HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo Da4 (Dames)

Volgende wedstrijd:
Watervlo Da4 - De Aalscholver Da1
zondag 17 januari 18:30
Fletiomare De meern

Stand 3e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn Da326
2Zwemclub Zeist Da126
3Zwemvereniging Utrecht Da426
4De Aalscholver Da113
5De Vaart Da113
6De Vuursche Da123
7De Albatros Da123
8De Otters Het Gooi Da223
9Het Zinkstuk Da120
10Watervlo Da420
11ZPC AMERSFOORT Da420
12De Duinkikkers Da220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
17 janWatervlo Da418:30De Aalscholver Da1
23 janWatervlo Da414:45Zwemvereniging Utrecht Da4
30 janZwemclub Zeist Da117:30Watervlo Da4
7 febDe Duinkikkers Da217:45Watervlo Da4
13 febSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da414:00Watervlo Da4

Uitslagen

10 oktZwemvereniging Utrecht Da49 - 7Watervlo Da4
3 oktDe Aalscholver Da19 - 6Watervlo Da4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn Da32200625916
2Zwemclub Zeist Da1220061679
3Zwemvereniging Utrecht Da42200613103
4De Aalscholver Da111003963
5De Vaart Da111003761
6De Vuursche Da12101316133
7De Albatros Da1210131516-1
8De Otters Het Gooi Da2210131117-6
9Het Zinkstuk Da1200201115-4
10Watervlo Da4200201318-5
11ZPC AMERSFOORT Da420020613-7
12De Duinkikkers Da220020820-12
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 17:00 De Vuursche Da1 - De Vaart Da1De Trits
16 jan 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - De Duinkikkers Da2Dijnselburg
16 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Kwakel
16 jan 18:00 Aquarijn Da3 - De Otters Het Gooi Da2Sportcomplex Merwestein
17 jan 18:30 Watervlo Da4 - De Aalscholver Da1Fletiomare
17 jan 19:00 Het Zinkstuk Da1 - De Albatros Da1/De FuutDe Krommerijn
23 jan 11:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Zwemclub Zeist Da1Sportcomplex Amerena
23 jan 14:45 Watervlo Da4 - Zwemvereniging Utrecht Da4Fletiomare
23 jan 16:30 De Vaart Da1 - De Aalscholver Da1De Duker
23 jan 17:45 De Albatros Da1/De Fuut - De Vuursche Da1Sportcentrum Helsdingen
23 jan 19:00 De Otters Het Gooi Da2 - Het Zinkstuk Da1Sportcentrum De Zandzee
24 jan 17:00 De Duinkikkers Da2 - Aquarijn Da3Sportboulevard de Engh
30 jan 17:15 De Aalscholver Da1 - De Albatros Da1/De FuutAlmere Poort
30 jan 17:15 Aquarijn Da3 - Het Zinkstuk Da1Sportcomplex Merwestein
30 jan 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - Watervlo Da4Dijnselburg
30 jan 17:45 De Vuursche Da1 - De Otters Het Gooi Da2De Trits
30 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vaart Da1De Kwakel
31 jan 17:00 De Duinkikkers Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Sportboulevard de Engh
6 feb 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Aquarijn Da3Sportcomplex Amerena
6 feb 16:30 De Vaart Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Duker
6 feb 20:40 De Otters Het Gooi Da2 - De Aalscholver Da1Sportcentrum De Zandzee
6 feb 20:45 De Albatros Da1/De Fuut - Zwemvereniging Utrecht Da4MFA Safari
7 feb 17:45 De Duinkikkers Da2 - Watervlo Da4Sportboulevard de Engh
7 feb 19:15 Het Zinkstuk Da1 - De Vuursche Da1De Krommerijn
13 feb 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Watervlo Da4Sportcomplex Amerena
13 feb 16:30 Aquarijn Da3 - De Vuursche Da1Sportcomplex Merwestein
13 feb 17:30 Zwemclub Zeist Da1 - De Albatros Da1/De FuutDijnselburg
13 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Otters Het Gooi Da2De Kwakel
13 feb 17:30 De Aalscholver Da1 - Het Zinkstuk Da1Almere Poort
19 feb 20:30 De Duinkikkers Da2 - De Vaart Da1Sportboulevard de Engh
6 maa 16:15 De Vuursche Da1 - De Aalscholver Da1De Trits
6 maa 16:30 De Vaart Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Duker
6 maa 17:00 De Albatros Da1/De Fuut - De Duinkikkers Da2Sportcentrum Helsdingen
6 maa 18:00 Watervlo Da4 - Aquarijn Da3Fletiomare
6 maa 19:45 De Otters Het Gooi Da2 - Zwemclub Zeist Da1Sportcentrum De Zandzee
7 maa 14:45 Het Zinkstuk Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4De Krommerijn
13 maa 14:45 Watervlo Da4 - De Vaart Da1Fletiomare
13 maa 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Albatros Da1/De FuutSportcomplex Amerena
13 maa 16:45 Aquarijn Da3 - De Aalscholver Da1Sportcomplex Merwestein
13 maa 18:15 Zwemclub Zeist Da1 - Het Zinkstuk Da1Dijnselburg
13 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 - De Vuursche Da1De Kwakel
14 maa 17:00 De Duinkikkers Da2 - De Otters Het Gooi Da2Sportboulevard de Engh
20 maa 14:30 Watervlo Da4 - De Albatros Da1/De FuutFletiomare
20 maa 17:00 De Vuursche Da1 - Zwemclub Zeist Da1De Trits
20 maa 17:15 De Vaart Da1 - Aquarijn Da3De Duker
20 maa 17:30 De Aalscholver Da1 - Zwemvereniging Utrecht Da4Almere Poort
20 maa 18:15 De Otters Het Gooi Da2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4Sportcentrum De Zandzee
20 maa 19:55 Het Zinkstuk Da1 - De Duinkikkers Da2De Krommerijn
27 maa 18:00 De Albatros Da1/De Fuut - De Vaart Da1MFA Safari
27 maa 18:15 Zwemclub Zeist Da1 - De Aalscholver Da1Dijnselburg
10 apr 14:45 Watervlo Da4 - De Otters Het Gooi Da2Fletiomare
10 apr 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - Het Zinkstuk Da1Sportcomplex Amerena
10 apr 17:15 De Vaart Da1 - De Albatros Da1/De FuutDe Duker
10 apr 18:45 Aquarijn Da3 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportcomplex Merwestein
11 apr 17:45 De Duinkikkers Da2 - De Vuursche Da1Sportboulevard de Engh
17 apr 16:15 De Vuursche Da1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4De Trits
17 apr 18:15 De Aalscholver Da1 - De Duinkikkers Da2Almere Poort
17 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da4 - Zwemclub Zeist Da1De Kwakel
17 apr 18:55 De Otters Het Gooi Da2 - De Vaart Da1Sportcentrum De Zandzee
17 apr 20:30 Aquarijn Da3 - De Albatros Da1/De FuutSportcomplex Merwestein
18 apr 15:00 Het Zinkstuk Da1 - Watervlo Da4De Krommerijn
24 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 - De Aalscholver Da1Sportcomplex Amerena
24 apr 15:30 Watervlo Da4 - De Vuursche Da1Fletiomare
24 apr 16:30 De Vaart Da1 - Het Zinkstuk Da1De Duker
24 apr 17:00 De Albatros Da1/De Fuut - De Otters Het Gooi Da2Sportcentrum Helsdingen
24 apr 19:00 Zwemclub Zeist Da1 - Aquarijn Da3Dijnselburg
25 apr 17:00 De Duinkikkers Da2 - Zwemvereniging Utrecht Da4Sportboulevard de Engh
 
 
Aquarijn Da3
 
De Aalscholv..
 
De Albatros ..
 
De Duinkikke..
 
De Otters He..
 
De Vaart Da1
 
De Vuursche ..
 
Het Zinkstuk..
 
Schoonderbee..
 
Watervlo Da4
 
Zwemclub Zei..
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn Da3 13/317/413 - 416/1?13/230/1???10/4
De Aalscholver Da1? 30/117/4???13/2?9 - 6?20/3
De Albatros Da1/De Fuut?? 6/324/427/323/19 - 6???6/2
De Duinkikkers Da224/1?? 14/319/211/4?31/17/24 - 725/4
De Otters Het Gooi Da25 - 126/2?? 17/4?23/120/3?6/3?
De Vaart Da120/323/110/4?? 7 - 624/46/3?6/2?
De Vuursche Da1?6/310 - 6?30/116/1 ?17/4?20/3?
Het Zinkstuk Da1??17/120/35 - 6?7/2 ?18/4?7/3
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da46/224/413/3????10/4 13/223/13 - 4
Watervlo Da46/317/120/3?10/413/324/4?? ?23/1
Zwemclub Zeist Da124/427/313/216/1???13/39 - 330/1 ?
Zwemvereniging Utrecht Da4????13/230/113/3?16/19 - 717/4