HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn DG100
2ZPC AMERSFOORT DG400
3BZC Brandenburg DG100
4De Duinkikkers DG100
5De Vuursche DG100
6Zwemclub Zeist DG100
7De Vaart DG100
8HZC de Robben DG100
9IJsselmeer DG100
10De Aalscholver DG100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktBZC Brandenburg DG116:45Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4
10 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG414:50HZC de Robben DG1
24 oktZwemclub Zeist DG117:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4
31 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG415:30De Duinkikkers DG1
7 novAquarijn DG117:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn DG100000000
2ZPC AMERSFOORT DG400000000
3BZC Brandenburg DG100000000
4De Duinkikkers DG100000000
5De Vuursche DG100000000
6Zwemclub Zeist DG100000000
7De Vaart DG100000000
8HZC de Robben DG100000000
9IJsselmeer DG100000000
10De Aalscholver DG100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:30 De Vaart DG1 - IJsselmeer DG1De Duker
3 okt 16:45 BZC Brandenburg DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Brandenburg
3 okt 16:50 HZC de Robben DG1 - De Vuursche DG1De Lieberg
3 okt 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - Aquarijn DG1Dijnselburg
4 okt 17:00 De Duinkikkers DG1 - De Aalscholver DG1Sportboulevard de Engh
10 okt 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - HZC de Robben DG1Sportcomplex Amerena
10 okt 15:45 De Aalscholver DG1 - De Vaart DG1Almere Poort
10 okt 16:15 De Vuursche DG1 - Zwemclub Zeist DG1De Trits
10 okt 17:15 Aquarijn DG1 - De Duinkikkers DG1Sportcomplex Merwestein
10 okt 18:35 IJsselmeer DG1 - BZC Brandenburg DG1Sportcentrum De Meent
24 okt 16:15 Aquarijn DG1 - De Aalscholver DG1Sportcomplex Merwestein
24 okt 16:45 BZC Brandenburg DG1 - De Vaart DG1Brandenburg
24 okt 17:20 HZC de Robben DG1 - IJsselmeer DG1De Lieberg
24 okt 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Dijnselburg
25 okt 17:45 De Duinkikkers DG1 - De Vuursche DG1Sportboulevard de Engh
31 okt 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - De Duinkikkers DG1Sportcomplex Amerena
31 okt 15:45 De Aalscholver DG1 - BZC Brandenburg DG1Almere Poort
31 okt 16:15 De Vuursche DG1 - Aquarijn DG1De Trits
31 okt 17:15 De Vaart DG1 - HZC de Robben DG1De Duker
31 okt 18:35 IJsselmeer DG1 - Zwemclub Zeist DG1Sportcentrum De Meent
7 nov 15:30 De Vuursche DG1 - De Aalscholver DG1De Trits
7 nov 17:00 Aquarijn DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Sportcomplex Merwestein
7 nov 17:20 HZC de Robben DG1 - BZC Brandenburg DG1De Lieberg
7 nov 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - De Vaart DG1Dijnselburg
8 nov 17:00 De Duinkikkers DG1 - IJsselmeer DG1Sportboulevard de Engh
21 nov 15:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - De Aalscholver DG1Sportcomplex Amerena
21 nov 16:15 De Vuursche DG1 - IJsselmeer DG1De Trits
21 nov 16:15 Aquarijn DG1 - De Vaart DG1Sportcomplex Merwestein
21 nov 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - HZC de Robben DG1Dijnselburg
22 nov 17:00 De Duinkikkers DG1 - BZC Brandenburg DG1Sportboulevard de Engh
28 nov 16:30 De Vaart DG1 - De Vuursche DG1De Duker
28 nov 16:45 BZC Brandenburg DG1 - Aquarijn DG1Brandenburg
28 nov 17:20 HZC de Robben DG1 - De Duinkikkers DG1De Lieberg
28 nov 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - De Aalscholver DG1Dijnselburg
28 nov 18:35 IJsselmeer DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Sportcentrum De Meent
5 dec 13:30 Aquarijn DG1 - HZC de Robben DG1Sportcomplex Merwestein
5 dec 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - De Vaart DG1Sportcomplex Amerena
5 dec 15:45 De Aalscholver DG1 - IJsselmeer DG1Almere Poort
5 dec 16:15 De Vuursche DG1 - BZC Brandenburg DG1De Trits
6 dec 17:45 De Duinkikkers DG1 - Zwemclub Zeist DG1Sportboulevard de Engh
12 dec 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - BZC Brandenburg DG1Sportcomplex Amerena
12 dec 15:30 De Vuursche DG1 - HZC de Robben DG1De Trits
12 dec 18:00 De Aalscholver DG1 - De Duinkikkers DG1Almere Poort
12 dec 18:30 Aquarijn DG1 - Zwemclub Zeist DG1Sportcomplex Merwestein
12 dec 18:35 IJsselmeer DG1 - De Vaart DG1Sportcentrum De Meent
18 dec 19:30 De Duinkikkers DG1 - De Vaart DG1Sportboulevard de Engh
9 jan 16:00 HZC de Robben DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4De Lieberg
9 jan 16:00 BZC Brandenburg DG1 - IJsselmeer DG1Brandenburg
9 jan 17:15 De Vaart DG1 - De Aalscholver DG1De Duker
9 jan 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - De Vuursche DG1Dijnselburg
10 jan 17:45 De Duinkikkers DG1 - Aquarijn DG1Sportboulevard de Engh
16 jan 15:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - Zwemclub Zeist DG1Sportcomplex Amerena
16 jan 16:15 De Vuursche DG1 - De Duinkikkers DG1De Trits
16 jan 16:45 De Aalscholver DG1 - Aquarijn DG1Almere Poort
16 jan 17:15 De Vaart DG1 - BZC Brandenburg DG1De Duker
16 jan 18:00 IJsselmeer DG1 - HZC de Robben DG1Sportcentrum De Meent
30 jan 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - Aquarijn DG1Sportcomplex Amerena
30 jan 15:45 De Aalscholver DG1 - De Vuursche DG1Almere Poort
30 jan 17:00 BZC Brandenburg DG1 - HZC de Robben DG1Brandenburg
30 jan 17:15 De Vaart DG1 - Zwemclub Zeist DG1De Duker
30 jan 18:35 IJsselmeer DG1 - De Duinkikkers DG1Sportcentrum De Meent
6 feb 14:45 Aquarijn DG1 - IJsselmeer DG1Sportcomplex Merwestein
6 feb 15:30 De Vuursche DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4De Trits
6 feb 16:35 HZC de Robben DG1 - De Aalscholver DG1De Lieberg
6 feb 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - BZC Brandenburg DG1Dijnselburg
13 feb 16:00 De Aalscholver DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Almere Poort
13 feb 16:30 De Vaart DG1 - Aquarijn DG1De Duker
13 feb 17:00 BZC Brandenburg DG1 - De Duinkikkers DG1Brandenburg
13 feb 17:30 HZC de Robben DG1 - Zwemclub Zeist DG1De Lieberg
13 feb 18:35 IJsselmeer DG1 - De Vuursche DG1Sportcentrum De Meent
6 maa 15:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - IJsselmeer DG1Sportcomplex Amerena
6 maa 15:30 De Vuursche DG1 - De Vaart DG1De Trits
6 maa 16:15 Aquarijn DG1 - BZC Brandenburg DG1Sportcomplex Merwestein
6 maa 18:45 De Aalscholver DG1 - Zwemclub Zeist DG1Almere Poort
7 maa 17:00 De Duinkikkers DG1 - HZC de Robben DG1Sportboulevard de Engh
13 maa 16:30 De Vaart DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4De Duker
13 maa 16:30 HZC de Robben DG1 - Aquarijn DG1De Lieberg
13 maa 17:00 BZC Brandenburg DG1 - De Vuursche DG1Brandenburg
13 maa 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - De Duinkikkers DG1Dijnselburg
13 maa 18:35 IJsselmeer DG1 - De Aalscholver DG1Sportcentrum De Meent
20 maa 15:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 - De Vuursche DG1Sportcomplex Amerena
20 maa 16:00 De Aalscholver DG1 - HZC de Robben DG1Almere Poort
20 maa 16:30 De Vaart DG1 - De Duinkikkers DG1De Duker
20 maa 17:00 BZC Brandenburg DG1 - Zwemclub Zeist DG1Brandenburg
27 maa 17:30 Zwemclub Zeist DG1 - IJsselmeer DG1Dijnselburg
10 apr 16:00 BZC Brandenburg DG1 - De Aalscholver DG1Brandenburg
10 apr 16:40 HZC de Robben DG1 - De Vaart DG1De Lieberg
10 apr 17:15 Aquarijn DG1 - De Vuursche DG1Sportcomplex Merwestein
11 apr 17:00 De Duinkikkers DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4Sportboulevard de Engh
24 apr 18:35 IJsselmeer DG1 - Aquarijn DG1Sportcentrum De Meent
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn DG1
 
BZC Brandenb..
 
De Aalscholv..
 
De Duinkikke..
 
De Vaart DG1
 
De Vuursche ..
 
HZC de Robbe..
 
IJsselmeer D..
 
Schoonderbee..
 
Zwemclub Zei..
 
Aquarijn DG1 6/324/1010/1021/1110/45/126/27/1112/12
BZC Brandenburg DG128/11 10/413/224/1013/330/19/13/1020/3
De Aalscholver DG116/131/10 12/1210/1030/120/35/1213/26/3
De Duinkikkers DG110/122/114/10 18/1225/107/38/1111/46/12
De Vaart DG113/216/19/120/3 28/1131/103/1013/330/1
De Vuursche DG131/105/127/1116/16/3 12/1221/116/210/10
HZC de Robben DG113/37/116/228/1110/43/10 24/109/113/2
IJsselmeer DG124/410/1013/330/112/1213/216/1 28/1131/10
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG430/112/1221/1131/105/1220/310/106/3 16/1
Zwemclub Zeist DG13/106/228/1113/37/119/121/1127/324/10