HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo Da2 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Watervlo Da2 - De Ham Da4
zaterdag 30 januari 17:45
Fletiomare De meern

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPCH Da126
2ZV De Zaan Da413
3JAWS Amsterdam Da123
4Zwemvereniging Utrecht Da213
5De Ham Da413
6De Dolfijn Da113
7West-Friesland (SG) Da200
8De Otters Het Gooi Da110
9De Reuring Da110
10De Snippen Da120
11Watervlo Da220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janWatervlo Da217:45De Ham Da4
13 febWatervlo Da215:30De Snippen Da1
27 febDe Dolfijn Da118:50Watervlo Da2
13 maaWest-Friesland (SG) Da219:50Watervlo Da2
21 maaJAWS Amsterdam Da115:15Watervlo Da2

Uitslagen

10 oktWatervlo Da26 - 10Zwemvereniging Utrecht Da2
3 oktZPCH Da111 - 3Watervlo Da2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPCH Da1220061899
2ZV De Zaan Da4110031055
3JAWS Amsterdam Da12101315114
4Zwemvereniging Utrecht Da2110031064
5De Ham Da411003743
6De Dolfijn Da111003523
7West-Friesland (SG) Da200000000
8De Otters Het Gooi Da110010510-5
9De Reuring Da11001049-5
10De Snippen Da120020612-6
11Watervlo Da220020921-12
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 16:30 JAWS Amsterdam Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2De Mirandabad
30 jan 17:45 Watervlo Da2 - De Ham Da4Fletiomare
30 jan 18:10 ZV De Zaan Da4 - De Reuring Da1De Slag
30 jan 19:40 De Otters Het Gooi Da1 - ZPCH Da1Sportcentrum De Zandzee
30 jan 20:35 West-Friesland (SG) Da2 - De Snippen Da1De Waterhoorn
6 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Otters Het Gooi Da1De Kwakel
6 feb 19:05 ZPCH Da1 - ZV De Zaan Da4Sportcomplex Koning Willem Alexander
6 feb 19:15 De Reuring Da1 - West-Friesland (SG) Da2Duikerdel
7 feb 20:40 De Ham Da4 - JAWS Amsterdam Da1De Crommenije
13 feb 14:50 ZV De Zaan Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da2De Slag
13 feb 15:30 Watervlo Da2 - De Snippen Da1Fletiomare
13 feb 17:20 De Dolfijn Da1 - JAWS Amsterdam Da1Sloterparkbad
13 feb 19:00 De Otters Het Gooi Da1 - De Ham Da4Sportcentrum De Zandzee
13 feb 19:15 De Reuring Da1 - ZPCH Da1Duikerdel
20 feb 20:15 De Snippen Da1 - De Reuring Da1De Meerkamp
27 feb 18:50 De Dolfijn Da1 - Watervlo Da2Sloterparkbad
6 maa 17:20 De Dolfijn Da1 - De Otters Het Gooi Da1Sloterparkbad
6 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Reuring Da1De Kwakel
6 maa 20:30 De Ham Da4 - ZV De Zaan Da4Zaangolf
7 maa 16:15 ZPCH Da1 - West-Friesland (SG) Da2Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 18:30 De Reuring Da1 - De Ham Da4Duikerdel
13 maa 19:15 ZPCH Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 19:30 ZV De Zaan Da4 - De Dolfijn Da1De Slag
13 maa 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - Watervlo Da2De Waterhoorn
20 maa 16:50 De Dolfijn Da1 - De Reuring Da1Sloterparkbad
20 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 - West-Friesland (SG) Da2De Kwakel
20 maa 19:35 De Snippen Da1 - ZV De Zaan Da4De Meerkamp
21 maa 15:15 JAWS Amsterdam Da1 - Watervlo Da2De Mirandabad
21 maa 20:30 De Ham Da4 - ZPCH Da1Zaangolf
27 maa 19:35 De Snippen Da1 - JAWS Amsterdam Da1De Meerkamp
27 maa 20:00 De Reuring Da1 - De Otters Het Gooi Da1Duikerdel
10 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Ham Da4De Kwakel
10 apr 19:00 De Otters Het Gooi Da1 - Watervlo Da2Sportcentrum De Zandzee
10 apr 19:10 De Reuring Da1 - De Snippen Da1Duikerdel
10 apr 19:45 ZPCH Da1 - De Dolfijn Da1Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - JAWS Amsterdam Da1De Waterhoorn
17 apr 15:55 JAWS Amsterdam Da1 - De Otters Het Gooi Da1De Mirandabad
17 apr 16:15 Watervlo Da2 - ZV De Zaan Da4Fletiomare
17 apr 18:40 De Dolfijn Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da2Sloterparkbad
17 apr 19:50 West-Friesland (SG) Da2 - De Ham Da4De Waterhoorn
17 apr 20:20 De Snippen Da1 - ZPCH Da1De Meerkamp
24 apr 16:40 ZV De Zaan Da4 - JAWS Amsterdam Da1De Slag
24 apr 17:15 De Ham Da4 - De Dolfijn Da1De Crommenije
24 apr 19:10 De Reuring Da1 - Watervlo Da2Duikerdel
24 apr 19:45 De Otters Het Gooi Da1 - West-Friesland (SG) Da2Sportcentrum De Zandzee
24 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 - De Snippen Da1De Kwakel
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:15 De Snippen Da1 - De Dolfijn Da1 2 - 5
10 okt 18:30 ZPCH Da1 - JAWS Amsterdam Da1 7 - 6
10 okt 17:45 Watervlo Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da2 6 - 10
3 okt 19:45 De Ham Da4 - De Snippen Da1 7 - 4
3 okt 19:10 De Reuring Da1 - JAWS Amsterdam Da1 4 - 9
3 okt 19:05 ZPCH Da1 - Watervlo Da2 11 - 3
3 okt 17:20 ZV De Zaan Da4 - De Otters Het Gooi Da1 10 - 5
 
 
De Dolfijn D..
 
De Ham Da4
 
De Otters He..
 
De Reuring D..
 
De Snippen D..
 
JAWS Amsterd..
 
Watervlo Da2
 
West-Friesla..
 
ZPCH Da1
 
ZV De Zaan D..
 
Zwemverenigi..
 
De Dolfijn Da1 ?6/320/3?13/227/2???17/4
De Ham Da424/4 ??7 - 47/2??21/36/3?
De Otters Het Gooi Da1?13/2 ???10/424/430/1??
De Reuring Da1?13/327/3 10/44 - 924/46/213/2??
De Snippen Da12 - 5??20/2 27/3??17/420/3?
JAWS Amsterdam Da1??17/4?? 21/3???30/1
Watervlo Da2?30/1??13/2? ??17/46 - 10
West-Friesland (SG) Da2?17/4??30/110/413/3 ???
ZPCH Da110/4????7 - 611 - 37/3 6/213/3
ZV De Zaan Da413/3?10 - 530/1?24/4??? 13/2
Zwemvereniging Utrecht Da2?10/46/26/324/4??20/3??