HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo Da3 (Dames)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1ZV De Zaan Da526
2Zwemvereniging Utrecht Da313
3ZPC Woerden Da113
4De Ham Da523
5UZSC Da513
6De Waterwolf Da123
7Watervlo Da323
8ZPC AMERSFOORT Da323
9De Duinkikkers Da110
10H.B.W. (SG) Da220
11Aquarijn Da220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
17 janWatervlo Da319:15De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2
24 janDe Duinkikkers Da118:30Watervlo Da3
30 janWatervlo Da317:00ZV De Zaan Da5
6 febZPC Woerden Da121:00Watervlo Da3
13 febWatervlo Da316:15Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3

Uitslagen

10 oktWatervlo Da34 - 2De Duinkikkers Da1
3 oktDe Waterwolf Da1/De Dolfijn Da28 - 5Watervlo Da3
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZV De Zaan Da52200620614
2Zwemvereniging Utrecht Da3110031028
3ZPC Woerden Da111003752
4De Ham Da52101313103
5UZSC Da511003871
6De Waterwolf Da12101310100
7Watervlo Da321013910-1
8ZPC AMERSFOORT Da321013813-5
9De Duinkikkers Da11001024-2
10H.B.W. (SG) Da2200201016-6
11Aquarijn Da220020721-14
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 17:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da3Sportcomplex Amerena
16 jan 18:00 De Ham Da5 - ZPC Woerden Da1De Crommenije
16 jan 20:30 ZV De Zaan Da5 - Aquarijn Da2De Slag
17 jan 18:15 UZSC Da5 - H.B.W. (SG) Da2De Krommerijn
17 jan 19:15 Watervlo Da3 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Fletiomare
23 jan 17:45 H.B.W. (SG) Da2 - De Ham Da5Brandenburg
23 jan 18:30 Aquarijn Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sportcomplex Merwestein
23 jan 18:35 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - ZV De Zaan Da5Sloterparkbad
23 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 - UZSC Da5De Kwakel
24 jan 18:30 De Duinkikkers Da1 - Watervlo Da3Sportboulevard de Engh
30 jan 15:15 UZSC Da5 - Aquarijn Da2De Krommerijn
30 jan 16:30 De Ham Da5 - Zwemvereniging Utrecht Da3De Crommenije
30 jan 17:00 Watervlo Da3 - ZV De Zaan Da5Fletiomare
31 jan 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Sportcomplex Amerena
31 jan 18:30 De Duinkikkers Da1 - ZPC Woerden Da1Sportboulevard de Engh
6 feb 16:45 H.B.W. (SG) Da2 - De Duinkikkers Da1Brandenburg
6 feb 17:00 Aquarijn Da2 - De Ham Da5Sportcomplex Merwestein
6 feb 17:55 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - UZSC Da5Sloterparkbad
6 feb 18:10 ZV De Zaan Da5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Slag
6 feb 21:00 ZPC Woerden Da1 - Watervlo Da3Het Batensteinbad
13 feb 15:00 De Ham Da5 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2De Crommenije
13 feb 15:55 UZSC Da5 - ZV De Zaan Da5De Krommerijn
13 feb 16:15 Watervlo Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Fletiomare
13 feb 20:10 ZPC Woerden Da1 - H.B.W. (SG) Da2Het Batensteinbad
14 feb 17:00 De Duinkikkers Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da3Sportboulevard de Engh
6 maa 17:20 ZV De Zaan Da5 - De Ham Da5De Slag
6 maa 17:55 H.B.W. (SG) Da2 - Watervlo Da3De Lieberg
6 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 - ZPC Woerden Da1De Kwakel
6 maa 18:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - UZSC Da5Sportcomplex Amerena
6 maa 18:30 Aquarijn Da2 - De Duinkikkers Da1Sportcomplex Merwestein
13 maa 17:15 De Ham Da5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Crommenije
13 maa 17:45 Watervlo Da3 - UZSC Da5Fletiomare
13 maa 17:55 H.B.W. (SG) Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3De Lieberg
13 maa 20:15 ZPC Woerden Da1 - Aquarijn Da2Het Batensteinbad
14 maa 18:30 De Duinkikkers Da1 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Sportboulevard de Engh
20 maa 16:00 Watervlo Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da3Fletiomare
20 maa 16:30 ZV De Zaan Da5 - De Duinkikkers Da1De Slag
20 maa 19:40 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - ZPC Woerden Da1Sloterparkbad
20 maa 20:00 Aquarijn Da2 - H.B.W. (SG) Da2Sportcomplex Merwestein
21 maa 18:45 UZSC Da5 - De Ham Da5De Krommerijn
10 apr 17:00 Watervlo Da3 - De Ham Da5Fletiomare
10 apr 17:20 H.B.W. (SG) Da2 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2De Lieberg
10 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 - Aquarijn Da2De Kwakel
10 apr 18:30 ZPC Woerden Da1 - ZV De Zaan Da5Het Batensteinbad
11 apr 19:15 De Duinkikkers Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3Sportboulevard de Engh
17 apr 17:45 Watervlo Da3 - Aquarijn Da2Fletiomare
17 apr 18:10 ZV De Zaan Da5 - H.B.W. (SG) Da2De Slag
17 apr 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 - ZPC Woerden Da1Sportcomplex Amerena
17 apr 18:50 UZSC Da5 - De Duinkikkers Da1De Krommerijn
17 apr 19:35 De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da3Sloterparkbad
24 apr 18:15 Aquarijn Da2 - De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2Sportcomplex Merwestein
24 apr 18:15 H.B.W. (SG) Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3De Lieberg
24 apr 18:40 ZPC Woerden Da1 - UZSC Da5Het Batensteinbad
24 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 - ZV De Zaan Da5De Kwakel
25 apr 18:30 De Duinkikkers Da1 - De Ham Da5Sportboulevard de Engh
 
 
Aquarijn Da2
 
De Duinkikke..
 
De Ham Da5
 
De Waterwolf..
 
H.B.W. (SG) ..
 
Schoonderbee..
 
UZSC Da5
 
Watervlo Da3
 
ZPC Woerden ..
 
ZV De Zaan D..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn Da2 6/36/224/420/323/1???4 - 15?
De Duinkikkers Da1? 25/414/3?11/4?24/131/1?14/2
De Ham Da5?? 13/28 - 313/3??16/1?30/1
De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2??? ??6/28 - 520/323/117/4
H.B.W. (SG) Da2?6/223/110/4 24/47 - 86/3??13/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da36 - 3??31/1? 6/3?17/4?16/1
UZSC Da530/117/421/3?17/1? ??13/2?
Watervlo Da317/44 - 210/417/1?13/213/3 ?30/120/3
ZPC Woerden Da113/3?7 - 5?13/2?24/46/2 10/4?
ZV De Zaan Da516/120/36/35 - 217/46/2??? ?
Zwemvereniging Utrecht Da310/4????10 - 223/1?6/324/4