HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse B

  Team Gespeeld Punten
1Aquarijn EG100
2ZPC AMERSFOORT EG400
3BZC Brandenburg EG100
4UZSC EG200
5Watervlo EG100
6ZPC Woerden EG100
7De Otters Het Gooi EG200
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
3 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG418:45Aquarijn EG1
10 oktWatervlo EG114:00Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4
31 oktSchoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG414:00De Otters Het Gooi EG2
7 novDe Otters Het Gooi EG218:45Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4
15 novUZSC EG214:45Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1Aquarijn EG100000000
2ZPC AMERSFOORT EG400000000
3BZC Brandenburg EG100000000
4UZSC EG200000000
5Watervlo EG100000000
6ZPC Woerden EG100000000
7De Otters Het Gooi EG200000000
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
3 okt 16:00 BZC Brandenburg EG1 - De Otters Het Gooi EG2Brandenburg
3 okt 18:00 ZPC Woerden EG1 - UZSC EG2Het Batensteinbad
3 okt 18:45 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - Aquarijn EG1Sportcomplex Amerena
10 okt 14:00 Watervlo EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Fletiomare
10 okt 16:30 Aquarijn EG1 - ZPC Woerden EG1Sportcomplex Merwestein
11 okt 16:20 UZSC EG2 - BZC Brandenburg EG1De Krommerijn
24 okt 13:15 Watervlo EG1 - De Otters Het Gooi EG2Fletiomare
24 okt 16:00 BZC Brandenburg EG1 - Aquarijn EG1Brandenburg
31 okt 13:15 Watervlo EG1 - Aquarijn EG1Fletiomare
31 okt 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - De Otters Het Gooi EG2Sportcomplex Amerena
31 okt 18:00 ZPC Woerden EG1 - BZC Brandenburg EG1Het Batensteinbad
7 nov 13:45 Watervlo EG1 - Aquarijn EG1Fletiomare
7 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 - ZPC Woerden EG1Brandenburg
7 nov 18:45 De Otters Het Gooi EG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Sportcentrum De Zandzee
14 nov 17:15 Aquarijn EG1 - BZC Brandenburg EG1Sportcomplex Merwestein
14 nov 18:45 De Otters Het Gooi EG2 - Watervlo EG1Sportcentrum De Zandzee
15 nov 14:45 UZSC EG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4De Krommerijn
21 nov 13:30 Watervlo EG1 - ZPC Woerden EG1Fletiomare
21 nov 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - BZC Brandenburg EG1Sportcomplex Amerena
21 nov 18:15 De Otters Het Gooi EG2 - UZSC EG2Sportcentrum De Zandzee
28 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 - Watervlo EG1Brandenburg
28 nov 18:00 ZPC Woerden EG1 - De Otters Het Gooi EG2Het Batensteinbad
29 nov 14:45 UZSC EG2 - Aquarijn EG1De Krommerijn
5 dec 14:00 Watervlo EG1 - UZSC EG2Fletiomare
5 dec 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - ZPC Woerden EG1Sportcomplex Amerena
12 dec 17:00 BZC Brandenburg EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Brandenburg
12 dec 18:00 ZPC Woerden EG1 - Watervlo EG1Het Batensteinbad
13 dec 15:30 UZSC EG2 - De Otters Het Gooi EG2De Krommerijn
9 jan 14:00 Watervlo EG1 - BZC Brandenburg EG1Fletiomare
9 jan 14:50 Aquarijn EG1 - UZSC EG2Sportcomplex Merwestein
9 jan 18:15 De Otters Het Gooi EG2 - ZPC Woerden EG1Sportcentrum De Zandzee
16 jan 15:15 UZSC EG2 - ZPC Woerden EG1De Krommerijn
16 jan 16:30 Aquarijn EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Sportcomplex Merwestein
16 jan 18:15 De Otters Het Gooi EG2 - BZC Brandenburg EG1Sportcentrum De Zandzee
23 jan 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - Watervlo EG1Sportcomplex Amerena
23 jan 17:00 BZC Brandenburg EG1 - UZSC EG2Brandenburg
23 jan 18:00 ZPC Woerden EG1 - Aquarijn EG1Het Batensteinbad
30 jan 16:30 Aquarijn EG1 - BZC Brandenburg EG1Sportcomplex Merwestein
30 jan 18:45 De Otters Het Gooi EG2 - Watervlo EG1Sportcentrum De Zandzee
31 jan 15:30 UZSC EG2 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4De Krommerijn
6 feb 14:00 Aquarijn EG1 - Watervlo EG1Sportcomplex Merwestein
6 feb 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - De Otters Het Gooi EG2Sportcomplex Amerena
6 feb 16:00 BZC Brandenburg EG1 - ZPC Woerden EG1Brandenburg
13 feb 18:00 ZPC Woerden EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Het Batensteinbad
13 feb 18:45 De Otters Het Gooi EG2 - Aquarijn EG1Sportcentrum De Zandzee
14 feb 17:45 UZSC EG2 - BZC Brandenburg EG1De Krommerijn
6 maa 16:00 BZC Brandenburg EG1 - De Otters Het Gooi EG2Brandenburg
6 maa 18:00 ZPC Woerden EG1 - UZSC EG2Het Batensteinbad
7 maa 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - Aquarijn EG1Sportcomplex Amerena
13 maa 15:15 Aquarijn EG1 - ZPC Woerden EG1Sportcomplex Merwestein
14 maa 15:30 UZSC EG2 - Watervlo EG1De Krommerijn
20 maa 13:00 Watervlo EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Fletiomare
20 maa 18:15 De Otters Het Gooi EG2 - Aquarijn EG1Sportcentrum De Zandzee
27 maa 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 - UZSC EG2Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 Aquarijn EG1 - De Otters Het Gooi EG2Sportcomplex Merwestein
10 apr 18:00 ZPC Woerden EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Het Batensteinbad
11 apr 14:45 UZSC EG2 - Watervlo EG1De Krommerijn
17 apr 14:00 Watervlo EG1 - BZC Brandenburg EG1Fletiomare
17 apr 16:30 Aquarijn EG1 - UZSC EG2Sportcomplex Merwestein
17 apr 18:15 De Otters Het Gooi EG2 - ZPC Woerden EG1Sportcentrum De Zandzee
24 apr 17:00 BZC Brandenburg EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4Brandenburg
24 apr 18:00 ZPC Woerden EG1 - Watervlo EG1Het Batensteinbad
25 apr 14:45 UZSC EG2 - De Otters Het Gooi EG2De Krommerijn
Filter: Mijn team
Er zijn geen uitslagen bekend.
 
 
Aquarijn EG1
 
BZC Brandenb..
 
De Otters He..
 
Schoonderbee..
 
UZSC EG2
 
Watervlo EG1
 
ZPC Woerden ..
 
Aquarijn EG1 14/1110/416/19/16/210/10
BZC Brandenburg EG124/10 3/1012/1223/128/117/11
De Otters Het Gooi EG213/216/1 7/1121/1114/119/1
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG43/1021/1131/10 27/323/15/12
UZSC EG229/1111/1013/1215/11 14/316/1
Watervlo EG131/109/124/1010/105/12 21/11
ZPC Woerden EG123/131/1028/1113/23/1012/12