HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

De Mors H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
De Mors H1 - Zwemvereniging Utrecht H1
zaterdag 30 januari 18:15
De Koerbelt Rijssen

Stand 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1WSG ESTA (SG) H126
2DraGor (SG) H126
3Orca H113
4ENC Arnhem (SG) H113
5VZ&PC H123
6HZPC/Avéna (SG) H123
7Livo H100
8HZC de Robben H100
9Zwemvereniging Utrecht H120
10De Mors H120
11EZC H120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDe Mors H118:15Zwemvereniging Utrecht H1
20 febDraGor (SG) H120:05De Mors H1
27 febDe Mors H119:00Livo H1
6 maaHZC de Robben H119:25De Mors H1
13 maaDe Mors H119:00ENC Arnhem (SG) H1

Uitslagen

10 oktDe Mors H114 - 17WSG ESTA (SG) H1
3 oktVZ&PC H115 - 13De Mors H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WSG ESTA (SG) H12200628244
2DraGor (SG) H12200618144
3Orca H11100316412
4ENC Arnhem (SG) H11100315132
5VZ&PC H12101321201
6HZPC/Avéna (SG) H12101321210
7Livo H100000000
8HZC de Robben H100000000
9Zwemvereniging Utrecht H1200202326-3
10De Mors H1200202732-5
11EZC H1200201227-15
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 16:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Livo H1Valkenhuizen
30 jan 18:15 De Mors H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Koerbelt
30 jan 20:15 Orca H1 - HZC de Robben H1De Blauwe Golf
6 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 - DraGor (SG) H1De Kwakel
6 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - EZC H1Aquarena
6 feb 19:45 HZC de Robben H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Lieberg
6 feb 20:25 Livo H1 - HZPC/Avéna (SG) H1t Walfort
13 feb 18:55 HZC de Robben H1 - VZ&PC H1De Lieberg
13 feb 19:30 DraGor (SG) H1 - EZC H1De Welle
20 feb 20:05 DraGor (SG) H1 - De Mors H1De Welle
27 feb 15:00 VZ&PC H1 - WSG ESTA (SG) H1De Stamper
27 feb 19:00 De Mors H1 - Livo H1De Koerbelt
27 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 - HZC de Robben H1Sportstad Heerenveen BV
27 feb 19:00 Orca H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Blauwe Golf
6 maa 19:25 HZC de Robben H1 - De Mors H1De Lieberg
6 maa 19:30 ENC Arnhem (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1Valkenhuizen
6 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Orca H1Aquarena
6 maa 20:00 Livo H1 - DraGor (SG) H1t Walfort
6 maa 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - VZ&PC H1De Kwakel
13 maa 18:30 EZC H1 - Livo H1Het Slagman
13 maa 19:00 De Mors H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Koerbelt
13 maa 19:25 HZC de Robben H1 - DraGor (SG) H1De Lieberg
13 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Aquarena
13 maa 20:30 Orca H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Blauwe Golf
20 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - De Mors H1Sportstad Heerenveen BV
20 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - DraGor (SG) H1Valkenhuizen
20 maa 19:25 HZC de Robben H1 - EZC H1De Lieberg
20 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 - Orca H1De Kwakel
20 maa 20:00 Livo H1 - VZ&PC H1t Walfort
27 maa 18:30 EZC H1 - VZ&PC H1Het Slagman
27 maa 20:50 DraGor (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Welle
10 apr 17:45 VZ&PC H1 - HZC de Robben H1De Stamper
10 apr 18:15 Orca H1 - De Mors H1De Blauwe Golf
10 apr 19:15 DraGor (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Welle
10 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Livo H1Aquarena
10 apr 20:00 EZC H1 - ENC Arnhem (SG) H1Het Slagman
17 apr 18:15 De Mors H1 - DraGor (SG) H1De Koerbelt
17 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - EZC H1Sportstad Heerenveen BV
17 apr 19:30 HZC de Robben H1 - WSG ESTA (SG) H1De Lieberg
17 apr 20:00 Livo H1 - Zwemvereniging Utrecht H1t Walfort
17 apr 20:50 ENC Arnhem (SG) H1 - VZ&PC H1Valkenhuizen
24 apr 16:30 VZ&PC H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Stamper
24 apr 18:30 EZC H1 - De Mors H1Het Slagman
24 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - HZC de Robben H1De Kwakel
24 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1Aquarena
24 apr 21:15 Orca H1 - DraGor (SG) H1De Blauwe Golf
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:45 DraGor (SG) H1 - VZ&PC H1 7 - 6
10 okt 19:00 De Mors H1 - WSG ESTA (SG) H1 14 - 17
10 okt 18:30 Orca H1 - EZC H1 16 - 4
10 okt 18:30 HZPC/Avéna (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 11 - 10
3 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 - ENC Arnhem (SG) H1 13 - 15
3 okt 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 11 - 10
3 okt 18:30 EZC H1 - DraGor (SG) H1 8 - 11
3 okt 17:15 VZ&PC H1 - De Mors H1 15 - 13
 
 
De Mors H1
 
DraGor (SG) ..
 
ENC Arnhem (..
 
EZC H1
 
HZC de Robbe..
 
HZPC/Avéna (..
 
Livo H1
 
Orca H1
 
VZ&PC H1
 
WSG ESTA (SG..
 
Zwemverenigi..
 
De Mors H1 17/413/3???27/2??14 - 1730/1
DraGor (SG) H120/2 ?13/2?10/4??7 - 6?27/3
ENC Arnhem (SG) H1?20/3 ??6/330/1?17/4??
EZC H124/48 - 1110/4 ??13/3?27/3??
HZC de Robben H16/313/36/220/3 ???13/217/4?
HZPC/Avéna (SG) H120/3??17/427/2 ????11 - 10
Livo H1?6/3???6/2 ?20/3?17/4
Orca H110/424/427/216 - 430/113/3? ???
VZ&PC H115 - 13???10/424/4?? 27/2?
WSG ESTA (SG) H1??24/46/2?11 - 1010/46/3? 13/3
Zwemvereniging Utrecht H1?6/213 - 15?24/4??20/36/3?