HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn H200
2ZPC AMERSFOORT H700
3De Duinkikkers H200
4UZSC H600
5De Vuursche H100
6VZC H300
7Watervlo H300
8Zwemclub Zeist H100
9GoSwim H100
10ZPC Woerden H200
11IJsselmeer H100
12ZV De Zaan H400
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
4 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H718:05IJsselmeer H1
10 oktWatervlo H318:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7
25 oktUZSC H616:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7
31 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H715:30GoSwim H1
7 novZV De Zaan H421:20Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn H200000000
2ZPC AMERSFOORT H700000000
3De Duinkikkers H200000000
4UZSC H600000000
5De Vuursche H100000000
6VZC H300000000
7Watervlo H300000000
8Zwemclub Zeist H100000000
9GoSwim H100000000
10ZPC Woerden H200000000
11IJsselmeer H100000000
12ZV De Zaan H400000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 14:00 ZV De Zaan H4 - De Vuursche H1De Slag
3 okt 16:30 GoSwim H1 - Zwemclub Zeist H1De Wetering
3 okt 18:30 Aquarijn H2 - De Duinkikkers H2Sportcomplex Merwestein
3 okt 20:00 VZC H3 - Watervlo H3De Vallei
4 okt 18:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - IJsselmeer H1Sportcomplex Amerena
10 okt 18:15 Zwemclub Zeist H1 - ZV De Zaan H4Dijnselburg
10 okt 18:30 Watervlo H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Fletiomare
10 okt 19:30 ZPC Woerden H2 - GoSwim H1Het Batensteinbad
10 okt 20:00 De Vuursche H1 - Aquarijn H2De Trits
10 okt 21:00 IJsselmeer H1 - UZSC H6Sportcentrum De Meent
11 okt 17:45 De Duinkikkers H2 - VZC H3Sportboulevard de Engh
17 okt 17:45 UZSC H6 - ZPC Woerden H2De Krommerijn
24 okt 16:30 GoSwim H1 - IJsselmeer H1De Wetering
24 okt 18:35 VZC H3 - De Vuursche H1De Vallei
24 okt 20:15 Aquarijn H2 - Zwemclub Zeist H1Sportcomplex Merwestein
24 okt 20:30 ZV De Zaan H4 - ZPC Woerden H2De Slag
25 okt 16:00 UZSC H6 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7De Krommerijn
25 okt 18:30 De Duinkikkers H2 - Watervlo H3Sportboulevard de Engh
31 okt 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - GoSwim H1Sportcomplex Amerena
31 okt 18:40 ZPC Woerden H2 - Aquarijn H2Het Batensteinbad
31 okt 19:00 Zwemclub Zeist H1 - VZC H3Dijnselburg
31 okt 19:00 Watervlo H3 - UZSC H6Fletiomare
31 okt 19:15 De Vuursche H1 - De Duinkikkers H2De Trits
31 okt 21:00 IJsselmeer H1 - ZV De Zaan H4Sportcentrum De Meent
7 nov 19:00 Aquarijn H2 - IJsselmeer H1Sportcomplex Merwestein
7 nov 19:55 De Vuursche H1 - Watervlo H3De Trits
7 nov 20:15 ZPC Woerden H2 - VZC H3Het Batensteinbad
7 nov 21:20 ZV De Zaan H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7De Slag
8 nov 17:45 De Duinkikkers H2 - Zwemclub Zeist H1Sportboulevard de Engh
8 nov 18:30 GoSwim H1 - UZSC H6De Wetering
14 nov 17:45 Watervlo H3 - GoSwim H1Fletiomare
14 nov 18:05 UZSC H6 - ZV De Zaan H4De Krommerijn
14 nov 19:45 Zwemclub Zeist H1 - De Vuursche H1Dijnselburg
14 nov 20:15 IJsselmeer H1 - VZC H3Sportcentrum De Meent
14 nov 20:15 ZPC Woerden H2 - De Duinkikkers H2Het Batensteinbad
15 nov 17:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - Aquarijn H2Sportcomplex Amerena
21 nov 16:30 ZV De Zaan H4 - GoSwim H1De Slag
21 nov 18:00 VZC H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7De Vallei
21 nov 19:00 Zwemclub Zeist H1 - Watervlo H3Dijnselburg
21 nov 19:15 Aquarijn H2 - UZSC H6Sportcomplex Merwestein
21 nov 20:00 De Vuursche H1 - ZPC Woerden H2De Trits
22 nov 17:45 De Duinkikkers H2 - IJsselmeer H1Sportboulevard de Engh
28 nov 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - De Duinkikkers H2Sportcomplex Amerena
28 nov 14:50 ZV De Zaan H4 - Watervlo H3De Slag
28 nov 17:50 UZSC H6 - VZC H3De Krommerijn
28 nov 19:30 GoSwim H1 - Aquarijn H2De Wetering
28 nov 20:00 IJsselmeer H1 - De Vuursche H1Sportcentrum De Meent
28 nov 20:10 ZPC Woerden H2 - Zwemclub Zeist H1Het Batensteinbad
5 dec 17:15 Aquarijn H2 - ZV De Zaan H4Sportcomplex Merwestein
5 dec 17:30 VZC H3 - GoSwim H1De Vallei
5 dec 19:15 De Vuursche H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7De Trits
5 dec 19:30 ZPC Woerden H2 - Watervlo H3Het Batensteinbad
6 dec 18:30 De Duinkikkers H2 - UZSC H6Sportboulevard de Engh
12 dec 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - Zwemclub Zeist H1Sportcomplex Amerena
12 dec 15:40 ZV De Zaan H4 - VZC H3De Slag
12 dec 16:30 GoSwim H1 - De Duinkikkers H2De Wetering
12 dec 17:35 UZSC H6 - De Vuursche H1De Krommerijn
12 dec 20:00 Aquarijn H2 - Watervlo H3Sportcomplex Merwestein
12 dec 20:10 IJsselmeer H1 - ZPC Woerden H2Sportcentrum De Meent
9 jan 17:30 VZC H3 - Aquarijn H2De Vallei
9 jan 18:00 ZPC Woerden H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Het Batensteinbad
9 jan 18:15 Zwemclub Zeist H1 - UZSC H6Dijnselburg
9 jan 18:30 Watervlo H3 - IJsselmeer H1Fletiomare
9 jan 19:30 De Vuursche H1 - GoSwim H1De Trits
10 jan 19:15 De Duinkikkers H2 - ZV De Zaan H4Sportboulevard de Engh
16 jan 16:45 Watervlo H3 - VZC H3Fletiomare
16 jan 18:15 Zwemclub Zeist H1 - GoSwim H1Dijnselburg
16 jan 19:15 De Vuursche H1 - ZV De Zaan H4De Trits
16 jan 20:15 ZPC Woerden H2 - UZSC H6Het Batensteinbad
16 jan 20:25 IJsselmeer H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Sportcentrum De Meent
17 jan 17:45 De Duinkikkers H2 - Aquarijn H2Sportboulevard de Engh
23 jan 16:00 UZSC H6 - IJsselmeer H1De Krommerijn
23 jan 16:30 ZV De Zaan H4 - Zwemclub Zeist H1De Slag
23 jan 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - Watervlo H3Sportcomplex Amerena
23 jan 18:35 VZC H3 - De Duinkikkers H2De Vallei
23 jan 19:15 Aquarijn H2 - De Vuursche H1Sportcomplex Merwestein
23 jan 19:30 GoSwim H1 - ZPC Woerden H2De Wetering
30 jan 16:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - UZSC H6Sportcomplex Amerena
30 jan 17:00 De Vuursche H1 - VZC H3De Trits
30 jan 18:30 Watervlo H3 - De Duinkikkers H2Fletiomare
30 jan 19:00 Zwemclub Zeist H1 - Aquarijn H2Dijnselburg
30 jan 19:45 ZPC Woerden H2 - ZV De Zaan H4Het Batensteinbad
30 jan 21:00 IJsselmeer H1 - GoSwim H1Sportcentrum De Meent
6 feb 16:30 GoSwim H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7De Wetering
6 feb 16:45 UZSC H6 - Watervlo H3De Krommerijn
6 feb 18:15 VZC H3 - Zwemclub Zeist H1De Vallei
6 feb 20:30 Aquarijn H2 - ZPC Woerden H2Sportcomplex Merwestein
7 feb 15:20 ZV De Zaan H4 - IJsselmeer H1De Slag
7 feb 17:00 De Duinkikkers H2 - De Vuursche H1Sportboulevard de Engh
13 feb 16:40 UZSC H6 - GoSwim H1De Krommerijn
13 feb 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - ZV De Zaan H4Sportcomplex Amerena
13 feb 17:45 Watervlo H3 - De Vuursche H1Fletiomare
13 feb 18:15 Zwemclub Zeist H1 - De Duinkikkers H2Dijnselburg
13 feb 20:45 VZC H3 - ZPC Woerden H2De Vallei
13 feb 21:00 IJsselmeer H1 - Aquarijn H2Sportcentrum De Meent
6 maa 15:35 ZV De Zaan H4 - UZSC H6De Slag
6 maa 16:30 GoSwim H1 - Watervlo H3De Wetering
6 maa 17:30 VZC H3 - IJsselmeer H1De Vallei
6 maa 18:30 De Vuursche H1 - Zwemclub Zeist H1De Trits
6 maa 19:15 Aquarijn H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Sportcomplex Merwestein
7 maa 17:45 De Duinkikkers H2 - ZPC Woerden H2Sportboulevard de Engh
13 maa 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - VZC H3Sportcomplex Amerena
13 maa 15:15 UZSC H6 - Aquarijn H2De Krommerijn
13 maa 16:30 GoSwim H1 - ZV De Zaan H4De Wetering
13 maa 18:45 ZPC Woerden H2 - De Vuursche H1Het Batensteinbad
13 maa 19:15 Watervlo H3 - Zwemclub Zeist H1Fletiomare
13 maa 21:00 IJsselmeer H1 - De Duinkikkers H2Sportcentrum De Meent
20 maa 17:45 De Vuursche H1 - IJsselmeer H1De Trits
20 maa 18:15 Zwemclub Zeist H1 - ZPC Woerden H2Dijnselburg
20 maa 18:15 VZC H3 - UZSC H6De Vallei
20 maa 20:45 Aquarijn H2 - GoSwim H1Sportcomplex Merwestein
21 maa 17:45 De Duinkikkers H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Sportboulevard de Engh
21 maa 19:35 Watervlo H3 - ZV De Zaan H4Fletiomare
27 maa 19:00 Zwemclub Zeist H1 - IJsselmeer H1Dijnselburg
10 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - De Vuursche H1Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 GoSwim H1 - VZC H3De Wetering
10 apr 17:45 Watervlo H3 - ZPC Woerden H2Fletiomare
10 apr 19:00 ZV De Zaan H4 - Aquarijn H2De Slag
10 apr 20:15 IJsselmeer H1 - Zwemclub Zeist H1Sportcentrum De Meent
11 apr 18:00 UZSC H6 - De Duinkikkers H2De Krommerijn
17 apr 17:30 Zwemclub Zeist H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7Dijnselburg
17 apr 17:45 De Vuursche H1 - UZSC H6De Trits
17 apr 18:30 Watervlo H3 - Aquarijn H2Fletiomare
17 apr 19:55 VZC H3 - ZV De Zaan H4De Vallei
17 apr 20:30 ZPC Woerden H2 - IJsselmeer H1Het Batensteinbad
18 apr 17:45 De Duinkikkers H2 - GoSwim H1Sportboulevard de Engh
24 apr 15:50 ZV De Zaan H4 - De Duinkikkers H2De Slag
24 apr 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 - ZPC Woerden H2Sportcomplex Amerena
24 apr 16:15 UZSC H6 - Zwemclub Zeist H1De Krommerijn
24 apr 19:00 Aquarijn H2 - VZC H3Sportcomplex Merwestein
24 apr 19:30 GoSwim H1 - De Vuursche H1De Wetering
24 apr 21:00 IJsselmeer H1 - Watervlo H3Sportcentrum De Meent
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn H2
 
De Duinkikke..
 
De Vuursche ..
 
GoSwim H1
 
IJsselmeer H..
 
Schoonderbee..
 
UZSC H6
 
VZC H3
 
Watervlo H3
 
ZPC Woerden ..
 
ZV De Zaan H..
 
Zwemclub Zei..
 
Aquarijn H2 3/1023/120/37/116/321/1124/412/126/25/1224/10
De Duinkikkers H217/1 7/218/422/1121/36/1211/1025/107/310/18/11
De Vuursche H110/1031/10 9/120/35/1217/430/17/1121/1116/16/3
GoSwim H128/1112/1224/4 24/106/28/1110/46/323/113/33/10
IJsselmeer H113/213/328/1130/1 16/110/1014/1124/412/1231/1010/4
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H715/1128/1110/431/104/10 30/113/323/124/413/212/12
UZSC H613/311/412/1213/223/125/10 28/116/217/1014/1124/4
VZC H39/123/124/105/126/321/1120/3 3/1013/217/46/2
Watervlo H317/430/113/214/119/110/1031/1016/1 10/421/313/3
ZPC Woerden H231/1014/1113/310/1017/49/116/17/115/12 30/128/11
ZV De Zaan H410/424/43/1021/117/27/116/312/1228/1124/10 23/1
Zwemclub Zeist H130/113/214/1116/127/317/49/131/1021/1120/310/10