HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn BJ100
2ZPC AMERSFOORT BJ200
3BZC Brandenburg BJ100
4De Vuursche BJ100
5Watervlo BJ200
6Zwemclub Zeist BJ100
7ZPC Woerden BJ100
8HZC de Robben BJ100
9De Otters Het Gooi BJ100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ220:15Watervlo BJ2
10 oktDe Otters Het Gooi BJ119:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2
24 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ214:00ZPC Woerden BJ1
31 oktAquarijn BJ119:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2
28 novSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ216:15Zwemclub Zeist BJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn BJ100000000
2ZPC AMERSFOORT BJ200000000
3BZC Brandenburg BJ100000000
4De Vuursche BJ100000000
5Watervlo BJ200000000
6Zwemclub Zeist BJ100000000
7ZPC Woerden BJ100000000
8HZC de Robben BJ100000000
9De Otters Het Gooi BJ100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 19:45 Zwemclub Zeist BJ1 - Aquarijn BJ1Dijnselburg
3 okt 20:10 ZPC Woerden BJ1 - De Otters Het Gooi BJ1Het Batensteinbad
3 okt 20:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - Watervlo BJ2Sportcomplex Amerena
10 okt 18:00 HZC de Robben BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1De Lieberg
10 okt 19:00 De Otters Het Gooi BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Sportcentrum De Zandzee
10 okt 20:15 Aquarijn BJ1 - ZPC Woerden BJ1Sportcomplex Merwestein
24 okt 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - ZPC Woerden BJ1Sportcomplex Amerena
24 okt 18:45 HZC de Robben BJ1 - Aquarijn BJ1De Lieberg
24 okt 19:00 Zwemclub Zeist BJ1 - De Vuursche BJ1Dijnselburg
31 okt 16:45 BZC Brandenburg BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1Brandenburg
31 okt 18:30 De Vuursche BJ1 - HZC de Robben BJ1De Trits
31 okt 19:30 Aquarijn BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Sportcomplex Merwestein
7 nov 18:45 HZC de Robben BJ1 - BZC Brandenburg BJ1De Lieberg
7 nov 19:00 Zwemclub Zeist BJ1 - Watervlo BJ2Dijnselburg
7 nov 19:10 De Vuursche BJ1 - Aquarijn BJ1De Trits
14 nov 17:00 Watervlo BJ2 - HZC de Robben BJ1Fletiomare
14 nov 17:00 BZC Brandenburg BJ1 - De Vuursche BJ1Brandenburg
14 nov 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1Sportcentrum De Zandzee
21 nov 18:15 HZC de Robben BJ1 - De Otters Het Gooi BJ1De Lieberg
21 nov 18:15 Zwemclub Zeist BJ1 - ZPC Woerden BJ1Dijnselburg
21 nov 18:30 BZC Brandenburg BJ1 - Aquarijn BJ1Brandenburg
21 nov 19:15 De Vuursche BJ1 - Watervlo BJ2De Trits
28 nov 16:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - Zwemclub Zeist BJ1Sportcomplex Amerena
28 nov 18:15 BZC Brandenburg BJ1 - Watervlo BJ2Brandenburg
28 nov 20:25 De Otters Het Gooi BJ1 - De Vuursche BJ1Sportcentrum De Zandzee
28 nov 20:55 ZPC Woerden BJ1 - HZC de Robben BJ1Het Batensteinbad
5 dec 17:45 Watervlo BJ2 - Aquarijn BJ1Fletiomare
5 dec 17:45 BZC Brandenburg BJ1 - De Otters Het Gooi BJ1Brandenburg
5 dec 18:45 HZC de Robben BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2De Lieberg
5 dec 20:00 De Vuursche BJ1 - ZPC Woerden BJ1De Trits
12 dec 20:10 ZPC Woerden BJ1 - BZC Brandenburg BJ1Het Batensteinbad
12 dec 20:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - De Vuursche BJ1Sportcomplex Amerena
12 dec 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 - Watervlo BJ2Sportcentrum De Zandzee
9 jan 17:45 Watervlo BJ2 - ZPC Woerden BJ1Fletiomare
9 jan 18:15 BZC Brandenburg BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Brandenburg
9 jan 20:15 Aquarijn BJ1 - De Otters Het Gooi BJ1Sportcomplex Merwestein
16 jan 16:00 Watervlo BJ2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Fletiomare
16 jan 18:45 Aquarijn BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1Sportcomplex Merwestein
16 jan 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 - ZPC Woerden BJ1Sportcentrum De Zandzee
23 jan 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - De Otters Het Gooi BJ1Sportcomplex Amerena
23 jan 17:30 Zwemclub Zeist BJ1 - HZC de Robben BJ1Dijnselburg
23 jan 20:10 ZPC Woerden BJ1 - Aquarijn BJ1Het Batensteinbad
30 jan 16:15 De Vuursche BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1De Trits
30 jan 19:30 Aquarijn BJ1 - HZC de Robben BJ1Sportcomplex Merwestein
30 jan 20:30 ZPC Woerden BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Het Batensteinbad
6 feb 15:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - Aquarijn BJ1Sportcomplex Amerena
6 feb 18:00 HZC de Robben BJ1 - De Vuursche BJ1De Lieberg
6 feb 19:00 Zwemclub Zeist BJ1 - BZC Brandenburg BJ1Dijnselburg
13 feb 17:00 Watervlo BJ2 - Zwemclub Zeist BJ1Fletiomare
13 feb 17:45 BZC Brandenburg BJ1 - HZC de Robben BJ1Brandenburg
13 feb 18:45 Aquarijn BJ1 - De Vuursche BJ1Sportcomplex Merwestein
6 maa 18:40 HZC de Robben BJ1 - Watervlo BJ2De Lieberg
6 maa 19:15 De Vuursche BJ1 - BZC Brandenburg BJ1De Trits
6 maa 20:15 Zwemclub Zeist BJ1 - De Otters Het Gooi BJ1Dijnselburg
13 maa 18:00 ZPC Woerden BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1Het Batensteinbad
13 maa 18:30 Watervlo BJ2 - De Vuursche BJ1Fletiomare
13 maa 19:45 Aquarijn BJ1 - BZC Brandenburg BJ1Sportcomplex Merwestein
13 maa 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 - HZC de Robben BJ1Sportcentrum De Zandzee
20 maa 17:30 Zwemclub Zeist BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Dijnselburg
20 maa 18:30 De Vuursche BJ1 - De Otters Het Gooi BJ1De Trits
20 maa 18:40 HZC de Robben BJ1 - ZPC Woerden BJ1De Lieberg
21 maa 18:50 Watervlo BJ2 - BZC Brandenburg BJ1Fletiomare
10 apr 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - HZC de Robben BJ1Sportcomplex Amerena
10 apr 19:15 ZPC Woerden BJ1 - De Vuursche BJ1Het Batensteinbad
10 apr 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 - BZC Brandenburg BJ1Sportcentrum De Zandzee
10 apr 20:15 Aquarijn BJ1 - Watervlo BJ2Sportcomplex Merwestein
17 apr 17:00 BZC Brandenburg BJ1 - ZPC Woerden BJ1Brandenburg
17 apr 18:30 De Vuursche BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2De Trits
17 apr 19:15 Watervlo BJ2 - De Otters Het Gooi BJ1Fletiomare
24 apr 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - BZC Brandenburg BJ1Sportcomplex Amerena
24 apr 19:25 ZPC Woerden BJ1 - Watervlo BJ2Het Batensteinbad
24 apr 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 - Aquarijn BJ1Sportcentrum De Zandzee
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn BJ1
 
BZC Brandenb..
 
De Otters He..
 
De Vuursche ..
 
HZC de Robbe..
 
Schoonderbee..
 
Watervlo BJ2
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemclub Zei..
 
Aquarijn BJ1 13/39/113/230/131/1010/410/1016/1
BZC Brandenburg BJ121/11 5/1214/1113/29/128/1117/431/10
De Otters Het Gooi BJ124/410/4 28/1113/310/1012/1216/114/11
De Vuursche BJ17/116/320/3 31/1017/421/115/1230/1
HZC de Robben BJ124/107/1121/116/2 5/126/320/310/10
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ26/224/423/112/1210/4 3/1024/1028/11
Watervlo BJ25/1221/317/413/314/1116/1 9/113/2
ZPC Woerden BJ123/112/123/1010/428/1130/124/4 13/3
Zwemclub Zeist BJ13/106/26/324/1023/120/37/1121/11