HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Het Y H5 (Heren)

Volgende wedstrijd:
Oceanus H4 - Het Y H5
zaterdag 3 oktober 16:45
De Waterlelie Aalsmeer

Stand 4e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1De Dolfijn H400
2AZ&PC De Futen H300
3Oceanus H400
4De Snippen H300
5Het Y H500
6DJK-ZAR H500
7De Meerkoeten H200
8JAWS Amsterdam H300
9Amsterdam Waterproof H100
10De Ham H700
11KZC H500
12ZV De Zaan H1000
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktOceanus H416:45Het Y H5
10 oktHet Y H518:00De Snippen H3
24 oktAmsterdam Waterproof H116:30Het Y H5
31 oktHet Y H518:45De Meerkoeten H2
7 novDe Ham H719:50Het Y H5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Dolfijn H400000000
2AZ&PC De Futen H300000000
3Oceanus H400000000
4De Snippen H300000000
5Het Y H500000000
6DJK-ZAR H500000000
7De Meerkoeten H200000000
8JAWS Amsterdam H300000000
9Amsterdam Waterproof H100000000
10De Ham H700000000
11KZC H500000000
12ZV De Zaan H1000000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:45 Oceanus H4 - Het Y H5De Waterlelie
3 okt 19:00 ZV De Zaan H10 - Amsterdam Waterproof H1De Slag
3 okt 19:00 De Meerkoeten H2 - DJK-ZAR H5De Mirandabad
3 okt 19:35 De Snippen H3 - De Dolfijn H4De Meerkamp
3 okt 20:40 KZC H5 - AZ&PC De Futen H3Sportfondsenbad Beverwijk
10 okt 15:45 De Ham H7 - ZV De Zaan H10De Crommenije
10 okt 15:55 Amsterdam Waterproof H1 - Oceanus H4Sloterparkbad
10 okt 16:45 De Dolfijn H4 - De Meerkoeten H2Sloterparkbad
10 okt 17:30 DJK-ZAR H5 - KZC H5Sportplaza Mercator
10 okt 18:00 Het Y H5 - De Snippen H3Sportfondsenbad Oost
11 okt 17:40 AZ&PC De Futen H3 - JAWS Amsterdam H3De Meerkamp
17 okt 20:20 De Snippen H3 - AZ&PC De Futen H3De Meerkamp
24 okt 16:30 Amsterdam Waterproof H1 - Het Y H5Sloterparkbad
24 okt 16:30 De Meerkoeten H2 - De Snippen H3De Mirandabad
24 okt 17:00 Oceanus H4 - De Ham H7De Waterlelie
24 okt 18:10 ZV De Zaan H10 - AZ&PC De Futen H3De Slag
24 okt 18:15 DJK-ZAR H5 - JAWS Amsterdam H3Sportplaza Mercator
24 okt 20:55 KZC H5 - De Dolfijn H4Sportfondsenbad Beverwijk
31 okt 15:45 JAWS Amsterdam H3 - De Dolfijn H4De Mirandabad
31 okt 18:45 Het Y H5 - De Meerkoeten H2Sportfondsenbad Oost
31 okt 19:00 ZV De Zaan H10 - DJK-ZAR H5De Slag
31 okt 19:45 De Ham H7 - Amsterdam Waterproof H1Zaangolf
31 okt 20:15 De Snippen H3 - KZC H5De Meerkamp
1 nov 17:15 AZ&PC De Futen H3 - Oceanus H4De Meerkamp
7 nov 15:30 JAWS Amsterdam H3 - De Snippen H3De Mirandabad
7 nov 15:30 Amsterdam Waterproof H1 - AZ&PC De Futen H3Sloterparkbad
7 nov 17:20 ZV De Zaan H10 - De Dolfijn H4De Slag
7 nov 18:15 DJK-ZAR H5 - Oceanus H4Sportplaza Mercator
7 nov 19:50 De Ham H7 - Het Y H5De Crommenije
7 nov 20:35 KZC H5 - De Meerkoeten H2Sportfondsenbad Beverwijk
14 nov 16:15 Oceanus H4 - De Dolfijn H4De Waterlelie
14 nov 17:00 De Meerkoeten H2 - JAWS Amsterdam H3De Mirandabad
14 nov 17:30 DJK-ZAR H5 - Amsterdam Waterproof H1Sportplaza Mercator
14 nov 18:45 Het Y H5 - KZC H5Sportfondsenbad Oost
14 nov 19:35 De Snippen H3 - ZV De Zaan H10De Meerkamp
15 nov 17:15 AZ&PC De Futen H3 - De Ham H7De Meerkamp
21 nov 15:45 De Ham H7 - DJK-ZAR H5De Crommenije
21 nov 17:00 JAWS Amsterdam H3 - KZC H5De Mirandabad
21 nov 17:00 Oceanus H4 - De Snippen H3De Waterlelie
21 nov 17:20 ZV De Zaan H10 - De Meerkoeten H2De Slag
21 nov 17:55 De Dolfijn H4 - Amsterdam Waterproof H1Sloterparkbad
22 nov 19:00 AZ&PC De Futen H3 - Het Y H5De Meerkamp
28 nov 16:45 De Dolfijn H4 - De Ham H7Sloterparkbad
28 nov 17:30 DJK-ZAR H5 - AZ&PC De Futen H3Sportplaza Mercator
28 nov 17:45 Het Y H5 - JAWS Amsterdam H3Sportfondsenbad Oost
28 nov 19:00 De Meerkoeten H2 - Oceanus H4De Mirandabad
28 nov 19:35 De Snippen H3 - Amsterdam Waterproof H1De Meerkamp
28 nov 21:40 KZC H5 - ZV De Zaan H10Sportfondsenbad Beverwijk
5 dec 16:30 ZV De Zaan H10 - JAWS Amsterdam H3De Slag
5 dec 16:30 Amsterdam Waterproof H1 - De Meerkoeten H2Sloterparkbad
5 dec 17:30 DJK-ZAR H5 - Het Y H5Sportplaza Mercator
6 dec 17:05 De Ham H7 - De Snippen H3De Crommenije
6 dec 17:15 AZ&PC De Futen H3 - De Dolfijn H4De Meerkamp
12 dec 17:00 Oceanus H4 - JAWS Amsterdam H3De Waterlelie
12 dec 17:30 DJK-ZAR H5 - De Dolfijn H4Sportplaza Mercator
12 dec 18:10 ZV De Zaan H10 - Het Y H5De Slag
12 dec 19:00 De Meerkoeten H2 - De Ham H7De Mirandabad
12 dec 21:20 KZC H5 - Amsterdam Waterproof H1Sportfondsenbad Beverwijk
9 jan 15:45 JAWS Amsterdam H3 - Amsterdam Waterproof H1De Mirandabad
9 jan 17:30 DJK-ZAR H5 - De Snippen H3Sportplaza Mercator
9 jan 17:45 Oceanus H4 - ZV De Zaan H10De Waterlelie
9 jan 18:00 Het Y H5 - De Dolfijn H4Sportfondsenbad Oost
9 jan 18:15 De Ham H7 - KZC H5Zaangolf
10 jan 17:15 AZ&PC De Futen H3 - De Meerkoeten H2De Meerkamp
16 jan 16:30 De Ham H7 - JAWS Amsterdam H3De Crommenije
16 jan 16:50 De Dolfijn H4 - De Snippen H3Sloterparkbad
16 jan 17:30 DJK-ZAR H5 - De Meerkoeten H2Sportplaza Mercator
16 jan 17:45 Amsterdam Waterproof H1 - ZV De Zaan H10Sloterparkbad
16 jan 20:00 Het Y H5 - Oceanus H4Sportfondsenbad Oost
17 jan 18:45 AZ&PC De Futen H3 - KZC H5De Meerkamp
23 jan 15:45 JAWS Amsterdam H3 - AZ&PC De Futen H3De Mirandabad
23 jan 17:00 De Meerkoeten H2 - De Dolfijn H4Het Sporthuis
23 jan 18:10 ZV De Zaan H10 - De Ham H7De Slag
23 jan 19:15 Oceanus H4 - Amsterdam Waterproof H1De Waterlelie
23 jan 20:20 De Snippen H3 - Het Y H5De Meerkamp
23 jan 21:10 KZC H5 - DJK-ZAR H5Sportfondsenbad Beverwijk
30 jan 15:45 De Ham H7 - Oceanus H4De Crommenije
30 jan 15:45 JAWS Amsterdam H3 - DJK-ZAR H5De Mirandabad
30 jan 15:55 De Dolfijn H4 - KZC H5Sloterparkbad
30 jan 18:55 Het Y H5 - Amsterdam Waterproof H1Sportfondsenbad Oost
30 jan 20:15 De Snippen H3 - De Meerkoeten H2De Meerkamp
31 jan 17:15 AZ&PC De Futen H3 - ZV De Zaan H10De Meerkamp
6 feb 15:25 De Dolfijn H4 - JAWS Amsterdam H3Sloterparkbad
6 feb 16:15 Amsterdam Waterproof H1 - De Ham H7Sloterparkbad
6 feb 17:00 De Meerkoeten H2 - Het Y H5Het Sporthuis
6 feb 17:00 Oceanus H4 - AZ&PC De Futen H3De Waterlelie
6 feb 18:25 KZC H5 - De Snippen H3Sportfondsenbad Beverwijk
6 feb 21:05 DJK-ZAR H5 - ZV De Zaan H10Sportplaza Mercator
13 feb 15:40 De Dolfijn H4 - ZV De Zaan H10Sloterparkbad
13 feb 16:45 Oceanus H4 - DJK-ZAR H5De Waterlelie
13 feb 17:00 De Meerkoeten H2 - KZC H5Het Sporthuis
13 feb 18:00 Het Y H5 - De Ham H7Sportfondsenbad Oost
13 feb 19:30 De Snippen H3 - JAWS Amsterdam H3De Meerkamp
14 feb 17:15 AZ&PC De Futen H3 - Amsterdam Waterproof H1De Meerkamp
20 feb 17:50 JAWS Amsterdam H3 - De Ham H7De Mirandabad
27 feb 16:15 Oceanus H4 - KZC H5De Waterlelie
27 feb 17:10 De Dolfijn H4 - AZ&PC De Futen H3Sloterparkbad
6 maa 15:40 De Dolfijn H4 - Oceanus H4Sloterparkbad
6 maa 16:30 Amsterdam Waterproof H1 - DJK-ZAR H5Sloterparkbad
6 maa 18:10 ZV De Zaan H10 - De Snippen H3De Slag
6 maa 19:45 De Ham H7 - AZ&PC De Futen H3Zaangolf
6 maa 21:05 KZC H5 - Het Y H5Sportfondsenbad Beverwijk
7 maa 14:00 JAWS Amsterdam H3 - De Meerkoeten H2De Mirandabad
13 maa 17:00 De Meerkoeten H2 - ZV De Zaan H10Het Sporthuis
13 maa 17:30 DJK-ZAR H5 - De Ham H7Sportplaza Mercator
13 maa 19:00 Amsterdam Waterproof H1 - De Dolfijn H4Sloterparkbad
13 maa 19:35 De Snippen H3 - Oceanus H4De Meerkamp
13 maa 21:00 KZC H5 - JAWS Amsterdam H3Sportfondsenbad Beverwijk
14 maa 14:15 Het Y H5 - AZ&PC De Futen H3Sportfondsenbad Oost
20 maa 17:20 ZV De Zaan H10 - KZC H5De Slag
20 maa 18:50 Amsterdam Waterproof H1 - De Snippen H3Sloterparkbad
21 maa 14:00 JAWS Amsterdam H3 - Het Y H5De Mirandabad
21 maa 17:15 AZ&PC De Futen H3 - DJK-ZAR H5De Meerkamp
21 maa 19:45 De Ham H7 - De Dolfijn H4Zaangolf
27 maa 16:15 Oceanus H4 - De Meerkoeten H2De Waterlelie
10 apr 15:30 JAWS Amsterdam H3 - ZV De Zaan H10De Mirandabad
10 apr 17:00 De Meerkoeten H2 - Amsterdam Waterproof H1Het Sporthuis
10 apr 18:00 Het Y H5 - DJK-ZAR H5Sportfondsenbad Oost
10 apr 19:35 De Snippen H3 - De Ham H7De Meerkamp
10 apr 21:10 KZC H5 - Oceanus H4Sportfondsenbad Beverwijk
17 apr 15:00 De Dolfijn H4 - DJK-ZAR H5Sloterparkbad
17 apr 15:10 JAWS Amsterdam H3 - Oceanus H4De Mirandabad
17 apr 18:00 Het Y H5 - ZV De Zaan H10Sportfondsenbad Oost
17 apr 18:15 De Ham H7 - De Meerkoeten H2Zaangolf
17 apr 20:25 Amsterdam Waterproof H1 - KZC H5Sloterparkbad
18 apr 17:15 AZ&PC De Futen H3 - De Snippen H3De Meerkamp
24 apr 16:25 De Dolfijn H4 - Het Y H5Sloterparkbad
24 apr 17:00 De Meerkoeten H2 - AZ&PC De Futen H3Het Sporthuis
24 apr 18:15 Amsterdam Waterproof H1 - JAWS Amsterdam H3Sloterparkbad
24 apr 19:35 De Snippen H3 - DJK-ZAR H5De Meerkamp
24 apr 19:40 KZC H5 - De Ham H7Sportfondsenbad Beverwijk
24 apr 19:50 ZV De Zaan H10 - Oceanus H4De Slag
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Amsterdam Wa..
 
AZ&PC De Fut..
 
De Dolfijn H..
 
De Ham H7
 
De Meerkoete..
 
De Snippen H..
 
DJK-ZAR H5
 
Het Y H5
 
JAWS Amsterd..
 
KZC H5
 
Oceanus H4
 
ZV De Zaan H..
 
Amsterdam Waterproof H1 7/1113/36/25/1220/36/324/1024/417/410/1016/1
AZ&PC De Futen H314/2 6/1215/1110/118/421/322/1111/1017/11/1131/1
De Dolfijn H421/1127/2 28/1110/1016/117/424/46/230/16/313/2
De Ham H731/106/321/3 17/46/1221/117/1116/19/130/110/10
De Meerkoeten H210/424/423/112/12 24/103/106/214/1113/228/1113/3
De Snippen H328/1117/103/1010/430/1 24/423/113/231/1013/314/11
DJK-ZAR H514/1128/1112/1213/316/19/1 5/1224/1010/107/116/2
Het Y H530/114/39/113/231/1010/1010/4 28/1114/1116/117/4
JAWS Amsterdam H39/123/131/1020/27/37/1130/121/3 21/1117/410/4
KZC H512/123/1024/1024/47/116/223/16/313/3 10/428/11
Oceanus H423/16/214/1124/1027/321/1113/23/1012/1227/2 9/1
ZV De Zaan H103/1024/107/1123/121/116/331/1012/125/1220/324/4