HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

UZSC DG2 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1ZPC AMERSFOORT DG300
2UZSC DG200
3VZC DG100
4Watervlo DG200
5Het Y DG100
6De Otters Het Gooi DG100
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG318:45UZSC DG2
11 oktUZSC DG216:55Watervlo DG2
25 oktHet Y DG114:10UZSC DG2
31 oktDe Otters Het Gooi DG118:15UZSC DG2
8 novUZSC DG214:45VZC DG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1ZPC AMERSFOORT DG300000000
2UZSC DG200000000
3VZC DG100000000
4Watervlo DG200000000
5Het Y DG100000000
6De Otters Het Gooi DG100000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - Het Y DG1Sportcentrum De Zandzee
3 okt 18:30 [Concept]VZC DG1 - Watervlo DG2De Vallei
3 okt 18:45 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - UZSC DG2Sportcomplex Amerena
10 okt 14:15 [Concept]VZC DG1 - De Otters Het Gooi DG1De Vallei
11 okt 13:30 [Concept]Het Y DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Sportfondsenbad Oost
11 okt 16:55 [Concept]UZSC DG2 - Watervlo DG2De Krommerijn
17 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - VZC DG1Sportcentrum De Zandzee
24 okt 13:50 [Concept]Watervlo DG2 - De Otters Het Gooi DG1Fletiomare
25 okt 14:10 [Concept]Het Y DG1 - UZSC DG2Sportfondsenbad Oost
31 okt 13:50 [Concept]Watervlo DG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Fletiomare
31 okt 14:00 [Concept]VZC DG1 - Het Y DG1De Vallei
31 okt 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - UZSC DG2Sportcentrum De Zandzee
7 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Sportcentrum De Zandzee
8 nov 13:30 [Concept]Het Y DG1 - Watervlo DG2Sportfondsenbad Oost
8 nov 14:45 [Concept]UZSC DG2 - VZC DG1De Krommerijn
14 nov 14:00 [Concept]Watervlo DG2 - VZC DG1Fletiomare
15 nov 14:45 [Concept]UZSC DG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3De Krommerijn
21 nov 14:15 [Concept]Watervlo DG2 - UZSC DG2Fletiomare
21 nov 14:50 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - Het Y DG1Sportcomplex Amerena
21 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - VZC DG1Sportcentrum De Zandzee
28 nov 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - Watervlo DG2Sportcentrum De Zandzee
28 nov 18:45 [Concept]VZC DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3De Vallei
29 nov 14:45 [Concept]UZSC DG2 - Het Y DG1De Krommerijn
5 dec 15:15 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - Watervlo DG2Sportcomplex Amerena
6 dec 15:30 [Concept]UZSC DG2 - De Otters Het Gooi DG1De Krommerijn
12 dec 14:15 [Concept]VZC DG1 - UZSC DG2De Vallei
12 dec 16:15 [Concept]Watervlo DG2 - Het Y DG1Fletiomare
12 dec 16:15 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - De Otters Het Gooi DG1Sportcomplex Amerena
9 jan 14:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - UZSC DG2Sportcomplex Amerena
9 jan 14:45 [Concept]Watervlo DG2 - VZC DG1Fletiomare
9 jan 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - Het Y DG1Sportcentrum De Zandzee
16 jan 15:15 [Concept]UZSC DG2 - Watervlo DG2De Krommerijn
17 jan 13:30 [Concept]Het Y DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Sportfondsenbad Oost
17 jan 18:15 [Concept]VZC DG1 - De Otters Het Gooi DG1De Vallei
23 jan 14:30 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - VZC DG1Sportcomplex Amerena
24 jan 13:30 [Concept]Het Y DG1 - UZSC DG2Sportfondsenbad Oost
30 jan 14:00 [Concept]Watervlo DG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Fletiomare
30 jan 14:15 [Concept]VZC DG1 - Het Y DG1De Vallei
30 jan 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - UZSC DG2Sportcentrum De Zandzee
6 feb 15:15 [Concept]UZSC DG2 - VZC DG1De Krommerijn
6 feb 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Sportcentrum De Zandzee
7 feb 14:55 [Concept]Het Y DG1 - Watervlo DG2Sportfondsenbad Oost
13 feb 17:45 [Concept]VZC DG1 - Watervlo DG2De Vallei
14 feb 15:05 [Concept]Het Y DG1 - De Otters Het Gooi DG1Sportfondsenbad Oost
14 feb 17:45 [Concept]UZSC DG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3De Krommerijn
27 feb 14:00 Watervlo DG2 - UZSC DG2Fletiomare
6 maa 14:30 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - Het Y DG1Sportcomplex Amerena
13 maa 14:15 [Concept]VZC DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3De Vallei
13 maa 14:45 [Concept]Watervlo DG2 - De Otters Het Gooi DG1Fletiomare
14 maa 15:30 [Concept]UZSC DG2 - Het Y DG1De Krommerijn
20 maa 16:05 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - Watervlo DG2Sportcomplex Amerena
20 maa 16:15 [Concept]UZSC DG2 - De Otters Het Gooi DG1De Krommerijn
20 maa 18:40 [Concept]Het Y DG1 - VZC DG1Sportfondsenbad Oost
27 maa 14:00 [Concept]Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - VZC DG1Sportcomplex Amerena
10 apr 13:15 [Concept]Watervlo DG2 - Het Y DG1Fletiomare
10 apr 13:30 [Concept]VZC DG1 - UZSC DG2De Vallei
10 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - De Otters Het Gooi DG1Sportcomplex Amerena
17 apr 18:15 [Concept]De Otters Het Gooi DG1 - Watervlo DG2Sportcentrum De Zandzee
18 apr 14:15 Het Y DG1 - De Otters Het Gooi DG1Sportfondsenbad Oost
25 apr 14:10 [Concept]Het Y DG1 - VZC DG1Sportfondsenbad Oost
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
De Otters He..
 
Het Y DG1
 
Schoonderbee..
 
UZSC DG2
 
VZC DG1
 
Watervlo DG2
 
De Otters Het Gooi DG1 3/107/1131/1017/1028/11
Het Y DG114/2 11/1025/1020/38/11
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG312/1221/11 3/1023/15/12
UZSC DG26/1229/1115/11 8/1111/10
VZC DG110/1031/1028/1112/12 3/10
Watervlo DG224/1012/1231/1021/1114/11