HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

UZSC H9 (Heren)

Volgende wedstrijd:

Stand 3e klasse D

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn H300
2ZPC AMERSFOORT H1000
3De Fuut H200
4UZSC H900
5VZC H400
6De Vaart H200
7De Albatros H100
8Het Zinkstuk H100
9Zwemvereniging Utrecht H500
10HZC de Robben H300
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
4 oktUZSC H918:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10
10 oktDe Albatros H117:45UZSC H9
24 oktUZSC H916:45Zwemvereniging Utrecht H5
1 novUZSC H917:00De Fuut H2
7 novUZSC H916:00VZC H4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn H300000000
2ZPC AMERSFOORT H1000000000
3De Fuut H200000000
4UZSC H900000000
5VZC H400000000
6De Vaart H200000000
7De Albatros H100000000
8Het Zinkstuk H100000000
9Zwemvereniging Utrecht H500000000
10HZC de Robben H300000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:45 [Concept]Aquarijn H3 - Zwemvereniging Utrecht H5Sportcomplex Merwestein
3 okt 18:15 [Concept]HZC de Robben H3 - De Albatros H1De Lieberg
3 okt 20:15 [Concept]De Vaart H2 - VZC H4De Duker
4 okt 18:30 [Concept]UZSC H9 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10De Krommerijn
4 okt 19:15 [Concept]Het Zinkstuk H1 - De Fuut H2De Krommerijn
10 okt 16:15 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - De Vaart H2Sportcomplex Amerena
10 okt 16:30 [Concept]VZC H4 - Het Zinkstuk H1De Vallei
10 okt 17:45 [Concept]De Albatros H1 - UZSC H9Sportcentrum Helsdingen
10 okt 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 - HZC de Robben H3De Kwakel
10 okt 20:00 [Concept]De Fuut H2 - Aquarijn H3MFA Safari
24 okt 15:15 [Concept]Het Zinkstuk H1 - De Vaart H2De Krommerijn
24 okt 16:45 [Concept]UZSC H9 - Zwemvereniging Utrecht H5De Krommerijn
24 okt 17:45 [Concept]De Albatros H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10Sportcentrum Helsdingen
24 okt 18:00 [Concept]HZC de Robben H3 - De Fuut H2De Lieberg
24 okt 18:30 [Concept]Aquarijn H3 - VZC H4Sportcomplex Merwestein
31 okt 14:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - Het Zinkstuk H1Sportcomplex Amerena
31 okt 16:15 [Concept]VZC H4 - HZC de Robben H3De Vallei
31 okt 18:00 [Concept]De Vaart H2 - Aquarijn H3De Duker
31 okt 19:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 - De Albatros H1De Kwakel
1 nov 17:00 [Concept]UZSC H9 - De Fuut H2De Krommerijn
7 nov 16:00 [Concept]UZSC H9 - VZC H4De Krommerijn
7 nov 17:45 [Concept]De Albatros H1 - De Fuut H2Sportcentrum Helsdingen
7 nov 18:00 [Concept]HZC de Robben H3 - De Vaart H2De Lieberg
7 nov 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10De Kwakel
7 nov 19:20 [Concept]Aquarijn H3 - Het Zinkstuk H1Sportcomplex Merwestein
14 nov 18:00 [Concept]De Fuut H2 - De Vaart H2MFA Safari
21 nov 17:00 [Concept]De Albatros H1 - De Vaart H2Sportcentrum Helsdingen
21 nov 17:30 [Concept]HZC de Robben H3 - Aquarijn H3De Lieberg
21 nov 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 - VZC H4De Kwakel
21 nov 20:30 [Concept]De Fuut H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10MFA Safari
22 nov 18:45 [Concept]UZSC H9 - Het Zinkstuk H1De Krommerijn
28 nov 18:00 [Concept]De Vaart H2 - Zwemvereniging Utrecht H5De Duker
28 nov 18:45 [Concept]HZC de Robben H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10De Lieberg
28 nov 19:15 [Concept]Het Zinkstuk H1 - De Albatros H1De Krommerijn
28 nov 19:25 [Concept]De Fuut H2 - VZC H4MFA Safari
28 nov 19:30 [Concept]Aquarijn H3 - UZSC H9Sportcomplex Merwestein
6 dec 17:20 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - VZC H4Sportcomplex Amerena
6 dec 18:30 [Concept]UZSC H9 - HZC de Robben H3De Krommerijn
12 dec 16:30 [Concept]VZC H4 - De Vaart H2De Vallei
12 dec 17:45 [Concept]De Albatros H1 - HZC de Robben H3Sportcentrum Helsdingen
12 dec 18:05 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - UZSC H9Sportcomplex Amerena
12 dec 20:15 [Concept]De Fuut H2 - Het Zinkstuk H1MFA Safari
12 dec 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 - Aquarijn H3De Kwakel
9 jan 16:40 [Concept]HZC de Robben H3 - Zwemvereniging Utrecht H5De Lieberg
9 jan 17:00 [Concept]UZSC H9 - De Albatros H1De Krommerijn
9 jan 18:00 [Concept]De Vaart H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10De Duker
9 jan 19:30 [Concept]Aquarijn H3 - De Fuut H2Sportcomplex Merwestein
9 jan 20:00 [Concept]Het Zinkstuk H1 - VZC H4De Krommerijn
16 jan 18:00 [Concept]De Vaart H2 - Het Zinkstuk H1De Duker
16 jan 18:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - De Albatros H1Sportcomplex Amerena
16 jan 19:30 [Concept]De Fuut H2 - HZC de Robben H3MFA Safari
16 jan 20:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 - UZSC H9De Kwakel
16 jan 20:45 [Concept]VZC H4 - Aquarijn H3De Vallei
23 jan 18:15 UZSC H9 - De Vaart H2De Krommerijn
30 jan 16:20 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - Zwemvereniging Utrecht H5Sportcomplex Amerena
30 jan 17:15 [Concept]VZC H4 - UZSC H9De Vallei
30 jan 18:00 [Concept]De Vaart H2 - HZC de Robben H3De Duker
30 jan 19:50 [Concept]De Fuut H2 - De Albatros H1MFA Safari
31 jan 19:00 [Concept]Het Zinkstuk H1 - Aquarijn H3De Krommerijn
6 feb 17:00 [Concept]De Albatros H1 - VZC H4Sportcentrum Helsdingen
6 feb 17:15 [Concept]HZC de Robben H3 - Het Zinkstuk H1De Lieberg
6 feb 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 - De Fuut H2De Kwakel
6 feb 19:45 [Concept]Aquarijn H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10Sportcomplex Merwestein
13 feb 14:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - De Fuut H2Sportcomplex Amerena
13 feb 17:15 [Concept]De Vaart H2 - De Albatros H1De Duker
13 feb 18:45 [Concept]Aquarijn H3 - HZC de Robben H3Sportcomplex Merwestein
13 feb 20:45 [Concept]VZC H4 - Zwemvereniging Utrecht H5De Vallei
14 feb 18:30 [Concept]Het Zinkstuk H1 - UZSC H9De Krommerijn
6 maa 17:00 [Concept]UZSC H9 - Aquarijn H3De Krommerijn
6 maa 18:30 [Concept]De Albatros H1 - Het Zinkstuk H1Sportcentrum Helsdingen
6 maa 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H5 - De Vaart H2De Kwakel
7 maa 15:15 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - HZC de Robben H3Sportcomplex Amerena
13 maa 16:30 [Concept]VZC H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10De Vallei
13 maa 17:15 [Concept]De Vaart H2 - De Fuut H2De Duker
13 maa 18:40 [Concept]HZC de Robben H3 - UZSC H9De Lieberg
13 maa 19:00 [Concept]Aquarijn H3 - De Albatros H1Sportcomplex Merwestein
14 maa 19:00 [Concept]Het Zinkstuk H1 - Zwemvereniging Utrecht H5De Krommerijn
20 maa 14:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 - Aquarijn H3Sportcomplex Amerena
20 maa 18:15 [Concept]VZC H4 - De Albatros H1De Vallei
20 maa 19:30 [Concept]Het Zinkstuk H1 - HZC de Robben H3De Krommerijn
20 maa 19:30 [Concept]De Fuut H2 - Zwemvereniging Utrecht H5MFA Safari
20 maa 20:30 [Concept]De Vaart H2 - UZSC H9De Duker
27 maa 17:00 [Concept]De Albatros H1 - Aquarijn H3Sportcentrum Helsdingen
10 apr 18:05 [Concept]HZC de Robben H3 - VZC H4De Lieberg
10 apr 18:30 [Concept]De Albatros H1 - Zwemvereniging Utrecht H5Sportcentrum Helsdingen
10 apr 19:30 [Concept]Aquarijn H3 - De Vaart H2Sportcomplex Merwestein
10 apr 19:30 De Fuut H2 - UZSC H9MFA Safari
11 apr 19:00 [Concept]Het Zinkstuk H1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10De Krommerijn
17 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 - Het Zinkstuk H1De Kwakel
17 apr 20:40 [Concept]VZC H4 - De Fuut H2De Vallei
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn H3
 
De Albatros ..
 
De Fuut H2
 
De Vaart H2
 
Het Zinkstuk..
 
HZC de Robbe..
 
Schoonderbee..
 
UZSC H9
 
VZC H4
 
Zwemverenigi..
 
Aquarijn H3 13/39/110/47/1113/26/228/1124/103/10
De Albatros H127/3 7/1121/116/312/1224/1010/106/210/4
De Fuut H210/1030/1 14/1112/1216/121/1110/428/1120/3
De Vaart H231/1013/213/3 16/130/19/120/33/1028/11
Het Zinkstuk H131/128/114/1024/10 20/311/414/29/114/3
HZC de Robben H321/113/1024/107/116/2 28/1113/310/49/1
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1020/316/113/210/1031/107/3 12/126/1230/1
UZSC H96/39/11/1123/122/116/124/10 7/1124/10
VZC H416/120/317/412/1210/1031/1013/330/1 13/2
Zwemvereniging Utrecht H512/1231/106/26/317/410/107/1116/121/11