HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo DG2 (Gemengd-D <13)

Volgende wedstrijd:
UZSC DG2 - Watervlo DG2
zaterdag 16 januari 15:15

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1VZC DG126
2ZPC AMERSFOORT DG326
3Watervlo DG223
4Het Y DG121
5De Otters Het Gooi DG121
6UZSC DG220
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
16 janUZSC DG215:15Watervlo DG2
30 janWatervlo DG214:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3
7 febHet Y DG114:10Watervlo DG2
13 febVZC DG117:00Watervlo DG2
27 febWatervlo DG214:00UZSC DG2

Uitslagen

11 oktUZSC DG24 - 8Watervlo DG2
3 oktVZC DG114 - 6Watervlo DG2
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1VZC DG122006261016
2ZPC AMERSFOORT DG32200618810
3Watervlo DG2210131418-4
4Het Y DG1201111213-1
5De Otters Het Gooi DG1201111018-8
6UZSC DG220020619-13
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 15:15 UZSC DG2 - Watervlo DG2De Krommerijn
17 jan 13:30 Het Y DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Sportfondsenbad Oost
17 jan 17:10 VZC DG1 - De Otters Het Gooi DG1De Vallei
23 jan 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - VZC DG1Sportcomplex Amerena
24 jan 13:30 Het Y DG1 - UZSC DG2Sportfondsenbad Oost
30 jan 14:00 Watervlo DG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Fletiomare
30 jan 15:00 VZC DG1 - Het Y DG1De Vallei
30 jan 18:15 De Otters Het Gooi DG1 - UZSC DG2Sportcentrum De Zandzee
6 feb 15:15 UZSC DG2 - VZC DG1De Krommerijn
6 feb 18:15 De Otters Het Gooi DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3Sportcentrum De Zandzee
7 feb 14:10 Het Y DG1 - Watervlo DG2Sportfondsenbad Oost
13 feb 17:00 VZC DG1 - Watervlo DG2De Vallei
14 feb 14:25 Het Y DG1 - De Otters Het Gooi DG1Sportfondsenbad Oost
14 feb 17:45 UZSC DG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3De Krommerijn
27 feb 14:00 Watervlo DG2 - UZSC DG2Fletiomare
6 maa 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - Het Y DG1Sportcomplex Amerena
13 maa 13:55 Watervlo DG2 - De Otters Het Gooi DG1Fletiomare
13 maa 14:15 VZC DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3De Vallei
14 maa 17:15 UZSC DG2 - Het Y DG1De Krommerijn
20 maa 15:15 UZSC DG2 - De Otters Het Gooi DG1De Krommerijn
20 maa 16:05 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - Watervlo DG2Sportcomplex Amerena
20 maa 18:45 Het Y DG1 - VZC DG1Sportfondsenbad Oost
27 maa 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - VZC DG1Sportcomplex Amerena
10 apr 13:15 Watervlo DG2 - Het Y DG1Fletiomare
10 apr 13:30 VZC DG1 - UZSC DG2De Vallei
10 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - De Otters Het Gooi DG1Sportcomplex Amerena
17 apr 18:15 De Otters Het Gooi DG1 - Watervlo DG2Sportcentrum De Zandzee
18 apr 13:30 Het Y DG1 - De Otters Het Gooi DG1Sportfondsenbad Oost
25 apr 14:10 Het Y DG1 - VZC DG1Sportfondsenbad Oost
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 16:55 UZSC DG2 - Watervlo DG2 4 - 8
11 okt 13:30 Het Y DG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 6 - 7
10 okt 14:50 VZC DG1 - De Otters Het Gooi DG1 12 - 4
3 okt 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 - UZSC DG2 11 - 2
3 okt 18:30 VZC DG1 - Watervlo DG2 14 - 6
3 okt 18:15 De Otters Het Gooi DG1 - Het Y DG1 6 - 6
 
 
De Otters He..
 
Het Y DG1
 
Schoonderbee..
 
UZSC DG2
 
VZC DG1
 
Watervlo DG2
 
De Otters Het Gooi DG1 6 - 66/230/1?17/4
Het Y DG114/2 6 - 724/120/37/2
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG310/46/3 11 - 223/120/3
UZSC DG220/314/314/2 6/24 - 8
VZC DG112 - 430/113/310/4 14 - 6
Watervlo DG213/310/430/127/2?