HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)

Volgende wedstrijd:

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn Da300
2ZPC AMERSFOORT Da400
3De Duinkikkers Da200
4De Vuursche Da100
5Watervlo Da400
6Zwemclub Zeist Da100
7De Vaart Da100
8De Albatros Da100
9Het Zinkstuk Da100
10Zwemvereniging Utrecht Da400
11De Aalscholver Da100
12De Otters Het Gooi Da200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da421:05Zwemvereniging Utrecht Da4
10 oktZwemclub Zeist Da117:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4
24 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da415:30De Duinkikkers Da2
31 oktAquarijn Da318:45Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4
7 novWatervlo Da414:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn Da300000000
2ZPC AMERSFOORT Da400000000
3De Duinkikkers Da200000000
4De Vuursche Da100000000
5Watervlo Da400000000
6Zwemclub Zeist Da100000000
7De Vaart Da100000000
8De Albatros Da100000000
9Het Zinkstuk Da100000000
10Zwemvereniging Utrecht Da400000000
11De Aalscholver Da100000000
12De Otters Het Gooi Da200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 15:30 De Aalscholver Da1 - Watervlo Da4Almere Poort
3 okt 17:15 De Vaart Da1 - De Vuursche Da1De Duker
3 okt 18:30 De Albatros Da1/De Fuut - Het Zinkstuk Da1Sportcentrum Helsdingen
3 okt 20:25 De Otters Het Gooi Da2 - Aquarijn Da3Sportcentrum De Zandzee
3 okt 21:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportcomplex Amerena
4 okt 17:45 De Duinkikkers Da2 - Zwemclub Zeist Da1Sportboulevard de Engh
10 okt 17:00 De Vuursche Da1 - De Albatros Da1/De FuutDe Trits
10 okt 17:15 De Aalscholver Da1 - De Vaart Da1Almere Poort
10 okt 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Dijnselburg
10 okt 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Watervlo Da4De Kwakel
10 okt 19:30 Aquarijn Da3 - De Duinkikkers Da2Sportcomplex Merwestein
11 okt 14:45 Het Zinkstuk Da1 - De Otters Het Gooi Da2De Krommerijn
17 okt 18:55 De Otters Het Gooi Da2 - Watervlo Da4Sportcentrum De Zandzee
24 okt 14:30 Watervlo Da4 - Zwemclub Zeist Da1Fletiomare
24 okt 15:15 Het Zinkstuk Da1 - Aquarijn Da3De Krommerijn
24 okt 15:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Duinkikkers Da2Sportcomplex Amerena
24 okt 16:30 De Vaart Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4De Duker
24 okt 17:00 De Albatros Da1/De Fuut - De Aalscholver Da1Sportcentrum Helsdingen
24 okt 19:45 De Otters Het Gooi Da2 - De Vuursche Da1Sportcentrum De Zandzee
31 okt 17:00 De Vuursche Da1 - Het Zinkstuk Da1De Trits
31 okt 17:15 De Aalscholver Da1 - De Otters Het Gooi Da2Almere Poort
31 okt 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - De Vaart Da1Dijnselburg
31 okt 18:45 Aquarijn Da3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Sportcomplex Merwestein
31 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Albatros Da1/De FuutDe Kwakel
1 nov 16:15 Watervlo Da4 - De Duinkikkers Da2Fletiomare
7 nov 14:30 Watervlo Da4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Fletiomare
7 nov 16:10 De Vuursche Da1 - Aquarijn Da3De Trits
7 nov 16:30 De Vaart Da1 - De Duinkikkers Da2De Duker
7 nov 17:00 De Albatros Da1/De Fuut - Zwemclub Zeist Da1Sportcentrum Helsdingen
7 nov 18:55 De Otters Het Gooi Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportcentrum De Zandzee
7 nov 21:40 Het Zinkstuk Da1 - De Aalscholver Da1De Krommerijn
14 nov 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - De Otters Het Gooi Da2Dijnselburg
14 nov 18:00 Aquarijn Da3 - Watervlo Da4Sportcomplex Merwestein
14 nov 18:15 De Aalscholver Da1 - De Vuursche Da1Almere Poort
14 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Het Zinkstuk Da1De Kwakel
14 nov 21:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Vaart Da1Sportcomplex Amerena
15 nov 17:00 De Duinkikkers Da2 - De Albatros Da1/De FuutSportboulevard de Engh
21 nov 17:00 De Vuursche Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4De Trits
21 nov 17:15 De Vaart Da1 - Watervlo Da4De Duker
21 nov 19:00 De Albatros Da1/De Fuut - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4MFA Safari
21 nov 20:30 De Aalscholver Da1 - Aquarijn Da3Almere Poort
21 nov 20:40 De Otters Het Gooi Da2 - De Duinkikkers Da2Sportcentrum De Zandzee
22 nov 19:45 Het Zinkstuk Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Krommerijn
28 nov 18:00 Aquarijn Da3 - De Vaart Da1Sportcomplex Merwestein
28 nov 18:15 Zwemclub Zeist Da1 - De Vuursche Da1Dijnselburg
28 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Aalscholver Da1De Kwakel
28 nov 18:40 De Albatros Da1/De Fuut - Watervlo Da4MFA Safari
29 nov 15:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Otters Het Gooi Da2Sportcomplex Amerena
29 nov 17:00 De Duinkikkers Da2 - Het Zinkstuk Da1Sportboulevard de Engh
5 dec 17:00 De Vuursche Da1 - De Duinkikkers Da2De Trits
5 dec 17:15 De Aalscholver Da1 - Zwemclub Zeist Da1Almere Poort
5 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Aquarijn Da3De Kwakel
6 dec 14:45 Het Zinkstuk Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Krommerijn
12 dec 16:30 De Vaart Da1 - De Otters Het Gooi Da2De Duker
12 dec 17:00 Watervlo Da4 - Het Zinkstuk Da1Fletiomare
12 dec 18:45 De Albatros Da1/De Fuut - Aquarijn Da3MFA Safari
12 dec 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4Dijnselburg
13 dec 17:00 De Duinkikkers Da2 - De Aalscholver Da1Sportboulevard de Engh
13 dec 17:15 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Vuursche Da1Sportcomplex Amerena
9 jan 17:00 Aquarijn Da3 - Zwemclub Zeist Da1Sportcomplex Merwestein
9 jan 18:00 De Vuursche Da1 - Watervlo Da4De Trits
9 jan 18:15 De Aalscholver Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Almere Poort
9 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Duinkikkers Da2De Kwakel
9 jan 18:55 De Otters Het Gooi Da2 - De Albatros Da1/De FuutSportcentrum De Zandzee
9 jan 19:20 Het Zinkstuk Da1 - De Vaart Da1De Krommerijn
16 jan 17:00 De Vuursche Da1 - De Vaart Da1De Trits
16 jan 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - De Duinkikkers Da2Dijnselburg
16 jan 18:00 Aquarijn Da3 - De Otters Het Gooi Da2Sportcomplex Merwestein
16 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Kwakel
17 jan 18:30 Watervlo Da4 - De Aalscholver Da1Fletiomare
17 jan 19:00 Het Zinkstuk Da1 - De Albatros Da1/De FuutDe Krommerijn
23 jan 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Zwemclub Zeist Da1Sportcomplex Amerena
23 jan 14:45 Watervlo Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da4Fletiomare
23 jan 16:30 De Vaart Da1 - De Aalscholver Da1De Duker
23 jan 17:45 De Albatros Da1/De Fuut - De Vuursche Da1Sportcentrum Helsdingen
23 jan 19:00 De Otters Het Gooi Da2 - Het Zinkstuk Da1Sportcentrum De Zandzee
24 jan 17:00 De Duinkikkers Da2 - Aquarijn Da3Sportboulevard de Engh
30 jan 17:15 Aquarijn Da3 - Het Zinkstuk Da1Sportcomplex Merwestein
30 jan 17:15 De Aalscholver Da1 - De Albatros Da1/De FuutAlmere Poort
30 jan 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - Watervlo Da4Dijnselburg
30 jan 17:45 De Vuursche Da1 - De Otters Het Gooi Da2De Trits
30 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vaart Da1De Kwakel
31 jan 17:00 De Duinkikkers Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Sportboulevard de Engh
6 feb 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Aquarijn Da3Sportcomplex Amerena
6 feb 16:30 De Vaart Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Duker
6 feb 20:40 De Otters Het Gooi Da2 - De Aalscholver Da1Sportcentrum De Zandzee
6 feb 20:45 De Albatros Da1/De Fuut - Zwemvereniging Utrecht Da4MFA Safari
7 feb 17:45 De Duinkikkers Da2 - Watervlo Da4Sportboulevard de Engh
7 feb 19:15 Het Zinkstuk Da1 - De Vuursche Da1De Krommerijn
13 feb 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Watervlo Da4Sportcomplex Amerena
13 feb 16:30 Aquarijn Da3 - De Vuursche Da1Sportcomplex Merwestein
13 feb 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - De Albatros Da1/De FuutDijnselburg
13 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Otters Het Gooi Da2De Kwakel
13 feb 17:30 De Aalscholver Da1 - Het Zinkstuk Da1Almere Poort
19 feb 20:30 De Duinkikkers Da2 - De Vaart Da1Sportboulevard de Engh
6 maa 16:15 De Vuursche Da1 - De Aalscholver Da1De Trits
6 maa 16:30 De Vaart Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Duker
6 maa 17:00 De Albatros Da1/De Fuut - De Duinkikkers Da2Sportcentrum Helsdingen
6 maa 18:00 Watervlo Da4 - Aquarijn Da3Fletiomare
6 maa 19:45 De Otters Het Gooi Da2 - Zwemclub Zeist Da1Sportcentrum De Zandzee
7 maa 14:45 Het Zinkstuk Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4De Krommerijn
13 maa 14:45 Watervlo Da4 - De Vaart Da1Fletiomare
13 maa 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Albatros Da1/De FuutSportcomplex Amerena
13 maa 16:45 Aquarijn Da3 - De Aalscholver Da1Sportcomplex Merwestein
13 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vuursche Da1De Kwakel
13 maa 18:15 Zwemclub Zeist Da1 - Het Zinkstuk Da1Dijnselburg
14 maa 17:00 De Duinkikkers Da2 - De Otters Het Gooi Da2Sportboulevard de Engh
20 maa 14:30 Watervlo Da4 - De Albatros Da1/De FuutFletiomare
20 maa 17:00 De Vuursche Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Trits
20 maa 17:15 De Vaart Da1 - Aquarijn Da3De Duker
20 maa 17:30 De Aalscholver Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4Almere Poort
20 maa 18:15 De Otters Het Gooi Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Sportcentrum De Zandzee
20 maa 19:55 Het Zinkstuk Da1 - De Duinkikkers Da2De Krommerijn
27 maa 18:00 De Albatros Da1/De Fuut - De Vaart Da1MFA Safari
27 maa 18:15 Zwemclub Zeist Da1 - De Aalscholver Da1Dijnselburg
10 apr 14:45 Watervlo Da4 - De Otters Het Gooi Da2Fletiomare
10 apr 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Het Zinkstuk Da1Sportcomplex Amerena
10 apr 17:15 De Vaart Da1 - De Albatros Da1/De FuutDe Duker
10 apr 18:45 Aquarijn Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportcomplex Merwestein
11 apr 17:45 De Duinkikkers Da2 - De Vuursche Da1Sportboulevard de Engh
17 apr 16:15 De Vuursche Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Trits
17 apr 18:15 De Aalscholver Da1 - De Duinkikkers Da2Almere Poort
17 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Zwemclub Zeist Da1De Kwakel
17 apr 18:55 De Otters Het Gooi Da2 - De Vaart Da1Sportcentrum De Zandzee
17 apr 20:30 Aquarijn Da3 - De Albatros Da1/De FuutSportcomplex Merwestein
18 apr 15:00 Het Zinkstuk Da1 - Watervlo Da4De Krommerijn
24 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Aalscholver Da1Sportcomplex Amerena
24 apr 15:30 Watervlo Da4 - De Vuursche Da1Fletiomare
24 apr 16:30 De Vaart Da1 - Het Zinkstuk Da1De Duker
24 apr 17:00 De Albatros Da1/De Fuut - De Otters Het Gooi Da2Sportcentrum Helsdingen
24 apr 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Aquarijn Da3Dijnselburg
25 apr 17:00 De Duinkikkers Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportboulevard de Engh
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn Da3
 
De Aalscholv..
 
De Albatros ..
 
De Duinkikke..
 
De Otters He..
 
De Vaart Da1
 
De Vuursche ..
 
Het Zinkstuk..
 
Schoonderbee..
 
Watervlo Da4
 
Zwemclub Zei..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn Da3 13/317/410/1016/128/1113/230/131/1014/119/110/4
De Aalscholver Da121/11 30/117/431/1010/1014/1113/29/13/105/1220/3
De Albatros Da1/De Fuut12/1224/10 6/324/427/323/13/1021/1128/117/116/2
De Duinkikkers Da224/113/1215/11 14/319/211/429/1131/17/24/1025/4
De Otters Het Gooi Da23/106/29/121/11 17/424/1023/120/317/106/37/11
De Vaart Da120/323/110/47/1112/12 3/1024/46/321/116/224/10
De Vuursche Da17/116/310/105/1230/116/1 31/1017/49/120/321/11
Het Zinkstuk Da124/107/1117/120/311/109/17/2 6/1218/422/117/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da46/224/413/324/1029/1114/1113/1210/4 13/223/13/10
Watervlo Da46/317/120/31/1110/413/324/412/127/11 24/1023/1
Zwemclub Zeist Da124/427/313/216/114/1131/1028/1113/310/1030/1 12/12
Zwemvereniging Utrecht Da45/1228/1131/109/113/230/113/314/1116/110/1017/4