HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo H3 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Watervlo H3 - De Duinkikkers H2
zaterdag 30 januari 18:30
Fletiomare De meern

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZV De Zaan H426
2VZC H326
3Aquarijn H224
4ZPC Woerden H213
5UZSC H613
6Watervlo H323
7GoSwim H123
8IJsselmeer H121
9ZPC AMERSFOORT H721
10De Duinkikkers H221
11Zwemclub Zeist H120
12De Vuursche H120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janWatervlo H318:30De Duinkikkers H2
6 febUZSC H619:45Watervlo H3
13 febWatervlo H317:45De Vuursche H1
6 maaGoSwim H116:30Watervlo H3
13 maaWatervlo H319:15Zwemclub Zeist H1

Uitslagen

10 oktWatervlo H36 - 5Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7
3 oktVZC H38 - 7Watervlo H3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV De Zaan H42200621714
2VZC H32200621147
3Aquarijn H22110421165
4ZPC Woerden H2110031028
5UZSC H611003532
6Watervlo H32101313130
7GoSwim H1210131016-6
8IJsselmeer H1201111214-2
9ZPC AMERSFOORT H7201111415-1
10De Duinkikkers H2201111622-6
11Zwemclub Zeist H1200201316-3
12De Vuursche H120020725-18
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 16:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - UZSC H6Sportcomplex Amerena
30 jan 17:00 De Vuursche H1 - VZC H3De Trits
30 jan 18:30 Watervlo H3 - De Duinkikkers H2Fletiomare
30 jan 19:00 Zwemclub Zeist H1 - Aquarijn H2Dijnselburg
30 jan 19:45 ZPC Woerden H2 - ZV De Zaan H4Het Batensteinbad
30 jan 21:00 IJsselmeer H1 - GoSwim H1Sportcentrum De Meent
6 feb 16:30 GoSwim H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7De Wetering
6 feb 18:15 VZC H3 - Zwemclub Zeist H1De Vallei
6 feb 19:45 UZSC H6 - Watervlo H3De Krommerijn
6 feb 20:30 Aquarijn H2 - ZPC Woerden H2Sportcomplex Merwestein
7 feb 15:20 ZV De Zaan H4 - IJsselmeer H1De Slag
7 feb 17:00 De Duinkikkers H2 - De Vuursche H1Sportboulevard de Engh
13 feb 16:40 UZSC H6 - GoSwim H1De Krommerijn
13 feb 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - ZV De Zaan H4Sportcomplex Amerena
13 feb 17:45 Watervlo H3 - De Vuursche H1Fletiomare
13 feb 18:15 Zwemclub Zeist H1 - De Duinkikkers H2Dijnselburg
13 feb 20:00 VZC H3 - ZPC Woerden H2De Vallei
13 feb 21:00 IJsselmeer H1 - Aquarijn H2Sportcentrum De Meent
6 maa 15:35 ZV De Zaan H4 - UZSC H6De Slag
6 maa 16:30 GoSwim H1 - Watervlo H3De Wetering
6 maa 17:30 VZC H3 - IJsselmeer H1De Vallei
6 maa 18:30 De Vuursche H1 - Zwemclub Zeist H1De Trits
6 maa 19:15 Aquarijn H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Sportcomplex Merwestein
7 maa 17:45 De Duinkikkers H2 - ZPC Woerden H2Sportboulevard de Engh
13 maa 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - VZC H3Sportcomplex Amerena
13 maa 15:15 UZSC H6 - Aquarijn H2De Krommerijn
13 maa 16:30 GoSwim H1 - ZV De Zaan H4De Wetering
13 maa 18:45 ZPC Woerden H2 - De Vuursche H1Het Batensteinbad
13 maa 19:15 Watervlo H3 - Zwemclub Zeist H1Fletiomare
13 maa 21:00 IJsselmeer H1 - De Duinkikkers H2Sportcentrum De Meent
20 maa 17:45 De Vuursche H1 - IJsselmeer H1De Trits
20 maa 18:15 VZC H3 - UZSC H6De Vallei
20 maa 18:15 Zwemclub Zeist H1 - ZPC Woerden H2Dijnselburg
20 maa 20:45 Aquarijn H2 - GoSwim H1Sportcomplex Merwestein
21 maa 17:45 De Duinkikkers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Sportboulevard de Engh
21 maa 19:35 Watervlo H3 - ZV De Zaan H4Fletiomare
27 maa 19:00 Zwemclub Zeist H1 - IJsselmeer H1Dijnselburg
10 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - De Vuursche H1Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 GoSwim H1 - VZC H3De Wetering
10 apr 17:45 Watervlo H3 - ZPC Woerden H2Fletiomare
10 apr 19:00 ZV De Zaan H4 - Aquarijn H2De Slag
10 apr 20:15 IJsselmeer H1 - Zwemclub Zeist H1Sportcentrum De Meent
11 apr 18:00 UZSC H6 - De Duinkikkers H2De Krommerijn
17 apr 17:30 Zwemclub Zeist H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Dijnselburg
17 apr 17:45 De Vuursche H1 - UZSC H6De Trits
17 apr 18:30 Watervlo H3 - Aquarijn H2Fletiomare
17 apr 19:55 VZC H3 - ZV De Zaan H4De Vallei
17 apr 20:30 ZPC Woerden H2 - IJsselmeer H1Het Batensteinbad
18 apr 17:45 De Duinkikkers H2 - GoSwim H1Sportboulevard de Engh
24 apr 15:50 ZV De Zaan H4 - De Duinkikkers H2De Slag
24 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - ZPC Woerden H2Sportcomplex Amerena
24 apr 16:15 UZSC H6 - Zwemclub Zeist H1De Krommerijn
24 apr 16:30 GoSwim H1 - De Vuursche H1De Wetering
24 apr 19:00 Aquarijn H2 - VZC H3Sportcomplex Merwestein
24 apr 21:00 IJsselmeer H1 - Watervlo H3Sportcentrum De Meent
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 17:45 De Duinkikkers H2 - VZC H3 7 - 13
10 okt 21:00 IJsselmeer H1 - UZSC H6 3 - 5
10 okt 20:00 De Vuursche H1 - Aquarijn H2 7 - 12
10 okt 19:30 ZPC Woerden H2 - GoSwim H1 10 - 2
10 okt 18:30 Watervlo H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 6 - 5
10 okt 18:15 Zwemclub Zeist H1 - ZV De Zaan H4 7 - 8
4 okt 18:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - IJsselmeer H1 9 - 9
3 okt 20:00 VZC H3 - Watervlo H3 8 - 7
3 okt 18:30 Aquarijn H2 - De Duinkikkers H2 9 - 9
3 okt 16:30 GoSwim H1 - Zwemclub Zeist H1 8 - 6
3 okt 14:00 ZV De Zaan H4 - De Vuursche H1 13 - 0
 
 
Aquarijn H2
 
De Duinkikke..
 
De Vuursche ..
 
GoSwim H1
 
IJsselmeer H..
 
Schoonderbee..
 
UZSC H6
 
VZC H3
 
Watervlo H3
 
ZPC Woerden ..
 
ZV De Zaan H..
 
Zwemclub Zei..
 
Aquarijn H2 9 - 9?20/3?6/3?24/4?6/2??
De Duinkikkers H2? 7/218/4?21/3?7 - 13?7/3??
De Vuursche H17 - 12? ?20/3?17/430/1???6/3
GoSwim H1??24/4 ?6/2?10/46/3?13/38 - 6
IJsselmeer H113/213/3?30/1 ?3 - 5?24/4??10/4
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7??10/4?9 - 9 30/113/3?24/413/2?
UZSC H613/311/4?13/2?? ?6/2??24/4
VZC H3????6/3?20/3 8 - 713/217/46/2
Watervlo H317/430/113/2??6 - 5?? 10/421/313/3
ZPC Woerden H2??13/310 - 217/4???? 30/1?
ZV De Zaan H410/424/413 - 0?7/2?6/3??? ?
Zwemclub Zeist H130/113/2??27/317/4???20/37 - 8