HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

DJK-ZAR H4 (Heren)

Volgende wedstrijd:
DJK-ZAR H4 - De Dolfijn H3
zaterdag 30 januari 18:15

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1ZPCH H226
2Zwemvereniging Utrecht H324
3ZV Haerlem H524
4Het Y H413
5De Dolfijn H323
6ZPC AMERSFOORT H800
7De Aalscholver H210
8UZSC H710
9BZC Brandenburg H310
10DJK-ZAR H420
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
30 janDJK-ZAR H418:15De Dolfijn H3
6 febBZC Brandenburg H317:30DJK-ZAR H4
13 febUZSC H717:25DJK-ZAR H4
6 maaHet Y H418:40DJK-ZAR H4
13 maaDJK-ZAR H418:15De Aalscholver H2

Uitslagen

10 oktZPCH H215 - 3DJK-ZAR H4
3 oktDJK-ZAR H48 - 11ZV Haerlem H5
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPCH H22200630624
2Zwemvereniging Utrecht H32110423185
3ZV Haerlem H52110420173
4Het Y H411003321
5De Dolfijn H3210131156
6ZPC AMERSFOORT H800000000
7De Aalscholver H210010914-5
8UZSC H71001029-7
9BZC Brandenburg H310010315-12
10DJK-ZAR H4200201126-15
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
30 jan 18:15 DJK-ZAR H4 - De Dolfijn H3Sportplaza Mercator
30 jan 19:05 ZPCH H2 - Het Y H4Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8De Kwakel
30 jan 20:15 De Aalscholver H2 - UZSC H7Almere Poort
30 jan 21:30 ZV Haerlem H5 - BZC Brandenburg H3De Planeet
6 feb 16:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - ZPCH H2Sportcomplex Amerena
6 feb 17:05 De Dolfijn H3 - Zwemvereniging Utrecht H3Sloterparkbad
6 feb 17:30 BZC Brandenburg H3 - DJK-ZAR H4Brandenburg
6 feb 20:30 Het Y H4 - De Aalscholver H2Sportfondsenbad Oost
13 feb 16:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - De Dolfijn H3Sportcomplex Amerena
13 feb 16:40 ZPCH H2 - De Aalscholver H2Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 feb 17:25 UZSC H7 - DJK-ZAR H4De Krommerijn
13 feb 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - BZC Brandenburg H3De Kwakel
13 feb 19:35 ZV Haerlem H5 - Het Y H4De Planeet
20 feb 19:55 ZPCH H2 - UZSC H7Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 feb 18:00 De Dolfijn H3 - ZV Haerlem H5Sloterparkbad
6 maa 17:30 BZC Brandenburg H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Brandenburg
6 maa 18:05 UZSC H7 - Zwemvereniging Utrecht H3De Krommerijn
6 maa 18:40 Het Y H4 - DJK-ZAR H4Sportfondsenbad Oost
6 maa 20:15 De Aalscholver H2 - ZV Haerlem H5Almere Poort
7 maa 18:40 ZPCH H2 - De Dolfijn H3Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - UZSC H7Sportcomplex Amerena
13 maa 18:15 DJK-ZAR H4 - De Aalscholver H2Sportplaza Mercator
13 maa 20:00 ZV Haerlem H5 - ZPCH H2De Planeet
13 maa 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 - Het Y H4De Kwakel
20 maa 18:15 DJK-ZAR H4 - BZC Brandenburg H3Sportplaza Mercator
20 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Dolfijn H3De Kwakel
20 maa 19:45 De Aalscholver H2 - Het Y H4Almere Poort
20 maa 19:55 ZV Haerlem H5 - UZSC H7De Planeet
20 maa 20:15 ZPCH H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 19:45 ZV Haerlem H5 - DJK-ZAR H4De Planeet
10 apr 17:15 UZSC H7 - Het Y H4De Krommerijn
10 apr 17:30 BZC Brandenburg H3 - De Aalscholver H2Brandenburg
10 apr 18:15 DJK-ZAR H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Sportplaza Mercator
10 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht H3 - ZPCH H2De Kwakel
17 apr 18:45 Het Y H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Sportfondsenbad Oost
24 apr 17:15 De Dolfijn H3 - BZC Brandenburg H3Sloterparkbad
24 apr 20:30 ZPCH H2 - ZV Haerlem H5Sportcomplex Koning Willem Alexander
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 okt 20:00 ZV Haerlem H5 - Zwemvereniging Utrecht H3 9 - 9
10 okt 19:15 ZPCH H2 - DJK-ZAR H4 15 - 3
10 okt 18:45 Het Y H4 - De Dolfijn H3 3 - 2
3 okt 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 - De Aalscholver H2 14 - 9
3 okt 18:15 DJK-ZAR H4 - ZV Haerlem H5 8 - 11
3 okt 18:15 BZC Brandenburg H3 - ZPCH H2 3 - 15
3 okt 17:20 De Dolfijn H3 - UZSC H7 9 - 2
 
 
BZC Brandenb..
 
De Aalscholv..
 
De Dolfijn H..
 
DJK-ZAR H4
 
Het Y H4
 
Schoonderbee..
 
UZSC H7
 
ZPCH H2
 
ZV Haerlem H..
 
Zwemverenigi..
 
BZC Brandenburg H3 10/4?6/2?6/3?3 - 15??
De Aalscholver H2? ??20/3?30/1?6/3?
De Dolfijn H324/4? ???9 - 2?27/26/2
DJK-ZAR H420/313/330/1 ?10/4??8 - 11?
Het Y H4?6/23 - 26/3 17/4????
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8??13/2?? 13/36/2??
UZSC H7???13/210/4? ??6/3
ZPCH H2?13/27/315 - 330/120/320/2 24/4?
ZV Haerlem H530/1??27/313/2?20/313/3 9 - 9
Zwemvereniging Utrecht H313/214 - 920/3?13/330/1?10/4?