HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

UZSC H7 (Heren)

Volgende wedstrijd:
De Dolfijn H3 - UZSC H7
zaterdag 3 oktober 17:20
Sloterparkbad Amsterdam

Stand 3e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT H800
2BZC Brandenburg H300
3UZSC H700
4Zwemvereniging Utrecht H300
5De Dolfijn H300
6Het Y H400
7ZPCH H200
8De Aalscholver H200
9DJK-ZAR H400
10ZV Haerlem H500
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktDe Dolfijn H317:20UZSC H7
17 oktUZSC H717:10BZC Brandenburg H3
24 oktUZSC H717:30ZPCH H2
31 oktHet Y H419:30UZSC H7
8 novUZSC H716:15De Aalscholver H2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT H800000000
2BZC Brandenburg H300000000
3UZSC H700000000
4Zwemvereniging Utrecht H300000000
5De Dolfijn H300000000
6Het Y H400000000
7ZPCH H200000000
8De Aalscholver H200000000
9DJK-ZAR H400000000
10ZV Haerlem H500000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 17:20 [Concept]De Dolfijn H3 - UZSC H7Sloterparkbad
3 okt 18:15 [Concept]BZC Brandenburg H3 - ZPCH H2Brandenburg
3 okt 18:15 [Concept]DJK-ZAR H4 - ZV Haerlem H5Sportplaza Mercator
3 okt 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - De Aalscholver H2De Kwakel
4 okt 17:20 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - Het Y H4Sportcomplex Amerena
10 okt 18:45 [Concept]Het Y H4 - De Dolfijn H3Sportfondsenbad Oost
10 okt 20:15 [Concept]De Aalscholver H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Almere Poort
10 okt 20:30 [Concept]ZPCH H2 - DJK-ZAR H4Sportcomplex Koning Willem Alexander
10 okt 20:55 [Concept]ZV Haerlem H5 - Zwemvereniging Utrecht H3De Planeet
17 okt 17:10 UZSC H7 - BZC Brandenburg H3De Krommerijn
24 okt 15:40 [Concept]De Dolfijn H3 - De Aalscholver H2Sloterparkbad
24 okt 16:30 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - ZV Haerlem H5Sportcomplex Amerena
24 okt 17:30 [Concept]UZSC H7 - ZPCH H2De Krommerijn
24 okt 18:15 [Concept]BZC Brandenburg H3 - Het Y H4Brandenburg
24 okt 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - DJK-ZAR H4De Kwakel
31 okt 17:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - DJK-ZAR H4Sportcomplex Amerena
31 okt 19:10 [Concept]ZPCH H2 - Zwemvereniging Utrecht H3Sportcomplex Koning Willem Alexander
31 okt 19:30 [Concept]Het Y H4 - UZSC H7Sportfondsenbad Oost
31 okt 20:15 [Concept]De Aalscholver H2 - BZC Brandenburg H3Almere Poort
31 okt 21:30 [Concept]ZV Haerlem H5 - De Dolfijn H3De Planeet
7 nov 16:20 [Concept]De Dolfijn H3 - DJK-ZAR H4Sloterparkbad
7 nov 17:30 [Concept]BZC Brandenburg H3 - ZV Haerlem H5Brandenburg
7 nov 18:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - Zwemvereniging Utrecht H3Sportcomplex Amerena
7 nov 18:00 [Concept]Het Y H4 - ZPCH H2Sportfondsenbad Oost
8 nov 16:15 [Concept]UZSC H7 - De Aalscholver H2De Krommerijn
21 nov 17:45 [Concept]BZC Brandenburg H3 - Zwemvereniging Utrecht H3Brandenburg
21 nov 18:00 [Concept]De Aalscholver H2 - ZPCH H2Almere Poort
21 nov 18:15 DJK-ZAR H4 - UZSC H7Sportplaza Mercator
21 nov 18:30 [Concept]Het Y H4 - ZV Haerlem H5Sportfondsenbad Oost
21 nov 18:40 [Concept]De Dolfijn H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Sloterparkbad
28 nov 15:30 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - BZC Brandenburg H3Sportcomplex Amerena
28 nov 17:35 [Concept]De Dolfijn H3 - ZPCH H2Sloterparkbad
28 nov 18:15 [Concept]DJK-ZAR H4 - Het Y H4Sportplaza Mercator
28 nov 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - UZSC H7De Kwakel
28 nov 20:20 [Concept]ZV Haerlem H5 - De Aalscholver H2De Planeet
5 dec 17:00 [Concept]BZC Brandenburg H3 - De Dolfijn H3Brandenburg
5 dec 17:15 [Concept]UZSC H7 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8De Krommerijn
5 dec 18:00 [Concept]Het Y H4 - Zwemvereniging Utrecht H3Sportfondsenbad Oost
5 dec 19:05 [Concept]ZPCH H2 - ZV Haerlem H5Sportcomplex Koning Willem Alexander
5 dec 20:15 [Concept]De Aalscholver H2 - DJK-ZAR H4Almere Poort
12 dec 18:15 [Concept]UZSC H7 - De Dolfijn H3De Krommerijn
12 dec 20:10 [Concept]ZPCH H2 - BZC Brandenburg H3Sportcomplex Koning Willem Alexander
12 dec 20:15 [Concept]De Aalscholver H2 - Zwemvereniging Utrecht H3Almere Poort
9 jan 15:40 [Concept]De Dolfijn H3 - Het Y H4Sloterparkbad
9 jan 17:30 [Concept]BZC Brandenburg H3 - UZSC H7Brandenburg
9 jan 18:15 [Concept]DJK-ZAR H4 - ZPCH H2Sportplaza Mercator
9 jan 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - ZV Haerlem H5De Kwakel
10 jan 15:50 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - De Aalscholver H2Sportcomplex Amerena
16 jan 18:15 [Concept]DJK-ZAR H4 - Zwemvereniging Utrecht H3Sportplaza Mercator
16 jan 19:45 [Concept]De Aalscholver H2 - De Dolfijn H3Almere Poort
16 jan 20:00 [Concept]ZV Haerlem H5 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8De Planeet
16 jan 20:45 [Concept]Het Y H4 - BZC Brandenburg H3Sportfondsenbad Oost
17 jan 19:10 [Concept]ZPCH H2 - UZSC H7Sportcomplex Koning Willem Alexander
23 jan 16:45 [Concept]UZSC H7 - ZV Haerlem H5De Krommerijn
30 jan 18:15 [Concept]DJK-ZAR H4 - De Dolfijn H3Sportplaza Mercator
30 jan 19:05 [Concept]ZPCH H2 - Het Y H4Sportcomplex Koning Willem Alexander
30 jan 19:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8De Kwakel
30 jan 20:15 [Concept]De Aalscholver H2 - UZSC H7Almere Poort
30 jan 21:30 [Concept]ZV Haerlem H5 - BZC Brandenburg H3De Planeet
6 feb 16:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - ZPCH H2Sportcomplex Amerena
6 feb 17:05 [Concept]De Dolfijn H3 - Zwemvereniging Utrecht H3Sloterparkbad
6 feb 17:30 [Concept]BZC Brandenburg H3 - DJK-ZAR H4Brandenburg
6 feb 20:30 [Concept]Het Y H4 - De Aalscholver H2Sportfondsenbad Oost
13 feb 16:30 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - De Dolfijn H3Sportcomplex Amerena
13 feb 16:40 [Concept]ZPCH H2 - De Aalscholver H2Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 feb 17:25 [Concept]UZSC H7 - DJK-ZAR H4De Krommerijn
13 feb 18:45 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - BZC Brandenburg H3De Kwakel
13 feb 19:35 [Concept]ZV Haerlem H5 - Het Y H4De Planeet
27 feb 17:40 De Dolfijn H3 - ZV Haerlem H5Sloterparkbad
6 maa 17:30 [Concept]BZC Brandenburg H3 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Brandenburg
6 maa 17:45 [Concept]UZSC H7 - Zwemvereniging Utrecht H3De Krommerijn
6 maa 18:40 [Concept]Het Y H4 - DJK-ZAR H4Sportfondsenbad Oost
6 maa 20:15 [Concept]De Aalscholver H2 - ZV Haerlem H5Almere Poort
7 maa 18:40 [Concept]ZPCH H2 - De Dolfijn H3Sportcomplex Koning Willem Alexander
13 maa 14:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 - UZSC H7Sportcomplex Amerena
13 maa 18:15 [Concept]DJK-ZAR H4 - De Aalscholver H2Sportplaza Mercator
13 maa 20:30 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - Het Y H4De Kwakel
13 maa 20:45 [Concept]ZV Haerlem H5 - ZPCH H2De Planeet
20 maa 18:15 [Concept]DJK-ZAR H4 - BZC Brandenburg H3Sportplaza Mercator
20 maa 18:15 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - De Dolfijn H3De Kwakel
20 maa 19:10 [Concept]ZV Haerlem H5 - UZSC H7De Planeet
20 maa 19:45 [Concept]De Aalscholver H2 - Het Y H4Almere Poort
20 maa 20:15 [Concept]ZPCH H2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Sportcomplex Koning Willem Alexander
27 maa 20:30 [Concept]ZV Haerlem H5 - DJK-ZAR H4De Planeet
10 apr 17:15 [Concept]UZSC H7 - Het Y H4De Krommerijn
10 apr 17:30 [Concept]BZC Brandenburg H3 - De Aalscholver H2Brandenburg
10 apr 18:15 DJK-ZAR H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Sportplaza Mercator
10 apr 19:00 [Concept]Zwemvereniging Utrecht H3 - ZPCH H2De Kwakel
17 apr 18:45 [Concept]Het Y H4 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8Sportfondsenbad Oost
24 apr 17:15 De Dolfijn H3 - BZC Brandenburg H3Sloterparkbad
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
BZC Brandenb..
 
De Aalscholv..
 
De Dolfijn H..
 
DJK-ZAR H4
 
Het Y H4
 
Schoonderbee..
 
UZSC H7
 
ZPCH H2
 
ZV Haerlem H..
 
Zwemverenigi..
 
BZC Brandenburg H3 10/45/126/224/106/39/13/107/1121/11
De Aalscholver H231/10 16/15/1220/310/1030/121/116/312/12
De Dolfijn H324/424/10 7/119/121/113/1028/1127/26/2
DJK-ZAR H420/313/330/1 28/1110/421/119/13/1016/1
Het Y H416/16/210/106/3 17/431/107/1121/115/12
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H828/1110/113/231/104/10 13/36/224/107/11
UZSC H717/108/1112/1213/210/45/12 24/1023/16/3
ZPCH H212/1213/27/310/1030/120/317/1 5/1231/10
ZV Haerlem H530/128/1131/1027/313/216/120/313/3 10/10
Zwemvereniging Utrecht H313/23/1020/324/1013/330/128/1110/49/1