Linge/PCG (SG) H114/1116/117/4 28/1110/427/310/1013/213/330/19/1
Het Y H121/1112/1210/420/3 24/106/37/113/1023/124/46/2
JAWS Amsterdam H123/17/1131/105/1230/1 16/19/113/320/214/1117/4
MNC Dordrecht H127/229/1114/317/1014/113/10 24/1012/1224/410/423/1
OZ&PC H131/1013/314/1123/127/224/430/1 10/412/1228/113/10
SWOL 1894 H19/130/110/107/1116/121/1117/45/12 6/331/1020/3
VZC H116/131/1030/121/1110/1020/39/117/414/11 27/25/12
VZV H117/410/1016/124/109/16/36/1220/36/27/11 21/11
ZV Haerlem H130/114/1127/224/431/1012/1210/1016/128/1110/413/3