HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

UZSC Da5 (Dames)

Volgende wedstrijd:
H.B.W. (SG) Da2 - UZSC Da5
zaterdag 3 oktober 17:30
De Lieberg Hilversum

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn Da200
2ZPC AMERSFOORT Da300
3De Duinkikkers Da100
4UZSC Da500
5VZC Da100
6Watervlo Da300
7Zwemvereniging Utrecht Da300
8ZPC Woerden Da100
9H.B.W. (SG) Da200
10De Waterwolf Da100
11De Ham Da500
12ZV De Zaan Da500
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktH.B.W. (SG) Da217:30UZSC Da5
17 oktUZSC Da515:30Zwemvereniging Utrecht Da3
24 oktAquarijn Da217:45UZSC Da5
31 oktUZSC Da516:15De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2
7 novZV De Zaan Da516:30UZSC Da5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn Da200000000
2ZPC AMERSFOORT Da300000000
3De Duinkikkers Da100000000
4UZSC Da500000000
5VZC Da100000000
6Watervlo Da300000000
7Zwemvereniging Utrecht Da300000000
8ZPC Woerden Da100000000
9H.B.W. (SG) Da200000000
10De Waterwolf Da100000000
11De Ham Da500000000
12ZV De Zaan Da500000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:00 [Concept]Aquarijn Da2 - ZV De Zaan Da5Sportcomplex Merwestein
3 okt 17:30 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - UZSC Da5De Lieberg
3 okt 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Kwakel
3 okt 19:10 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - Watervlo Da3Sloterparkbad
3 okt 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 - De Ham Da5Het Batensteinbad
4 okt 19:15 [Concept]De Duinkikkers Da1 - VZC Da1Sportboulevard de Engh
10 okt 15:30 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - Aquarijn Da2Sportcomplex Amerena
10 okt 15:35 [Concept]ZV De Zaan Da5 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2De Slag
10 okt 15:45 [Concept]VZC Da1 - ZPC Woerden Da1De Vallei
10 okt 16:30 [Concept]De Ham Da5 - H.B.W. (SG) Da2De Crommenije
10 okt 17:00 [Concept]Watervlo Da3 - De Duinkikkers Da1Fletiomare
17 okt 15:30 UZSC Da5 - Zwemvereniging Utrecht Da3De Krommerijn
24 okt 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - De Ham Da5De Kwakel
24 okt 17:30 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - VZC Da1Brandenburg
24 okt 17:45 [Concept]Aquarijn Da2 - UZSC Da5Sportcomplex Merwestein
24 okt 18:30 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sloterparkbad
24 okt 19:00 [Concept]ZV De Zaan Da5 - Watervlo Da3De Slag
24 okt 20:15 [Concept]ZPC Woerden Da1 - De Duinkikkers Da1Het Batensteinbad
31 okt 15:30 [Concept]VZC Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da3De Vallei
31 okt 16:15 [Concept]UZSC Da5 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2De Krommerijn
31 okt 17:30 [Concept]Watervlo Da3 - ZPC Woerden Da1Fletiomare
31 okt 20:30 [Concept]De Ham Da5 - Aquarijn Da2Zaangolf
1 nov 15:50 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - ZV De Zaan Da5Sportcomplex Amerena
1 nov 17:45 [Concept]De Duinkikkers Da1 - H.B.W. (SG) Da2Sportboulevard de Engh
7 nov 16:30 [Concept]ZV De Zaan Da5 - UZSC Da5De Slag
7 nov 16:45 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - ZPC Woerden Da1Brandenburg
7 nov 18:00 [Concept]Aquarijn Da2 - VZC Da1Sportcomplex Merwestein
7 nov 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - De Duinkikkers Da1De Kwakel
7 nov 18:00 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - De Ham Da5Sloterparkbad
8 nov 15:50 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - Watervlo Da3Sportcomplex Amerena
14 nov 16:15 [Concept]Watervlo Da3 - H.B.W. (SG) Da2Fletiomare
14 nov 18:05 [Concept]UZSC Da5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Krommerijn
14 nov 19:30 [Concept]ZPC Woerden Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da3Het Batensteinbad
14 nov 21:00 [Concept]VZC Da1 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2De Vallei
15 nov 16:15 [Concept]De Ham Da5 - ZV De Zaan Da5De Crommenije
15 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 - Aquarijn Da2Sportboulevard de Engh
21 nov 16:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - De Ham Da5Sportcomplex Amerena
21 nov 16:10 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - De Duinkikkers Da1Sloterparkbad
21 nov 16:15 [Concept]UZSC Da5 - Watervlo Da3De Krommerijn
21 nov 17:20 [Concept]ZV De Zaan Da5 - VZC Da1De Slag
21 nov 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - H.B.W. (SG) Da2De Kwakel
21 nov 18:30 [Concept]Aquarijn Da2 - ZPC Woerden Da1Sportcomplex Merwestein
28 nov 16:30 [Concept]De Ham Da5 - UZSC Da5De Crommenije
28 nov 18:00 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - Aquarijn Da2De Lieberg
28 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - Watervlo Da3De Kwakel
28 nov 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Het Batensteinbad
28 nov 20:15 [Concept]VZC Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Vallei
29 nov 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 - ZV De Zaan Da5Sportboulevard de Engh
5 dec 14:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - De Duinkikkers Da1Sportcomplex Amerena
5 dec 16:30 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - H.B.W. (SG) Da2Sloterparkbad
5 dec 16:30 [Concept]Aquarijn Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3Sportcomplex Merwestein
5 dec 17:20 [Concept]ZV De Zaan Da5 - ZPC Woerden Da1De Slag
5 dec 18:15 [Concept]VZC Da1 - UZSC Da5De Vallei
12 dec 15:45 [Concept]VZC Da1 - De Ham Da5De Vallei
12 dec 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2De Kwakel
12 dec 18:30 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - ZV De Zaan Da5Brandenburg
12 dec 19:15 [Concept]Aquarijn Da2 - Watervlo Da3Sportcomplex Merwestein
12 dec 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Het Batensteinbad
13 dec 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 - UZSC Da5Sportboulevard de Engh
9 jan 16:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - H.B.W. (SG) Da2Sportcomplex Amerena
9 jan 17:00 [Concept]Watervlo Da3 - VZC Da1Fletiomare
9 jan 17:20 [Concept]ZV De Zaan Da5 - Zwemvereniging Utrecht Da3De Slag
9 jan 18:25 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - Aquarijn Da2Sloterparkbad
9 jan 18:30 [Concept]UZSC Da5 - ZPC Woerden Da1De Krommerijn
10 jan 15:30 [Concept]De Ham Da5 - De Duinkikkers Da1De Crommenije
16 jan 17:35 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da3Sportcomplex Amerena
16 jan 18:00 [Concept]De Ham Da5 - ZPC Woerden Da1De Crommenije
16 jan 20:30 [Concept]ZV De Zaan Da5 - Aquarijn Da2De Slag
17 jan 18:15 [Concept]UZSC Da5 - H.B.W. (SG) Da2De Krommerijn
17 jan 19:15 Watervlo Da3 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Fletiomare
17 jan 19:45 [Concept]VZC Da1 - De Duinkikkers Da1De Vallei
23 jan 17:45 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - De Ham Da5Brandenburg
23 jan 18:30 [Concept]Aquarijn Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sportcomplex Merwestein
23 jan 18:35 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - ZV De Zaan Da5Sloterparkbad
23 jan 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - UZSC Da5De Kwakel
23 jan 20:10 [Concept]ZPC Woerden Da1 - VZC Da1Het Batensteinbad
24 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 - Watervlo Da3Sportboulevard de Engh
30 jan 15:15 [Concept]UZSC Da5 - Aquarijn Da2De Krommerijn
30 jan 16:30 [Concept]De Ham Da5 - Zwemvereniging Utrecht Da3De Crommenije
30 jan 16:30 [Concept]VZC Da1 - H.B.W. (SG) Da2De Vallei
30 jan 17:00 [Concept]Watervlo Da3 - ZV De Zaan Da5Fletiomare
31 jan 16:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Sportcomplex Amerena
31 jan 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 - ZPC Woerden Da1Sportboulevard de Engh
6 feb 16:45 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - De Duinkikkers Da1Brandenburg
6 feb 17:00 [Concept]Aquarijn Da2 - De Ham Da5Sportcomplex Merwestein
6 feb 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - VZC Da1De Kwakel
6 feb 17:55 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - UZSC Da5Sloterparkbad
6 feb 18:10 [Concept]ZV De Zaan Da5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Slag
6 feb 21:00 [Concept]ZPC Woerden Da1 - Watervlo Da3Het Batensteinbad
13 feb 15:00 [Concept]De Ham Da5 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2De Crommenije
13 feb 16:15 [Concept]Watervlo Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Fletiomare
13 feb 18:10 [Concept]UZSC Da5 - ZV De Zaan Da5De Krommerijn
13 feb 20:00 [Concept]VZC Da1 - Aquarijn Da2De Vallei
13 feb 20:10 [Concept]ZPC Woerden Da1 - H.B.W. (SG) Da2Het Batensteinbad
14 feb 17:00 [Concept]De Duinkikkers Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da3Sportboulevard de Engh
6 maa 17:20 [Concept]ZV De Zaan Da5 - De Ham Da5De Slag
6 maa 17:55 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - Watervlo Da3De Lieberg
6 maa 18:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - ZPC Woerden Da1De Kwakel
6 maa 18:15 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - UZSC Da5Sportcomplex Amerena
6 maa 18:30 [Concept]Aquarijn Da2 - De Duinkikkers Da1Sportcomplex Merwestein
6 maa 19:30 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - VZC Da1Sloterparkbad
13 maa 15:45 [Concept]VZC Da1 - ZV De Zaan Da5De Vallei
13 maa 17:15 [Concept]De Ham Da5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Crommenije
13 maa 17:45 [Concept]Watervlo Da3 - UZSC Da5Fletiomare
13 maa 17:55 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3De Lieberg
13 maa 20:15 [Concept]ZPC Woerden Da1 - Aquarijn Da2Het Batensteinbad
14 maa 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Sportboulevard de Engh
20 maa 14:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - VZC Da1Sportcomplex Amerena
20 maa 16:00 [Concept]Watervlo Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da3Fletiomare
20 maa 16:30 [Concept]ZV De Zaan Da5 - De Duinkikkers Da1De Slag
20 maa 18:50 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - ZPC Woerden Da1Sloterparkbad
20 maa 20:00 [Concept]Aquarijn Da2 - H.B.W. (SG) Da2Sportcomplex Merwestein
21 maa 18:45 [Concept]UZSC Da5 - De Ham Da5De Krommerijn
10 apr 17:00 [Concept]Watervlo Da3 - De Ham Da5Fletiomare
10 apr 17:20 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2De Lieberg
10 apr 17:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - Aquarijn Da2De Kwakel
10 apr 18:00 [Concept]UZSC Da5 - VZC Da1De Krommerijn
10 apr 19:25 [Concept]ZPC Woerden Da1 - ZV De Zaan Da5Het Batensteinbad
11 apr 19:15 [Concept]De Duinkikkers Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sportboulevard de Engh
17 apr 17:15 [Concept]De Ham Da5 - VZC Da1De Crommenije
17 apr 17:45 [Concept]Watervlo Da3 - Aquarijn Da2Fletiomare
17 apr 18:10 [Concept]ZV De Zaan Da5 - H.B.W. (SG) Da2De Slag
17 apr 18:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - ZPC Woerden Da1Sportcomplex Amerena
17 apr 19:35 [Concept]De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3Sloterparkbad
17 apr 20:30 [Concept]UZSC Da5 - De Duinkikkers Da1De Krommerijn
24 apr 18:15 [Concept]H.B.W. (SG) Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Lieberg
24 apr 18:15 [Concept]Aquarijn Da2 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Sportcomplex Merwestein
24 apr 18:40 [Concept]ZPC Woerden Da1 - UZSC Da5Het Batensteinbad
24 apr 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht Da3 - ZV De Zaan Da5De Kwakel
24 apr 19:15 [Concept]VZC Da1 - Watervlo Da3De Vallei
25 apr 18:30 [Concept]De Duinkikkers Da1 - De Ham Da5Sportboulevard de Engh
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn Da2
 
De Duinkikke..
 
De Ham Da5
 
De Waterwolf..
 
H.B.W. (SG) ..
 
Schoonderbee..
 
UZSC Da5
 
VZC Da1
 
Watervlo Da3
 
ZPC Woerden ..
 
ZV De Zaan D..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn Da2 6/36/224/420/323/124/107/1112/1221/113/105/12
De Duinkikkers Da115/11 25/414/31/1111/413/124/1024/131/129/1114/2
De Ham Da531/1010/1 13/210/1013/328/1117/4?16/115/1130/1
De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da29/121/117/11 5/1224/106/26/33/1020/323/117/4
H.B.W. (SG) Da228/116/223/110/4 24/43/1024/106/37/1112/1213/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da310/105/1221/1131/19/1 6/320/38/1117/41/1116/1
UZSC Da530/117/421/331/1017/114/11 10/421/119/113/217/10
VZC Da113/217/112/1214/1130/128/115/12 24/410/1013/331/10
Watervlo Da317/410/1010/417/114/1113/213/39/1 31/1030/120/3
ZPC Woerden Da113/324/103/1028/1113/212/1224/423/16/2 10/414/11
ZV De Zaan Da516/120/36/310/1017/46/27/1121/1124/105/12 9/1
Zwemvereniging Utrecht Da310/47/1124/1012/1221/113/1023/16/228/116/324/4