HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren Reserve (Bond))

Volgende wedstrijd:
Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Het Y H2
zaterdag 7 november 17:25
Hofbad 's-gravenhage

Stand Reserve 2e divisie D

  Team Gespeeld Punten
1De Ham H326
2ZPC AMERSFOORT H526
3Waterpolo Den Haag (SG) H413
4ZV Haerlem H313
5Oceanus H213
6Het Y H210
7VZV H210
8BZC Brandenburg H210
9UZSC H520
10De Dolfijn H220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
7 novWaterpolo Den Haag (SG) H417:25Het Y H2
14 novBZC Brandenburg H217:45Waterpolo Den Haag (SG) H4
22 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H515:50Waterpolo Den Haag (SG) H4
28 novWaterpolo Den Haag (SG) H416:30ZV Haerlem H3
6 decDe Ham H317:50Waterpolo Den Haag (SG) H4

Uitslagen

3 oktWaterpolo Den Haag (SG) H414 - 7UZSC H5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Ham H322006301218
2ZPC AMERSFOORT H52200619136
3Waterpolo Den Haag (SG) H4110031477
4ZV Haerlem H31100315105
5Oceanus H211003752
6Het Y H21001057-2
7VZV H210010510-5
8BZC Brandenburg H210010617-11
9UZSC H5200201523-8
10De Dolfijn H2200201628-12
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 17:30 Oceanus H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Waterlelie
31 okt 17:30 BZC Brandenburg H2 - Het Y H2Brandenburg
31 okt 17:55 UZSC H5 - De Ham H3De Krommerijn
31 okt 20:35 VZV H2 - De Dolfijn H2De Heerenduinen
7 nov 17:25 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Het Y H2Hofbad
7 nov 18:30 BZC Brandenburg H2 - VZV H2Brandenburg
7 nov 19:40 ZV Haerlem H3 - Oceanus H2De Planeet
7 nov 20:30 De Dolfijn H2 - UZSC H5Sloterparkbad
14 nov 17:40 UZSC H5 - VZV H2De Krommerijn
14 nov 17:45 BZC Brandenburg H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Brandenburg
14 nov 18:30 Oceanus H2 - De Ham H3De Waterlelie
14 nov 21:25 Het Y H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Sportfondsenbad Oost
21 nov 16:20 UZSC H5 - BZC Brandenburg H2De Krommerijn
21 nov 18:20 ZV Haerlem H3 - Het Y H2De Planeet
21 nov 21:25 De Dolfijn H2 - Oceanus H2Sloterparkbad
22 nov 15:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Sportcomplex Amerena
28 nov 16:30 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - ZV Haerlem H3Hofbad
28 nov 19:00 BZC Brandenburg H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Brandenburg
28 nov 19:25 Het Y H2 - De Ham H3Sportfondsenbad Oost
28 nov 20:05 Oceanus H2 - VZV H2De Waterlelie
5 dec 18:00 UZSC H5 - Oceanus H2De Krommerijn
5 dec 19:15 De Dolfijn H2 - Het Y H2Sloterparkbad
6 dec 17:50 De Ham H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Crommenije
12 dec 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De Ham H3Sportcomplex Amerena
12 dec 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - De Dolfijn H2Hofbad
12 dec 19:00 Het Y H2 - VZV H2Sportfondsenbad Oost
12 dec 19:30 ZV Haerlem H3 - BZC Brandenburg H2De Planeet
19 dec 21:00 ZV Haerlem H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Planeet
9 jan 17:20 De Dolfijn H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Sloterparkbad
9 jan 19:00 BZC Brandenburg H2 - Oceanus H2Brandenburg
9 jan 20:45 VZV H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Heerenduinen
9 jan 21:10 De Ham H3 - ZV Haerlem H3De Crommenije
16 jan 18:55 VZV H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Heerenduinen
16 jan 18:55 BZC Brandenburg H2 - De Ham H3Brandenburg
16 jan 20:00 De Dolfijn H2 - ZV Haerlem H3Sloterparkbad
17 jan 17:15 UZSC H5 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Krommerijn
23 jan 18:25 Het Y H2 - Oceanus H2Sportfondsenbad Oost
23 jan 19:50 De Ham H3 - De Dolfijn H2De Crommenije
23 jan 20:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - UZSC H5Sportcomplex Amerena
23 jan 20:30 ZV Haerlem H3 - VZV H2De Planeet
30 jan 18:00 Oceanus H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Waterlelie
30 jan 18:30 BZC Brandenburg H2 - De Dolfijn H2Brandenburg
30 jan 19:50 VZV H2 - De Ham H3De Heerenduinen
30 jan 20:15 UZSC H5 - ZV Haerlem H3De Krommerijn
6 feb 17:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Oceanus H2Sportcomplex Amerena
6 feb 18:00 Het Y H2 - BZC Brandenburg H2Sportfondsenbad Oost
6 feb 19:50 De Dolfijn H2 - VZV H2Sloterparkbad
6 feb 21:30 De Ham H3 - UZSC H5De Crommenije
13 feb 21:05 VZV H2 - ZV Haerlem H3De Heerenduinen
27 feb 16:15 UZSC H5 - De Dolfijn H2De Krommerijn
27 feb 19:30 VZV H2 - BZC Brandenburg H2De Heerenduinen
27 feb 19:40 Het Y H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Sportfondsenbad Oost
6 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - BZC Brandenburg H2Hofbad
6 maa 17:15 De Ham H3 - Oceanus H2De Crommenije
6 maa 20:45 VZV H2 - UZSC H5De Heerenduinen
6 maa 20:55 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - Het Y H2Sportcomplex Amerena
13 maa 16:25 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5Hofbad
13 maa 18:00 Oceanus H2 - De Dolfijn H2De Waterlelie
13 maa 18:30 BZC Brandenburg H2 - UZSC H5Brandenburg
13 maa 19:55 Het Y H2 - ZV Haerlem H3Sportfondsenbad Oost
20 maa 15:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - BZC Brandenburg H2Sportcomplex Amerena
20 maa 18:15 ZV Haerlem H3 - Waterpolo Den Haag (SG) H4De Planeet
20 maa 20:00 VZV H2 - Oceanus H2De Heerenduinen
21 maa 16:20 De Ham H3 - Het Y H2De Crommenije
27 maa 18:00 Oceanus H2 - ZV Haerlem H3De Waterlelie
27 maa 21:05 UZSC H5 - Het Y H2De Krommerijn
10 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - De Ham H3Hofbad
10 apr 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - ZV Haerlem H3Sportcomplex Amerena
10 apr 19:05 Oceanus H2 - UZSC H5De Waterlelie
10 apr 19:45 Het Y H2 - De Dolfijn H2Sportfondsenbad Oost
17 apr 17:45 De Dolfijn H2 - Waterpolo Den Haag (SG) H4Sloterparkbad
17 apr 17:45 BZC Brandenburg H2 - ZV Haerlem H3Brandenburg
17 apr 19:45 De Ham H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5De Crommenije
17 apr 20:00 VZV H2 - Het Y H2De Heerenduinen
24 apr 17:15 Oceanus H2 - BZC Brandenburg H2De Waterlelie
24 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - VZV H2Hofbad
24 apr 18:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - De Dolfijn H2Sportcomplex Amerena
24 apr 20:00 Het Y H2 - UZSC H5Sportfondsenbad Oost
24 apr 21:05 ZV Haerlem H3 - De Ham H3De Planeet
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:30 UZSC H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 8 - 9
10 okt 20:05 Oceanus H2 - Het Y H2 7 - 5
10 okt 17:30 De Dolfijn H2 - De Ham H3 6 - 13
3 okt 21:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 - VZV H2 10 - 5
3 okt 20:20 ZV Haerlem H3 - De Dolfijn H2 15 - 10
3 okt 16:30 De Ham H3 - BZC Brandenburg H2 17 - 6
3 okt 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 - UZSC H5 14 - 7
 
 
BZC Brandenb..
 
De Dolfijn H..
 
De Ham H3
 
Het Y H2
 
Oceanus H2
 
Schoonderbee..
 
UZSC H5
 
VZV H2
 
Waterpolo De..
 
ZV Haerlem H..
 
BZC Brandenburg H2 30/116/131/109/128/1113/37/1114/1117/4
De Dolfijn H2? 6 - 135/1221/119/17/116/217/416/1
De Ham H317 - 623/1 21/36/317/46/2?6/129/1
Het Y H26/210/428/11 23/114/1124/412/1227/213/3
Oceanus H224/413/314/117 - 5 31/1010/428/1130/127/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H520/324/412/126/36/2 23/110 - 522/1110/4
UZSC H521/1127/231/1027/35/128 - 9 14/1117/130/1
VZV H227/231/1030/117/420/316/16/3 9/113/2
Waterpolo Den Haag (SG) H46/312/1210/47/11?13/314 - 724/4 28/11
ZV Haerlem H312/1215 - 1024/421/117/1119/12?23/120/3