HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
HZC de Robben DG1 - IJsselmeer DG1
zaterdag 24 oktober 17:20
De Lieberg Hilversum

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn DG126
2De Aalscholver DG126
3De Vaart DG123
4Zwemclub Zeist DG123
5IJsselmeer DG123
6De Vuursche DG123
7BZC Brandenburg DG123
8HZC de Robben DG121
9ZPC AMERSFOORT DG421
10De Duinkikkers DG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 oktHZC de Robben DG117:20IJsselmeer DG1
31 oktDe Vaart DG117:15HZC de Robben DG1
7 novHZC de Robben DG117:20BZC Brandenburg DG1
21 novZwemclub Zeist DG117:30HZC de Robben DG1
28 novHZC de Robben DG117:20De Duinkikkers DG1

Uitslagen

10 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG45 - 5HZC de Robben DG1
3 oktHZC de Robben DG110 - 11De Vuursche DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn DG12200639633
2De Aalscholver DG122006311120
3De Vaart DG12101324159
4Zwemclub Zeist DG121013915-6
5IJsselmeer DG1210132324-1
6De Vuursche DG1210131315-2
7BZC Brandenburg DG1210131826-8
8HZC de Robben DG1201111516-1
9ZPC AMERSFOORT DG4201111319-6
10De Duinkikkers DG120020947-38
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 16:15 Aquarijn DG1 - De Aalscholver DG1Sportcomplex Merwestein
24 okt 16:45 BZC Brandenburg DG1 - De Vaart DG1Brandenburg
24 okt 17:20 HZC de Robben DG1 - IJsselmeer DG1De Lieberg
24 okt 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Dijnselburg
25 okt 17:45 De Duinkikkers DG1 - De Vuursche DG1Sportboulevard de Engh
31 okt 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - De Duinkikkers DG1Sportcomplex Amerena
31 okt 15:45 De Aalscholver DG1 - BZC Brandenburg DG1Almere Poort
31 okt 16:15 De Vuursche DG1 - Aquarijn DG1De Trits
31 okt 17:15 De Vaart DG1 - HZC de Robben DG1De Duker
31 okt 18:35 IJsselmeer DG1 - Zwemclub Zeist DG1Sportcentrum De Meent
7 nov 15:30 De Vuursche DG1 - De Aalscholver DG1De Trits
7 nov 17:20 HZC de Robben DG1 - BZC Brandenburg DG1De Lieberg
7 nov 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - De Vaart DG1Dijnselburg
8 nov 13:00 Aquarijn DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Sportcomplex Merwestein
8 nov 17:00 De Duinkikkers DG1 - IJsselmeer DG1Sportboulevard de Engh
21 nov 15:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - De Aalscholver DG1Sportcomplex Amerena
21 nov 16:15 De Vuursche DG1 - IJsselmeer DG1De Trits
21 nov 16:15 Aquarijn DG1 - De Vaart DG1Sportcomplex Merwestein
21 nov 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - HZC de Robben DG1Dijnselburg
22 nov 17:00 De Duinkikkers DG1 - BZC Brandenburg DG1Sportboulevard de Engh
28 nov 16:30 De Vaart DG1 - De Vuursche DG1De Duker
28 nov 16:45 BZC Brandenburg DG1 - Aquarijn DG1Brandenburg
28 nov 17:20 HZC de Robben DG1 - De Duinkikkers DG1De Lieberg
28 nov 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - De Aalscholver DG1Dijnselburg
28 nov 18:35 IJsselmeer DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Sportcentrum De Meent
5 dec 13:30 Aquarijn DG1 - HZC de Robben DG1Sportcomplex Merwestein
5 dec 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - De Vaart DG1Sportcomplex Amerena
5 dec 15:45 De Aalscholver DG1 - IJsselmeer DG1Almere Poort
5 dec 16:15 De Vuursche DG1 - BZC Brandenburg DG1De Trits
6 dec 17:45 De Duinkikkers DG1 - Zwemclub Zeist DG1Sportboulevard de Engh
12 dec 15:30 De Vuursche DG1 - HZC de Robben DG1De Trits
12 dec 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - BZC Brandenburg DG1Sportcomplex Amerena
12 dec 18:00 De Aalscholver DG1 - De Duinkikkers DG1Almere Poort
12 dec 18:30 Aquarijn DG1 - Zwemclub Zeist DG1Sportcomplex Merwestein
12 dec 18:35 IJsselmeer DG1 - De Vaart DG1Sportcentrum De Meent
18 dec 19:30 De Duinkikkers DG1 - De Vaart DG1Sportboulevard de Engh
9 jan 16:00 BZC Brandenburg DG1 - IJsselmeer DG1Brandenburg
9 jan 16:00 HZC de Robben DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4De Lieberg
9 jan 17:15 De Vaart DG1 - De Aalscholver DG1De Duker
9 jan 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - De Vuursche DG1Dijnselburg
10 jan 17:45 De Duinkikkers DG1 - Aquarijn DG1Sportboulevard de Engh
16 jan 15:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - Zwemclub Zeist DG1Sportcomplex Amerena
16 jan 16:15 De Vuursche DG1 - De Duinkikkers DG1De Trits
16 jan 16:45 De Aalscholver DG1 - Aquarijn DG1Almere Poort
16 jan 17:15 De Vaart DG1 - BZC Brandenburg DG1De Duker
16 jan 18:00 IJsselmeer DG1 - HZC de Robben DG1Sportcentrum De Meent
30 jan 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - Aquarijn DG1Sportcomplex Amerena
30 jan 15:45 De Aalscholver DG1 - De Vuursche DG1Almere Poort
30 jan 17:00 BZC Brandenburg DG1 - HZC de Robben DG1Brandenburg
30 jan 17:15 De Vaart DG1 - Zwemclub Zeist DG1De Duker
30 jan 18:35 IJsselmeer DG1 - De Duinkikkers DG1Sportcentrum De Meent
6 feb 14:45 Aquarijn DG1 - IJsselmeer DG1Sportcomplex Merwestein
6 feb 15:30 De Vuursche DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4De Trits
6 feb 16:35 HZC de Robben DG1 - De Aalscholver DG1De Lieberg
6 feb 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - BZC Brandenburg DG1Dijnselburg
13 feb 16:00 De Aalscholver DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Almere Poort
13 feb 16:30 De Vaart DG1 - Aquarijn DG1De Duker
13 feb 17:00 BZC Brandenburg DG1 - De Duinkikkers DG1Brandenburg
13 feb 17:30 HZC de Robben DG1 - Zwemclub Zeist DG1De Lieberg
13 feb 18:35 IJsselmeer DG1 - De Vuursche DG1Sportcentrum De Meent
6 maa 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - IJsselmeer DG1Sportcomplex Amerena
6 maa 15:30 De Vuursche DG1 - De Vaart DG1De Trits
6 maa 16:15 Aquarijn DG1 - BZC Brandenburg DG1Sportcomplex Merwestein
6 maa 18:45 De Aalscholver DG1 - Zwemclub Zeist DG1Almere Poort
7 maa 17:00 De Duinkikkers DG1 - HZC de Robben DG1Sportboulevard de Engh
13 maa 16:30 De Vaart DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4De Duker
13 maa 16:30 HZC de Robben DG1 - Aquarijn DG1De Lieberg
13 maa 17:00 BZC Brandenburg DG1 - De Vuursche DG1Brandenburg
13 maa 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - De Duinkikkers DG1Dijnselburg
13 maa 18:35 IJsselmeer DG1 - De Aalscholver DG1Sportcentrum De Meent
20 maa 15:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - De Vuursche DG1Sportcomplex Amerena
20 maa 16:00 De Aalscholver DG1 - HZC de Robben DG1Almere Poort
20 maa 16:30 De Vaart DG1 - De Duinkikkers DG1De Duker
20 maa 17:00 BZC Brandenburg DG1 - Zwemclub Zeist DG1Brandenburg
27 maa 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - IJsselmeer DG1Dijnselburg
10 apr 16:00 BZC Brandenburg DG1 - De Aalscholver DG1Brandenburg
10 apr 16:40 HZC de Robben DG1 - De Vaart DG1De Lieberg
10 apr 17:15 Aquarijn DG1 - De Vuursche DG1Sportcomplex Merwestein
11 apr 17:00 De Duinkikkers DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Sportboulevard de Engh
24 apr 18:35 IJsselmeer DG1 - Aquarijn DG1Sportcentrum De Meent
 
 
Aquarijn DG1
 
BZC Brandenb..
 
De Aalscholv..
 
De Duinkikke..
 
De Vaart DG1
 
De Vuursche ..
 
HZC de Robbe..
 
IJsselmeer D..
 
Schoonderbee..
 
Zwemclub Zei..
 
Aquarijn DG1 6/324/1026 - 221/1110/45/126/28/1112/12
BZC Brandenburg DG128/11 10/413/224/1013/330/19/114 - 820/3
De Aalscholver DG116/131/10 12/1210 - 430/120/35/1213/26/3
De Duinkikkers DG110/122/117 - 21 18/1225/107/38/1111/46/12
De Vaart DG113/216/19/120/3 28/1131/1020 - 513/330/1
De Vuursche DG131/105/127/1116/16/3 12/1221/116/22 - 5
HZC de Robben DG113/37/116/228/1110/410 - 11 24/109/113/2
IJsselmeer DG124/418 - 413/330/112/1213/216/1 28/1131/10
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG430/112/1221/1131/105/1220/35 - 56/3 16/1
Zwemclub Zeist DG14 - 136/228/1113/37/119/121/1127/324/10