HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

HZC de Robben H1 (Heren (Bond))

Volgende wedstrijd:
ENC Arnhem (SG) H1 - HZC de Robben H1
zaterdag 31 oktober 19:20

Stand 2e divisie A

  Team Gespeeld Punten
1WSG ESTA (SG) H126
2DraGor (SG) H126
3Orca H113
4ENC Arnhem (SG) H113
5VZ&PC H123
6HZPC/Avéna (SG) H123
7Livo H100
8HZC de Robben H100
9Zwemvereniging Utrecht H120
10De Mors H120
11EZC H120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktENC Arnhem (SG) H119:20HZC de Robben H1
7 novHZC de Robben H120:15HZPC/Avéna (SG) H1
14 novDe Mors H119:00HZC de Robben H1
21 novDraGor (SG) H119:00HZC de Robben H1
28 novEZC H118:30HZC de Robben H1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1WSG ESTA (SG) H12200628244
2DraGor (SG) H12200618144
3Orca H11100316412
4ENC Arnhem (SG) H11100315132
5VZ&PC H12101321201
6HZPC/Avéna (SG) H12101321210
7Livo H100000000
8HZC de Robben H100000000
9Zwemvereniging Utrecht H1200202326-3
10De Mors H1200202732-5
11EZC H1200201227-15
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 18:30 EZC H1 - WSG ESTA (SG) H1Het Slagman
31 okt 19:00 Orca H1 - VZ&PC H1De Blauwe Golf
31 okt 19:20 ENC Arnhem (SG) H1 - HZC de Robben H1Valkenhuizen
31 okt 19:35 HZPC/Avéna (SG) H1 - Livo H1Sportstad Heerenveen BV
7 nov 18:45 ENC Arnhem (SG) H1 - Orca H1Valkenhuizen
7 nov 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - VZ&PC H1Aquarena
7 nov 20:00 Livo H1 - De Mors H1t Walfort
7 nov 20:15 HZC de Robben H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Lieberg
7 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - EZC H1De Kwakel
14 nov 15:45 VZ&PC H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Stamper
14 nov 19:00 De Mors H1 - HZC de Robben H1De Koerbelt
14 nov 19:15 Orca H1 - WSG ESTA (SG) H1De Blauwe Golf
14 nov 19:45 HZPC/Avéna (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
14 nov 20:00 DraGor (SG) H1 - Livo H1De Welle
21 nov 19:00 DraGor (SG) H1 - HZC de Robben H1De Welle
21 nov 19:15 ENC Arnhem (SG) H1 - De Mors H1Valkenhuizen
21 nov 20:00 Livo H1 - EZC H1t Walfort
21 nov 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 - WSG ESTA (SG) H1De Kwakel
21 nov 21:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - Orca H1Sportstad Heerenveen BV
28 nov 17:30 De Mors H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Koerbelt
28 nov 18:15 VZ&PC H1 - Livo H1De Stamper
28 nov 18:30 EZC H1 - HZC de Robben H1Het Slagman
28 nov 19:00 Orca H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Blauwe Golf
28 nov 20:15 DraGor (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Welle
5 dec 16:30 ENC Arnhem (SG) H1 - EZC H1Valkenhuizen
5 dec 17:30 De Mors H1 - Orca H1De Koerbelt
5 dec 19:55 Livo H1 - WSG ESTA (SG) H1t Walfort
6 dec 14:10 HZPC/Avéna (SG) H1 - DraGor (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
12 dec 16:30 VZ&PC H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Stamper
12 dec 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - HZC de Robben H1Aquarena
12 dec 20:05 Zwemvereniging Utrecht H1 - Livo H1De Kwakel
19 dec 16:45 VZ&PC H1 - Orca H1De Stamper
19 dec 18:30 EZC H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Het Slagman
19 dec 19:45 DraGor (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1De Welle
1 jan 00:00 Livo H1 - Orca H1t Walfort
1 jan 00:00 HZC de Robben H1 - Livo H1De Lieberg
9 jan 16:40 ENC Arnhem (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1Valkenhuizen
9 jan 19:00 De Mors H1 - EZC H1De Koerbelt
9 jan 19:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - VZ&PC H1Sportstad Heerenveen BV
9 jan 19:15 DraGor (SG) H1 - Orca H1De Welle
9 jan 20:15 HZC de Robben H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Lieberg
16 jan 18:15 De Mors H1 - VZ&PC H1De Koerbelt
16 jan 18:15 Orca H1 - Livo H1De Blauwe Golf
16 jan 18:40 ENC Arnhem (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Valkenhuizen
16 jan 19:35 HZPC/Avéna (SG) H1 - WSG ESTA (SG) H1Sportstad Heerenveen BV
23 jan 17:30 VZ&PC H1 - DraGor (SG) H1De Stamper
23 jan 18:30 EZC H1 - Orca H1Het Slagman
23 jan 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - De Mors H1Aquarena
23 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Kwakel
23 jan 20:30 Livo H1 - HZC de Robben H1t Walfort
30 jan 16:00 ENC Arnhem (SG) H1 - Livo H1Valkenhuizen
30 jan 18:15 De Mors H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Koerbelt
30 jan 20:15 Orca H1 - HZC de Robben H1De Blauwe Golf
6 feb 19:45 HZC de Robben H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Lieberg
6 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 - DraGor (SG) H1De Kwakel
6 feb 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - EZC H1Aquarena
6 feb 20:25 Livo H1 - HZPC/Avéna (SG) H1t Walfort
13 feb 18:55 HZC de Robben H1 - VZ&PC H1De Lieberg
13 feb 19:30 DraGor (SG) H1 - EZC H1De Welle
20 feb 20:05 DraGor (SG) H1 - De Mors H1De Welle
27 feb 15:00 VZ&PC H1 - WSG ESTA (SG) H1De Stamper
27 feb 19:00 De Mors H1 - Livo H1De Koerbelt
27 feb 19:00 HZPC/Avéna (SG) H1 - HZC de Robben H1Sportstad Heerenveen BV
27 feb 19:00 Orca H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Blauwe Golf
6 maa 19:25 HZC de Robben H1 - De Mors H1De Lieberg
6 maa 19:30 ENC Arnhem (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1Valkenhuizen
6 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Orca H1Aquarena
6 maa 20:00 Livo H1 - DraGor (SG) H1t Walfort
6 maa 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - VZ&PC H1De Kwakel
13 maa 18:30 EZC H1 - Livo H1Het Slagman
13 maa 19:00 De Mors H1 - ENC Arnhem (SG) H1De Koerbelt
13 maa 19:25 HZC de Robben H1 - DraGor (SG) H1De Lieberg
13 maa 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1Aquarena
13 maa 20:30 Orca H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Blauwe Golf
20 maa 17:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - De Mors H1Sportstad Heerenveen BV
20 maa 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 - DraGor (SG) H1Valkenhuizen
20 maa 19:25 HZC de Robben H1 - EZC H1De Lieberg
20 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 - Orca H1De Kwakel
20 maa 20:00 Livo H1 - VZ&PC H1t Walfort
27 maa 18:30 EZC H1 - VZ&PC H1Het Slagman
27 maa 20:50 DraGor (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1De Welle
10 apr 17:45 VZ&PC H1 - HZC de Robben H1De Stamper
10 apr 18:15 Orca H1 - De Mors H1De Blauwe Golf
10 apr 19:15 DraGor (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Welle
10 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - Livo H1Aquarena
10 apr 20:00 EZC H1 - ENC Arnhem (SG) H1Het Slagman
17 apr 18:15 De Mors H1 - DraGor (SG) H1De Koerbelt
17 apr 18:15 HZPC/Avéna (SG) H1 - EZC H1Sportstad Heerenveen BV
17 apr 19:30 HZC de Robben H1 - WSG ESTA (SG) H1De Lieberg
17 apr 20:00 Livo H1 - Zwemvereniging Utrecht H1t Walfort
17 apr 20:50 ENC Arnhem (SG) H1 - VZ&PC H1Valkenhuizen
24 apr 16:30 VZ&PC H1 - HZPC/Avéna (SG) H1De Stamper
24 apr 18:30 EZC H1 - De Mors H1Het Slagman
24 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H1 - HZC de Robben H1De Kwakel
24 apr 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - ENC Arnhem (SG) H1Aquarena
24 apr 21:15 Orca H1 - DraGor (SG) H1De Blauwe Golf
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 19:45 DraGor (SG) H1 - VZ&PC H1 7 - 6
10 okt 19:00 De Mors H1 - WSG ESTA (SG) H1 14 - 17
10 okt 18:30 HZPC/Avéna (SG) H1 - Zwemvereniging Utrecht H1 11 - 10
10 okt 18:30 Orca H1 - EZC H1 16 - 4
3 okt 19:45 WSG ESTA (SG) H1 - HZPC/Avéna (SG) H1 11 - 10
3 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 - ENC Arnhem (SG) H1 13 - 15
3 okt 18:30 EZC H1 - DraGor (SG) H1 8 - 11
3 okt 17:15 VZ&PC H1 - De Mors H1 15 - 13
 
 
De Mors H1
 
DraGor (SG) ..
 
ENC Arnhem (..
 
EZC H1
 
HZC de Robbe..
 
HZPC/Avéna (..
 
Livo H1
 
Orca H1
 
VZ&PC H1
 
WSG ESTA (SG..
 
Zwemverenigi..
 
De Mors H1 17/413/39/114/1128/1127/25/1216/114 - 1730/1
DraGor (SG) H120/2 28/1113/221/1110/414/119/17 - 619/1227/3
ENC Arnhem (SG) H121/1120/3 5/1231/106/330/17/1117/49/116/1
EZC H124/48 - 1110/4 28/11?13/323/127/331/1019/12
HZC de Robben H16/313/36/220/3 7/111/1?13/217/49/1
HZPC/Avéna (SG) H120/36/1214/1117/427/2 31/1021/119/116/111 - 10
Livo H17/116/3?21/1123/16/2 1/120/35/1217/4
Orca H110/424/427/216 - 430/113/316/1 31/1014/1128/11
VZ&PC H115 - 1323/112/12?10/424/428/1119/12 27/214/11
WSG ESTA (SG) H123/1?24/46/212/1211 - 1010/46/37/11 13/3
Zwemvereniging Utrecht H1?6/213 - 157/1124/423/112/1220/36/321/11