HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
Oceanus H2 - Het Y H2
zaterdag 10 oktober 19:20
De Waterlelie Aalsmeer

Stand Reserve 2e divisie D

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT H500
2BZC Brandenburg H200
3UZSC H500
4De Dolfijn H200
5Oceanus H200
6Het Y H200
7De Ham H300
8VZV H200
9ZV Haerlem H300
10ZVL-1886 Tetteroo H500
11Waterpolo Den Haag (SG) H400
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
10 oktOceanus H219:20Het Y H2
24 oktHet Y H219:20ZVL-1886 Tetteroo H5
31 oktBZC Brandenburg H217:30Het Y H2
7 novWaterpolo Den Haag (SG) H417:25Het Y H2
14 novHet Y H221:25Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT H500000000
2BZC Brandenburg H200000000
3UZSC H500000000
4De Dolfijn H200000000
5Oceanus H200000000
6Het Y H200000000
7De Ham H300000000
8VZV H200000000
9ZV Haerlem H300000000
10ZVL-1886 Tetteroo H500000000
11Waterpolo Den Haag (SG) H400000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - UZSC H5Hofbad
3 okt 16:30 De Ham H3 - BZC Brandenburg H2De Crommenije
3 okt 17:30 Oceanus H2 - ZVL-1886 Tetteroo H5De Waterlelie
3 okt 20:20 ZV Haerlem H3 - De Dolfijn H2De Planeet
3 okt 21:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - VZV H2Sportcomplex Amerena
10 okt 18:25 De Dolfijn H2 - De Ham H3Sloterparkbad
10 okt 19:20 Oceanus H2 - Het Y H2De Waterlelie
10 okt 20:30 UZSC H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Krommerijn
10 okt 20:35 ZVL-1886 Tetteroo H5 - BZC Brandenburg H2De Zijl
24 okt 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Oceanus H2Hofbad
24 okt 19:20 Het Y H2 - ZVL-1886 Tetteroo H5Sportfondsenbad Oost
24 okt 19:55 ZV Haerlem H3 - UZSC H5De Planeet
24 okt 20:15 De Ham H3 - VZV H2De Crommenije
24 okt 20:45 De Dolfijn H2 - BZC Brandenburg H2Sloterparkbad
31 okt 17:15 Oceanus H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Waterlelie
31 okt 17:30 BZC Brandenburg H2 - Het Y H2Brandenburg
31 okt 17:55 UZSC H5 - De Ham H3De Krommerijn
31 okt 18:35 ZVL-1886 Tetteroo H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Zijl
31 okt 20:35 VZV H2 - De Dolfijn H2De Heerenduinen
7 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - ZVL-1886 Tetteroo H5Sportcomplex Amerena
7 nov 17:25 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Het Y H2Hofbad
7 nov 18:30 BZC Brandenburg H2 - VZV H2Brandenburg
7 nov 19:40 ZV Haerlem H3 - Oceanus H2De Planeet
7 nov 20:30 De Dolfijn H2 - UZSC H5Sloterparkbad
14 nov 16:20 UZSC H5 - VZV H2De Krommerijn
14 nov 17:45 BZC Brandenburg H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Brandenburg
14 nov 19:00 Oceanus H2 - De Ham H3De Waterlelie
14 nov 19:20 ZVL-1886 Tetteroo H5 - ZV Haerlem H3De Zijl
14 nov 21:25 Het Y H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Sportfondsenbad Oost
21 nov 16:20 UZSC H5 - BZC Brandenburg H2De Krommerijn
21 nov 16:30 ZVL-1886 Tetteroo H5 - De Ham H3De Zijl
21 nov 18:20 ZV Haerlem H3 - Het Y H2De Planeet
21 nov 21:25 De Dolfijn H2 - Oceanus H2Sloterparkbad
22 nov 15:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Sportcomplex Amerena
28 nov 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - ZV Haerlem H3Hofbad
28 nov 19:00 BZC Brandenburg H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Brandenburg
28 nov 19:05 Oceanus H2 - VZV H2De Waterlelie
28 nov 19:40 ZVL-1886 Tetteroo H5 - De Dolfijn H2De Zijl
28 nov 20:25 Het Y H2 - De Ham H3Sportfondsenbad Oost
5 dec 18:00 UZSC H5 - Oceanus H2De Krommerijn
5 dec 19:15 De Dolfijn H2 - Het Y H2Sloterparkbad
6 dec 17:50 De Ham H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Crommenije
6 dec 18:55 VZV H2 - ZVL-1886 Tetteroo H5De Heerenduinen
12 dec 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De Ham H3Sportcomplex Amerena
12 dec 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - De Dolfijn H2Hofbad
12 dec 16:25 ZVL-1886 Tetteroo H5 - UZSC H5De Zijl
12 dec 19:00 Het Y H2 - VZV H2Sportfondsenbad Oost
12 dec 20:20 ZV Haerlem H3 - BZC Brandenburg H2De Planeet
19 dec 20:00 ZV Haerlem H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Planeet
9 jan 17:20 De Dolfijn H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Sloterparkbad
9 jan 19:00 BZC Brandenburg H2 - Oceanus H2Brandenburg
9 jan 20:45 VZV H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Heerenduinen
9 jan 21:10 De Ham H3 - ZV Haerlem H3De Crommenije
16 jan 18:55 VZV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Heerenduinen
16 jan 18:55 BZC Brandenburg H2 - De Ham H3Brandenburg
16 jan 20:00 De Dolfijn H2 - ZV Haerlem H3Sloterparkbad
16 jan 20:45 ZVL-1886 Tetteroo H5 - Oceanus H2De Zijl
17 jan 17:15 UZSC H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Krommerijn
23 jan 18:25 Het Y H2 - Oceanus H2Sportfondsenbad Oost
23 jan 18:30 BZC Brandenburg H2 - ZVL-1886 Tetteroo H5Brandenburg
23 jan 19:50 De Ham H3 - De Dolfijn H2De Crommenije
23 jan 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - UZSC H5Sportcomplex Amerena
23 jan 20:30 ZV Haerlem H3 - VZV H2De Planeet
30 jan 16:25 ZVL-1886 Tetteroo H5 - Het Y H2De Zijl
30 jan 18:00 Oceanus H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Waterlelie
30 jan 18:30 BZC Brandenburg H2 - De Dolfijn H2Brandenburg
30 jan 19:50 VZV H2 - De Ham H3De Heerenduinen
30 jan 20:15 UZSC H5 - ZV Haerlem H3De Krommerijn
6 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - ZVL-1886 Tetteroo H5Hofbad
6 feb 17:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Oceanus H2Sportcomplex Amerena
6 feb 18:00 Het Y H2 - BZC Brandenburg H2Sportfondsenbad Oost
6 feb 19:50 De Dolfijn H2 - VZV H2Sloterparkbad
6 feb 21:30 De Ham H3 - UZSC H5De Crommenije
13 feb 21:05 VZV H2 - ZV Haerlem H3De Heerenduinen
27 feb 14:30 ZVL-1886 Tetteroo H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Zijl
27 feb 16:15 UZSC H5 - De Dolfijn H2De Krommerijn
27 feb 19:30 VZV H2 - BZC Brandenburg H2De Heerenduinen
27 feb 19:40 Het Y H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Sportfondsenbad Oost
6 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - BZC Brandenburg H2Hofbad
6 maa 17:15 De Ham H3 - Oceanus H2De Crommenije
6 maa 18:55 ZV Haerlem H3 - ZVL-1886 Tetteroo H5De Planeet
6 maa 20:45 VZV H2 - UZSC H5De Heerenduinen
6 maa 20:55 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Het Y H2Sportcomplex Amerena
13 maa 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Hofbad
13 maa 18:00 Oceanus H2 - De Dolfijn H2De Waterlelie
13 maa 18:30 BZC Brandenburg H2 - UZSC H5Brandenburg
13 maa 19:50 De Ham H3 - ZVL-1886 Tetteroo H5De Crommenije
13 maa 19:55 Het Y H2 - ZV Haerlem H3Sportfondsenbad Oost
20 maa 15:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - BZC Brandenburg H2Sportcomplex Amerena
20 maa 16:30 De Dolfijn H2 - ZVL-1886 Tetteroo H5Sloterparkbad
20 maa 18:15 ZV Haerlem H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Planeet
20 maa 20:00 VZV H2 - Oceanus H2De Heerenduinen
21 maa 16:20 De Ham H3 - Het Y H2De Crommenije
27 maa 18:00 Oceanus H2 - ZV Haerlem H3De Waterlelie
27 maa 21:05 UZSC H5 - Het Y H2De Krommerijn
10 apr 15:20 ZVL-1886 Tetteroo H5 - VZV H2De Zijl
10 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - De Ham H3Hofbad
10 apr 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - ZV Haerlem H3Sportcomplex Amerena
10 apr 19:05 Oceanus H2 - UZSC H5De Waterlelie
10 apr 19:45 Het Y H2 - De Dolfijn H2Sportfondsenbad Oost
17 apr 15:15 UZSC H5 - ZVL-1886 Tetteroo H5De Krommerijn
17 apr 17:45 De Dolfijn H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Sloterparkbad
17 apr 17:45 BZC Brandenburg H2 - ZV Haerlem H3Brandenburg
17 apr 19:45 De Ham H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Crommenije
17 apr 20:00 VZV H2 - Het Y H2De Heerenduinen
24 apr 17:15 Oceanus H2 - BZC Brandenburg H2De Waterlelie
24 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - VZV H2Hofbad
24 apr 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De Dolfijn H2Sportcomplex Amerena
24 apr 20:00 Het Y H2 - UZSC H5Sportfondsenbad Oost
24 apr 21:05 ZV Haerlem H3 - De Ham H3De Planeet
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
BZC Brandenb..
 
De Dolfijn H..
 
De Ham H3
 
Het Y H2
 
Oceanus H2
 
Schoonderbee..
 
UZSC H5
 
VZV H2
 
Waterpolo De..
 
ZV Haerlem H..
 
ZVL-1886 Tet..
 
BZC Brandenburg H2 30/116/131/109/128/1113/37/1114/1117/423/1
De Dolfijn H224/10 10/105/1221/119/17/116/217/416/120/3
De Ham H33/1023/1 21/36/317/46/224/106/129/113/3
Het Y H26/210/428/11 23/114/1124/412/1227/213/324/10
Oceanus H224/413/314/1110/10 31/1010/428/1130/127/33/10
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H520/324/412/126/36/2 23/13/1022/1110/47/11
UZSC H521/1127/231/1027/35/1210/10 14/1117/130/117/4
VZV H227/231/1030/117/420/316/16/3 9/113/26/12
Waterpolo Den Haag (SG) H46/312/1210/47/1124/1013/33/1024/4 28/116/2
ZV Haerlem H312/123/1024/421/117/1119/1224/1023/120/3 6/3
ZVL-1886 Tetteroo H510/1028/1121/1130/116/127/212/1210/431/1014/11