HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)

Volgende wedstrijd:

Stand 4e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn H400
2ZPC AMERSFOORT H1100
3De Duinkikkers H300
4De Vuursche H300
5VZC H500
6Watervlo H400
7Zwemclub Zeist H200
8De Vaart H300
9De Albatros H200
10Zwemvereniging Utrecht H600
11IJsselmeer H200
12De Aalscholver H400
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1118:45Watervlo H4
10 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1114:45Aquarijn H4
24 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1114:45De Albatros H2
31 oktDe Vuursche H320:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11
7 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1117:15De Aalscholver H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn H400000000
2ZPC AMERSFOORT H1100000000
3De Duinkikkers H300000000
4De Vuursche H300000000
5VZC H500000000
6Watervlo H400000000
7Zwemclub Zeist H200000000
8De Vaart H300000000
9De Albatros H200000000
10Zwemvereniging Utrecht H600000000
11IJsselmeer H200000000
12De Aalscholver H400000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:15 Aquarijn H4 - De Albatros H2Sportcomplex Merwestein
3 okt 18:15 Zwemclub Zeist H2 - De Aalscholver H4Dijnselburg
3 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 - IJsselmeer H2De Kwakel
3 okt 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Watervlo H4Sportcomplex Amerena
3 okt 18:45 De Vaart H3 - De Vuursche H3De Duker
4 okt 18:30 De Duinkikkers H3 - VZC H5Sportboulevard de Engh
10 okt 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Aquarijn H4Sportcomplex Amerena
10 okt 15:30 VZC H5 - Zwemvereniging Utrecht H6De Vallei
10 okt 17:00 De Albatros H2 - De Duinkikkers H3Sportcentrum Helsdingen
10 okt 18:30 De Vuursche H3 - Watervlo H4De Trits
10 okt 18:45 De Aalscholver H4 - De Vaart H3Almere Poort
10 okt 20:10 IJsselmeer H2 - Zwemclub Zeist H2Sportcentrum De Meent
24 okt 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Albatros H2Sportcomplex Amerena
24 okt 16:45 Watervlo H4 - De Aalscholver H4Fletiomare
24 okt 17:00 Aquarijn H4 - De Vuursche H3Sportcomplex Merwestein
24 okt 17:15 De Vaart H3 - IJsselmeer H2De Duker
24 okt 18:15 Zwemclub Zeist H2 - VZC H5Dijnselburg
24 okt 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Duinkikkers H3De Kwakel
31 okt 15:30 VZC H5 - De Vaart H3De Vallei
31 okt 18:30 De Albatros H2 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportcentrum Helsdingen
31 okt 18:45 De Aalscholver H4 - Aquarijn H4Almere Poort
31 okt 20:00 De Vuursche H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11De Trits
31 okt 20:10 IJsselmeer H2 - Watervlo H4Sportcentrum De Meent
1 nov 17:00 De Duinkikkers H3 - Zwemclub Zeist H2Sportboulevard de Engh
7 nov 16:45 Watervlo H4 - VZC H5Fletiomare
7 nov 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Aalscholver H4Sportcomplex Amerena
7 nov 17:40 De Vuursche H3 - De Albatros H2De Trits
7 nov 18:15 Zwemclub Zeist H2 - Zwemvereniging Utrecht H6Dijnselburg
7 nov 18:30 Aquarijn H4 - IJsselmeer H2Sportcomplex Merwestein
7 nov 18:45 De Vaart H3 - De Duinkikkers H3De Duker
14 nov 18:15 VZC H5 - Aquarijn H4De Vallei
14 nov 18:15 Zwemclub Zeist H2 - De Albatros H2Dijnselburg
14 nov 19:00 De Aalscholver H4 - De Vuursche H3Almere Poort
14 nov 19:25 IJsselmeer H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Sportcentrum De Meent
14 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Vaart H3De Kwakel
15 nov 17:45 De Duinkikkers H3 - Watervlo H4Sportboulevard de Engh
21 nov 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - VZC H5Sportcomplex Amerena
21 nov 16:30 Watervlo H4 - Zwemvereniging Utrecht H6Fletiomare
21 nov 17:15 De Aalscholver H4 - De Albatros H2Almere Poort
21 nov 17:45 Aquarijn H4 - De Duinkikkers H3Sportcomplex Merwestein
21 nov 17:45 De Vuursche H3 - IJsselmeer H2De Trits
21 nov 18:00 De Vaart H3 - Zwemclub Zeist H2De Duker
28 nov 17:45 De Albatros H2 - De Vaart H3Sportcentrum Helsdingen
28 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 - Aquarijn H4De Kwakel
28 nov 19:00 Zwemclub Zeist H2 - Watervlo H4Dijnselburg
28 nov 19:15 IJsselmeer H2 - De Aalscholver H4Sportcentrum De Meent
28 nov 19:30 VZC H5 - De Vuursche H3De Vallei
29 nov 17:45 De Duinkikkers H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Sportboulevard de Engh
5 dec 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportcomplex Amerena
5 dec 15:45 Aquarijn H4 - Zwemclub Zeist H2Sportcomplex Merwestein
5 dec 16:15 Watervlo H4 - De Vaart H3Fletiomare
5 dec 17:45 De Albatros H2 - IJsselmeer H2Sportcentrum Helsdingen
5 dec 18:45 De Aalscholver H4 - VZC H5Almere Poort
5 dec 20:45 De Vuursche H3 - De Duinkikkers H3De Trits
12 dec 17:45 Watervlo H4 - De Albatros H2Fletiomare
12 dec 18:15 Zwemclub Zeist H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Dijnselburg
12 dec 18:45 De Vaart H3 - Aquarijn H4De Duker
12 dec 19:20 IJsselmeer H2 - VZC H5Sportcentrum De Meent
12 dec 19:45 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Vuursche H3De Kwakel
13 dec 17:45 De Duinkikkers H3 - De Aalscholver H4Sportboulevard de Engh
9 jan 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Vaart H3Sportcomplex Amerena
9 jan 17:45 De Duinkikkers H3 - IJsselmeer H2Sportboulevard de Engh
9 jan 17:45 Aquarijn H4 - Watervlo H4Sportcomplex Merwestein
9 jan 18:30 De Albatros H2 - VZC H5Sportcentrum Helsdingen
9 jan 19:45 De Aalscholver H4 - Zwemvereniging Utrecht H6Almere Poort
9 jan 20:15 De Vuursche H3 - Zwemclub Zeist H2De Trits
16 jan 13:45 Watervlo H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Fletiomare
16 jan 17:45 De Albatros H2 - Aquarijn H4Sportcentrum Helsdingen
16 jan 18:15 De Aalscholver H4 - Zwemclub Zeist H2Almere Poort
16 jan 19:35 IJsselmeer H2 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportcentrum De Meent
16 jan 20:00 De Vuursche H3 - De Vaart H3De Trits
16 jan 21:30 VZC H5 - De Duinkikkers H3De Vallei
23 jan 15:30 Watervlo H4 - De Vuursche H3Fletiomare
23 jan 17:45 Aquarijn H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Sportcomplex Merwestein
23 jan 18:00 De Vaart H3 - De Aalscholver H4De Duker
23 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 - VZC H5De Kwakel
23 jan 19:00 Zwemclub Zeist H2 - IJsselmeer H2Dijnselburg
24 jan 17:45 De Duinkikkers H3 - De Albatros H2Sportboulevard de Engh
30 jan 16:30 VZC H5 - Zwemclub Zeist H2De Vallei
30 jan 17:45 De Albatros H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Sportcentrum Helsdingen
30 jan 18:30 De Vuursche H3 - Aquarijn H4De Trits
30 jan 18:45 De Aalscholver H4 - Watervlo H4Almere Poort
30 jan 20:10 IJsselmeer H2 - De Vaart H3Sportcentrum De Meent
31 jan 17:45 De Duinkikkers H3 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportboulevard de Engh
6 feb 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Vuursche H3Sportcomplex Amerena
6 feb 16:15 Aquarijn H4 - De Aalscholver H4Sportcomplex Merwestein
6 feb 17:45 Watervlo H4 - IJsselmeer H2Fletiomare
6 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Albatros H2De Kwakel
6 feb 18:15 Zwemclub Zeist H2 - De Duinkikkers H3Dijnselburg
6 feb 18:45 De Vaart H3 - VZC H5De Duker
13 feb 17:45 De Albatros H2 - De Vuursche H3Sportcentrum Helsdingen
13 feb 19:00 De Aalscholver H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11Almere Poort
13 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 - Zwemclub Zeist H2De Kwakel
13 feb 19:15 VZC H5 - Watervlo H4De Vallei
13 feb 20:10 IJsselmeer H2 - Aquarijn H4Sportcentrum De Meent
19 feb 19:30 De Duinkikkers H3 - De Vaart H3Sportboulevard de Engh
27 feb 16:15 Watervlo H4 - De Duinkikkers H3Fletiomare
6 maa 17:00 De Vuursche H3 - De Aalscholver H4De Trits
6 maa 17:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - IJsselmeer H2Sportcomplex Amerena
6 maa 17:45 De Albatros H2 - Zwemclub Zeist H2Sportcentrum Helsdingen
6 maa 17:45 Aquarijn H4 - VZC H5Sportcomplex Merwestein
6 maa 18:00 De Vaart H3 - Zwemvereniging Utrecht H6De Duker
13 maa 15:00 VZC H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11De Vallei
13 maa 17:45 De Albatros H2 - De Aalscholver H4Sportcentrum Helsdingen
13 maa 19:00 Zwemclub Zeist H2 - De Vaart H3Dijnselburg
13 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 - Watervlo H4De Kwakel
13 maa 20:10 IJsselmeer H2 - De Vuursche H3Sportcentrum De Meent
14 maa 17:45 De Duinkikkers H3 - Aquarijn H4Sportboulevard de Engh
20 maa 17:15 Aquarijn H4 - Zwemvereniging Utrecht H6Sportcomplex Merwestein
20 maa 18:15 De Aalscholver H4 - IJsselmeer H2Almere Poort
20 maa 19:00 De Vaart H3 - De Albatros H2De Duker
20 maa 19:15 De Vuursche H3 - VZC H5De Trits
20 maa 19:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - De Duinkikkers H3Sportcomplex Amerena
21 maa 17:20 Watervlo H4 - Zwemclub Zeist H2Fletiomare
10 apr 15:00 VZC H5 - De Aalscholver H4De Vallei
10 apr 17:45 IJsselmeer H2 - De Albatros H2Sportcentrum De Meent
10 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11De Kwakel
10 apr 18:45 De Vaart H3 - Watervlo H4De Duker
10 apr 21:00 Zwemclub Zeist H2 - Aquarijn H4Dijnselburg
11 apr 18:30 De Duinkikkers H3 - De Vuursche H3Sportboulevard de Engh
17 apr 17:00 De Albatros H2 - Watervlo H4Sportcentrum Helsdingen
17 apr 18:00 Aquarijn H4 - De Vaart H3Sportcomplex Merwestein
17 apr 18:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 - Zwemclub Zeist H2Sportcomplex Amerena
17 apr 19:15 De Vuursche H3 - Zwemvereniging Utrecht H6De Trits
17 apr 19:45 De Aalscholver H4 - De Duinkikkers H3Almere Poort
17 apr 21:25 VZC H5 - IJsselmeer H2De Vallei
24 apr 16:15 Watervlo H4 - Aquarijn H4Fletiomare
24 apr 18:00 De Vaart H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11De Duker
24 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 - De Aalscholver H4De Kwakel
24 apr 18:15 Zwemclub Zeist H2 - De Vuursche H3Dijnselburg
24 apr 18:30 VZC H5 - De Albatros H2De Vallei
24 apr 20:10 IJsselmeer H2 - De Duinkikkers H3Sportcentrum De Meent
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn H4
 
De Aalscholv..
 
De Albatros ..
 
De Duinkikke..
 
De Vaart H3
 
De Vuursche ..
 
IJsselmeer H..
 
Schoonderbee..
 
VZC H5
 
Watervlo H4
 
Zwemclub Zei..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn H4 6/23/1021/1117/424/107/1123/16/39/15/1220/3
De Aalscholver H431/10 21/1117/410/1014/1120/313/25/1230/116/19/1
De Albatros H216/113/3 10/1028/1113/25/1230/19/117/46/331/10
De Duinkikkers H314/313/1224/1 19/211/49/129/114/1015/111/1131/1
De Vaart H312/1223/120/37/11 3/1024/1024/46/210/421/116/3
De Vuursche H330/16/37/115/1216/1 21/1131/1020/310/109/117/4
IJsselmeer H213/228/1110/424/430/113/3 14/1112/1231/1010/1016/1
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1110/107/1124/1020/39/16/26/3 21/113/1017/45/12
VZC H514/1110/424/416/131/1028/1117/413/3 13/230/110/10
Watervlo H424/424/1012/1227/25/1223/16/216/17/11 21/321/11
Zwemclub Zeist H210/43/1014/116/213/324/423/112/1224/1028/11 7/11
Zwemvereniging Utrecht H628/1124/46/224/1014/1112/123/1010/423/113/313/2