HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))

Volgende wedstrijd:

Stand Eredivisie A

  Team Gespeeld Punten
1Het Ravijn BM100
2Polar Bears BM100
3ZPC AMERSFOORT BM100
4UZSC BM100
5De Ham BM100
6ZV De Zaan BM100
7ZVL-1886 Tetteroo BM100
8WIDEX GZC DONK BM100
9ZPB H&L Productions BM100
10PSV BM100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
4 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM114:30Het Ravijn BM1
1 novZV De Zaan BM118:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1
8 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM114:30Polar Bears BM1
15 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM116:00UZSC BM1
22 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM114:30ZPB H&L Productions BM1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Het Ravijn BM100000000
2Polar Bears BM100000000
3ZPC AMERSFOORT BM100000000
4UZSC BM100000000
5De Ham BM100000000
6ZV De Zaan BM100000000
7ZVL-1886 Tetteroo BM100000000
8WIDEX GZC DONK BM100000000
9ZPB H&L Productions BM100000000
10PSV BM100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
4 okt 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Het Ravijn BM1Sportcomplex Amerena
4 okt 15:00 De Ham BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Crommenije
4 okt 15:30 PSV BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1Sportcentrum voor studenten
4 okt 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - ZV De Zaan BM1Inge de Bruijn Zwembad
4 okt 16:30 Polar Bears BM1 - UZSC BM1De Peppel
18 okt 13:00 PSV BM1 - Het Ravijn BM1De Tongelreep
1 nov 14:40 Het Ravijn BM1 - De Ham BM1Het Ravijn
1 nov 16:30 Polar Bears BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Peppel
1 nov 18:00 ZV De Zaan BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Slag
1 nov 18:30 WIDEX GZC DONK BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1Groenhovenbad
1 nov 18:30 PSV BM1 - UZSC BM1De Tongelreep
8 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - Polar Bears BM1Sportcomplex Amerena
8 nov 15:00 De Ham BM1 - ZV De Zaan BM1De Crommenije
8 nov 15:15 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - Het Ravijn BM1Vijf Meibad
8 nov 15:45 WIDEX GZC DONK BM1 - PSV BM1Groenhovenbad
8 nov 17:40 ZPB H&L Productions BM1 - UZSC BM1Inge de Bruijn Zwembad
15 nov 14:00 Het Ravijn BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Het Ravijn
15 nov 15:30 PSV BM1 - ZPB H&L Productions BM1Sportcentrum voor studenten
15 nov 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - UZSC BM1Sportcomplex Amerena
15 nov 16:30 Polar Bears BM1 - De Ham BM1De Peppel
15 nov 18:00 ZV De Zaan BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1De Slag
22 nov 13:30 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - Polar Bears BM1De Zijl
22 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZPB H&L Productions BM1Sportcomplex Amerena
22 nov 15:00 De Ham BM1 - UZSC BM1De Crommenije
22 nov 15:30 WIDEX GZC DONK BM1 - ZV De Zaan BM1Groenhovenbad
22 nov 17:00 Het Ravijn BM1 - PSV BM1Het Ravijn
29 nov 13:30 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - UZSC BM1De Zijl
29 nov 14:30 ZV De Zaan BM1 - Het Ravijn BM1De Slag
29 nov 15:30 PSV BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Sportcentrum voor studenten
29 nov 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - De Ham BM1Inge de Bruijn Zwembad
29 nov 16:30 Polar Bears BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Peppel
6 dec 14:00 Het Ravijn BM1 - Polar Bears BM1Het Ravijn
6 dec 15:35 WIDEX GZC DONK BM1 - UZSC BM1Groenhovenbad
6 dec 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - De Ham BM1Sportcomplex Amerena
6 dec 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Zijl
6 dec 18:00 ZV De Zaan BM1 - PSV BM1De Slag
13 dec 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1Sportcomplex Amerena
13 dec 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Inge de Bruijn Zwembad
13 dec 16:15 UZSC BM1 - Het Ravijn BM1De Krommerijn
13 dec 16:20 De Ham BM1 - PSV BM1De Crommenije
13 dec 16:30 Polar Bears BM1 - ZV De Zaan BM1De Peppel
10 jan 13:00 PSV BM1 - Polar Bears BM1De Tongelreep
10 jan 14:00 Het Ravijn BM1 - ZPB H&L Productions BM1Het Ravijn
10 jan 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Sportcomplex Amerena
10 jan 15:00 ZV De Zaan BM1 - UZSC BM1De Slag
10 jan 15:15 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - De Ham BM1Vijf Meibad
17 jan 14:00 Het Ravijn BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Het Ravijn
17 jan 16:00 UZSC BM1 - Polar Bears BM1De Krommerijn
17 jan 17:00 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - PSV BM1De Zijl
17 jan 17:05 WIDEX GZC DONK BM1 - De Ham BM1Groenhovenbad
17 jan 18:00 ZV De Zaan BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Slag
24 jan 13:30 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Zijl
24 jan 15:00 De Ham BM1 - Het Ravijn BM1De Crommenije
24 jan 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - Polar Bears BM1Inge de Bruijn Zwembad
24 jan 17:00 UZSC BM1 - PSV BM1De Krommerijn
24 jan 19:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - ZV De Zaan BM1Sportcomplex Amerena
31 jan 14:45 UZSC BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Krommerijn
31 jan 15:00 ZV De Zaan BM1 - De Ham BM1De Slag
31 jan 15:20 Het Ravijn BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1Het Ravijn
31 jan 15:30 PSV BM1 - WIDEX GZC DONK BM1Sportcentrum voor studenten
31 jan 17:15 Polar Bears BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Peppel
7 feb 13:30 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - ZV De Zaan BM1De Zijl
7 feb 15:00 De Ham BM1 - Polar Bears BM1De Crommenije
7 feb 15:35 WIDEX GZC DONK BM1 - Het Ravijn BM1Groenhovenbad
7 feb 18:00 UZSC BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Krommerijn
7 feb 18:25 ZPB H&L Productions BM1 - PSV BM1Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 15:45 UZSC BM1 - De Ham BM1De Krommerijn
7 maa 16:30 Polar Bears BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1De Peppel
7 maa 17:00 ZPB H&L Productions BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Inge de Bruijn Zwembad
7 maa 18:00 ZV De Zaan BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Slag
14 maa 15:00 Het Ravijn BM1 - ZV De Zaan BM1Het Ravijn
14 maa 15:00 De Ham BM1 - ZPB H&L Productions BM1De Crommenije
14 maa 15:40 WIDEX GZC DONK BM1 - Polar Bears BM1Groenhovenbad
14 maa 16:00 UZSC BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1De Krommerijn
14 maa 18:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 - PSV BM1Sportcomplex Amerena
21 maa 13:00 PSV BM1 - ZV De Zaan BM1De Tongelreep
21 maa 15:00 De Ham BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Crommenije
21 maa 16:30 Polar Bears BM1 - Het Ravijn BM1De Peppel
21 maa 17:40 UZSC BM1 - WIDEX GZC DONK BM1De Krommerijn
21 maa 17:50 ZPB H&L Productions BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1Inge de Bruijn Zwembad
28 maa 14:00 Het Ravijn BM1 - UZSC BM1Het Ravijn
28 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1De Zijl
28 maa 15:00 ZV De Zaan BM1 - Polar Bears BM1De Slag
28 maa 15:30 PSV BM1 - De Ham BM1Sportcentrum voor studenten
28 maa 15:35 WIDEX GZC DONK BM1 - ZPB H&L Productions BM1Groenhovenbad
11 apr 14:45 UZSC BM1 - ZV De Zaan BM1De Krommerijn
11 apr 15:00 De Ham BM1 - ZVL-1886 Tetteroo BM1De Crommenije
11 apr 16:15 ZPB H&L Productions BM1 - Het Ravijn BM1Inge de Bruijn Zwembad
11 apr 17:15 WIDEX GZC DONK BM1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1Groenhovenbad
11 apr 17:30 Polar Bears BM1 - PSV BM1De Peppel
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Ham BM1
 
Het Ravijn B..
 
Polar Bears ..
 
PSV BM1
 
Schoonderbee..
 
UZSC BM1
 
WIDEX GZC DO..
 
ZPB H&L Prod..
 
ZV De Zaan B..
 
ZVL-1886 Tet..
 
De Ham BM1 24/17/213/1221/322/114/1014/38/1111/4
Het Ravijn BM11/11 6/1222/1117/128/315/1110/114/331/1
Polar Bears BM115/1121/3 11/431/14/1029/111/1113/127/3
PSV BM128/318/1010/1 29/111/1131/115/1121/34/10
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM16/124/108/1114/3 15/1110/122/1124/113/12
UZSC BM17/313/1217/124/17/2 21/331/111/414/3
WIDEX GZC DONK BM117/17/214/38/1111/46/12 28/322/111/11
ZPB H&L Productions BM129/1111/424/17/27/38/1113/12 4/1021/3
ZV De Zaan BM131/129/1128/36/121/1110/17/317/1 15/11
ZVL-1886 Tetteroo BM110/18/1122/1117/128/329/1124/16/127/2