HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn EG126
2UZSC EG226
3Watervlo EG113
4De Otters Het Gooi EG213
5BZC Brandenburg EG120
6ZPC Woerden EG120
7ZPC AMERSFOORT EG420
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
23 janSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG414:00Watervlo EG1
30 janDe Otters Het Gooi EG218:45Watervlo EG1
6 febAquarijn EG114:00Watervlo EG1
14 maaUZSC EG215:30Watervlo EG1
20 maaWatervlo EG113:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4

Uitslagen

10 oktWatervlo EG119 - 2Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn EG12200633033
2UZSC EG22200619109
3Watervlo EG11100319217
4De Otters Het Gooi EG211003532
5BZC Brandenburg EG120020814-6
6ZPC Woerden EG120020518-13
7ZPC AMERSFOORT EG420020244-42
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
16 jan 15:15 UZSC EG2 - ZPC Woerden EG1De Krommerijn
16 jan 16:30 Aquarijn EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Sportcomplex Merwestein
16 jan 18:15 De Otters Het Gooi EG2 - BZC Brandenburg EG1Sportcentrum De Zandzee
23 jan 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - Watervlo EG1Sportcomplex Amerena
23 jan 17:00 BZC Brandenburg EG1 - UZSC EG2Brandenburg
23 jan 18:00 ZPC Woerden EG1 - Aquarijn EG1Het Batensteinbad
30 jan 16:30 Aquarijn EG1 - BZC Brandenburg EG1Sportcomplex Merwestein
30 jan 18:45 De Otters Het Gooi EG2 - Watervlo EG1Sportcentrum De Zandzee
31 jan 15:30 UZSC EG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4De Krommerijn
6 feb 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - De Otters Het Gooi EG2Sportcomplex Amerena
6 feb 14:00 Aquarijn EG1 - Watervlo EG1Sportcomplex Merwestein
6 feb 16:00 BZC Brandenburg EG1 - ZPC Woerden EG1Brandenburg
13 feb 18:00 ZPC Woerden EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Het Batensteinbad
13 feb 18:45 De Otters Het Gooi EG2 - Aquarijn EG1Sportcentrum De Zandzee
14 feb 17:45 UZSC EG2 - BZC Brandenburg EG1De Krommerijn
6 maa 16:00 BZC Brandenburg EG1 - De Otters Het Gooi EG2Brandenburg
6 maa 18:00 ZPC Woerden EG1 - UZSC EG2Het Batensteinbad
7 maa 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - Aquarijn EG1Sportcomplex Amerena
13 maa 15:15 Aquarijn EG1 - ZPC Woerden EG1Sportcomplex Merwestein
14 maa 15:30 UZSC EG2 - Watervlo EG1De Krommerijn
20 maa 13:00 Watervlo EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Fletiomare
20 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG2 - Aquarijn EG1Sportcentrum De Zandzee
27 maa 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - UZSC EG2Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 Aquarijn EG1 - De Otters Het Gooi EG2Sportcomplex Merwestein
10 apr 18:00 ZPC Woerden EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Het Batensteinbad
11 apr 14:45 UZSC EG2 - Watervlo EG1De Krommerijn
17 apr 14:00 Watervlo EG1 - BZC Brandenburg EG1Fletiomare
17 apr 16:30 Aquarijn EG1 - UZSC EG2Sportcomplex Merwestein
17 apr 18:15 De Otters Het Gooi EG2 - ZPC Woerden EG1Sportcentrum De Zandzee
24 apr 17:00 BZC Brandenburg EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Brandenburg
24 apr 18:00 ZPC Woerden EG1 - Watervlo EG1Het Batensteinbad
25 apr 14:45 UZSC EG2 - De Otters Het Gooi EG2De Krommerijn
 
 
Aquarijn EG1
 
BZC Brandenb..
 
De Otters He..
 
Schoonderbee..
 
UZSC EG2
 
Watervlo EG1
 
ZPC Woerden ..
 
Aquarijn EG1 30/110/416/117/46/28 - 0
BZC Brandenburg EG1? 3 - 524/423/1?6/2
De Otters Het Gooi EG213/216/1 ??30/117/4
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG40 - 25?6/2 27/323/1?
UZSC EG2?9 - 525/431/1 14/316/1
Watervlo EG1?17/4?19 - 2? ?
ZPC Woerden EG123/1??13/25 - 1024/4