HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenVerenigingenPoule

HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)

Volgende wedstrijd:

Stand 2e klasse A

  Team Gespeeld Punten
1UZSC EG126
2De Vuursche EG113
3ZPC AMERSFOORT EG313
4De Duinkikkers EG123
5IJsselmeer EG110
6De Vaart EG110
7HZC de Robben EG120
uitgebreide stand »

Programma

DatumThuisTijdUit
31 oktIJsselmeer EG118:00HZC de Robben EG1
7 novHZC de Robben EG116:00IJsselmeer EG1
21 novDe Vaart EG116:30HZC de Robben EG1
28 novHZC de Robben EG116:50UZSC EG1
12 decHZC de Robben EG117:30De Vaart EG1

Uitslagen

10 oktDe Vuursche EG114 - 3HZC de Robben EG1
3 oktHZC de Robben EG10 - 16De Duinkikkers EG1
 
  Team Gesp. W G V P V T S
1UZSC EG12200628424
2De Vuursche EG11100314311
3ZPC AMERSFOORT EG31100313310
4De Duinkikkers EG12101320155
5IJsselmeer EG110010313-10
6De Vaart EG110010013-13
7HZC de Robben EG120020330-27
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdLocatie
31 okt 15:30 De Vuursche EG1 - UZSC EG1De Trits
31 okt 16:30 De Vaart EG1 - De Duinkikkers EG1De Duker
31 okt 18:00 IJsselmeer EG1 - HZC de Robben EG1Sportcentrum De Meent
5 nov 18:45 De Duinkikkers EG1 - De Vaart EG1Sportboulevard de Engh
7 nov 16:00 HZC de Robben EG1 - IJsselmeer EG1De Lieberg
8 nov 14:45 UZSC EG1 - De Vuursche EG1De Krommerijn
14 nov 16:30 De Vaart EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Duker
14 nov 18:00 IJsselmeer EG1 - UZSC EG1Sportcentrum De Meent
21 nov 15:30 De Vuursche EG1 - IJsselmeer EG1De Trits
21 nov 16:30 De Vaart EG1 - HZC de Robben EG1De Duker
22 nov 17:45 UZSC EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Krommerijn
28 nov 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - De Duinkikkers EG1Sportcomplex Amerena
28 nov 16:50 HZC de Robben EG1 - UZSC EG1De Lieberg
28 nov 18:00 IJsselmeer EG1 - De Vaart EG1Sportcentrum De Meent
5 dec 15:30 De Vuursche EG1 - De Vaart EG1De Trits
6 dec 17:00 De Duinkikkers EG1 - IJsselmeer EG1Sportboulevard de Engh
12 dec 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - UZSC EG1Sportcomplex Amerena
12 dec 17:30 HZC de Robben EG1 - De Vaart EG1De Lieberg
12 dec 18:00 IJsselmeer EG1 - De Vuursche EG1Sportcentrum De Meent
1 jan 00:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - De Vuursche EG1Sportcomplex Amerena
9 jan 16:30 De Vaart EG1 - IJsselmeer EG1De Duker
10 jan 15:00 UZSC EG1 - HZC de Robben EG1De Krommerijn
10 jan 17:00 De Duinkikkers EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3Sportboulevard de Engh
16 jan 15:30 De Vuursche EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Trits
16 jan 16:30 De Vaart EG1 - UZSC EG1De Duker
17 jan 17:00 De Duinkikkers EG1 - HZC de Robben EG1Sportboulevard de Engh
23 jan 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - IJsselmeer EG1Sportcomplex Amerena
23 jan 15:15 UZSC EG1 - De Duinkikkers EG1De Krommerijn
30 jan 15:30 De Vuursche EG1 - De Duinkikkers EG1De Trits
30 jan 16:30 De Vaart EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Duker
30 jan 18:00 IJsselmeer EG1 - UZSC EG1Sportcentrum De Meent
4 feb 18:00 De Duinkikkers EG1 - De Vaart EG1Sportboulevard de Engh
6 feb 15:15 UZSC EG1 - De Vuursche EG1De Krommerijn
6 feb 16:05 HZC de Robben EG1 - IJsselmeer EG1De Lieberg
13 feb 17:00 HZC de Robben EG1 - De Vuursche EG1De Lieberg
13 feb 18:00 IJsselmeer EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3Sportcentrum De Meent
6 maa 15:15 UZSC EG1 - De Vaart EG1De Krommerijn
6 maa 16:45 HZC de Robben EG1 - De Duinkikkers EG1De Lieberg
7 maa 14:30 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - De Vuursche EG1Sportcomplex Amerena
13 maa 16:00 HZC de Robben EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Lieberg
13 maa 18:00 IJsselmeer EG1 - De Duinkikkers EG1Sportcentrum De Meent
20 maa 15:30 De Vuursche EG1 - De Vaart EG1De Trits
20 maa 17:30 HZC de Robben EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3De Lieberg
21 maa 17:00 De Duinkikkers EG1 - UZSC EG1Sportboulevard de Engh
27 maa 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - De Vaart EG1Sportcomplex Amerena
10 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - HZC de Robben EG1Sportcomplex Amerena
10 apr 16:30 De Vaart EG1 - De Vuursche EG1De Duker
10 apr 18:00 IJsselmeer EG1 - De Duinkikkers EG1Sportcentrum De Meent
17 apr 15:30 De Vuursche EG1 - De Duinkikkers EG1De Trits
17 apr 16:30 De Vaart EG1 - IJsselmeer EG1De Duker
18 apr 16:00 UZSC EG1 - HZC de Robben EG1De Krommerijn
18 apr 17:00 De Duinkikkers EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3Sportboulevard de Engh
24 apr 14:00 Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 - UZSC EG1Sportcomplex Amerena
24 apr 17:45 HZC de Robben EG1 - De Vaart EG1De Lieberg
24 apr 18:00 IJsselmeer EG1 - De Vuursche EG1Sportcentrum De Meent
Filter: Mijn team
DatumTijdWedstrijdUitslag
11 okt 17:00 De Duinkikkers EG1 - UZSC EG1 4 - 15
10 okt 18:00 IJsselmeer EG1 - Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 3 - 13
10 okt 15:30 De Vuursche EG1 - HZC de Robben EG1 14 - 3
3 okt 17:20 UZSC EG1 - De Vaart EG1 13 - 0
3 okt 16:20 HZC de Robben EG1 - De Duinkikkers EG1 0 - 16
 
 
De Duinkikke..
 
De Vaart EG1
 
De Vuursche ..
 
HZC de Robbe..
 
IJsselmeer E..
 
Schoonderbee..
 
UZSC EG1
 
De Duinkikkers EG1 5/11?17/16/1210/14 - 15
De Vaart EG131/10 10/421/119/114/1116/1
De Vuursche EG130/15/12 14 - 321/1116/131/10
HZC de Robben EG10 - 1612/1213/2 7/1113/328/11
IJsselmeer EG113/328/1112/1231/10 3 - 1314/11
Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG328/1127/31/110/423/1 12/12
UZSC EG123/113 - 08/1110/1?22/11