HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC Woerden BJ126
2HZC de Robben BJ113
3Watervlo BJ213
4ZPC AMERSFOORT BJ223
5Aquarijn BJ121
6Zwemclub Zeist BJ121
7BZC Brandenburg BJ100
8De Vuursche BJ100
9De Otters Het Gooi BJ120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
16 janWatervlo BJ216:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2
13 febWatervlo BJ217:00Zwemclub Zeist BJ1
6 maaHZC de Robben BJ118:40Watervlo BJ2
13 maaWatervlo BJ218:30De Vuursche BJ1
21 maaWatervlo BJ218:50BZC Brandenburg BJ1

Uitslagen

3 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ22 - 7Watervlo BJ2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC Woerden BJ12200616610
2HZC de Robben BJ11100314410
3Watervlo BJ211003725
4ZPC AMERSFOORT BJ221013911-2
5Aquarijn BJ120111614-8
6Zwemclub Zeist BJ120111818-10
7BZC Brandenburg BJ100000000
8De Vuursche BJ100000000
9De Otters Het Gooi BJ120020813-5
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 16:00 Watervlo BJ2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Fletiomare
16 jan 18:45 Aquarijn BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1Sportcomplex Merwestein
16 jan 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 - ZPC Woerden BJ1Sportcentrum De Zandzee
23 jan 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - De Otters Het Gooi BJ1Sportcomplex Amerena
23 jan 17:30 Zwemclub Zeist BJ1 - HZC de Robben BJ1Dijnselburg
23 jan 20:10 ZPC Woerden BJ1 - Aquarijn BJ1Het Batensteinbad
30 jan 16:15 De Vuursche BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1De Trits
30 jan 19:30 Aquarijn BJ1 - HZC de Robben BJ1Sportcomplex Merwestein
30 jan 20:30 ZPC Woerden BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Het Batensteinbad
6 feb 15:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - Aquarijn BJ1Sportcomplex Amerena
6 feb 18:00 HZC de Robben BJ1 - De Vuursche BJ1De Lieberg
6 feb 19:00 Zwemclub Zeist BJ1 - BZC Brandenburg BJ1Dijnselburg
13 feb 17:00 Watervlo BJ2 - Zwemclub Zeist BJ1Fletiomare
13 feb 17:45 BZC Brandenburg BJ1 - HZC de Robben BJ1Brandenburg
13 feb 18:45 Aquarijn BJ1 - De Vuursche BJ1Sportcomplex Merwestein
6 maa 18:40 HZC de Robben BJ1 - Watervlo BJ2De Lieberg
6 maa 19:15 De Vuursche BJ1 - BZC Brandenburg BJ1De Trits
6 maa 20:15 Zwemclub Zeist BJ1 - De Otters Het Gooi BJ1Dijnselburg
13 maa 18:00 ZPC Woerden BJ1 - Zwemclub Zeist BJ1Het Batensteinbad
13 maa 18:30 Watervlo BJ2 - De Vuursche BJ1Fletiomare
13 maa 19:45 Aquarijn BJ1 - BZC Brandenburg BJ1Sportcomplex Merwestein
13 maa 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 - HZC de Robben BJ1Sportcentrum De Zandzee
20 maa 17:30 Zwemclub Zeist BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2Dijnselburg
20 maa 18:30 De Vuursche BJ1 - De Otters Het Gooi BJ1De Trits
20 maa 18:40 HZC de Robben BJ1 - ZPC Woerden BJ1De Lieberg
21 maa 18:50 Watervlo BJ2 - BZC Brandenburg BJ1Fletiomare
10 apr 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - HZC de Robben BJ1Sportcomplex Amerena
10 apr 19:15 ZPC Woerden BJ1 - De Vuursche BJ1Het Batensteinbad
10 apr 19:45 De Otters Het Gooi BJ1 - BZC Brandenburg BJ1Sportcentrum De Zandzee
10 apr 20:15 Aquarijn BJ1 - Watervlo BJ2Sportcomplex Merwestein
17 apr 17:00 BZC Brandenburg BJ1 - ZPC Woerden BJ1Brandenburg
17 apr 18:30 De Vuursche BJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2De Trits
17 apr 19:15 Watervlo BJ2 - De Otters Het Gooi BJ1Fletiomare
24 apr 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 - BZC Brandenburg BJ1Sportcomplex Amerena
24 apr 19:25 ZPC Woerden BJ1 - Watervlo BJ2Het Batensteinbad
24 apr 20:30 De Otters Het Gooi BJ1 - Aquarijn BJ1Sportcentrum De Zandzee
 
 
Aquarijn BJ1
 
BZC Brandenb..
 
De Otters He..
 
De Vuursche ..
 
HZC de Robbe..
 
Schoonderbee..
 
Watervlo BJ2
 
ZPC Woerden ..
 
Zwemclub Zei..
 
Aquarijn BJ1 13/3?13/230/1?10/42 - 1016/1
BZC Brandenburg BJ1? ??13/2??17/4?
De Otters Het Gooi BJ124/410/4 ?13/34 - 7?16/1?
De Vuursche BJ1?6/320/3 ?17/4??30/1
HZC de Robben BJ1???6/2 ?6/320/314 - 4
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ26/224/423/1?10/4 2 - 7??
Watervlo BJ2?21/317/413/3?16/1 ?13/2
ZPC Woerden BJ123/1?6 - 410/4?30/124/4 13/3
Zwemclub Zeist BJ14 - 46/26/3?23/120/3??