HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19)

Volgende wedstrijd:

Stand 1e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT AJ100
2UZSC AJ100
3HZC de Robben AJ100
4De Ham AJ100
5DAW AJ100
6ZV Haerlem AJ100
7ZV De Zaan AJ100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktZV De Zaan AJ115:40Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1
10 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ114:00UZSC AJ1
24 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ114:00De Ham/Het Y AJ1
31 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ117:10HZC de Robben AJ1
7 novHZC de Robben AJ119:30Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT AJ100000000
2UZSC AJ100000000
3HZC de Robben AJ100000000
4De Ham AJ100000000
5DAW AJ100000000
6ZV Haerlem AJ100000000
7ZV De Zaan AJ100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 15:40 ZV De Zaan AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1De Slag
3 okt 19:45 DAW AJ1 - ZV Haerlem AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
4 okt 17:45 UZSC AJ1 - HZC de Robben AJ1De Krommerijn
10 okt 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 - UZSC AJ1Sportcomplex Amerena
10 okt 18:45 HZC de Robben AJ1 - DAW AJ1De Lieberg
11 okt 15:30 De Ham/Het Y AJ1 - ZV De Zaan AJ1De Crommenije
24 okt 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 - De Ham/Het Y AJ1Sportcomplex Amerena
24 okt 14:50 ZV De Zaan AJ1 - DAW AJ1De Slag
25 okt 16:45 UZSC AJ1 - ZV Haerlem AJ1De Krommerijn
31 okt 17:10 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 - HZC de Robben AJ1Sportcomplex Amerena
31 okt 21:30 ZV Haerlem AJ1 - ZV De Zaan AJ1De Planeet
1 nov 15:25 De Ham/Het Y AJ1 - UZSC AJ1De Crommenije
7 nov 16:50 ZV De Zaan AJ1 - ZV Haerlem AJ1De Slag
7 nov 19:30 HZC de Robben AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1De Lieberg
8 nov 16:15 UZSC AJ1 - De Ham/Het Y AJ1De Krommerijn
14 nov 18:55 DAW AJ1 - ZV De Zaan AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
14 nov 20:45 ZV Haerlem AJ1 - UZSC AJ1De Planeet
15 nov 17:00 De Ham/Het Y AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1De Crommenije
21 nov 16:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 - DAW AJ1Sportcomplex Amerena
21 nov 17:15 De Ham/Het Y AJ1 - ZV Haerlem AJ1De Crommenije
21 nov 19:00 HZC de Robben AJ1 - ZV De Zaan AJ1De Lieberg
28 nov 14:00 ZV De Zaan AJ1 - UZSC AJ1De Slag
28 nov 18:05 DAW AJ1 - De Ham/Het Y AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
29 nov 20:15 ZV Haerlem AJ1 - HZC de Robben AJ1De Planeet
5 dec 14:50 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 - ZV Haerlem AJ1Sportcomplex Amerena
6 dec 17:45 UZSC AJ1 - DAW AJ1De Krommerijn
6 dec 18:45 De Ham/Het Y AJ1 - HZC de Robben AJ1De Crommenije
12 dec 17:20 ZV De Zaan AJ1 - HZC de Robben AJ1De Slag
12 dec 18:15 ZV Haerlem AJ1 - De Ham/Het Y AJ1De Planeet
12 dec 18:55 DAW AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
9 jan 15:15 UZSC AJ1 - ZV De Zaan AJ1De Krommerijn
9 jan 15:55 De Ham/Het Y AJ1 - DAW AJ1De Crommenije
9 jan 17:25 HZC de Robben AJ1 - ZV Haerlem AJ1De Lieberg
16 jan 18:20 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 - ZV De Zaan AJ1Sportcomplex Amerena
16 jan 18:45 HZC de Robben AJ1 - UZSC AJ1De Lieberg
16 jan 20:00 ZV Haerlem AJ1 - DAW AJ1De Planeet
23 jan 15:15 UZSC AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1De Krommerijn
23 jan 15:40 ZV De Zaan AJ1 - De Ham/Het Y AJ1De Slag
23 jan 19:25 DAW AJ1 - HZC de Robben AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
30 jan 18:55 DAW AJ1 - ZV De Zaan AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
30 jan 20:00 De Ham/Het Y AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1De Crommenije
30 jan 20:00 ZV Haerlem AJ1 - UZSC AJ1De Planeet
6 feb 14:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 - HZC de Robben AJ1Sportcomplex Amerena
6 feb 16:00 UZSC AJ1 - De Ham/Het Y AJ1De Krommerijn
6 feb 19:00 ZV De Zaan AJ1 - ZV Haerlem AJ1De Slag
13 feb 17:15 De Ham/Het Y AJ1 - ZV De Zaan AJ1De Crommenije
13 feb 19:40 DAW AJ1 - UZSC AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
6 maa 14:45 ZV De Zaan AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1De Slag
6 maa 16:20 UZSC AJ1 - HZC de Robben AJ1De Krommerijn
6 maa 18:00 DAW AJ1 - ZV Haerlem AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
13 maa 17:10 HZC de Robben AJ1 - DAW AJ1De Lieberg
13 maa 20:45 ZV Haerlem AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1De Planeet
20 maa 15:45 De Ham/Het Y AJ1 - HZC de Robben AJ1De Crommenije
20 maa 17:35 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 - UZSC AJ1Sportcomplex Amerena
27 maa 20:30 ZV Haerlem AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1De Planeet
10 apr 18:05 DAW AJ1 - UZSC AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
10 apr 18:50 HZC de Robben AJ1 - De Ham/Het Y AJ1De Lieberg
17 apr 18:00 De Ham/Het Y AJ1 - DAW AJ1De Crommenije
17 apr 18:45 HZC de Robben AJ1 - ZV Haerlem AJ1De Lieberg
18 apr 16:30 UZSC AJ1 - ZV De Zaan AJ1De Krommerijn
24 apr 15:00 ZV De Zaan AJ1 - HZC de Robben AJ1De Slag
24 apr 18:55 DAW AJ1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1Sportcomplex Hoornsevaart
24 apr 19:00 ZV Haerlem AJ1 - De Ham/Het Y AJ1De Planeet
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
DAW AJ1
 
De Ham/Het Y..
 
HZC de Robbe..
 
Schoonderbee..
 
UZSC AJ1
 
ZV De Zaan A..
 
ZV Haerlem A..
 
DAW AJ1 28/1123/112/1213/214/113/10
De Ham/Het Y AJ19/1 6/1215/111/1111/1021/11
HZC de Robben AJ110/1010/4 7/1116/121/119/1
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ121/1124/1031/10 10/1016/15/12
UZSC AJ16/128/114/1023/1 9/125/10
ZV De Zaan AJ124/1023/112/123/1028/11 7/11
ZV Haerlem AJ116/112/1229/1113/314/1131/10