HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

HZC de Robben DG2 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
HZC de Robben DG2 - De Dolfijn DG2
zaterdag 24 oktober 16:40
De Lieberg Hilversum

Stand 4e Klasse (5x5) A

  Team Gespeeld Punten
1De Snippen DG126
2De Albatros DG126
3De Dolfijn DG223
4ZV Haerlem DG223
5HZC de Robben DG210
6De Fuut DG110
7VZC DG210
8Oceanus DG110
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
24 oktHZC de Robben DG216:40De Dolfijn DG2
7 novHZC de Robben DG216:40De Snippen/De Futen DG1
14 novHZC de Robben DG218:00De Fuut DG1
21 novHZC de Robben DG216:50De Albatros DG1
28 novOceanus DG115:15HZC de Robben DG2

Uitslagen

10 oktHZC de Robben DG26 - 9ZV Haerlem DG2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1De Snippen DG12200624519
2De Albatros DG12200623914
3De Dolfijn DG22101315114
4ZV Haerlem DG2210131017-7
5HZC de Robben DG21001069-3
6De Fuut DG110010410-6
7VZC DG210010513-8
8Oceanus DG110010114-13
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
24 okt 16:15 Oceanus DG1 - De Albatros DG1De Waterlelie
24 okt 16:40 HZC de Robben DG2 - De Dolfijn DG2De Lieberg
31 okt 17:00 De Albatros DG1 - De Fuut DG1Sportcentrum Helsdingen
31 okt 19:35 De Snippen/De Futen DG1 - ZV Haerlem DG2De Meerkamp
7 nov 16:40 HZC de Robben DG2 - De Snippen/De Futen DG1De Lieberg
7 nov 17:15 De Fuut DG1 - Oceanus DG1MFA Safari
7 nov 18:15 ZV Haerlem DG2 - VZC DG2De Planeet
14 nov 18:00 HZC de Robben DG2 - De Fuut DG1De Lieberg
21 nov 16:50 HZC de Robben DG2 - De Albatros DG1De Lieberg
21 nov 19:15 ZV Haerlem DG2 - Oceanus DG1De Planeet
22 nov 17:35 De Snippen/De Futen DG1 - De Dolfijn DG2De Meerkamp
28 nov 15:15 Oceanus DG1 - HZC de Robben DG2De Waterlelie
28 nov 17:15 De Fuut DG1 - ZV Haerlem DG2MFA Safari
28 nov 18:00 VZC DG2 - De Snippen/De Futen DG1De Vallei
12 dec 13:30 VZC DG2 - De Albatros DG1De Vallei
13 dec 17:00 De Snippen/De Futen DG1 - Oceanus DG1De Meerkamp
1 jan 00:00 VZC DG2 - Oceanus DG1De Vallei
9 jan 16:15 Oceanus DG1 - VZC DG2De Waterlelie
9 jan 17:00 De Albatros DG1 - De Dolfijn DG2Sportcentrum Helsdingen
9 jan 17:50 De Fuut DG1 - De Snippen/De Futen DG1MFA Safari
9 jan 18:15 ZV Haerlem DG2 - HZC de Robben DG2De Planeet
16 jan 16:10 De Dolfijn DG2 - HZC de Robben DG2Sloterparkbad
16 jan 17:00 De Albatros DG1 - Oceanus DG1Sportcentrum Helsdingen
17 jan 16:30 VZC DG2 - De Fuut DG1De Vallei
30 jan 14:15 VZC DG2 - ZV Haerlem DG2De Vallei
30 jan 16:15 Oceanus DG1 - De Fuut DG1De Waterlelie
30 jan 19:35 De Snippen/De Futen DG1 - HZC de Robben DG2De Meerkamp
6 feb 17:30 VZC DG2 - HZC de Robben DG2De Vallei
6 feb 19:15 ZV Haerlem DG2 - De Albatros DG1De Planeet
7 feb 19:00 De Fuut DG1 - De Dolfijn DG2MFA Safari
13 feb 14:15 De Dolfijn DG2 - De Snippen/De Futen DG1Sloterparkbad
13 feb 15:15 Oceanus DG1 - ZV Haerlem DG2De Waterlelie
13 feb 17:00 De Albatros DG1 - HZC de Robben DG2Sportcentrum Helsdingen
21 feb 17:00 De Snippen/De Futen DG1 - De Albatros DG1De Meerkamp
27 feb 14:50 De Dolfijn DG2 - Oceanus DG1Sloterparkbad
6 maa 17:15 HZC de Robben DG2 - Oceanus DG1De Lieberg
6 maa 18:15 ZV Haerlem DG2 - De Fuut DG1De Planeet
7 maa 17:00 De Snippen/De Futen DG1 - VZC DG2De Meerkamp
13 maa 13:30 VZC DG2 - De Dolfijn DG2De Vallei
13 maa 17:00 De Albatros DG1 - De Snippen/De Futen DG1Sportcentrum Helsdingen
13 maa 17:20 De Fuut DG1 - HZC de Robben DG2MFA Safari
20 maa 15:15 De Dolfijn DG2 - De Fuut DG1Sloterparkbad
20 maa 17:00 De Albatros DG1 - ZV Haerlem DG2Sportcentrum Helsdingen
20 maa 18:00 HZC de Robben DG2 - VZC DG2De Lieberg
27 maa 17:20 De Fuut DG1 - VZC DG2MFA Safari
27 maa 18:15 ZV Haerlem DG2 - De Snippen/De Futen DG1De Planeet
10 apr 15:15 Oceanus DG1 - De Dolfijn DG2De Waterlelie
10 apr 18:50 De Fuut DG1 - De Albatros DG1MFA Safari
17 apr 14:45 De Dolfijn DG2 - VZC DG2Sloterparkbad
24 apr 15:00 De Dolfijn DG2 - ZV Haerlem DG2Sloterparkbad
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 17:00 De Snippen/De Futen DG1 - De Fuut DG1 10 - 4
10 okt 17:20 HZC de Robben DG2 - ZV Haerlem DG2 6 - 9
10 okt 15:15 De Dolfijn DG2 - De Albatros DG1 4 - 10
3 okt 18:15 ZV Haerlem DG2 - De Dolfijn DG2 1 - 11
3 okt 17:00 De Albatros DG1 - VZC DG2 13 - 5
3 okt 15:15 Oceanus DG1 - De Snippen/De Futen DG1 1 - 14
 
 
De Albatros ..
 
De Dolfijn D..
 
De Fuut DG1
 
De Snippen/D..
 
HZC de Robbe..
 
Oceanus DG1
 
VZC DG2
 
ZV Haerlem D..
 
De Albatros DG1 9/131/1013/313/216/113 - 520/3
De Dolfijn DG24 - 10 20/313/216/127/217/424/4
De Fuut DG110/47/2 9/113/37/1127/328/11
De Snippen/De Futen DG121/222/1110 - 4 30/113/127/331/10
HZC de Robben DG221/1124/1014/117/11 6/320/36 - 9
Oceanus DG124/1010/430/11 - 1428/11 9/113/2
VZC DG212/1213/317/128/116/21/1 30/1
ZV Haerlem DG26/21 - 116/327/39/121/117/11